Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Open World Amateur Ballroom 8. prosince 2018
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

WDC AL Open World Championships 2018
Francie - Paris 6. prosince 2018

Open World Amateur Ballroom 8. prosince 2018

Finále

1  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusko
2  Kyle Taylor & Izabela Skierska Anglie
3  Igor Reznik & Mariya Polischuk Ukrajina
4  Artem Kuklin & Alika Dikaya Ukrajina
5  Marko Ilich & Yuliya Kovtunova (aka Sadovskaya) Ukrajina
6  Nikita Druzhinin & Virginie Primeau Kanada
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Michal Le & Sandra Jablonska Polsko
8  Oleksandr Kalenyuk & Olena Ablitsova USA
9  Ilya Golovchenko & Kristina Bogoslavskaya Rusko
10  Dan Malov & Stephanie Noon USA
11  Maciej Kadlubowski & Maja Kopacz Polsko
12  Krzysztof Myka & Agnieszka Osrodka Polsko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  Vadim Negrebetskiy & Bettina Hatfield Anglie
14  Danil Dobrovolskiy & Anastasiya Malovana Ukrajina
15  Dima Moroz & Kristina Kuzenko Ukrajina
16  Bogdan Alekseev & Olesya Karas Ukrajina
17  Oleksandr Skornyakov & Anastasyya Slyusar Ukrajina
18  Dmitro Radchenko & Valeriya Chernova Ukrajina
20  Alexander Borisov & Sofia Shchipskaya Rusko
20  Milosz Drzewiecki & Oliwia Telesz Polsko
21  Danylo Kravchuk & Anna Alekseeva Ukrajina
22  Maksim Savitskiy & Polina Ryabovil Ukrajina
23  Andrew Yefremchenkov & Anastasia Siabro Ukrajina
24  Bogdan Zabolotniy & Elizaveta Ivanova Ukrajina
25  Roman Sukhomlyn & India Phillips-Bullock Anglie
26  Oliver Hand & Anastasiya Lisitsina Anglie

2. kolo (top 48)

29  Ivan Iacobbe & Ylenia Dalla Bona Itálie
29  Alex Plant & Leanne Han (aka Areum Han) Anglie
29  Kewin Stempka & Maja Pawlak Polsko
31  Denis Savitskiy & Elena Tregub Ukrajina
31  Andrei George Toader & Mia Linnik-Holden Anglie
32  Marco Barbera & Federica D'Orazi Itálie
35  Timur Beshkenadze & Anastasiya Volynets Ukrajina
35  Samuel Hacke & Katarina Hermanova USA
35  Gylfi Mar Hrafnsson & Maria-Tinna Hauksdottir Island
38  Edmund Ault & Veronika Rezepina Anglie
38  Timur Kabisov & Daria Kazantseva Rusko
38  Aleksandr Lavrov & Vilhelmina Lavrov (aka Bohlin) Švédsko
39  Pavel Bichurov & Polina Teplitskaya Rusko
41  Jerzy Borowski & Lorraine Voorn Holandsko
41  Marcus Mitchell & Tetyana Panchenko Anglie
42  Maciej Nagorski & Magdalena Fron Polsko
44  Daniel Sverrir Gudbjornsson & Soley Osk Hilmarsdottir Island
44  Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Itálie
45  Wesley van Riel & Patricia Bach Holandsko
46  Maksymylyan Bulgakov & Caroline Court Anglie
48  Danil Krasutskiy & Kseniya Goncharova Ukrajina
48  Michal Pernak & Julia Wojcicka Polsko

1. kolo (top 91)

49  Feng Vi Wang & Xiao Min Zou Čína
50  Artur Nabok & Michelle Yiu USA
53  Nicolai Bouet & Anna Shagalina Dánsko
53  Ivan Smetkin & Theda Delbruck Německo
53  Florin Vlad & Natalia O''Connor USA
54  David Cockram & Rosie Ward Anglie
55  Giuseppe Di Napoli & Sara Iozzia Itálie
56  Linghao Kang & Anran Xing Čína
57  Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Dánsko
59  Evgeniy Pivnenko & Marina Tuzova Ukrajina
59  Tomasz Smutnicki & Anna Niedbal-van der Bliek Holandsko
61  Bartosz Lech & Kornelia Kopaczynska Polsko
61  Rustam Nazarov & Elizaveta Zakopaylo Ukrajina
64  Jin Pen Liang & Qi Yue Anglie
64  Daniel Smuts-Steyn & Danielle Rowe Anglie
64  Justas Zagurskas & Oliwia Matuszewska Polsko
66  Oliver Curting & Aida Agolli Rakousko
66  Le De Zhao & Zhang Dan Qing Čína
68  Peter Christiansen & Helena Bakholm Dánsko
68  Michal Salwin & Katarzyna Kostanczuk Polsko
70  Michael Bruni & Chiara Cassai Itálie
70  Luke Liu & Lisa Liu Tchaj-wan
72  Brandon Klavansky & Maria Volski USA
72  Ollie Woolaway & Martina Heimo Anglie
73  Sander Lam & Amber Van Schaik Holandsko
74  Lewis Hateley & Rebekka Ros Anglie
76  Sander Daamen & Mélissa Manders Holandsko
76  Aleksey Degtyarev & Kamilla Gvazava Rusko
78  Bart Aben & Leanne Scholtes Holandsko
78  Simeon Vassilev & Dimitrina Vassileva Kanada
79  Valentin Silvin & Alice Silvin Francie
80  Ivan Buga & Ekaterina Shabalina Rusko
82  Boris Dosen & Elise Larkin Anglie
82  Riccardo Nicolosi & Giulia Nicolosi Itálie
83  Anthony Salerno & Sophie La Cognata Francie
85  Stefan Daamen & Sanne Poppen Holandsko
85  Loic Habermacher & Anja Stiller Francie
87  Ryan Gertze & Tania Zass Francie
87  Nicolas Sommer & Alexise Pineaud Francie
90  Aron Eiriksson & Anna Ragnheidur Hallsdottir Island
90  Shane Rudolph & Octavia Fortune Francie
90  Wolfgang Schuh & Tanja Miller Německo
91  Leano Brown & Carmen Davids Jihoafrická republika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}