Results from 2015 German Open Championships - WDSF Open Senior I Standard 12. srpna 2015
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

2015 German Open Championships
Německo - Stuttgart 11. srpna 2015

WDSF Open Senior I Standard 12. srpna 2015

Finále

1  Christian Bono & Elena Bono Itálie
2  Thorsten Zirm & Sonja Schwarz Německo
3  Michal Mladek & Sarka Hesova Česká republika
4  Luca Bandettini & Margherita Petrocchi Itálie
5  Csongor Balogh & Anita Szabó Maďarsko
6  Andreas Lippok & Karin Eva Rode Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Zdenek Pribyl & Lenka Pribylova Česká republika
8  Victor Fischer & Alexandra Rehn Německo
9  Vitali Rogachevski & Tatiana Nikolaeva Rusko
10  Ignazio Grignani & Ilaria Gianfranchi Itálie
11  Sorin Simon & Florentina Constantinescu Rumunsko
12  Klaus Genterczewsky & Julia Quinot Německo

Čtvrtfinále

13  Giuseppe Lionetti & Simona Metta Itálie
14  Salvatore Calio & Agata Maiorana Itálie
15  Tamás Kemeny & Nora Princz Maďarsko
15  Rudy Milani & Serena Prospero Itálie
17  Thorsten Strauss & Alma Marit Hermann Německo
18  Roberto Scorzosi & Elisa Marini Itálie
19  Maksim Tschernin & Carolin Scheithauer Německo
20  Nikolay Cheremisin & Ekaterina Dukhovskaya Rusko
21  Camillo Paiano & Fabiola Romano Itálie
22  Ruben Viciana & Eva Moya Španělsko
23  Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Česká republika
24  Thomas Henker & Sylvana Drewes Německo

4. kolo (top 50)

25  Marek Ponca & Ewa Ponca (aka Drapala) Slovensko
26  Sven Glass & Judith Holzwarth Německo
27  Angelo Bracco & Rossella Lombardo Itálie
27  Simone Viola & Manuela Scorzosi Itálie
29  Evgen Olkov & Marina Belyaeva Rusko
30  Wei Wei & Cheuk Lai Choi Čína
31  Christof Andreas Schulz & Nadja Hartwig Německo
32  Marco Cilli & Angela Sfregola Itálie
33  Manuele Marinozzi & Sara Romagnoli Itálie
34  Mirko Gandelli & Elena Pariscenti Itálie
35  Marco Audisio & Tiziana Turinetti Itálie
35  Roman Kytka & Anna Drukarova Litva
37  Anthony Chong & Gloria Chien Kanada
38  Carsten Petsch & Alexandra Petsch (aka Bublies) Německo
38  Duarte Sousa & Elisabete Pera Portugalsko
40  Marc Bieler & Sandra Mösch Německo
40  Tomas Rimkus & Nerija Surblyte Litva
42  Antonio Arena & Elga Farnesi Itálie
42  Christian Sachtschal & Anja Zellermayr Německo
44  Roland Tines & Heidrun Puskas Německo
45  Li Kai & Huang Qiu Xiang Čína
45  Luis Monteiro & Alexandra Monteiro Portugalsko
45  Phan Hong Viet & Hoang Thu Trang Viet Nam
48  Joep Mutsaerts & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Švýcarsko
48  Timo Verhoeven & Isabell Verhoeven (aka Simon) Německo
50  Ville Häyrynen & Sanna Kakko Finsko

3. kolo (top 72)

51  Salvatore Amico & Erica Bressan Itálie
51  Aleksey Garanin & Yuliya Belykh Rusko
51  Tobias Neugebauer & Erika Neugebauer (aka Aretz) Německo
54  Vladimir Serkov & Oksana Gribkova Rusko
54  Luca Zanon & Irene Magnago Itálie
56  Bruno Bohn & Monika Bohn Německo
56  Sietse De Ridder & Mariëlle Leonupen Holandsko
56  Beat Künzi & Barbara Kaufmann Švýcarsko
56  Uldis Thomas Shimens & Una Klapkalne Lotyšsko
60  Árpád Horti & Krisztina Fekete Maďarsko
61  Michael Beckmann & Bettina Corneli Německo
62  Claudio Francioni & Stefania Anselmo Itálie
62  Domenico Mazzaglia & Giuseppina Borgonovo Itálie
64  Aleksandr Shevchenko & Ekaterina Shevchenko Rusko
64  Jürgen Weibert & Olga Weibert Německo
66  Gergely Darabos & Stefanie Werner (aka Dyka) Německo
66  Martin Soutier & Monika Rothenfusser Německo
68  Roderik Mennens & Ruth Van Den Moesdijk Holandsko
69  Omar Bottarelli & Barbara Stagnari Itálie
70  Nerijus Stukas & Laura Montvilaite Litva
71  Massimo Peverero & Francesca Iannoni Itálie
72  Jens Lotz & Sina Appel Německo

