Results from Dance Accord - 2015 - Juvenile II Combi Championship 21. října 2015
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Dance Accord - 2015
Rusko - Moscow 19. října 2015

Juvenile II Combi Championship 21. října 2015

Finále

1  Nikolay Puzyrev & Aleksandra Volkova Rusko
2  Kirill Kurbatov & Alexandra Revel-Muroz Rusko
3  Nikita Pavlov & Taisiya Malakhova Rusko
4  Nikita Sychev & Aleksandra Solomatova Rusko
5  Danila Zhuravlev & Diana Khmelnitskaya Rusko
6  Daniil Kharin & Stefaniya Bakaeva Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Danila Kuptsov & Alisa Popova Rusko
8  Anton Drozdetskij & Anna Drozdetskaya Ukrajina
9  Danil Volobuev & Sofya Khisamutdinova Rusko
10  Vladimir Suhov & Ulyana Shachneva Rusko
11  Stepan Openyshev & Viktoriya Novik Rusko
12  Vladislav Esipenok & Darya Menyajlo Rusko

Čtvrtfinále

13  Nikita Larchenko & Kseniya Zhebanoeva Rusko
14  Stanislav Igoshin & Polina Nasonova Rusko
15  Dmitriy Verakhin & Sofya Lobanova Rusko
15  Ivan Zhdanov & Aleksandra Gracheva Rusko
17  Aleksandr Kolbasyuk & Anastasiya Sitnikova Rusko
18  Dmitriy Trofimenko & Natalya Mazurova Rusko
19  Nikita Kulikov & Sofya Chernenko Rusko
19  Vladislav Shchebenkov & Polina Kaplunenko Rusko
21  Anton Sytilin & Sofya Belikova Rusko
22  Matvey Korostelev & Majya Fadeeva Rusko
23  Daniil Tutarinov & Marina Myasnyankina Rusko
24  Nikita Ivanov & Vasilina Radishevskaya Rusko

4. kolo (top 48)

25  Andrej Sokolov & Anastasiya Chirova Rusko
26  Nikita Zemlyanoj & Ameliya Seferyan Rusko
27  Zahar Kochev & Aleksandra Shadrina Rusko
28  David Predko & Mariya Popova Rusko
29  Aleksandr Bajrakov & Sofya Prusakova Rusko
30  Savelij Dobryakov & Varvara Rudentsova Rusko
31  Denis Sokol & Arina Bogdanovich Rusko
32  Aleksej Ershov & Adelina Pevkur Rusko
32  Egor Kazankin & Sofya Denisova Rusko
34  Artem Glushenko & Yuliya Cheremisina Rusko
35  Petr Kopejkin & Alina Shadrina Rusko
35  Arsenij Trofimov & Kristina Ievleva Rusko
37  Vladislav Toder & Sofiya Zhdanova Rusko
37  Nikita Vlasov & Alina Kashapova Rusko
39  Dmitrij Ladonychev & Darya Dyatchina Rusko
39  Matvej Skripnikov & Karina Terenteva Rusko
41  Nikolaj Detsyuk & Darya Vereshchagina Rusko
41  Ivan Nedogonov & Kira Martynenko Rusko
43  Sergey Aleksandrov & Alina Mitina Rusko
44  Artur Eremenko & Ekaterina Novikova Rusko
44  Nazar Kochev & Anastasiya Burdinskaya Rusko
46  Denis Adzhima & Kamila Rahimova Rusko
46  Konstantin Grebenikov & Tatyana Maryukhina Rusko
48  Egor Avershin & Elizaveta Malomanova Rusko

3. kolo (top 96)

