Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Fred Astaire Cup U19 Youth Latin 6. prosince 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

WDC AL Open World Championships 2018
Francie - Paris 6. prosince 2018

Fred Astaire Cup U19 Youth Latin 6. prosince 2018

Finále

1  Oleksiy Bonkovskyy & Kiersten Lujan USA
2  Evgenij Borushko & Sofiya Zil Ukrajina
3  Kacper Pawlowski & Magdalena Dederko Polsko
4  Yusif Amsatr & Vanesa Falisova USA
5  Ao Chen & Xu Ji Čína
6  Vadim Pidgoretskij & Abigail Srulevich USA
7  Oliwer Dudzik & Wiktoria Sroda Polsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Roman Kubik & Diana Kalitventseva Ukrajina
9  Tim Gutner-kleiman & Hila Asovsky Israel
10  Denis Nikulyak & Oksana Kljushnik Ukrajina
10  István Novák & Daniella Sebesi Maďarsko
12  Mark Chilcote & Ilinca Badic Anglie

Čtvrtfinále

13  D''Angelo Castro & Naomi Spektor USA
13  Kevin Filipczak & Danielle Malpa USA
15  Ying Feng Pan & Xinqi Xu Čína
16  Nikita Butrik & Polina Bogdanova Ukrajina
16  Xuanqi Chen & Jiajia Fu Čína
16  Danny Zhelasko & Anastasia Sinyauskaya Kanada
19  Nikita Klimov & Valeria Grafova Rusko
19  Mihail Putilin & Kristina Bokova Ukrajina
21  Ivan Berezhnoy & Polina Shapka Ukrajina
22  Jiawei Huang & Ye Li Čína
23  Kirill Trifonov & Aleksandra Lomkina Rusko
23  Haley Edgar Yegorov & Nikol Lyashenko USA

2. kolo (top 49)

25  Yushen Wang & Zhang Yue Čína
26  Mykhayl Baev & Alina Zheleznyakova Polsko
26  Denis Fedyuk & Anastasiya Roterman Ukrajina
26  Tong Haofeng & Mo Wenlei Čína
26  Joseph Hughes & Marina Morris Anglie
26  Nicola Nonne & Angelica Nonnis Itálie
26  Karol Pieczyrak & Zuzanna Nowak Polsko
26  Denis Pshono & Darya Zhalo Ukrajina
33  Girolamo Cavallo & Claudia Eva Vassella Itálie
33  Mark Polishchuk & Alena Ponomareva Ukrajina
33  Jonas Terleckas & Ruby Castro USA
36  Jacob Young & Shayna Mcdonald USA
37  Igor Kozenko & Veronika Pidgorodetska Ukrajina
37  Wang Fu Tong & Yuhan Shen Čína
37  Le Xing & Jiaying Li Čína
40  Demyan Afonin & Elizaveta Dovgal Ukrajina
41  Tristan Geiger & Catherine Pisarenko Švýcarsko
42  Chen Mingchin & Chen Chingyu Tchaj-wan
42  Sun Zhanpeng & Yixin Zhang Čína
44  Mihail Abramov & Margarita Voznyuk Ukrajina
44  Yinhang Xiao & Lina Ye Čína
46  Leor Ratner & Jessica Ratner USA
47  Aleksej Gamurar & Darina Milova Ukrajina
48  Emmanuel Cesarano & Simona Spada Itálie
49  Jinhong Huang & Yangxinrui Xiao Čína

1. kolo (top 67)

50  Georgiy Alekseev & Kseniya Seravkina Rusko
51  Giacobbe Donnarumma & Alessia Cuomo Itálie
51  Fanli Liu & Jiayi Xia Čína
53  Marco Eijssens & Linda Eijssens Holandsko
53  Matthew Matusovskiy & Emmanuelle Gray USA
55  Oleg Kulìj & Yana Pavlyuk Ukrajina
55  Kostyantin Matyash & Nina Ovchinnikova Ukrajina
55  Dmitro Pavlov & Katerina Zhorova Ukrajina
58  Xu Hui Ma & Ying Cao Čína
58  Dominik Zimmermann & Daniella Neroznikova Švýcarsko
60  Evgenij Izmestev & Valeriya Manich Ukrajina
61  Curtley Klassen & Kisha Brown Jihoafrická republika
61  Cristian Mattera & Giorgia Troncone Itálie
63  Timudzhin Bagautdinov & Valeria Shishelova Rusko
64  Artem Ovcharenko & Anna Perehodko Ukrajina
65  Joel-Thor Joelsson & Elisa Sveinsdottir Island
67  Mihajlo Dorov & Beatrix Wein Ukrajina
67  Hinrik Óli Gunnarsson & Elisabet Tinna Haraldsdottir Island
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}