Results from 2015 German Open Championships - GOC Junior I Latin 13. srpna 2015
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

2015 German Open Championships
Německo - Stuttgart 11. srpna 2015

GOC Junior I Latin 13. srpna 2015

Finále

1  Yaroslav Kiselev & Sofiya Filipchuk Rusko
2  Daniel Lenz & Vanesa Viktorija Gerke Německo
3  Axel Sampino & Anna Zgonnikova Francie
4  Vladimir Mitrofanov & Elizaveta Nedobej Bělorusko
5  Danila Boriskin & Elizaveta Ulyanova Rusko
6  Ivan Reshetnikov & Diana Maslovskaya Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Dragosh Chimbir & Beatricia Rotaru Moldávie
7  Orlando Valentin Grigoras & Roberta Melisa Ababei Rumunsko
7  Andrei Petcu & Bianca Buzuleac Rumunsko
10  Georgi Klementjev & Nicole Kesner Estonsko
11  Timofey Dushutin & Yuliya Pustovalova Rusko
12  Mirko Tamantini & Giada Sinceri Itálie
13  Artem Bodrov & Zarina Tashmatova Kazachstán

Čtvrtfinále

14  Mykola Rubis & Taisiya Shulga Ukrajina
15  Marius Eric Nitu & Ioana Daiana Stanciu Rumunsko
16  Leho Holm & Marleen Lutter Estonsko
16  Jans Janis Kremers & Luize Viskinte Lotyšsko
18  Mikhail Avdeev & Margarita Malinskaya Rusko
18  Anton Fabius Dubiel & Angelina Gensrich Německo
20  Aleksey Burdakin & Darya Sviridenko Rusko
20  David Jenner & Elisabeth Tuigunov Německo
20  Nunzio Stancabiano & Teresa Castelli Itálie
23  Nikita Ladyzhenskij & Anastasiya Tarasyuk Rusko
24  Lev Malgin & Anna Onyanova Rusko
25  Mihail Vinokurov & Majya Spirina Rusko
26  Nikita Shipitsin & Anna Zakharova Rusko

3. kolo (top 48)

27  Tudor Andrei Ionescu & Alyssa Andreea Pistol Rumunsko
27  Cosmin Lupoaie & Maria Cristina Radu Rumunsko
27  Maik Zimmer & Adeline Kastalion Německo
30  Petr Koval & Arina Kolosova Rusko
30  Denis Matronitskiy & Darya Petunina Rusko
30  Eskendir Samsaliev & Mariya Miroshnichenko Kazachstán
33  Cristian Josan & Anghelina Tiganu Moldávie
33  Valeriy Zharkov & Aleksandra Smirnova Rusko
35  Haolin Bai & Jia Hu Čína
35  Erik Gerhard Baranyai & Daria Alexia Ardelean Rumunsko
35  Egor Koznov & Ulyana Abrosimenkova Rusko
35  Artjoms Spradzins & Karina Karklina Lotyšsko
35  Artemiy Tebaykin & Mariya Barykina Rusko
40  Egor Nikolaev & Arina Bortnikova Rusko
41  Grigoriy Kiselev & Mariya Amosova Rusko
41  Simion Marii & Irina Sereda Moldávie
43  Grigorij Kondratev & Ekaterina Potapova Rusko
43  Vladislav Tsikhanovskiy & Kristina Shugurova Ukrajina
43  Artem Zaychenko & Anastasiya Gvozdeva Rusko
46  Robert Veide & Amanda Rebeca Padar Estonsko
47  Alexandr Rebeja & Felicia Lungu Moldávie
48  Markas Sabaliauskas & Marija Butenyte Litva

2. kolo (top 82)

49  Kirill Efremenko & Tatyana Oleshko Rusko
49  Amir Khaggi & Elizaveta Puzyreva Rusko
49  Batyrkhan Rakhmetullin & Alina Zhakenova Kazachstán
49  Nazariy Shershun & Olesya Bakaj Ukrajina
49  Augustinas Trinkus & Neringa Paskeviciute Litva
49  Sergej Tshovrebov & Kristina Bugaeva Rusko
55  Aleksey Vasyutin & Alena Tyurina Rusko
56  Kazuhiro Ishigaki & Anri Nakamura Japonsko
56  Ivan Nagornev & Anna Mishenkina Rusko
58  Razvan George Batranu & Maria Iovanas Rumunsko
59  Dzmitry Kazlouski & Zlata Kolomoets Rusko
60  Mateusz Krupa & Kornelia Banaszkiewicz Polsko
61  Artem Fedyaj & Darina Zelenska Ukrajina
61  Kacper Raputa & Wiktoria Tylek Polsko
63  Enrico Piirsalu & Sarah Sofie Barjabin Estonsko
63  Dmitriy Rybin & Anastasiya Sazonova Rusko
65  Kuanysh Murzabekov & Alua Sayatova Kazachstán
65  Anton Shagaev & Elizaveta Popova Rusko
67  Mirko Maina & Aurora Barilla Itálie
68  Umid Gadzhiev & Darya Lukasheva Kazachstán
68  Laurin Mächtig & Alissia Schenk Německo
70  Alessandro Novikau & Anastasija Dittmar Německo
70  Mykyta Shantov & Amina Ismailova Ukrajina
70  Gustav Skovbon & Clara Adrian Dánsko
73  Aleksej Abramov & Anna Fedoseenko Rusko
74  Pavel Dubasov & Polina Popova Rusko
74  Laurynas Makarovas & Emilija Cepauskaite Litva
74  Daniel Neustadt & Michelle Urich Německo
77  Kwuang Cheng Chong & Zui Chia Chong Japonsko
77  Benas Latanauskas & Ksenia Samusevic Litva
77  Nikita Solovev & Darya Sivenkova Rusko
80  Marco Brugnolaro & Nicole Giacopuzzi Itálie
81  Bogdan Cociurca & Victoria Stratulat Moldávie
81  Artem Esayan & Tatyana Tyumentseva Rusko

1. kolo (top 100)

83  Andreas Bergen & Katharina Scharova Německo
83  Edoardo Mangoni & Benedetta Iaconi Itálie
85  Stefan Cazacu & Tatiana Balan Moldávie
85  Ivan Filipchuk & Evelina Ganskaya Ukrajina
87  Marc Mateos Aparicio Canton & Cristina Lopez Andreu Španělsko
88  Amerlan Serikanuli & Almira Tazhibaeva Kazachstán
89  Alari Ameljushenko & Sandra Kallas Estonsko
90  Timudzhin Bagautdinov & Darya Arbatskaya Rusko
90  Li Yao Ji & Lan Shu Yang Čína
90  Roberts Punka & Daria Malysheva Lotyšsko
93  Rytis Dzemyda & Samanta Skromovaite Litva
93  Georg Funk & Anastasia Bauer Německo
95  Thomas Leongart & Julia Matheis Německo
96  Igor Batov & Anastasiya Motorina Rusko
96  Mark Vol & Emily Pankratz Německo
98  William Berger & Fabien Lax Německo
99  Joao Soares Costa & Marta Ribeiro Portugalsko
100  John Anschitz & Juliana Kunz Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}