Results from 2015 German Open Championships - GOC Juvenile II Standard 14. srpna 2015
Podívejte se, jak advertise your product s námi

2015 German Open Championships
Německo - Stuttgart 11. srpna 2015

GOC Juvenile II Standard 14. srpna 2015

Finále

1  Nikita Nikitin & Natali Moraru Rusko
2  Mihnea Cristian Miu & Julia Denisa Bidica Rumunsko
3  Kirill Kurbatov & Alexandra Revel-Muroz Rusko
4  Nikita Sychev & Aleksandra Solomatova Rusko
5  Nikolay Puzyrev & Aleksandra Volkova Rusko
6  Marc Andrei Lorincz & Roxana Carina Luncan Rumunsko
7  Ron Dobrjanski-Piirsalu & Sofia Tsizova Estonsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Dmitro Maevskij & Mariya Pinchuk Ukrajina
9  Danila Zhuravlev & Diana Khmelnitskaya Rusko
10  Rares Emanuel Vadana & Tea Maria Neculae Rumunsko
11  Tomasz Ruszkowski & Julia Mozdyniewicz Polsko
12  Artemijs Plakitins & Anastasija Lecebrina Lotyšsko
13  Ilya Kochev & Stella Akopyan Bělorusko
14  Bogdan Stelian Duminica & Maria Sara Dolniceanu Rumunsko

Čtvrtfinále

15  Oleksandr Turchenyak & Sofiya Chernikova Ukrajina
16  Timur Andryushin & Polina Kalashnikova Rusko
17  Roberts Punka & Daria Malysheva Lotyšsko
17  Aleksandr Zolotov & Anna Dementeva Rusko
19  Nikita Pavlov & Taisiya Malakhova Rusko
20  Egor Kazankin & Anastasiya Kudryashova Rusko
21  Andrey Grachev & Mariya Tsvetova Rusko
22  Vladislav Esipenok & Darya Menyajlo Rusko
23  Aleksandr Kolbasyuk & Varvara Alekseeva Rusko
24  Egor Avershin & Elizaveta Malomanova Rusko
24  Daniil Tutarinov & Marina Myasnyankina Rusko

2. kolo (top 42)

26  David Abrashev & Nansy Panayotova Bulharsko
26  Sergej Burdin & Irina Zimakova Rusko
26  Benas Maciulskis & Agne Gaudesiute Litva
29  Georgij Gudovskij & Asya Shamsueva Rusko
30  Kipras Burneikis & Barbora Martinkeviciute Litva
31  Dmitriy Sadovikov & Katarzyna Binkowska Polsko
31  Anton Sytilin & Sofya Belikova Rusko
31  Vaiko Villiam Tuul & Eliise Reti Rahnu Estonsko
34  Denis Dobranis & Iris Vacar Rumunsko
34  Aleksandr Sleptsov & Ekaterina Tihonova Rusko
36  Mario Piirsalu & Linda Rebane Estonsko
37  Aleksej Ivanov & Elizaveta Yavnaya Rusko
37  Nikita Ivanov & Vasilina Radishevskaya Rusko
37  Nikita Nikolajchuk & Olexandra Gapon Ukrajina
40  Aleksandr Andronnikov & Irina Martyushova Rusko
41  Mateusz Stawowy & Sara Silva Polsko
42  Sergej Perevertkin & Sofya Denisova Rusko

1. kolo (top 65)

43  Daniil Kharin & Stefaniya Bakaeva Rusko
44  Wladislaw Riedinger & Angelina Bar Německo
45  Elnur Ismoilov & Milana Gladkaya Kazachstán
45  Patrik Kohon & Eva Kavasi Maďarsko
45  Maxim Peioglo & Valeria Papusoi Moldávie
48  Aleksandr Bajrakov & Sofya Prusakova Rusko
49  Artemiy Hoba & Alika Porokhnyavaya Rusko
49  Nikita Nagailic & Emanuela Catana Rumunsko
49  Georgij Shahov & Polina Yurova Kazachstán
52  Adi Bodruc & Sofia Chiorescu Moldávie
53  Vladislav Garmash & Mariya Samchinska Ukrajina
53  Hamada Hyusei & Onishi Hirari Japonsko
53  Guilherme Rodrigues & Elisaveta Tsybulya Portugalsko
56  Kirill Parshin & Viktoriya Gajer Rusko
57  Saulenis Cesnauskas & Eiginte Cesnauskaite Slovensko
57  Martin Makarov & Keiri Semre Estonsko
57  Tilo Wiese & Jale Zinser Švýcarsko
60  Faustas Naruskevicius & Anastasija Pavsukova Lotyšsko
61  Robin Brenner & Vanessa Gergert Německo
62  Nikita Chumak & Valeriya Lozinskaya Ukrajina
62  Paul David Roth & Valeria Schaffner Švýcarsko
62  Diogo Joao Silva Sousa & Marta Coelho Portugalsko
62  Rodrigo Torres Pinto & Carolina Brousse Portugalsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}