49  Timur Andryushin & Polina Kalashnikova Rusko
49  Ivan Filippov & Sofya Pak Rusko
51  Matvei Sazhin & Arina Arkhipova Rusko
52  Vladislav Sanyuk & Anastasiya Korshunova Rusko
53  Aleksandr Kasatkin & Mariya Artamonova Rusko
54  Daniil Abashin & Anna Kochetova Rusko
54  Sergej Korolev & Diana Nikitina Rusko
56  Maksim Grevtsev & Anastasiya Kudryashova Rusko
57  Grigorij Osokin & Vera Akimova Rusko
58  Vladimir Akchurin & Alena Bogdanova Rusko
58  Artem Astafev & Varvara Astafeva Rusko
58  Kirill Chernyh & Tamara Bashirova Rusko
58  Andrey Muzalevskiy & Alena Kuptsova Rusko
58  Aleksandr Zolotov & Anna Dementeva Rusko
63  Timur Patanin & Dina Van-Yun-U Rusko
64  Roman Agarkov & Varvara Ermasheva Rusko
65  Radomir Filin & Polina Sinyachkina Rusko
65  Pavel Ivanov & Elizaveta Ovchinnikova Rusko
65  Pavel Ovchinnikov & Elina Abdullina Rusko
65  Dmitrij Paramonov & Valeriya Valter Rusko
69  Nikita Chervonkin & Mariya Shcheglyuk Rusko
69  Nikita Novikov & Vasilisa Idiyatullina Rusko
69  Aleksey Ovsyanikov & Gabriella Sokolova Rusko
69  Ilya Vaulin & Sofiya Samorokova Rusko
73  Artem Shpigel & Margarita Lukyanova Rusko
73  Igor Startsev & Darya Hodyreva Rusko
73  Kirill Tsapyrin & Polina Shusharina Rusko
76  Timofej Ilinyh & Elizaveta Snyatkova Rusko
76  Daniil Sumishevskij & Darya Zhidkova Rusko
78  Egor Altuhov & Mariya Loshmanova Rusko
78  Kirill Lipatov & Nadezhda Lyashchenko Rusko
80  Nikita Maksimov & Alisa Sokol Rusko
81  Vitalij Karasov & Darya Sivenkova Rusko
81  Eduard Taranovskij & Amaliya Taranovskaya Rusko
81  Daniil Yakshin & Kristina Guseva Rusko
84  Andrej Zarubanov & Asya Shamsueva Rusko
85  Grigorij Bozhevskij & Beata Lukyanchuk Rusko
85  Matvej Grohotkov & Veronika Groholskaya Rusko
85  Egor Karachentsev & Ekaterina Karachentseva Rusko
85  Nikita Matnenko & Anna Yanovskaya Rusko
85  Fedor Volodin & Aleksandra Volkova Rusko
85  Vadim Zubkov & Kseniya Sokolova Rusko
91  Makar Averkin & Kristina Grehova Rusko
91  Valerij Emtsev & Ekaterina Krimashevskaya Rusko
91  Nikita Knauer & Yana Tashkinova Rusko
94  Roman Rybakin & Anastasiya Rattseva Rusko
94  Aleksandr Sleptsov & Ekaterina Tihonova Rusko
94  Erik Zyuzin & Darya Grigoreva Rusko

2. kolo (top 193)

