Results from 2015 German Open Championships - GOC Adult A Latin 13. srpna 2015
Podívejte se, jak advertise your product s námi

2015 German Open Championships
Německo - Stuttgart 11. srpna 2015

GOC Adult A Latin 13. srpna 2015

Finále

1  Li Mingxuan & Zhou Wan Ting Čína
2  Everts Gulbis & Elina Kalvane Lotyšsko
3  Vlad Donosa & Otilia Gologan Rumunsko
4  Man Rulin & Lu Meiyu Čína
5  Michael Angelo Marquez & Stephanie Sabalo Filipíny
6  Edvinas Ringys & Aiste Survilaite Litva
7  Mateusz Wiercioch & Magdalena Bandelewicz Polsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Lorenzo Alberetti & Martina Dionigi Itálie
9  Antonio Tarantino & Anna Goglia Itálie
10  Stefano Galletto & Carlotta Bollea Itálie
10  Zhu Yingzhou & Chunyu Mao Čína
12  Marcos Fernandez Fernandez & Ines Miñana Španělsko
12  Viktor Shumilo & Alina Hadzhi Ukrajina

Čtvrtfinále

14  Vladimirs Volozaninovs & Paula Kukute Lotyšsko
15  Joel Marques & Sara Lourenço Portugalsko
15  Luo Yao & Xin Zhang Čína
15  Shang Zhehao & Xie Wanyu Čína
18  Janis Beikmanis & Annija Pivina Lotyšsko
18  Aleksandr Dobrovolskyy & Valeriia Shkyria Ukrajina
18  Chen Junan & Yu Qiu Fan Čína
21  Maksym Kravchenko & Stephanie Dany Zimmeck Lotyšsko
21  Stefan Malin Sofroni & Anastasia Stan Moldávie
23  Zhang Andi & Xu Shanshan Čína
24  Mate Csorba & Sabrina Haddad Maďarsko
25  Lin Yuan Biao & Zhao Han Čína
25  Damiano Ferrero & Eliza Dan Itálie

3. kolo (top 50)

27  Clement Aubanel & Marie Sabarot Francie
27  Kento Ebihara & Luna Takagi Japonsko
27  Daniil Porcesco & Anastasia Grunzu Moldávie
27  Markus Ranta & Alisa Heino Finsko
27  Kevin Santana & Ana Carolina Faustino Portugalsko
32  Gleb Bannikov & Mariya Smirnova Rusko
32  Puttisit Promna & Nattanicha Ittisophonpisarn Thajsko
32  Alexandru Tufar & Olga Moraru Moldávie
32  Wang Ying & Du Jiaze Čína
36  Alexander Mikailov & Rocio Aceña Španělsko
36  Matteo Pappa & Arianna Del Frate Itálie
38  Andrei Hancu & Alina Vasileniuc Rumunsko
39  Alessandro Cuoco & Olga Kosareva Švýcarsko
39  Kazuki Hachiya & Madoka Minakawa Japonsko
39  Anders Koch & Victoria Ore Petersen Dánsko
39  Bu Rongcheng & Sang Yutong Čína
43  David Büchel & Flavia Landolfi Švýcarsko
43  Remus Tan & Riane Low Singapur
45  Ilya Antipov & Didar Atmadzha Kazachstán
46  Dénes Bödi & Diana Gyurits Maďarsko
47  Baurzhan Beken & Raziya Salimova Kazachstán
47  Giuseppe Megna & Elisa Termini Itálie
49  Luo Shun & Cui Can Čína
50  Shota Suzuki & Maimu Morita Japonsko

2. kolo (top 96)

