Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Fred Astaire Cup Amateur Latin 7. prosince 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

WDC AL Open World Championships 2018
Francie - Paris 6. prosince 2018

Fred Astaire Cup Amateur Latin 7. prosince 2018

Finále

1  Aleksandr Zevelev & Alina Agarkova Rusko
2  Konstantin Kaftan & Aleksandra Povzun Rusko
3  Nikolay Chernov & Elizaveta Dvoryanova Rusko
4  Maksim Bigus & Angelina Rozgon Ukrajina
5  Hao Jiang & Guo Yang Čína
6  Nikolay Parshikov & Elizaveta Kuyan Rusko
7  Sergiy Agvanyan & Darya Mazhova Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Kamil Kuroczko & Sara Janicka Polsko
9  Li Yaxi & Yanian Deng Čína
10  Artur Solomovych & Elena Boyko Ukrajina
11  Aydar Musin & Elvira Lapteva Rusko
11  Valentyn Torkot & Anastasiya Kvurt Ukrajina
13  Stanislav Gavrilchenko & Darya Bystryk Ukrajina
13  Alex Maslanka & Christine Budniak Kanada

Čtvrtfinále

15  Vadim Shvidanenko & Diana Nonik Ukrajina
15  Pavel Tripolskiy & Elena Sefer Ukrajina
17  Bumchin Tegshjargal & Michelle Klets USA
18  Marco Bonavolta & Benedetta Vari Itálie
18  Roman Osadchiy & Darya Rudenko Ukrajina
18  Nazar Zakharchenko & Anastasiia Rozdabara Ukrajina
21  Jamie Smuts-Steyn & Helena Alabaf Anglie
22  Andrey Afonin & Anastasiya Ishchenko Ukrajina
23  Kirill Dovzhik & Lydia Hall Anglie
23  Oleksandr Martsynyuk & Nicole Duque Ukrajina
25  Idan Daich & Rumi Dolmaya Kanada

3. kolo (top 50)

26  Anthony Mancuso & Sophie Shvartsman USA
26  Liu Xingyu & Cheng Li Cheng Čína
26  Cheng Yu & Huang Huihui Čína
29  Bowen Liu & Zike Yue Čína
29  Ivan Vasilevskiy & Nika Kolomeytseva Ukrajina
29  Sun Zhanpeng & Yixin Zhang Čína
32  Brian Dibnah & Georgiana Anamaria Muja Nový Zéland
32  Ryan Raffloer & Bethany Howard USA
34  Mei Yu Zhe & Yue Wang Chile
35  Oliver Long & Evie Davies Anglie
35  Ivan Malkov & Natalya Kolpakova Francie
35  Tino Sacaneno & Lina Carolin Nilsson Anglie
35  Dmitriy Vinogradov & Anna Velyka Ukrajina
39  Boris Goryshev & Kristina Kovalevskaya Rusko
39  Jacob Persson & Linn Hegdahl Švédsko
41  Eric Groysman & Alice Muraru USA
41  Leonardo Lini & Aiste Survilaite Litva
41  Aleksandr Vasylyk & Natalya Artyuh Ukrajina
44  Won Hui Park & Sun Ah Kim Korea (Jižní)
44  Kavin Rathna & Haijiao Long Čína
46  Mirko Pepe & Simona Danese Anglie
47  Sander Daamen & Mélissa Manders Holandsko
48  Ming Hsiu Tsai & Tin Chung Liu Tchaj-wan
49  Clement Blondeau & Madina Tsopanova Francie
50  Wang Jianyu & Li Huan Čína

2. kolo (top 61)

51  Zhiyi Dong & Siyuan Ma Čína
52  Alexandru Gheorghe Catalin & Caitlin Verner Anglie
52  Giorgi Choliashvili & Maria Kamenidi Řecko
52  Evgeniy Kvitka & Mariya Aleksanova Ukrajina
52  Igor Shapka & Eva Adda Ukrajina
56  Simeon Vassilev & Dimitrina Vassileva Kanada
57  Andrew Nguyen & Lexi Pylat Kanada
57  Nikita Semenchenko & Anastasia Miller Německo
59  Wendell Potters & Thanique Mohnen Holandsko
59  Mattia Zini & Violeta Jovanovic Itálie
61  Alexis Brugier & Adriana Vivierboudrier Francie

1. kolo (top 79)

62  Valeriy Bystrov & Valeriya Emelyanova Rusko
62  Xiao Ma & Yixin Lan Čína
64  Yeh Hung & Kao Sheng Wen Tchaj-wan
64  Diego De Miranda & Francesca Fabozzi Itálie
64  Zhiwei Xiao & Zhiyin Peng Čína
67  Artur Nawrat & Monika Wieclav Česká republika
68  Wouter Grootendorst & Evi Luijten Holandsko
69  Nicolas Reboul & Cynthia Saidi Francie
70  Yi Zhuofan & Chen Shiyan Čína
71  Kenny Yong & Kirsty Mary Davies Anglie
72  Nicolas Sommer & Alexise Pineaud Francie
73  Blake Elms & Josephine Swash Austrálie
73  Sander Lam & Amber Van Schaik Holandsko
73  Jochen Luther & Aigerim Agibayeva Švýcarsko
76  Alexandru Grama & Sandra Hof Německo
76  Edgar Rego & Raquel Catalao Portugalsko
78  Loic Habermacher & Anja Stiller Francie
79  Carlos A Lopes & Joana A Mendes Portugalsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}