97  Stanislav Salnev & Mariya Rumyanceva Rusko
97  Maksim Skrebtsov & Galina Milova Rusko
99  Dmitrij Elmurzaev & Sabina Rogozhkina Rusko
99  Mark Nenashkin & Mariya Sterehova Rusko
101  Ilya Badaev & Veronika Grigoreva Rusko
101  Ruslan Shilnikov & Viktoriya Fomina Rusko
103  Gordej Bahtyrev & Mariya Zaharyashcheva Rusko
103  Fedor Cherkasov & Margarita Karpechenko Rusko
103  Vladislav Vorobev & Anastasiya Dmitrieva Rusko
106  Daniil Lisitsyn & Evgeniya Kuznetsova Rusko
106  Oleg Shashnin & Darya Baturina Rusko
106  Artem Veselov & Alina Yasnopolskaya Rusko
109  Ivan Gajs & Alena Tereshchenko Rusko
109  Yaroslav Goloshchapov & Sofya Guseva Rusko
111  Oleg Dankin & Ajgiza Sagadeeva Rusko
112  Nikita Konovalenko & Maria Koleshik Rusko
112  Grigorij Kozachenko & Sofya Nesudimova Rusko
114  Ilya Bolshakov & Alesya Voropanova Rusko
114  Nikita Romanov & Anastasiya Vtyurina Rusko
116  Boris Kitajgorodskij & Svetlana Achapkina Rusko
117  Danila Nikitin & Elizaveta Lishkova Rusko
118  Lev Moskvin & Sofiya Privalova Rusko
118  Maksim Selivanov & Diana Korekova Rusko
120  Dmitrij Antonov & Aleksandra Morozyuk Rusko
120  Vladimir Arkhipov & Sofya Dyakova Rusko
120  Grigorij Efimenko & Elizaveta Ishchenko Rusko
120  Kirill Knyazev & Aleksandra Falkova Rusko
120  Dmitrij Mishin & Diana Latypova Rusko
120  Aleksandr Obukhov & Alena Lebedeva Rusko
120  Artem Sidorov & Mariya Sivtsova Rusko
120  Gleb Vinogradov & Ekaterina Barulina Rusko
128  Kirill Baluev & Karina Pavlova Rusko
128  Aleksandr Myasnikov & Lyudmila Klochihina Rusko
130  Yaroslav Aleksandrov & Aleksandra Sidorenko Rusko
130  Dmitrij Borisov & Darya Alemajkina Rusko
130  Egor Parfenov & Darya Sheleva Rusko
130  Nikita Volik & Diana Sozinova Rusko
134  Aleksandr Shushakov & Kristina Devyashina Rusko
134  Ivan Slesarev & Vladislava Hovanskaya Rusko
136  Vyacheslav Banchenko & Lyajsan Sajfudinova Rusko
136  Dmitrij Ermolaev & Valeriya Molokanova Rusko
136  Artem Zheludkov & Yuliya Lugovtsova Rusko
136  Ilya Zhukov & Anastasiya Stolyarova Rusko
140  Evgenij Bodyaev & Kristina Mironova Rusko
140  Kliment Glagolev & Veronika Prihodko Rusko
140  Leonid Kozub & Sofiya Rdeini Rusko
140  Daniil Mokeev & Ekaterina Shajkova Rusko
140  Aleksandr Naumkin & Ekaterina Krasnorutskaya Rusko
140  Denis Sadykov & Adelina Popova Rusko
140  Mihail Tarasov & Anastasiya Yashina Rusko
147  Vyacheslav Beloborodov & Elena Antonova Rusko
147  Aleksej Mihajlov & Ulyana Gorina Rusko
147  Pavel Ryzhov & Polina Starshinova Rusko
150  Georgij Gavrilov & Darya Bogomolova Rusko
150  Nikita Guguchkin & Polina Dementieva Rusko
150  Sergej Saushev & Arina Aroslankina Rusko
150  Mihail Vinogradov & Viktoriya Kaplina Rusko
154  Igor Anohin & Viktoriya Malysheva Rusko
154  Yakov Belyaev & Alisa Fomicheva Rusko
154  Aleksej Bobkov & Serafima Sapezhuk Rusko
154  Maksim Murahin & Ulyana Gerasimova Rusko
154  Aleksej Ostrovskij & Kristina Koroleva Rusko
154  Pavel Punin & Yana Ladygina Rusko
154  Genrih Radaev & Darya Chernyh Rusko
161  Lev Balakin & Aleksandra Ryfalskaya Rusko
161  Artem Chertilin & Olesya Roslyakova Rusko
161  Nazar Gorbik & Taisiya Ryashchenko Rusko
161  Ilya Gorbunov & Kristina Borisova Rusko
161  Egor Shprykov & Tamara Chernyakova Rusko
161  Yaroslav Tyutin & Margarita Voronina Rusko
161  Roman Vasilev & Polina Vasileva Rusko
168  Lev Borisov & Anna Panova Rusko
168  Ivan Zhulyabin & Aleksandra Belousova Rusko
170  Nikita Izhik & Sofìya Nikitina Rusko
170  Ivan Krivezhenko & Elizaveta Varlamova Rusko
170  Viktor Kuznetsov & Kseniya Kazanina Rusko
170  Nikita Plotnikov & Ekaterina Belova Rusko
170  Danil Tokarev & Darya Kuznetsova Rusko
170  Ivan Ustenko & Anna Hajlova Rusko
170  Arsenij Voronin & Milana Volgina Rusko
177  Kirill Chubukin & Arina Lyzova Rusko
177  Ivan Krutkevich & Elizaveta Velizhanina Rusko
177  Aleksej Oryshchenko & Anastasiya Vasileva Rusko
180  Vladimir Barbashin & Varvara Majburova Rusko
180  Dmitrij Dolgorukov & Olga Baranova Rusko
180  Aleksandr Grevtsev & Zlata Grevtseva Rusko
180  Vladislav Kolyadinskij & Zoya Shevrygina Rusko
180  Kirill Kurakin & Kseniya Knysh Rusko
180  Arsenij Maltsev & Varvara Norkina Rusko
180  Evgenij Naumenko & Elizaveta Tashchilina Rusko
180  Sergej Telitsin & Yaroslava Shestakova Rusko
180  Nikita Tomilov & Elizaveta Shishkina Rusko
189  Artemij Fedotov & Ekaterina Falaleeva Rusko
189  Matvej Ilyasov & Miloslava Tsitsareva Rusko
189  Daniil Sadko & Olga Fedorovich Rusko
189  Dmitrij Taranets & Darya Kavylina Rusko
189  Vladislav Zverzhevich & Aleksandra Habaeva Rusko