2. kolo (top 102)

73  Edgardo Ladimo & Winifreda Constantino Filipíny
74  Martin Marki & Vera Bruderer Švýcarsko
75  Guo Fang Wang & Yi Qi Xia Čína
76  Lars Kretzschmar & Pia Hentschel Německo
76  Dennis Pieske & Tanja Hermsdorf Německo
78  Aria Baniahmad & Yvonne Böhme Německo
78  Thomas Kumm & Cindy Kumm (aka Heidelbach) Německo
78  Oliver Rivera & Veronica Lo Filipíny
78  Sven Spengemann & Ramona Spengemann Německo
82  Marius Momocea & Suzana Bunescu Rumunsko
82  Holger Wenzel & Sabine Linke Německo
84  Dietmar Sengl & Sonja Sengl Rakousko
85  Thomas Holzinger & Pia Holzinger Německo
85  Ming Zhu & Qingshan Cai Čína
87  Armin Balk & Anja Frieling Německo
87  George Borisov & Ada Au Honkong
87  Giuseppe Ferrarini & Sashka Velitchkova Bulharsko
90  Christoph Rathmann & Nadine Rathmann (aka Kampmeier) Německo
91  Carsten Spengemann & Birgit Spengemann Německo
92  Helge Neuner & Tanja Neuner (aka Gödecke) Německo
92  Stefan Schoenberg & Christine Schröder Německo
94  Burkhard Wagener & Binja Svea Rassner Německo
95  Pawel Kowalczyk & Anita Lis-Kowalczyk Německo
95  Andreas Volk & Melanie Volk Německo
97  Eckhard Krzemyk & Silke Bilda Německo
97  Olaf Rehak & Svenja Bockorny Německo
99  Markus Siebinger & Christina Siebinger Rakousko
100  Henry Hatakka & Terhi Virkki-hatakka Finsko
101  Norbert Jungk & Nadine Jungk Německo
101  Leon Mactavie & Valencia Kannemeyer Jihoafrická republika

1. kolo (top 143)

103  Karsten Schröder & Christine Rothe Německo
104  Marcin Sywula & Katarzyna Sywula Polsko
105  Michael Hoffmann & Polina Bazir Německo
106  Filip Demuinck & Kristel Pardon Holandsko
106  Nikolas Kuramochi & Christiane Drews Německo
106  Todd Marsden & Susanna Hardt USA
106  Chan Hung Ming & Wai Zhang Honkong
110  Alexander Engel & Marina Engel Německo
111  Christian Freisens & Alice Hagen Německo
111  Yuan Gao & He Zhang Honkong
111  Aleksandr Markov & Galina Markova Rusko
114  Oliver Daum & Kerstin Bothe Německo
114  Stefan Lehr & Nora Falke Německo
114  Albert Rommel & Andrea Rommel Německo
117  Michael Balzer & Sabine Balzer Německo
118  Markus Hummel & Astrid Zwickle Rakousko
118  Sascha Linden & Nadja Linden Německo
118  Michael Lukas & Sylvia Brückner Německo
118  René Müller & Anna Maria Pfeffer Německo
118  Arnd-Ragnar Rhiemeier & Verena Rhiemeier (aka Proft) Německo
123  Christian Held & Nicole Held Německo
124  Uwe Richter & Anke Weigelt Německo
125  Marc-anton Braun & Sandy Braun Německo
125  Valeriy Krutov & Natalya Mikhaylina Rusko
127  Claudius Adrian & Andrea Fischer Německo
127  Thorsten Petersmann & Rita Petersmann Německo
129  Igor Pavlychev & Svetlana Pavlycheva Rusko
130  Felix Sauer & Alexandra Oldag Německo
131  Harald Gneiting & Elke Gneiting Německo
131  Thomas Heuser & Carina Heuser Německo
131  Stefan Mandel & Rita Mandel Německo
131  Aleksandr Orlov & Olga Orlova Rusko
131  Holger Sehlke & Silke Hoffmann Německo
131  Bernhard Starz & Barbara Starz Německo
137  Michael Hackner & Manuela Treindl Německo
137  Peter Holzner & Ulrike Holzner Německo
137  Karsten Kudla & Nadja Büttner Německo
137  Manfred Nell & Alexandra Würzbauer Německo
137  Frank Pfersich & Andrea Pfersich Německo
137  Michael Riedl & Barbara Janauschek Německo
143  Eckhard Grosz & Gabi Grosz Rakousko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}