Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Open World U16 Junior Ballroom 7. prosince 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

WDC AL Open World Championships 2018
Francie - Paris 6. prosince 2018

Open World U16 Junior Ballroom 7. prosince 2018

Finále

1  Dmitriy Rodin & Elizaveta Perepelitsa Ukrajina
2  Mihail Yaroshenko & Mìla Kovalova Ukrajina
3  Mihail Bokij & Darina Kachan Ukrajina
4  Mykyta Postnikov & Viktoriya Koval Ukrajina
5  Kirill Kurbatov & Alexandra Revel-Muroz Rusko
6  Georgiy Kars & Anna Mamedova Rusko
7  Vitalij Demyanenko & Evgeniya Nazarenko Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Andrey Sokolov & Polina Kulakova Rusko
9  Mark Chilcote & Ilinca Badic Anglie
10  Ivan Pravatorov & Alina Osipova Rusko
10  Bogdan Yaremenko & Valeriya Derkach Ukrajina
12  Ivan Ivanyk & Aleksandra Proshina Ukrajina
13  Oleg Chernyshev & Veronika Gireyko Rusko

Čtvrtfinále

14  Egor Volkov & Anna Panova Rusko
15  Daniel Augustin & Anna Nestor Ukrajina
15  Ivan Sahanenko & Sofiya Serokurova Ukrajina
17  Yurij Belov & Ekaterina Sinenko Ukrajina
18  Ryan Bendall & Alana Salter Anglie
19  Korey Andrews & Madison Ingoldsby Anglie
19  Maxim Berezkin & Margarita Karpechenko Rusko
19  Oleg Tereschenko & Valeriya Bibyk Ukrajina
22  Wojciech Kuzma & Daria Nowak Polsko
23  Joseph Hughes & Marina Morris Anglie
24  Joshua Ginzburg & Sophia Elkin USA

2. kolo (top 40)

25  Zahar Medunitsa & Katerina Gordienko Ukrajina
26  Vladislav Kondakov & Darya Sinelnikova Ukrajina
26  Dmitro Lanin & Oleksandra Somkina Ukrajina
28  Leonid Troyanov & Valeriya Sergeyeva Rusko
29  Vladislav Lisenko & Olga Banashko Ukrajina
30  Maxim Nikolsky & Daria Borisova Rusko
31  Jorgij Dolzenko & Inna Toryanik Ukrajina
31  Vadim Kondakov & Darya Onufrej Ukrajina
31  Fannar Kvaran & Fanny Helga Thorarinsdottir Island
34  Maxim Sautkin & Maria Kiryanova Rusko
34  Matthew Zoladkiewicz & Elizabete Grigalinovica-Leja USA
36  Georgiy Alekseev & Kseniya Seravkina Rusko
36  Fionn Nolan & Megan Thomas Anglie
36  Daniil Udovenko & Amina Rashevskaya Ukrajina
39  Lauritz Thoresen & Emily Ranford Anglie
40  Anton Rubashanov & Valeria Yakovleva Rusko

1. kolo (top 51)

41  Wang Fu Tong & Yuhan Shen Čína
42  Finnur Hugi Finnsson & Asta Maria Armesto Nuevo Island
43  Denis Pshono & Darya Zhalo Ukrajina
44  Jarell Cheong & Jarellyn Cheong Malajsie
45  Hinrik Óli Gunnarsson & Elisabet Tinna Haraldsdottir Island
46  Le Xing & Jiaying Li Čína
47  Angelo Stagno & Alice Li Causi Řecko
48  Ivan Coric & Elisabet Alda Georgsdottir Island
49  Mark Lund Thomsen & Charlotte Silke Bondo Dánsko
50  Curtley Klassen & Kisha Brown Jihoafrická republika
51  Shequille Stevens & Bethany Jefta Jihoafrická republika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}