Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Open World U12 Juvenile Ballroom 6. prosince 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

WDC AL Open World Championships 2018
Francie - Paris 6. prosince 2018

Open World U12 Juvenile Ballroom 6. prosince 2018

Finále

1  Nikolay Putilin & Anastasiya Zhaglina Ukrajina
2  Oleksandr Kostenko & Olena Synenko Ukrajina
3  Roman Manzyukov & Oleksandra Savchuk Ukrajina
4  Matvej Didenko & Stefaniya Shlinchak Ukrajina
5  Artem Girdo & Valeriya Komogorova Rusko
6  Daniil Samohin & Elizaveta Oliynik Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Joshua Bonici & Elizaveta Chelnakova Rusko
8  Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukrajina
9  Marcus Egstrand & Kaya Vinther Dánsko
10  Keane Scerri De Carlo & Kerry Sui Severní Irsko
11  Nikita Parhomenko & Aleksandra Yarmolyuk Ukrajina
12  Ilya Arhangelskij & Sofya Purgina Rusko

Čtvrtfinále

13  Yurij Demyanenko & Vladislava Golub Ukrajina
13  Leo Kolmykov & Daria Andreyev USA
15  Maksim Lashchenko & Marta Tyutyunnik Ukrajina
15  Denis Machek & Karina Skiba Ukrajina
15  Mikita Pìshij & Polina Lebed Ukrajina
18  Vladislav Ganyuk & Polina Galuzinska Ukrajina
19  Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Island
19  Svyatoslav Stupkin & Veronika Parfenova Ukrajina
21  Nazar Vigovskij & Polina Besedina Ukrajina
22  Arseniy Chernoluckiy & Diana Krachkovskaya Ukrajina
22  Artem Tkachenko & Alina Krivenko Ukrajina
24  Viktor Yeroshenko & Anna Chuprun Ukrajina
25  Bronislav Zhigadlo & Varvara Perepelkina Rusko
26  Daniel Novikov & Mishella Vishnevskiy USA
27  Konstyantin Zatula & Darya Miroshnichenko Ukrajina

2. kolo (top 47)

28  Danil Bayurko & Anastasiya Afonina Ukrajina
28  Demid Novatskij & Mariya Omelchuk Ukrajina
30  Artem Vasin & Veronika Tverda Ukrajina
31  Oleksandr Ilyinov & Ilona Pyanyuk Moldávie
32  Rostik Klyashtornyj & Kira Yuhimenko Ukrajina
33  Gudjon Erik Oskarsson & Eva Karen Olafsdottir Island
33  Ilia Vasilyev & Elizaveta Khoba Rusko
33  Boris Vinnik & Alìna Yatsishin Ukrajina
36  Andrew Timchenko & Barbara Smodleva Kanada
36  Ivan Timchenko & Darya Maksimenko Ukrajina
39  Aleksandr Afanasev & Mariya-Nikol Bêlogrodska Ukrajina
39  Savelij Kovalev & Yaroslava Krasnozhon Ukrajina
41  Evan Holmes & Lili Crane Anglie
42  Mica Petit & Dayana Desvennes Francie
43  Jake Berg & Anna Talis USA
44  Chengming Liu & Xiangjun Wu Čína
45  Emil Diatlovic & Thoranna Sturludottir Island
45  Maksim Ribkìn & Zlata Markiv Ukrajina
47  Fergus Woolaway & Kinga Kurek Anglie
48  Gleb Lukichev & Valeriya Matveeva Rusko

1. kolo (top 58)

49  Birgir Hrafn Kjartansson & Hulda Margret Ragnarsdottir Island
50  Thordur Hugo Bjornsson & Erika Osk Hrannarsdottir Anglie
51  Alon Port & Lia Groner Itálie
51  Mark Roshchin & Daria Efremova Rusko
53  Ivan Martynenko & Leysan Sultanbekova USA
54  Maxim Martynov & Alina Gridneva Rusko
56  Timéo Fabrici & Clara Janicki Francie
56  Andrew Pavlyk & Melaniya Sydor USA
58  Hilmar Ingi Árnason & Katrín Klara Ásgeirsdóttir Island
58  Alexander Fannar Hallson Reyndal & Ásdís Yrja Hansdóttir Island
60  Danilo Pshono & Veronìka Zuênko Ukrajina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}