Results from 2015 German Open Championships - GOC Adult Rising Star Latin 11. srpna 2015
Podívejte se, jak advertise your product s námi

2015 German Open Championships
Německo - Stuttgart 11. srpna 2015

GOC Adult Rising Star Latin 11. srpna 2015

Finále

1  Nikita Pavlov & Ekaterina Sharanova Rusko
2  Adria Martos Serra & Katerina Paraschou Španělsko
3  Razvan Florin Dumitrescu & Jaqueline Joos Německo
4  Jia Ming Li & Ziwei Li Čína
5  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazachstán
6  Andrea Bolzoni & Anna Stedile Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Dimitrii Cernei & Oona Oinas Finsko
7  Kostantyn Samarskyy & Isabelle Tay Singapur
7  Leonid Tishkin & Vanesa Maneva Bulharsko
10  Yuriy Lioli & Valeriya Remina Rusko
10  Lorenzo Sica & Mie Lincke Funch Dánsko
10  Vladimir Tkachuk & Violetta Dzenik Rusko
13  Rosario Renda & Santina Gambino Itálie

Čtvrtfinále

14  Lars Erik Pastor & Ecaterina Petrova Německo
15  Shinawat Lergon & Krittaporn Manasuth Thajsko
15  Gu Qingwu & Yuliya Steshenko Čína
17  Yumiya Kubota & Rara Kubota Japonsko
17  Jing Zhu & Bangbang Yan Čína
19  Sergey Minaev & Angelina Troshina Rusko
19  Marius Toperczer Muresan & Claudia Ketonen Finsko
21  Frank Zegels & Laura Jottay Holandsko
22  Ivan Karastoianov & Gabriela Burgazlieva Bulharsko
23  Evgeniy Sveridonov & Angelina Barkova Rusko
24  Jakub Perzanowski & Karolina Skowyrska Polsko
25  Gerald Jamili & Cherry Clarice Parcon Filipíny
26  Vitaliy Zakharov & Zala Fuchs Slovinsko

4. kolo (top 49)

27  Alexis Leonardo & Justine Reynaud Francie
28  Aleksey Kibkalo & Tatyana Kogadey Kyrgyzstán
28  Fabian Taeschner & Darja Titowa Německo
30  Arthur Ankerstein & Georgiana Barbu Německo
30  Eric Damian & Cezara Banu Rumunsko
30  Vaclav Masaryk & Klara Chovancikova Česká republika
33  Lukas Petkevicius & Ugne Kamarauskaite Litva
33  Silviu Tsurkan & Ekaterina Petrova Moldávie
35  Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Česká republika
35  Petter Engan & Kine Mardal Norsko
35  Damian Makowski & Malgorzata Borsuk Polsko
35  Li Mingxuan & Zhou Wan Ting Čína
39  Marco De Angelis & Alice Fabrizi Itálie
40  Cedric Hingwai Chan & Jennifer Lai-Ki Tin Čína
40  Liu Nai Ming & Wei Rui Čína
40  Marts Punins & Dana Jakobsone Lotyšsko
43  Aleksandr Ivanov & Mariya Usanina Rusko
44  Michael Milli & Margherita Pellettieri Itálie
45  Michail Dezhurov & Yelena Borovskaya Kazachstán
45  Salvatore Termini & Federica Cillari Itálie
47  Dragos Ana & Darya Gerenchuk Německo
48  Michael Angelo Marquez & Stephanie Sabalo Filipíny
49  Lars Olav Eltervaag & Alexandra Ciosinska Norsko

3. kolo (top 96)

