Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Fred Astaire Cup U16 Junior Latin 8. prosince 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

WDC AL Open World Championships 2018
Francie - Paris 6. prosince 2018

Fred Astaire Cup U16 Junior Latin 8. prosince 2018

Finále

1  Vladislav Pogorilij & Sofiia Skorobagach Ukrajina
2  Roman Shirokiy & Elizaveta Shapka Ukrajina
3  Nikita Klimov & Valeria Grafova Rusko
4  Daniil Kukuevsky & Elizaveta Borisova Rusko
5  Alexander Leytland & Elena Tsareva Rusko
6  Ying Feng Pan & Xinqi Xu Čína
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Maksym Rodionov & Darja Karpukhina Ukrajina
8  Guilherme Roboredo & Matilde Paixao Portugalsko
8  Ivan Sahanenko & Sofiya Serokurova Ukrajina
10  Xuanqi Chen & Jiajia Fu Čína
11  Le Xing & Jiaying Li Čína
12  Oleg Kulìj & Yana Pavlyuk Ukrajina

Čtvrtfinále

13  Mark Chilcote & Ilinca Badic Anglie
14  Nikolaj Pavlichenko & Elizaveta Burunova Rusko
15  Jiaxiang Liang & Meng Yan Qi Čína
15  Andrij Pigovich & Elizaveta Atamanyuk Ukrajina
15  Anton Rubashanov & Valeria Yakovleva Rusko
18  Wang Fu Tong & Yuhan Shen Čína
19  Vladislav Avramenko & Anastasiya Tkachuk Ukrajina
19  Bogdan Bobko & Daniela Musijko Ukrajina
21  Korey Andrews & Madison Ingoldsby Anglie
21  Denis Fedyuk & Anastasiya Roterman Ukrajina
21  Joseph Hughes & Marina Morris Anglie
24  Denis Pshono & Darya Zhalo Ukrajina

3. kolo (top 36)

25  Xiaoqing He & Keyi Ye Čína
26  Joshua Ginzburg & Sophia Elkin USA
27  Zeya Han & Ma Yuqing Čína
27  Fuhao Jiang & Yuxi Bu Čína
27  Alexander Sarkisian & Chantal Khodarkovsky USA
30  Emmanuel Cesarano & Simona Spada Itálie
31  Xu Hui Ma & Ying Cao Čína
31  Nazar Sitnik & Darya Gusarova Ukrajina
33  Dave Firestein & Shelly Umansky USA
34  Riccardo Meddis & Giulia Cotroneo Itálie
34  Bogdan Yaremenko & Valeriya Derkach Ukrajina
36  Marsel Nikitin & Tonya Khudyakova USA

2. kolo (top 51)

37  Konstantin Cheverdenko & Mariya Gaponova Ukrajina
37  Egor Gmirya & Sofiya Kakarova Ukrajina
37  Mark Karmalita & Anna Li Kanada
37  Yinhang Xiao & Lina Ye Čína
41  Cristian Cepoi & Malgosia Pavlak Irsko
41  David Maimon & Jhailyn Farcon USA
43  Maksimilian Bonichi & Yana Dolbich Rusko
43  Francesco Cesario & Chiara Morgese Itálie
43  Liam Greif-Ibnouzahir & Tara Greif-Ibnouzahir Francie
43  Artem Ovcharenko & Anna Perehodko Ukrajina
47  Ryan Bendall & Alana Salter Anglie
48  Giacobbe Donnarumma & Alessia Cuomo Itálie
49  Georgiy Alekseev & Kseniya Seravkina Rusko
49  Eric Zhelasko & Mishelle Frydman Kanada
51  Artur Maier & Jessica Vasiliu Německo

1. kolo (top 72)

52  Roman Sklyarenko & Polina Latinina Ukrajina
53  Maksim Tsoy & Seojin Byoun Korea (Jižní)
54  Maxim Nikolsky & Daria Borisova Rusko
55  Fionn Nolan & Megan Thomas Anglie
55  Timur Valiev & Elizabeth Siomin USA
57  Danylo Snizhko & Vlada Chorna Ukrajina
58  Mikola Borovkov & Darina Bojchenko Ukrajina
59  Zahar Medunitsa & Katerina Gordienko Ukrajina
60  Finnur Hugi Finnsson & Asta Maria Armesto Nuevo Island
60  Danylo Yeliseiev & Elizaveta Kulaêva Ukrajina
62  Song Haoxuan & Tania Tao Čína
63  Ivan Coric & Elisabet Alda Georgsdottir Island
64  Timofej Balashov & Margarita Pavlova Rusko
65  Hinrik Óli Gunnarsson & Elisabet Tinna Haraldsdottir Island
65  Curtley Klassen & Kisha Brown Jihoafrická republika
65  Angelo Stagno & Alice Li Causi Řecko
68  Adam Parry & Lauren King Anglie
69  Romain Alliot & Typhaine Da Costa Francie
69  Fannar Kvaran & Fanny Helga Thorarinsdottir Island
69  Junqi Li & Sihan Wang Čína
69  Mark Lund Thomsen & Charlotte Silke Bondo Dánsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}