Results from 2015 German Open Championships - GOC Junior II Latin 12. srpna 2015
Podívejte se, jak advertise your product s námi

2015 German Open Championships
Německo - Stuttgart 11. srpna 2015

GOC Junior II Latin 12. srpna 2015

Finále

1  Egor Kulikov & Mariya Goroshko Rusko
2  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Rusko
3  Glenn Richard Boyce & Kayleigh Andrews Anglie
4  Claudiu Ana & Michelle Nazarenus Německo
5  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Rusko
6  Efrem Kuzmichenko & Samira Harez Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Antonio Mosa & Mikhaela Antonova Francie
8  Tudor Gabriel Andrei & Nikita Low Kristensen Dánsko
9  Leonards Petkevics & Polina Cepilova Lotyšsko
10  Steven Korn & Katrin Domme Německo
10  Andrey Prikhodko & Nora Corpas Diaz Španělsko
10  Konstantin Vasilevskiy & Angelina Nedbaylo Rusko
13  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Litva
14  Giovanni Cena & Erica Di Maria Itálie

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

15  Danil Eremeev & Anastasiya Golitsina Rusko
15  Vladislav Stepanov & Viktoriya Pak Rusko
17  Vlad Ene & Ioana Antonia Iosub Rumunsko
17  Georgiy Shvets & Diana Sattarova Rusko
19  Angel Sebastian Carmona Manas & Carla Beneyto Španělsko
20  Nikita Kolotukhin & Elizaveta Dobryakova Rusko
20  Nikita Yatsun & Elisabeth Yatsun Německo
22  Sergey Bykovskiy & Margarita Yurlova Rusko
22  Egor Filev & Anastasiya Belyakova Rusko
22  Axel Sampino & Anna Zgonnikova Francie
25  Vakaris Apvinis & Ugne Bliujute Lotyšsko
25  Georgi Enchev & Desislava Trifonova Bulharsko

3. kolo (top 51)

27  Matyas Adamec & Natalie Otahalova Česká republika
27  Raffaele Caporusso & Anna Merolla Itálie
27  Nikolay Kogut & Alisa Kirillova Rusko
27  Igor Mikhaylovskiy & Ekaterina Logacheva Rusko
27  Veaceslav Nagailic & Nina Dudoglo Moldávie
27  Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Rusko
33  Thomas Altergot & Anissia Enes Německo
34  Gedvinas Meskauskas & Beatrice Malinauskaite Litva
35  Shon Burshtein & Christina Gidikas Německo
35  Andrei Cicoare & Alina Blehm Německo
35  Nikita Ladyzhenskij & Anastasiya Tarasyuk Rusko
35  Vladislav Untu & Alexandrina Olteanu Rumunsko
35  Erik Wittenbeck & Michelle Gette Německo
35  Maik Zimmer & Adeline Kastalion Německo
41  Daniel Lenz & Vanesa Viktorija Gerke Německo
42  Davide Cotroneo & Martina Maneschi Itálie
42  Constantin Elvin & Carina Monica Adochitei Rumunsko
42  Raul Isgandarov & Kristina Golubkina Ázerbajdžán
45  Niccolo Cicchetti & Noemi De Fortuna Itálie
45  Zhang Yu Peng & Wang Yu Chen Čína
47  Vladimir Shishov & Kristina Pischugina Rusko
48  Grigoriy Tereschenko & Alina Melkozerova Rusko
49  Nikita Gross & Jennifer Bertram Německo
49  Daniele Moschetta & Jessica Cipriani Itálie
51  Nicolae Matei Negruser & Mara Toma Rumunsko

2. kolo (top 98)