50  Valeriy Pavlov & Kristina Garifullina Rusko
51  David Diaz Falcon & Mireia Balada Sanchez Španělsko
51  Stanislav Shteynberg & Polina Sukhneva Rusko
53  Andrzej Cibis & Victoria Kleinfelder Německo
53  Alon Mugerman & Tal Kogan Israel
55  Markus Ranta & Alisa Heino Finsko
56  Nikita Gubaydullin & Elena Belousova Rusko
57  Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Dánsko
58  Alejandro Jimenez Garabaya & Paula Braojos Španělsko
58  Luo Shun & Cui Can Čína
58  Stefan Malin Sofroni & Anastasia Stan Moldávie
61  Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite Litva
61  Alessandro Cuoco & Olga Kosareva Švýcarsko
61  Edvinas Ringys & Aiste Survilaite Litva
64  Brodie Barden & Lana Skrgic De-fonseka Austrálie
64  Vlad Donosa & Otilia Gologan Rumunsko
64  Vitaliy Scherbakov & Juliana Menzinskaja Rusko
67  Roman Besedin & Valeriya Dolmogombetova Rusko
67  Kazuki Hachiya & Madoka Minakawa Japonsko
67  Dmitriy Lugin & Darya Tkachenko Rusko
67  Maksim Pavlov & Aleksandra Kuznetsova Rusko
67  Errol Williamson & Ami Williamson Dánsko
67  Shang Zhehao & Xie Wanyu Čína
73  Lei Jiaming & Lin Zi Xuan Čína
73  Azat Koshirbaev & Alima Niyazbekova Kazachstán
73  Aleksandr Romanov & Ekaterina Panteleeva Rusko
76  András Jüttner & Renata Smidova Rakousko
76  Evgenyi Smirnov & Oksana Motyshen Rusko
76  Zhu Yingzhou & Chunyu Mao Čína
79  Lin Yuan Biao & Zhao Han Čína
80  Mantas Kirvelis & Viktorija Senker Litva
80  Maksym Kravchenko & Stephanie Dany Zimmeck Lotyšsko
82  Antonio Tarantino & Anna Goglia Itálie
83  Alexandru Valentin Dumitru & Ekaterini Kratira Řecko
83  Chen Junan & Yu Qiu Fan Čína
85  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Česká republika
86  Jason Cicard & Regina Kleinfelder Francie
86  Armand Fazullin & Klaudia Iwanska Polsko
86  Erhan Kus & Seda Arigul Turecko
86  Man Rulin & Lu Meiyu Čína
86  Stanislav Vares & Karine Lindholm Norsko
91  Catalin Mihu & Maria Lie Ramella Rumunsko
92  Aleksandr Dobrovolskyy & Valeriia Shkyria Ukrajina
93  Adrian Fontenla Barinaga & Volha Abrazhevich Bělorusko
93  Eugen Plotnikov & Sophie Schütz Německo
95  Kim Seongbok & Kim Min Ju Korea (Jižní)
96  Jesus Blazquez & Sara Salvador Španělsko

2. kolo (top 158)

