Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Open World U14 Junior Latin 9. prosince 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

WDC AL Open World Championships 2018
Francie - Paris 6. prosince 2018

Open World U14 Junior Latin 9. prosince 2018

Finále

1  Denis Chekunov & Sofiya Vojtovich Ukrajina
2  Alexander Leytland & Elena Tsareva Rusko
3  Daniil Kukuevsky & Elizaveta Borisova Rusko
4  Andrej Shtepka & Viktoriiya Chirkova Ukrajina
5  Alexander Kovalev & Alisa Volper Rusko
6  Zeya Han & Ma Yuqing Čína
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Francesco Cesario & Chiara Morgese Itálie
7  Arsenij Moroz & Aleksandra Martynyuk Ukrajina
9  Ivan Filippov & Sofya Pak Rusko
10  Vasilij Belichenko & Anastasiya Zaharova Ukrajina
11  Yaroslav Kobylchenko & Darya Bondarenko Ukrajina
11  Kirill Zhurenko & Elizaveta Peregudova Ukrajina

Čtvrtfinále

13  Robert Polinkevich & Anastasiya Dolgi Rusko
14  Jiaxiang Liang & Meng Yan Qi Čína
15  Nikita Kulpin & Sofiya Surnakova Rusko
16  Kirill Alekseev & Mariya Prohorova Rusko
16  Bogdan Bobko & Daniela Musijko Ukrajina
16  Xiaoqing He & Keyi Ye Čína
19  Leonid Sorokin & Aleksandra Sorokina Ukrajina
20  David Maimon & Jhailyn Farcon USA
21  Evgenij Shcherbina & Anastasiya Yunash Ukrajina
22  Maxim Morris & Olivia King Anglie
22  Aleksandr Shevtsov & Polina Kijko Ukrajina
24  Nikita Kochetkov & Dana Kulakova Rusko
24  Nathan Zaytsev & Annika Mugin USA
26  Maksimilian Bonichi & Yana Dolbich Rusko

2. kolo (top 45)

27  Antonov Hlib & Eva Linnik Francie
27  Junqi Li & Sihan Wang Čína
29  Oleksij Babko & Darya Korzh Ukrajina
30  Daniel Ettridge & Phoebe Draper Anglie
30  Fuhao Jiang & Yuxi Bu Čína
30  Zorik Moldavsky & Alice Bankova USA
33  Nikita Machulka & Sofìya Nikitina Ukrajina
34  Cristian Cepoi & Malgosia Pavlak Irsko
34  Maksymilian Serafin & Weronika Majerowska Polsko
34  Eric Zhelasko & Mishelle Frydman Kanada
37  Martim Caturra & Luna Pires Aldeias Portugalsko
37  Volodimir Soroka & Sofìya Alba Ukrajina
39  Aleksandr Panasenko & Sofiya Azhipa Ukrajina
40  Jarell Cheong & Jarellyn Cheong Malajsie
40  Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg Island
42  Eric Kashkevych & Anna Bogutsky USA
43  Maksim Onofrijchuk & Anna Mikolenko Ukrajina
44  Timofey Goncharuk & Elena Kovalenko Ukrajina
45  Eduard Bojtsev & Polina Lezhibokova Ukrajina

1. kolo (top 54)

46  Daniel Shtern & Anna Markman USA
47  Cho Hyunwoo & Lee Yunseo Korea (Jižní)
48  Song Haoxuan & Tania Tao Čína
48  Egor Postolatij & Bozhena Turchina Ukrajina
50  Marcos Normann Andersen & Nada Lund Thomsen Dánsko
51  Aleksandr Gryzun & Elizaveta Kozlova Moldávie
52  Lauritz Thoresen & Emily Ranford Anglie
53  Viktor Paholok & Elizaveta Sharkova Ukrajina
54  Angelo Stagno & Alice Li Causi Řecko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}