Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Open World Youth Latin 8. prosince 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

WDC AL Open World Championships 2018
Francie - Paris 6. prosince 2018

Open World Youth Latin 8. prosince 2018

Finále

1  Artem Titivkin & Polina Kalashnikova Rusko
2  Mark Scherbak & Oleksandra Putìlìna Ukrajina
3  Nikita Grygorchuk & Vladyslava Vursalova Ukrajina
4  Oleg Zugan & Elizaveta Matsulevich Ukrajina
5  Sharif Mirhanov & Anna Dolgopolova Rusko
6  Evgenij Borushko & Sofiya Zil Ukrajina
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Kacper Pawlowski & Magdalena Dederko Polsko
8  Artur Ravlik & Margita Solomiya Ukrajina
9  Egor Novikov & Darya Prusakova Rusko
10  Vladislav Kozhevnikov & Eleonora Metelitsa Rusko
11  Oleksiy Bonkovskyy & Kiersten Lujan USA
12  Vladislav Zapolskyi & Dariya Tsibulska Ukrajina

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  Max Firestein & Nicole Renee Mtchedlidze USA
14  Glenn Richard Boyce & Caroly Jänes Anglie
15  Vladislav Abushenko & Ivanna Solomaha Rusko
15  Igor Stifutin & Mariya Artamonova Rusko
17  Oliver Beardmore & Zoe Cunningham Anglie
18  Christopher Ponomarenko & Ella Perry Anglie
19  Kirill Kurbatov & Alexandra Revel-Muroz Rusko
19  Kristinn Thor Sigurdsson & Lilja Rún Gísladóttir Island
21  Leonid Troyanov & Valeriya Sergeyeva Rusko
22  Bartosz Lorek & Natalia Karpinska Polsko
23  Danny Zhelasko & Anastasia Sinyauskaya Kanada
24  Elvar Kristinn Gapunay & Kayleigh Andrews Island
24  Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Rusko

3. kolo (top 49)

26  Jiawei Huang & Ye Li Čína
26  Kacper Rutka & Sara Litorowicz Polsko
28  Vladimir Dovganich & Alina Yurova Ukrajina
28  Denis Nikulyak & Oksana Kljushnik Ukrajina
30  Yusif Amsatr & Vanesa Falisova USA
30  Ao Chen & Xu Ji Čína
32  Artem Pavlinov & Ekaterina Tolstaya Rusko
33  Yushen Wang & Zhang Yue Čína
34  D''Angelo Castro & Naomi Spektor USA
34  Nikita Klimov & Valeria Grafova Rusko
37  Roman Kubik & Diana Kalitventseva Ukrajina
37  Vladislav Pogorilij & Sofiia Skorobagach Ukrajina
39  Oliwer Dudzik & Wiktoria Sroda Polsko
40  Ivan Berezhnoy & Polina Shapka Ukrajina
41  Tim Gutner-kleiman & Hila Asovsky Israel
41  Tong Haofeng & Mo Wenlei Čína
41  Pawel Kidybinski & Oliwia Tracz Polsko
44  Kevin Filipczak & Danielle Malpa USA
44  Jinhong Huang & Yangxinrui Xiao Čína
44  Guilherme Roboredo & Matilde Paixao Portugalsko
44  Jonas Terleckas & Ruby Castro USA
48  Karol Pieczyrak & Zuzanna Nowak Polsko
49  Nikolaj Pavlichenko & Elizaveta Burunova Rusko
50  Mykhayl Baev & Alina Zheleznyakova Polsko

2. kolo (top 80)

51  Dave Firestein & Shelly Umansky USA
51  Ying Feng Pan & Xinqi Xu Čína
51  Vadim Pidgoretskij & Abigail Srulevich USA
51  Haley Edgar Yegorov & Nikol Lyashenko USA
51  Jacob Young & Shayna Mcdonald USA
56  Joshua Ginzburg & Sophia Elkin USA
56  Igor Kozenko & Veronika Pidgorodetska Ukrajina
58  Mihail Putilin & Kristina Bokova Ukrajina
58  Wang Fu Tong & Yuhan Shen Čína
60  Mark Chilcote & Ilinca Badic Anglie
61  Joseph Hughes & Marina Morris Anglie
62  Sun Zhanpeng & Yixin Zhang Čína
63  Kostyantin Matyash & Nina Ovchinnikova Ukrajina
64  István Novák & Daniella Sebesi Maďarsko
64  Andrij Pigovich & Elizaveta Atamanyuk Ukrajina
64  Mark Polishchuk & Alena Ponomareva Ukrajina
67  Liam Greif-Ibnouzahir & Tara Greif-Ibnouzahir Francie
67  Leor Ratner & Jessica Ratner USA
69  Tristan Geiger & Catherine Pisarenko Švýcarsko
69  Oleg Kulìj & Yana Pavlyuk Ukrajina
69  Kirill Trifonov & Aleksandra Lomkina Rusko
72  Girolamo Cavallo & Claudia Eva Vassella Itálie
72  Aron Logi Hranannarsson & Rosa Kriston Hafsteindottir Island
72  Yinhang Xiao & Lina Ye Čína
75  Le Xing & Jiaying Li Čína
76  Chen Mingchin & Chen Chingyu Tchaj-wan
76  Dmitro Pavlov & Katerina Zhorova Ukrajina
76  Denis Pshono & Darya Zhalo Ukrajina
79  Demyan Afonin & Elizaveta Dovgal Ukrajina
80  Marco Eijssens & Linda Eijssens Holandsko
81  Emmanuel Cesarano & Simona Spada Itálie

1. kolo (top 104)

82  Daniel Augustin & Anna Nestor Ukrajina
82  Xu Hui Ma & Ying Cao Čína
84  Xuanqi Chen & Jiajia Fu Čína
84  Aleksej Gamurar & Darina Milova Ukrajina
86  Ivan Coric & Elisabet Alda Georgsdottir Island
87  Giacobbe Donnarumma & Alessia Cuomo Itálie
87  Artur Maier & Jessica Vasiliu Německo
87  Matthew Matusovskiy & Emmanuelle Gray USA
87  Dominik Zimmermann & Daniella Neroznikova Švýcarsko
91  Mihail Abramov & Margarita Voznyuk Ukrajina
91  Georgiy Alekseev & Kseniya Seravkina Rusko
91  Evgenij Izmestev & Valeriya Manich Ukrajina
91  Joel-Thor Joelsson & Elisa Sveinsdottir Island
91  Cristian Mattera & Giorgia Troncone Itálie
91  Gracia Porzio & Estelle Molenda Francie
97  Timudzhin Bagautdinov & Valeria Shishelova Rusko
98  Edoardo Granata & Veronica Lumidi Anglie
99  Artem Zaytsev & Karina Ponomareva Rusko
100  Hinrik Óli Gunnarsson & Elisabet Tinna Haraldsdottir Island
100  Benjamin Obertur & Lia Prone Francie
102  Timofej Balashov & Margarita Pavlova Rusko
102  Finnur Hugi Finnsson & Asta Maria Armesto Nuevo Island
104  Mihajlo Dorov & Beatrix Wein Ukrajina
105  Jayden Julian Moolman & Tasmin Andrews Jihoafrická republika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}