97  Nicolo Barbizi & Julie Gravesen Dánsko
97  Pedro Eugenio & Carla Silva Portugalsko
97  Chua Zjen Fong & Evon Chong Malajsie
97  Arturs Freimanis & Zaklina Sola Lotyšsko
97  Alexander Horn & Valeria Jäger Německo
97  Nicola Leprai & Martina Restuccia Itálie
97  Evgeniy Yanchenko & Vitalina Gigashvili Rusko
104  Stefano Galletto & Carlotta Bollea Itálie
104  Artem Lazarev & Amalie Stampe Dánsko
104  Faruhdzhan Mamadzhanov & Nadezhda Burau Kazachstán
104  Cristian Pontarelli & Lisa Dalla Pozza Itálie
104  Wojciech Potaszkin & Karen Byrne Irsko
104  Puttisit Promna & Nattanicha Ittisophonpisarn Thajsko
104  Roman Redzyuk & Yelizaveta Basiuk Ukrajina
104  Hui Nan Shao & Yi Wei Čína
104  Vladimirs Volozaninovs & Paula Kukute Lotyšsko
104  Wang Ying & Du Jiaze Čína
114  Jorgen Buse & Tenna Bloch Petersen Dánsko
114  Oleh Sokyrka & Deborah Rufinelli Itálie
116  Boris Peyss & Lisa Marie Bauer Německo
116  Peter Rupp & Sabine Deck Německo
116  Denis Seregin & Anastasiya Vayradyan Rusko
116  Pedro Vieira & Soraia Oliveira Portugalsko
120  Lorenzo Alberetti & Martina Dionigi Itálie
120  Yun Ho Kim & Ku Chae Lim Korea (Jižní)
120  Bu Rongcheng & Sang Yutong Čína
123  Joel Marques & Sara Lourenço Portugalsko
123  Justinas Mejeris & Neda Andriekute Litva
123  Alexandru Florin Nitoiu & Alexandra Mihaela Simeanu Rumunsko
123  Tim Puts & Peia Prawiro Atmodjo Holandsko
123  Aleksandr Tarasov & Anna Gerlyand Rusko
128  Marcos Fernandez Fernandez & Ines Miñana Španělsko
128  Zi Ye Xu & Nai Yu Zhang Čína
128  Luo Yao & Xin Zhang Čína
131  Nuno Andrade & Ana Rita Paiva Portugalsko
131  Vladimir Fedorov & Darya Kozlova Rusko
131  Jonathan Maier & Romy Kuhlmann Německo
131  Przemyslaw Wojszel & Magdalena Kowal Polsko
135  Jan Albeck & Alice Ligouis Německo
135  Francesco Cattafe & Elisa Tiberio Itálie
135  Park Sang Duk & Mon Boyoung Korea (Jižní)
135  Sum Chun Ng & Wai Yi Lam Honkong
139  Laszlo konstantin Kalmar & Kastanja Rauhala Finsko
140  Alessio Cona & Silvia Bolognesi Itálie
140  Sergey Ternovskikh & Valeriya Afanaseva Rusko
142  Dénes Bödi & Diana Gyurits Maďarsko
142  Egor Kondratenko & Evangeline Norgaard Dánsko
142  Denis Makarov & Kseniya Prokusheva Rusko
142  Alexander Mikailov & Rocio Aceña Španělsko
146  Vyacheslav Dobrov & Yana Lvova Rusko
146  Adrian Jamaly & Vitalina Porshnyeva Německo
146  Matej Madeja & Lenka Sepelová Slovensko
149  Liu Yihong & Zhou Xiaotong Čína
150  Klemens Hofer & Barbara Westermayer Rakousko
150  Ricardas Sinkevicius & Laura Avizenyte Litva
152  Matteo Pappa & Arianna Del Frate Itálie
153  Fabio Landolfi & Angela Landolfi Švýcarsko
154  Kevin Santana & Ana Carolina Faustino Portugalsko
155  Qu Jia Hui & Wu Jiaxi Čína
155  Ruo Tong Wang & Bo Yi Liu Čína
157  Philipp Valov & Uliana Valova Rusko
158  You Sung Hwang & Ji Su Kim Korea (Jižní)

1. kolo (top 249)