1. kolo (top 232)

194  Sergej Bushuev & Darya Firishchak Rusko
194  Egor Ievlev & Elizaveta Mihajlova Rusko
194  Maksim Ishchenko & Elena Knyazeva Rusko
194  Artemij Usik & Anastasiya Poduzova Rusko
194  Maksim Zelenuhin & Darya Andrejko Rusko
199  Aleksej Atanov & Elizaveta Rusetskaya Rusko
199  Aleksandr Ryabchenkov & Anastasiya Mihajlova Rusko
201  Bogdan Lazarenko & Darya Pryadko Rusko
201  Egor Naumov & Anastasiya Bikkulova Rusko
201  Egor Nikitin & Darya Anisimova Rusko
204  Nikita Kourov & Anna Armyaninova Rusko
204  Stepan Pospelov & Polina Volkova Rusko
204  Dimitrij Vasilev & Svetlana Saskova Rusko
207  Danila Baboshko & Varvara Pashkina Rusko
207  Ivan Ishkov & Aleksandra Suprunova Rusko
207  Maksim Kashchenko & Anna Devyatkina Rusko
210  Vladimir Konkov & Ekaterina Baturina Rusko
210  Viktor Lukichev & Lina Shirko Rusko
212  Roman Malygin & Veronika Zakalyuzhnaya Rusko
212  Denis Netsvetajlov & Olga Zaichenko Rusko
212  Nikita Perepelkin & Darya Ganusovskaya Rusko
212  Vitalij Tatarinov & Valeriya Fedotova Rusko
212  Vyacheslav Trubachev & Mariya Shitova Rusko
217  Aleksandr Kolpakov & Elizaveta Rudaeva Rusko
217  Andrej Kopytkov & Darina Pshennikova Rusko
217  Danila Zhitov & Valeriya Kuznetsova Rusko
217  Mihail Zinovev & Natalya Fayustova Rusko
221  Timur Gert & Lana Bartsits Rusko
222  Arsenij Danilov & Sofya Musihina Rusko
222  Evgenij Iskandarov & Kaleriya Efimenko Rusko
222  Sergej Shevelev & Elizaveta Dmitrieva Rusko
225  Mihail Cheremnyh & Natalya Elenevskaya Rusko
226  Kirill Dolzhenko & Ulyana Golubintseva Rusko
226  Maksim Svintsitskij & Anastasiya Svintsitskaya Rusko
226  Aleksandr Zverev & Renata Halikova Rusko
229  Vladimir Konovalov & Elena Kozyreva Rusko
230  Ilya Barbashov & Anastasiya Chuchina Rusko
231  Oleg Kasyan & Irina Bahtigaraeva Rusko
231  Mark Kolberg & Kristina Yarmosh Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}