51  Jia Wen Li & Han Xu Čína
51  Akim Pekunov & Darya Savina Ukrajina
53  Azat Koshirbaev & Alima Niyazbekova Kazachstán
53  Dmitro Mudruk & Yulia Krachun Ukrajina
53  Oleh Sokyrka & Deborah Rufinelli Itálie
56  Serhiy Sluk & Olha Sluk Ukrajina
57  Merkys Midvikas & Goda Simaityte Litva
58  Gonçalo Filipe Ferreira & Patricia Carmo Portugalsko
58  Matvey Minkevich & Yuliya Matyuta Bělorusko
58  Konstantin Nazarov & Margarita Makeeva Rusko
61  Dennis Lienerth & Franziska Schaaf Německo
61  Sergiu Matcovschi & Marina Pioglo Moldávie
61  Zeng Siyuan & Wang Yaxin Čína
61  Iaroslav Zara & Valeria Gumeniuc Moldávie
65  Tudor Calin Broasca & Adina Dumitrascu Rumunsko
65  Nemanja Buovski & Catherine Pisarenko Švýcarsko
67  Ricardas Sinkevicius & Laura Avizenyte Litva
68  Dmitry Korolev & Ekaterina Tsarik Rusko
68  Patrick Lewke & Angelina Ginsheimer Německo
68  Giuseppe Morsello & Dilovan Arslan Německo
68  Andras Szeles & Viktoria Meszlényi Maďarsko
68  Vladislavas Volkovas & Kamile Poskaite Litva
73  Wan Man Ho Gordon & Lok Yiu Tang Honkong
73  Sean Mahendren & Pin Gan Singapur
75  David Lopez Fernandez & Jessica Garcia Perez Španělsko
76  Christopher Mariegaard & Kamilla Koue-mortensen Dánsko
77  Till Ameln & Viktoria Schaaf Německo
77  Calogero Frisina & Jelena Balac Německo
79  Sergey Kostenko & Ulyana Arkhangelskaya Rusko
79  Liu Yihong & Zhou Xiaotong Čína
81  Carlos Enrique Schmiedl Clavijo & Ilona Bilotserkovska Německo
82  Alexandru Gabriel Carlescu & Ioana Bianca Didea Rumunsko
83  Natsumi Tokuno & Takuto Tazawa Japonsko
83  Han Ziyang & Hu Xue Čína
85  Benedikt Seigner & Sandra Schussler Německo
86  Aleksey Chebakov & Dayana Kairova Kazachstán
86  Liu Zhi Wen & Li Ni Čína
88  Saverio Costante & Laura Campanile Německo
88  Georgian Alin Ion & Maria Daniela Vasile Rumunsko
88  Nguyen Thanh Truc & Danh Nguyen Thuy Trang Viet Nam
88  Ionut Vorodi & Andreea Ioana Avram Rumunsko
92  Nahuel Carballo & Carolina Ruiz Rodriguez Španělsko
92  Ze Xi Fu & Xue Bai Čína
94  Vladislav Borisov & Evgeniya Ermakova Německo
94  Christoph Dres & Jasmin Welsch Německo
96  Andreas Wenzler & Verena Lieb Německo

1. kolo (top 150)

97  Ryuta Ebihara & Yuki Furuhata Japonsko
97  Cheung Cheuk Him & Ho Hei Man Honkong
97  Matti Kaksonen & Silja Rantala Finsko
97  Ingo Madel & Rosina Witzsche Německo
101  Iliyas Kakim & Adel Kereeva Kazachstán
101  Marvin Ochs & Lydia Bruel Německo
101  Dmitriy Stepantsov & Kseniya Sablina Rusko
101  Philipp Valov & Uliana Valova Rusko
101  Federico Del Vescovo & Marta Belloni Itálie
106  Daniel Bauer & Nicole Faller Německo
107  Tim Bersheminski & Maria Privalova Německo
108  Alexander Enz & Agnes Forsthuber Rakousko
108  Christian Frey & Lisa Pumilia Německo
108  Robert Micallef & Anna Kalinichenko Itálie
108  Ruben Novelli & Giorgia Ghibaudo Itálie
112  Kevin Altergot & Diana Schell Německo
112  Julian Bruns & Nicole Güttler Německo
114  Yeung Yiu Au & Ko Hei Tung Honkong
114  Pietro Celetti & Laura Amonini Švýcarsko
114  Christopher Frye & Carolin Baumel Německo
114  Sören Tiegel & Stefanie Thomi (aka Zimpel) Německo
118  István Bazsik & Kamilla Králik Maďarsko
118  Patryk Gurtowski & Carmen Metzger Německo
120  Sverre Orjasaeter Fjellstad & Ronja Ostensvik Norsko
121  Valentin Baier & Xenia Dann Německo
121  Antonio Valerio & Valentina Avagliano Itálie
123  Marcel Blickle & Jessica Graeser Německo
123  Stefan Spirig & Lisa Kristina Bachmann Švýcarsko
125  Sven-Olaf Andersen & Alessa Drews Německo
125  Christian Franck & Sandra Franck (aka Keth) Německo
125  Jan Lipa & Klara Novakova Česká republika
128  Carsten Ziegler & Jana Hoffmann Německo
129  Konstantinos Drossopoulos & Elina Gurewitsch Německo
129  Andrei Tudose & Alexandra Mandache Rumunsko
131  Giulio Morettini & Agnese Cruciani Itálie
132  Marc Aeschlimann & Corinna Masciardi Švýcarsko
133  Thomas Bilich & Tatjana Stroh Německo
133  Pawel Kowalewski & Marlen Heilmann Německo
135  Patrik Szabados & Dora Kersak Maďarsko
135  Matthias Wu & Sylwia Kuta Německo
137  Andrei Mik & Franziska Doll Německo
138  Laurens Neuhaus & Shelley Van Haalen Holandsko
138  Daniel Siebrecht & Lisa-Maria Marquardt Německo
138  Timo Suchomelli & Linda Unser Německo
141  Maximilian Krauß & Judith Jessberger Německo
142  Thilo Nast & Svenja Madeleine Riepen Německo
142  Noppharat Thadakun & Lisa Hartmann Německo
144  Sebastian Herrmann & Stefanie Klötzl Německo
145  Zoltán Varga & Diána Varga Maďarsko
146  Stephan Bögner & Daniela Weimar Německo
146  Stefan Eisemann & Sandra Eisemann (aka Scholz) Německo
148  Aaron Zammit & Marylene Spiteri Malta
149  Yves-pascal Rauchfuß & Melanie Ruf Německo
149  Michael Sutter & Vanessa Dietrich Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}