Results from 2015 German Open Championships - GOC Junior I Standard 15. srpna 2015
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

2015 German Open Championships
Německo - Stuttgart 11. srpna 2015

GOC Junior I Standard 15. srpna 2015

Finále

1  Danila Boriskin & Elizaveta Ulyanova Rusko
2  Nikita Shipitsin & Anna Zakharova Rusko
3  Dragosh Chimbir & Beatricia Rotaru Moldávie
4  Leho Holm & Marleen Lutter Estonsko
5  Ivan Reshetnikov & Diana Maslovskaya Rusko
6  Yaroslav Kiselev & Sofiya Filipchuk Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Haolin Bai & Jia Hu Čína
7  Cosmin Lupoaie & Maria Cristina Radu Rumunsko
9  Mateusz Krupa & Kornelia Banaszkiewicz Polsko
9  Valeriy Zharkov & Aleksandra Smirnova Rusko
11  Egor Nikolaev & Arina Bortnikova Rusko
12  Enrico Piirsalu & Sarah Sofie Barjabin Estonsko
13  Mikhail Avdeev & Margarita Malinskaya Rusko
14  Ciprian Petre Marita & Oana Bumba Rumunsko

Čtvrtfinále

15  Denis Matronitskiy & Darya Petunina Rusko
15  Marius Eric Nitu & Ioana Daiana Stanciu Rumunsko
17  Andrei Petcu & Bianca Buzuleac Rumunsko
18  Timofey Dushutin & Yuliya Pustovalova Rusko
18  Aleksey Vasyutin & Alena Tyurina Rusko
20  Tudor Andrei Ionescu & Alyssa Andreea Pistol Rumunsko
20  Petr Koval & Arina Kolosova Rusko
22  Roberts Andersons & Jekaterina Rasimjonoka Lotyšsko
22  Kirill Efremenko & Tatyana Oleshko Rusko
24  Daniel Boruvka & Barbora Boruvkova Česká republika
25  Oliver Los Chovanec & Jana Klenkova Česká republika
25  Artem Esayan & Tatyana Tyumentseva Rusko

2. kolo (top 49)

27  Aleksey Burdakin & Darya Sviridenko Rusko
27  Edoardo Mangoni & Benedetta Iaconi Itálie
27  Vladislav Tsikhanovskiy & Kristina Shugurova Ukrajina
30  Ivan Filipchuk & Evelina Ganskaya Ukrajina
30  Laurynas Makarovas & Emilija Cepauskaite Litva
30  Artem Zaychenko & Anastasiya Gvozdeva Rusko
33  Pavel Dubasov & Polina Popova Rusko
33  Simion Marii & Irina Sereda Moldávie
35  Artem Bodrov & Zarina Tashmatova Kazachstán
35  Mykola Rubis & Taisiya Shulga Ukrajina
35  Artemiy Tebaykin & Mariya Barykina Rusko
38  Kazuhiro Ishigaki & Anri Nakamura Japonsko
39  Nikita Ladyzhenskij & Anastasiya Tarasyuk Rusko
39  Kacper Raputa & Wiktoria Tylek Polsko
41  David Jenner & Elisabeth Tuigunov Německo
41  Ivan Nagornev & Anna Mishenkina Rusko
43  Egor Koznov & Ulyana Abrosimenkova Rusko
44  Lev Malgin & Anna Onyanova Rusko
45  Jans Janis Kremers & Luize Viskinte Lotyšsko
46  Dzmitry Kazlouski & Zlata Kolomoets Rusko
47  Grigorij Kondratev & Ekaterina Potapova Rusko
48  Aliaksandr Shvaibovih & Polina Tikhomirova Bělorusko
49  Stefan Cazacu & Tatiana Balan Moldávie

1. kolo (top 85)

50  Kwuang Cheng Chong & Zui Chia Chong Japonsko
50  Markas Sabaliauskas & Marija Butenyte Litva
50  Oskars Vainovskis & Liva Darzniece Lotyšsko
53  Cristian Josan & Anghelina Tiganu Moldávie
54  Li Yao Ji & Lan Shu Yang Čína
54  Vladimir Mitrofanov & Elizaveta Nedobej Bělorusko
54  Kuanysh Murzabekov & Alua Sayatova Kazachstán
54  Batyrkhan Rakhmetullin & Alina Zhakenova Kazachstán
54  Sergej Tshovrebov & Kristina Bugaeva Rusko
59  Alari Ameljushenko & Sandra Kallas Estonsko
59  Amir Khaggi & Elizaveta Puzyreva Rusko
61  Mario Piirsalu & Linda Rebane Estonsko
61  Eskendir Samsaliev & Mariya Miroshnichenko Kazachstán
63  Georgi Klementjev & Nicole Kesner Estonsko
63  Gustav Skovbon & Clara Adrian Dánsko
65  Bogdan Cociurca & Victoria Stratulat Moldávie
65  Artem Fedyaj & Darina Zelenska Ukrajina
65  Mykyta Shantov & Amina Ismailova Ukrajina
68  Razvan George Batranu & Maria Iovanas Rumunsko
68  Alessandro Novikau & Anastasija Dittmar Německo
68  Mihail Vinokurov & Majya Spirina Rusko
71  Max Chomej & Nicole Scharton Německo
72  Anton Fabius Dubiel & Angelina Gensrich Německo
73  Thomas Leongart & Julia Matheis Německo
73  Alexandr Rebeja & Felicia Lungu Moldávie
73  Nikita Solovev & Darya Sivenkova Rusko
76  Aleksej Abramov & Anna Fedoseenko Rusko
76  Laurin Mächtig & Alissia Schenk Německo
78  Rytis Dzemyda & Samanta Skromovaite Litva
79  Marc Mateos Aparicio Canton & Cristina Lopez Andreu Španělsko
79  Amerlan Serikanuli & Almira Tazhibaeva Kazachstán
81  Erik Gerhard Baranyai & Daria Alexia Ardelean Rumunsko
81  Umid Gadzhiev & Darya Lukasheva Kazachstán
83  Faustas Naruskevicius & Anastasija Pavsukova Lotyšsko
83  Aleksandr Sleptsov & Ekaterina Tihonova Rusko
85  Timudzhin Bagautdinov & Darya Arbatskaya Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}