Results from 2015 German Open Championships - GOC Youth 10-dance 15. srpna 2015
Podívejte se, jak advertise your product s námi

2015 German Open Championships
Německo - Stuttgart 11. srpna 2015

GOC Youth 10-dance 15. srpna 2015

Finále

1  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Rusko
2  Mateusz Brzozowski & Justyna Mozdzonek Polsko
3  Denis Gudovskiy & Megija Dana Morite Lotyšsko
4  Jan Janzen & Viktoriya Litvinov Německo
5  Andrea Roccatti & Flaminia Iannone Itálie
6  Dmitriy Erofeev & Ekaterina Vyalshina Moldávie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Dmitriy Kulebakin & Mariya Chernykh Rusko
8  Alexandru Munteanu & Anne Gabriela Bezusenco Rumunsko
9  Aleksandr Ryabtsev & Mariya Oblakova Rusko
10  Vincenzo Chianese & Francesca Palmieri Itálie
11  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Rusko
12  Karol Michal Tomecki & Austeja Bliujute Litva

Čtvrtfinále

13  Victor Bychkov & Alina Atamanchuk Francie
14  Mikael Tatarkin & Nicole Wirt Německo
15  Einoras Degutis & Areta Seskaite Litva
16  Igor Gogichaev & Anna Anufrieva Rusko
17  Robin Aleksander Veskus & Anita Sychugova Estonsko
18  Danila Telpukhovskiy & Oliwia Popek Polsko
18  Ato Watanabe & Mai Ishigaki Japonsko
20  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Rusko
21  Aleksandr Kuriganov & Maria-louise Hougesen Dánsko
22  Gleb Bannikov & Mariya Smirnova Rusko
23  Nariman Ashenov & Aruzan Aldasheva Kazachstán
24  Marin Bragis & Valeriya Topalo Moldávie

2. kolo (top 60)

25  Justas Skara & Vaida Siaulytyte Litva
26  Egor Starchenko & Darya Rodina Rusko
27  Artem Tikhonravov & Sofiya Bobykina Rusko
28  Ziang Xie & Miaoer Xu Čína
29  Sota Fujii & Ami Yoshikawa Japonsko
30  Jure Bergant & Ana Mesec Slovinsko
30  Marius Ilciukas & Veronika Samuolyte Litva
30  Eugen Petrisor Miu & Sandra Overballe Pedersen Dánsko
33  German Zernov & Anna Sergeenko Rusko
34  Sorin Andrei Neagu & Réka Elek Maďarsko
34  Martin Rakita & Valeria Ovtserenko Estonsko
36  Andrei Hancu & Alina Vasileniuc Rumunsko
36  Hiroaki Onishi & Sakina Onishi Japonsko
36  Iaroslav Zara & Valeria Gumeniuc Moldávie
39  Artem Goryunov & Mariya Popova Rusko
39  Ivan Kuninets & Elina Sogoyan Rusko
41  Vladislavs Pecens & Aliaksandra Bahushevich Lotyšsko
41  Serhiy Sluk & Olha Sluk Ukrajina
43  Darius Razvan Seracin & Nicole Denise Racovitan Rumunsko
44  Svyatoslav Anchukov & Diana Markova Rusko
44  Sergiu Matcovschi & Marina Pioglo Moldávie
44  Vladislav Stepanov & Viktoriya Pak Rusko
44  Alexandru Tufar & Olga Moraru Moldávie
48  Daniel Kharun & Ekaterina Konashenko Rusko
49  Samuel Lopez Pla & Mar Albelda Španělsko
49  Jakub Zielezinski & Klaudia Goczal Polsko
51  Nikita Golovanov & Darya Demchenko Rusko
52  Ilya Antipov & Didar Atmadzha Kazachstán
53  Mate Csorba & Sabrina Haddad Maďarsko
53  Igor Mikhaylovskiy & Ekaterina Logacheva Rusko
55  Run Ze Shang & Jia Rui Zhang Čína
56  Matas Klupsas & Livija Adomaityte Litva
57  Nikita Samuylov & Anastasiya Kuznetsova Rusko
58  Akim Pekunov & Darya Savina Ukrajina
59  Aleksey Chebakov & Dayana Kairova Kazachstán
59  Denis Korchagin & Anastasiya Gerasimenko Rusko

1. kolo (top 91)

61  Zhang Han & Zhuang Qing Qing Čína
61  Vladimir Shishov & Kristina Pischugina Rusko
61  Natsumi Tokuno & Takuto Tazawa Japonsko
64  Zhong Lin An & Wei Yi Zhou Čína
65  Wenbo Liu & Hui Xue Čína
65  Maksim Yakimov & Ekaterina Onyanova Rusko
67  Ilia Rotari & Raluca Dontu Moldávie
68  Veaceslav Nagailic & Nina Dudoglo Moldávie
69  Nikolay Kogut & Alisa Kirillova Rusko
69  Artem Kolesnikov & Maria Sedin Německo
69  Dima Kusnir & Victoria Pinzari Moldávie
69  Grigoriy Tereschenko & Alina Melkozerova Rusko
73  Ho Ming Cheong & Lam Kit Ying Malajsie
73  Denis Matei & Iana Iovanas Rumunsko
75  Alexandru Gabriel Carlescu & Ioana Bianca Didea Rumunsko
76  Sergey Kostenko & Ulyana Arkhangelskaya Rusko
77  Tudor Calin Broasca & Adina Dumitrascu Rumunsko
77  Iliyas Kakim & Adel Kereeva Kazachstán
77  Shota Suzuki & Maimu Morita Japonsko
80  Baurzhan Beken & Raziya Salimova Kazachstán
80  Staale Bethuelsen & Ida Ingebrigtsen Norsko
80  Dmitro Mudruk & Yulia Krachun Ukrajina
80  Vladislav Vasilev & Anna Tabakova Rusko
84  Ole Thomas Hansen & Julie Gudim Bjerkås Norsko
84  Yu Hibino & Honami Miki Japonsko
86  Jia Wen Li & Han Xu Čína
87  Liu Zhi Wen & Li Ni Čína
88  Yaroslav Brovarskyy & Elizaveta Umrikhina Ukrajina
88  Daniil Rostvinschii & Alexandrina Bicov Moldávie
90  Arnoldas Karvelis & Ugne Damanskyte Litva
91  Andrei Tudose & Alexandra Mandache Rumunsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}