Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Fred Astaire Cup U12 Juvenile Latin 9. prosince 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

WDC AL Open World Championships 2018
Francie - Paris 6. prosince 2018

Fred Astaire Cup U12 Juvenile Latin 9. prosince 2018

Finále

1  Antonio Esposito & Maria Rosaria Dal Monte Itálie
2  Nikita Parhomenko & Aleksandra Yarmolyuk Ukrajina
3  Mikita Pìshij & Polina Lebed Ukrajina
4  Stanislav Grigorenko & Veronika Medvedeva Ukrajina
6  Vladislav Ganyuk & Polina Galuzinska Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Erkebulan Nurakhmetov & Zhansaya Zhangaomir Kazachstán
7  Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Island
9  Junior Rodriguez & Grazia Luongo Itálie
10  Leo Kolmykov & Daria Andreyev USA
11  Artem Girdo & Valeriya Komogorova Rusko
12  Demid Novatskij & Mariya Omelchuk Ukrajina

Čtvrtfinále

13  Daniel Novikov & Mishella Vishnevskiy USA
13  Danilo Steshenko & Karyna Kravchenko Ukrajina
15  Oleksandr Kostenko & Olena Synenko Ukrajina
15  Mihail Koval & Polina Moroz Ukrajina
15  Chengming Liu & Xiangjun Wu Čína
15  Boris Vinnik & Alìna Yatsishin Ukrajina
19  Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukrajina
20  Georgij Vlaêv & Zlata Vlaêva Ukrajina
20  Alex Zheng & Alexa Sosna USA
22  Danil Bayurko & Anastasiya Afonina Ukrajina
22  Stepan Belevtsov & Marianna Panchenko Ukrajina
22  Gudjon Erik Oskarsson & Eva Karen Olafsdottir Island
25  Ilya Arhangelskij & Sofya Purgina Rusko

2. kolo (top 40)

26  Denis Machek & Karina Skiba Ukrajina
26  Tianqi Zhang & Yuzhu Bai Čína
26  Bronislav Zhigadlo & Varvara Perepelkina Rusko
29  Boris Drachenko & Anzhelika Bozorova Ukrajina
29  Nikolay Putilin & Anastasiya Zhaglina Ukrajina
29  Mark Roshchin & Daria Efremova Rusko
32  Martim Caturra & Luna Pires Aldeias Portugalsko
32  Arseniy Chernoluckiy & Diana Krachkovskaya Ukrajina
32  Yurij Demyanenko & Vladislava Golub Ukrajina
32  Savelij Kovalev & Yaroslava Krasnozhon Ukrajina
32  Nikita Paseukin & Kristina Alyusova Španělsko
37  Justin Lujan & Julia Zilman USA
37  Konstyantin Zatula & Darya Miroshnichenko Ukrajina
39  Maksim Ribkìn & Zlata Markiv Ukrajina
40  Svyatoslav Chernetskij & Lejla Sandul Ukrajina
41  Alon Port & Lia Groner Itálie

1. kolo (top 54)

42  Stepan Botnar & Luiza Kajdalova Moldávie
42  Ivan Timchenko & Darya Maksimenko Ukrajina
42  Andrew Timchenko & Barbara Smodleva Kanada
45  Jake Berg & Anna Talis USA
45  Evan Holmes & Lili Crane Anglie
47  Andrew Pavlyk & Melaniya Sydor USA
47  Viktor Yeroshenko & Anna Chuprun Ukrajina
49  Nicholas Rashkov & Vytaute Mazionyte Anglie
49  Artem Tkachenko & Alina Krivenko Ukrajina
52  Birgir Hrafn Kjartansson & Hulda Margret Ragnarsdottir Island
53  Emil Diatlovic & Thoranna Sturludottir Island
53  Joseph Robusto & Alissa Joly USA
55  Hilmar Ingi Árnason & Katrín Klara Ásgeirsdóttir Island
56  Alexander Fannar Hallson Reyndal & Ásdís Yrja Hansdóttir Island
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}