Results from 2015 German Open Championships - GOC Adult A Standard 14. srpna 2015
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

2015 German Open Championships
Německo - Stuttgart 11. srpna 2015

GOC Adult A Standard 14. srpna 2015

Finále

1  Daniil Rostvinschii & Alexandrina Bicov Moldávie
2  Gabriele Castellani & Iana Zaitseva Itálie
3  Lorenzo Alberetti & Martina Dionigi Itálie
4  Razvan Vlad Ilea & Bianca Pavel Rumunsko
5  Sorin Andrei Neagu & Réka Elek Maďarsko
6  Tiberiu Florin Stan & Daria Grigore Rumunsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Vladislavs Pecens & Aliaksandra Bahushevich Lotyšsko
8  Zhang Jiajie & Wu Mengni Čína
9  Gabriele Cassai & Sofia Galoppi Itálie
10  Justas Skara & Vaida Siaulytyte Litva
11  Zhang Zhibo & Li Jiayue Čína
12  Sun Chufeng & Li Jia Shun Čína
13  Andrei Cujba & Raluca Ionita Rumunsko

Čtvrtfinále

14  Sergej Titarenko & Inna Haleta Ukrajina
15  Liu Jiaxi & Han Feier Čína
15  Serhiy Sluk & Olha Sluk Ukrajina
17  Luca Fumagalli & Gloria Rinaldi Itálie
18  Hiroaki Onishi & Sakina Onishi Japonsko
19  Su Shuai & Jiang Wumei Čína
20  Kamil Baran & Ita Kondera Polsko
21  Sergiu Matcovschi & Marina Pioglo Moldávie
21  Akim Pekunov & Darya Savina Ukrajina
21  Zhi Jun Song & Hu Jingyi Čína
21  Mirko Spano & Pamela Romano Itálie
25  German Enriquez & Danella Publico Filipíny

2. kolo (top 48)

26  Li Lin & Giulia Giacoppo Itálie
26  Matvey Minkevich & Yuliya Matyuta Bělorusko
26  Iaroslav Zara & Valeria Gumeniuc Moldávie
29  Wu Kai & Feng Manni Čína
29  Alexei Melentii & Raluca Avram Rumunsko
31  Tan Haowen & Jing Liu Čína
31  Tomas Janonis & Elvita Mikšaite Litva
31  Chen Xi Wu & Lu Jingting Čína
34  Mark Dorfmann & Eva-Maria Kesner Estonsko
34  Guo Zhenyu & Li Xuan Čína
36  Maksim Yakimov & Ekaterina Onyanova Rusko
37  Arturs Rudzitis & Estere Stirane Lotyšsko
38  Jia Jun Li & Yi Wu Čína
39  Yan Wang & Yang Lv Čína
39  Liu Yingjie & Li Xiaofeng Čína
41  Kazuki Hachiya & Madoka Minakawa Japonsko
42  Florian Fürll & Liz Langheinrich Německo
43  Pawel Kowalewski & Marlen Heilmann Německo
44  Alexandru Gabriel Carlescu & Ioana Bianca Didea Rumunsko
44  Alexandru Tufar & Olga Moraru Moldávie
46  Leon Lohmann & Sira Lohmann Německo
47  Natsumi Tokuno & Takuto Tazawa Japonsko
48  Vitaly Hetz & Alexandra Yena Německo

1. kolo (top 80)

49  Andrei Hancu & Alina Vasileniuc Rumunsko
50  Iliyas Kakim & Adel Kereeva Kazachstán
50  Philipp Valov & Uliana Valova Rusko
50  Kordian Zagaja & Ewa Zylinska Polsko
53  Sverre Orjasaeter Fjellstad & Ronja Ostensvik Norsko
54  Kevin Altergot & Diana Schell Německo
54  Ryuta Ebihara & Yuki Furuhata Japonsko
54  Wan Man Ho Gordon & Lok Yiu Tang Honkong
57  Lennart Sauerland & Julia Mertens Německo
58  Pierre Troussard & Débora Bourdon Francie
59  Robert Micallef & Anna Kalinichenko Itálie
60  Tudor Calin Broasca & Adina Dumitrascu Rumunsko
61  Matti Kaksonen & Silja Rantala Finsko
62  Marius Dürr & Vanessa Weiß Německo
62  Kento Ebihara & Luna Takagi Japonsko
64  Tristan John Ducay & Willanne Rose Ducay Filipíny
64  Aaron Zammit & Marylene Spiteri Malta
66  Nemanja Buovski & Catherine Pisarenko Švýcarsko
67  Florian Bayer & Gabriele Szewczak Rakousko
68  Erik Fiktorie & Desiree Smits Holandsko
68  Dmitro Mudruk & Yulia Krachun Ukrajina
70  Li Haoran & Zhuangyu Shen Čína
71  Markus Vogel & Silke Vogel Německo
72  Johannes Schmidt & Natalie Agater Německo
72  Sören Senger & Susanne Kosmala Německo
74  Bastiaan Hovestreydt & Annemarie Udri Německo
74  Christopher Kollar & Sina Bunzendahl (aka Meyer) Německo
76  Yannic Lux & Anne Neumann Německo
76  Valentin Unruh & Hanne Nobis Německo
78  Andrei Tudose & Alexandra Mandache Rumunsko
78  Tengfei Xu & Eva Meyerova Německo
80  Marc Mildner & Mariann Thutewohl (aka Bánki) Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}