Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Fred Astaire Cup Under 21 Latin 9. prosince 2018
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

WDC AL Open World Championships 2018
Francie - Paris 6. prosince 2018

Fred Astaire Cup Under 21 Latin 9. prosince 2018

Finále

1  Oleksiy Mordvinov & Anastasiya Osadchuk Ukrajina
2  Hao Jiang & Guo Yang Čína
3  Piotr Swiatkowski & Anastasiya Chernenkaya Polsko
4  Nikolay Parshikov & Elizaveta Kuyan Rusko
5  Stanislav Lipshits & Angelina Markina Ukrajina
6  Roman Osadchiy & Darya Rudenko Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Aydar Musin & Elvira Lapteva Rusko
8  Mei Yu Zhe & Yue Wang Chile
9  Bumchin Tegshjargal & Michelle Klets USA
10  Liu Xingyu & Cheng Li Cheng Čína
11  Mihail Putilin & Kristina Bokova Ukrajina
12  Denis Nikulyak & Oksana Kljushnik Ukrajina

Čtvrtfinále

13  Idan Daich & Rumi Dolmaya Kanada
14  Yusif Amsatr & Vanesa Falisova USA
14  Bowen Liu & Zike Yue Čína
16  Kevin Filipczak & Danielle Malpa USA
16  Artem Pavlinov & Ekaterina Tolstaya Rusko
18  Alexandru Grama & Sandra Hof Německo
19  Anthony Mancuso & Sophie Shvartsman USA
19  István Novák & Daniella Sebesi Maďarsko
21  Jonas Terleckas & Ruby Castro USA
22  Girolamo Cavallo & Claudia Eva Vassella Itálie
23  Vadim Pidgoretskij & Abigail Srulevich USA
24  Ivan Berezhnoy & Polina Shapka Ukrajina
25  Aleksej Gamurar & Darina Milova Ukrajina
25  Sun Zhanpeng & Yixin Zhang Čína

2. kolo (top 38)

27  Seth Eldridge & Lyndsey Sorenson USA
28  Tong Haofeng & Mo Wenlei Čína
29  D''Angelo Castro & Naomi Spektor USA
29  Boris Goryshev & Kristina Kovalevskaya Rusko
29  Igor Shapka & Eva Adda Ukrajina
32  Chen Mingchin & Chen Chingyu Tchaj-wan
32  Mark Polishchuk & Alena Ponomareva Ukrajina
34  Zhiwei Xiao & Zhiyin Peng Čína
35  Andrea Cercego & Giorgia Rigato Itálie
36  Oliver Long & Evie Davies Anglie
37  Wang Jianyu & Li Huan Čína
38  Won Hui Park & Sun Ah Kim Korea (Jižní)

1. kolo (top 50)

39  Evgeniy Kvitka & Mariya Aleksanova Ukrajina
40  Demyan Afonin & Elizaveta Dovgal Ukrajina
41  Matthew Matusovskiy & Emmanuelle Gray USA
41  Leor Ratner & Jessica Ratner USA
43  Yi Zhuofan & Chen Shiyan Čína
44  Timudzhin Bagautdinov & Valeria Shishelova Rusko
45  Xiao Ma & Yixin Lan Čína
46  Joel-Thor Joelsson & Elisa Sveinsdottir Island
47  Anson Au & Evgeniia Erofeeva Anglie
47  Valentin Silvin & Alice Silvin Francie
49  Cristian Mattera & Giorgia Troncone Itálie
50  Benjamin Obertur & Lia Prone Francie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}