159  Aleksey Bykov & Darya Dormidontova Rusko
159  Mathieu Marechal & Svetlana Guggenbühl Švýcarsko
159  Dominik Vodicka & Olga Voronina Česká republika
162  Vincent Costanzo & Nicole See Německo
163  Giuseppe Castro & Valeria Castro Německo
163  Hans Christian Kogsboll & Charlotte Winding Larsen Dánsko
165  Jia Wen Li & Han Xu Čína
165  Giuseppe Megna & Elisa Termini Itálie
165  Dmitriy Stepantsov & Kseniya Sablina Rusko
168  Till Ameln & Viktoria Schaaf Německo
168  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugalsko
168  Sergey Kostenko & Ulyana Arkhangelskaya Rusko
168  Igor Litvinov & Valeriya Kabieva Rusko
168  Joakim Rosendahl & Stine Overgård Andersen Švédsko
168  Zeng Siyuan & Wang Yaxin Čína
168  Remus Tan & Riane Low Singapur
168  Federico Del Vescovo & Marta Belloni Itálie
176  Tim Bersheminski & Maria Privalova Německo
176  David Büchel & Flavia Landolfi Švýcarsko
176  Dusan Grula & Giada Cragnolini Slovensko
179  Lingfeng Bei & Zhiqi Zeng Čína
179  Nahuel Carballo & Carolina Ruiz Rodriguez Španělsko
179  Marvin Ochs & Lydia Bruel Německo
182  Jan Phillip Dethloff & Elena Bröckelmann Německo
182  Georgian Alin Ion & Maria Daniela Vasile Rumunsko
182  Dmitry Korolev & Ekaterina Tsarik Rusko
182  David Lopez Fernandez & Jessica Garcia Perez Španělsko
186  Adan Fernandez Jimenez & Mariela Robles Španělsko
186  Giuseppe Morsello & Dilovan Arslan Německo
186  Evgeniy Pavlos & Polina Loran Rusko
186  Benedikt Seigner & Sandra Schussler Německo
190  Gonçalo Filipe Ferreira & Patricia Carmo Portugalsko
190  Domenico Franzo & Alexandra Mavlutova Německo
190  Anders Koch & Victoria Ore Petersen Dánsko
190  Björn Pemer & Katja Lujan Engelholm Švédsko
194  Paul Frlicka & Ruth Svandova Česká republika
194  Merkys Midvikas & Goda Simaityte Litva
194  Daniil Ukhin & Svetlana Mineeva Rusko
197  Christoph Dres & Jasmin Welsch Německo
197  Matti Kaksonen & Silja Rantala Finsko
197  Christoph Müller & Isabella Steinbach Rakousko
197  Marc Roswag & Jasmin Kostorz Německo
201  Jeffrey Den Bekker & Larissa Sneek Holandsko
201  Alexei Melentii & Raluca Avram Rumunsko
201  Fabio Pina & Casinia Ciobanu Portugalsko
201  Thomas Renkel & Saskia Beck Německo
201  Kordian Zagaja & Ewa Zylinska Polsko
206  Markus Kayl & Franziska Mennicke Německo
206  Christopher Mariegaard & Kamilla Koue-mortensen Dánsko
208  Ryuta Ebihara & Yuki Furuhata Japonsko
208  Ze Xi Fu & Xue Bai Čína
208  Wan Man Ho Gordon & Lok Yiu Tang Honkong
208  Dennis Lienerth & Franziska Schaaf Německo
208  Kai Sum Liu & Wan Hin Liu Honkong
208  Tobias Wozniak & Maria Hirnich Německo
214  Sverre Orjasaeter Fjellstad & Ronja Ostensvik Norsko
214  Anton Koznov & Svetlana Koznova Rusko
214  Ruben Novelli & Giorgia Ghibaudo Itálie
214  Nguyen Thanh Truc & Danh Nguyen Thuy Trang Viet Nam
214  Han Ziyang & Hu Xue Čína
219  Christian Frey & Lisa Pumilia Německo
220  Vladislav Borisov & Evgeniya Ermakova Německo
220  Sean Mahendren & Pin Gan Singapur
220  Arthur Weingardt & Sandra Jessica Daniel Německo
220  Nick Williams & Charmaine Chan Anglie
224  Saverio Costante & Laura Campanile Německo
224  Robert Micallef & Anna Kalinichenko Itálie
224  Michael Walter & Christina Walter Rakousko
224  Liu Zhi Wen & Li Ni Čína
224  Jakob Wetsch & Meike Kerscher Německo
229  Kevin Altergot & Diana Schell Německo
229  Cheung Cheuk Him & Ho Hei Man Honkong
229  Thilo Nast & Svenja Madeleine Riepen Německo
232  Tudor Calin Broasca & Adina Dumitrascu Rumunsko
232  Hendrik Dubbe & Sarah Smirek Německo
232  Alexander Hobbs & Patrycja Zbrzezna Švýcarsko
232  Matthias Klon & Janina Beck Německo
236  Denis Korchagin & Anastasiya Gerasimenko Rusko
237  Sven-Olaf Andersen & Alessa Drews Německo
237  George Borisov & Ada Au Honkong
237  Pietro Celetti & Laura Amonini Švýcarsko
237  Wiseman Ndlela & Mbatha Thobile Jihoafrická republika
237  Laurens Neuhaus & Shelley Van Haalen Holandsko
237  Daniel Siebrecht & Lisa-Maria Marquardt Německo
237  Carsten Ziegler & Jana Hoffmann Německo
244  Patrik Szabados & Dora Kersak Maďarsko
244  Aaron Zammit & Marylene Spiteri Malta
246  Stephan Bögner & Daniela Weimar Německo
246  Markus Lang & Martina Geser Německo
248  Stefan Eisemann & Sandra Eisemann (aka Scholz) Německo
248  Andrei Mik & Franziska Doll Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}