Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Open World U12 Juvenile Latin RS 9. prosince 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

WDC AL Open World Championships 2018
Francie - Paris 6. prosince 2018

Open World U12 Juvenile Latin RS 9. prosince 2018

Finále

1  Daniel Novikov & Mishella Vishnevskiy USA
2  Joshua Bonici & Elizaveta Chelnakova Rusko
3  Matvej Didenko & Stefaniya Shlinchak Ukrajina
4  Nazar Vigovskij & Polina Besedina Ukrajina
5  Antonio Esposito & Maria Rosaria Dal Monte Itálie
6  Keane Scerri De Carlo & Kerry Sui Severní Irsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Mihail Koval & Polina Moroz Ukrajina
7  Erkebulan Nurakhmetov & Zhansaya Zhangaomir Kazachstán
9  Nikolay Putilin & Anastasiya Zhaglina Ukrajina
9  Alex Zheng & Alexa Sosna USA
11  Boris Vinnik & Alìna Yatsishin Ukrajina
12  Leo Kolmykov & Daria Andreyev USA

Čtvrtfinále

13  Vladislav Ganyuk & Polina Galuzinska Ukrajina
14  Yurij Demyanenko & Vladislava Golub Ukrajina
14  Denis Machek & Karina Skiba Ukrajina
16  Arseniy Chernoluckiy & Diana Krachkovskaya Ukrajina
16  Savelij Kovalev & Yaroslava Krasnozhon Ukrajina
18  Oleksandr Kostenko & Olena Synenko Ukrajina
19  Stepan Belevtsov & Marianna Panchenko Ukrajina
19  Artem Girdo & Valeriya Komogorova Rusko
21  Junior Rodriguez & Grazia Luongo Itálie
22  Danil Bayurko & Anastasiya Afonina Ukrajina
23  Konstyantin Zatula & Darya Miroshnichenko Ukrajina
24  Boris Drachenko & Anzhelika Bozorova Ukrajina
25  Danilo Pshono & Veronìka Zuênko Ukrajina

2. kolo (top 40)

26  Chengming Liu & Xiangjun Wu Čína
26  Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Island
28  Stepan Botnar & Luiza Kajdalova Moldávie
29  Mark Roshchin & Daria Efremova Rusko
30  Alon Port & Lia Groner Itálie
30  Kirill Zakirzyanov & Valerie Snitko USA
32  Evan Holmes & Lili Crane Anglie
32  Ivan Timchenko & Darya Maksimenko Ukrajina
34  Ilya Arhangelskij & Sofya Purgina Rusko
35  Artem Vasin & Veronika Tverda Ukrajina
36  Andrew Pavlyk & Melaniya Sydor USA
37  Ilia Vasilyev & Elizaveta Khoba Rusko
37  Georgij Vlaêv & Zlata Vlaêva Ukrajina
39  Gudjon Erik Oskarsson & Eva Karen Olafsdottir Island
40  Jake Berg & Anna Talis USA

1. kolo (top 51)

41  Joseph Robusto & Alissa Joly USA
42  Viktor Yeroshenko & Anna Chuprun Ukrajina
43  Maksim Ribkìn & Zlata Markiv Ukrajina
43  Tianqi Zhang & Yuzhu Bai Čína
45  Ivan Martynenko & Leysan Sultanbekova USA
45  Andrew Timchenko & Barbara Smodleva Kanada
47  Birgir Hrafn Kjartansson & Hulda Margret Ragnarsdottir Island
49  Emil Diatlovic & Thoranna Sturludottir Island
50  Timéo Fabrici & Clara Janicki Francie
51  Alexander Fannar Hallson Reyndal & Ásdís Yrja Hansdóttir Island
52  Hilmar Ingi Árnason & Katrín Klara Ásgeirsdóttir Island
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}