52  Egor Belyaev & Vladislava Grigorenko Ukrajina
52  Kamil Bochenek & Gabriela Werblinska Polsko
52  Leho Holm & Marleen Lutter Estonsko
52  Nikolay Reshetnikov & Polina Astakhova Rusko
52  Vsevolod Shagaev & Veronika Yudina Rusko
52  Yakov Shakhov & Milana Kuznetsova Kazachstán
52  Arseniy Shestakov & Mariya Sabanskaya Bělorusko
59  Kirill Morgachev & Polina Baryshnikova Rusko
60  Dmitri Borovski & Mari-Liis Seppago Finsko
61  Bertoldas Cepulis & Indre Sverciauskaite Litva
61  Firmino Oliveira & Teresa Oliveira Portugalsko
61  Artjoms Spradzins & Karina Karklina Lotyšsko
64  Dénes Szalai & Petra Balla Maďarsko
64  Hu Kai Xi & Cao Xin Yu Čína
66  Laviniu Ionut Gradea & Alexandra Cristina Bujor Rumunsko
66  Erik Heer & Elisabeth Byckov Německo
66  Christian Holweg & Anna-marie Starikova Německo
69  Emirs Ali Salmanovs & Ruta Punka Lotyšsko
70  Erik Gerhard Baranyai & Daria Alexia Ardelean Rumunsko
70  Andreas Bergen & Katharina Scharova Německo
70  Miroslav Bonev & Emiliya Dzhelebova Bulharsko
73  Yang Haoing & Sha Hanyu Čína
73  Grigoriy Kiselev & Mariya Amosova Rusko
73  Egor Koznov & Ulyana Abrosimenkova Rusko
73  Kert Kullamma & Caroly Jänes Estonsko
73  Cristian Vladicescu & Cristina Batrincea Moldávie
73  Liu Xiao & Li Can Čína
79  Márk Nagy & Liza Vörös Maďarsko
80  Dima Kusnir & Victoria Pinzari Moldávie
80  Nuno Oliveira & Maria Afoito Portugalsko
80  Aleksey Yazevskiy & Elina Viadzenikava Bělorusko
83  Daniil Bokov & Ekaterina Novikova Rusko
83  Vitaliy Del & Tatyana Dostovalova Rusko
85  Vladislav Klekotsyuk & Agata Pugacheva Rusko
86  Mikhail Maydanyuk & Olga Shimanskaya Bělorusko
86  Nikolay Sukhanov & Anna Lapteva Rusko
88  Gábor György Biri & Fruzsina Nagy Maďarsko
88  Tao Xu & Fan Chen Meng Čína
90  Denis Bauer & Evelyn Kraus Německo
90  Gabrielius Goštautas & Kristina Charitonovaite Litva
90  Rasmus Lang & Martina Heimo Estonsko
90  Francesco Spagnolo & Giulia Bernardoni Itálie
90  Iivo Töysä & Ester Pentikäinen Finsko
95  Gustav Skovbon & Clara Adrian Dánsko
96  Mantas Kardokas & Emilija Petrulyte Litva
97  Raphael Lindner & Kimberly Koparanova Německo
98  Evandro Barreto Duarte & Ines Barreto Ribeiro Portugalsko

1. kolo (top 142)

99  Xun Yu Long & He Xin Yang Čína
100  Kevin Hegaard & Cathrine Jrhof Singer Dánsko
101  Aleksej Abramov & Anna Fedoseenko Rusko
102  Artemi Fursov & Anastasia Huber Německo
102  Justin Lauer & Alisia Trunov Německo
102  Mirko Maina & Aurora Barilla Itálie
102  Zhao Yingwei & Bian Qiyou Čína
106  Marco Brugnolaro & Nicole Giacopuzzi Itálie
106  Angelo Micciche & Chiara Micciche Itálie
108  Amir Bektemirov & Yana Bogash Kazachstán
108  Stefan Cazacu & Tatiana Balan Moldávie
108  Markas Sabaliauskas & Marija Butenyte Litva
111  Mirko Raponi & Greta Fiore Itálie
111  Matic Vucina & Zana Jereb Slovinsko
113  Max Schuller & Isabel Preis Německo
114  Daniel Lepski & Juliane Aschenbrenner Německo
114  Nikita Pak & Mariyam Argymbaj Kazachstán
116  Alin Valentin Ivanescu & Diana Kristof Rumunsko
117  Philipp Hofstetter & Natalie Cremar Švýcarsko
118  Kwuang Cheng Chong & Zui Chia Chong Japonsko
118  Matvey Kanakov & Sofya Evgeneva Rusko
120  Elvis Tabler & Alina Berberich Německo
121  Gracia Porzio & Stelantha Porzio Francie
121  Sven Rosanski & Anastasia Konor Německo
123  Paul Steindl & Pia Breidung Německo
124  Tim Grabenwoger & Hanna Kumhera Rakousko
124  Dominik Jancis & Monika Jurgilewic Litva
126  Yu Hibino & Honami Miki Japonsko
126  Nikita Mamonov & Anna Rubenkova Rusko
126  Nicolas Uciteli & Anastasia Kozlova Německo
129  Gianmarco Rotondi & Sara Spinozzi Itálie
129  Martin Schulz & Witta Majorov Německo
129  Zhu Shaodaoguo & Guo Qi Wen Čína
132  Yuri Biello & Greta Scaravelli Itálie
132  Shaozhu Daoxi & Huang Jiaqi Čína
134  Sebastian Adrian Nedelcu & Anastasia Lamanova Německo
135  Cedric Wengel & Diana Leongart Německo
136  Timudzhin Bagautdinov & Darya Arbatskaya Rusko
136  Anton Fabius Dubiel & Angelina Gensrich Německo
136  Linus Hartmann & Eva Siegmann Německo
136  Erik Schäfer & Christina Peters Německo
140  Jaakko Kemppainen & Silja Jernvall Finsko
140  Carlos Rudolph & Anastasia Rashkovy Německo
140  Jan Georg Stelzig & Berenike Reech Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}