Results from German Open Championships - GOC Junior II Latin 10. srpna 2016
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open Championships
Německo - Stuttgart 9. srpna 2016

GOC Junior II Latin 10. srpna 2016

Finále

1  Alexandru Cristian Mihai & Raluca Maria Andrei Rumunsko
2  Artem Nasretdinov & Elizaveta Semashko Rusko
3  Vladislav Untu & Alexandrina Olteanu Rumunsko
4  Efrem Kuzmichenko & Samira Harez Německo
5  Antonio Mosa & Mikhaela Antonova Francie
6  Marius Eric Nitu & Ioana Antonia Iosub Rumunsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Tian Wang & Jieruo He Čína
8  Glenn Richard Boyce & Caroly Jänes Anglie
9  Tao Xu & Fan Chen Meng Čína
10  German Pugachev & Ariadna Tishova Rusko
11  Michele Musella & Johana Musella Itálie
12  Veaceslav Nagailic & Nina Dudoglo Moldávie
13  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Litva

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

14  Dragos Marian Comsa & Maria Teona Olteanu Rumunsko
14  Nikita Gross & Juliane Engelke Německo
16  Nikita Bugaev & Violetta Levchenko Rusko
17  Maksim Lozitskiy & Viktoriya Belkina Rusko
18  Daniel Lenz & Vanesa Viktorija Gerke Německo
19  Christian Holweg & Anna-marie Starikova Německo
19  Andrei Petcu & Bianca Buzuleac Rumunsko
19  Feifan Qi & Yifan Cui Čína
19  Andrej Zorin & Veronika Polyushkina Rusko
23  Marian Hlavac & Tereza Maturova Česká republika
24  Jan Bednarz & Wiktoria Lassak Polsko
25  Mikhail Maydanyuk & Olga Shimanskaya Bělorusko
26  Sergej Tshovrebov & Kristina Bugaeva Rusko

3. kolo (top 51)

27  Nikita Laba & Marina Makarenko Rusko
27  Eddi Neufert & Nastasja Golant Německo
29  Huozhi Chen & Yuan Meng Čína
29  Daniele Moschetta & Jessica Cipriani Itálie
29  Arseniy Shestakov & Mariya Sabanskaya Bělorusko
32  Christian Rapcea & Melissa Köplin Německo
32  Vsevolod Shagaev & Veronika Kioroglo Rusko
34  Laviniu Ionut Gradea & Alexandra Cristina Bujor Rumunsko
34  Egor Koznov & Katerina Garkavenko Rusko
34  Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Rusko
37  Vladislav Tsikhanovskiy & Sofiya Zil Ukrajina
38  Xiaodong Li & Yige Zhou Čína
39  Kamil Bochenek & Ilona Sak Polsko
39  Sasha Savchenko & Hannah Kelly Irsko
39  Aleksej Shevchenko & Elizaveta Grinchenko Ukrajina
39  Dmitro Taranov & Neda Salugaite Litva
43  Mirolim Obidov & Milana Karabaeva Uzbekistán
43  Nunzio Stancabiano & Teresa Castelli Itálie
43  Zijiu Zhang & Mengjia Wu Čína
46  Nikita Ladyzhenskij & Anastasiya Tarasyuk Rusko
46  Robert Veide & Amanda Rebeca Padar Estonsko
48  Dragosh Chimbir & Beatricia Rotaru Moldávie
48  Philipp Hofstetter & Natalie Cremar Švýcarsko
50  Albert Kostarev & Tatyana Pryadko Rusko
51  Maksym Prannychuk & Oleksandra Kushnir Ukrajina

2. kolo (top 96)

52  Ron Brener & Romi Nof Israel
52  Leho Holm & Marleen Lutter Estonsko
52  Rasmus Lang & Martina Heimo Estonsko
55  Mikhail Bukato & Ekaterina Shibeko Bělorusko
55  Mario De Falco & Sabrina Bonetti Itálie
55  Cristian Josan & Anghelina Tiganu Moldávie
58  Alexandru Lucian Boariu & Mutiu Beatrice Bochis Rumunsko
58  Mateusz Krupa & Nicole Billings Polsko
58  Augustinas Trinkus & Neringa Paskeviciute Litva
61  Pablo Jovani & Rosa Ferrero Oliver Španělsko
62  Zhao Chen & Jin Zhong Han Čína
62  Nikita Toms & Laura Sturaine Lotyšsko
64  Gleb Golovachev & Sofiya Glotova Kazachstán
64  Vlad Losev & Olesya Yuvko Ukrajina
66  Kwuang Cheng Chong & Zui Chia Chong Japonsko
66  Oleksandr Turchenyak & Sofiya Chernikova Ukrajina
68  Erik Gerhard Baranyai & Daria Alexia Ardelean Rumunsko
68  Andriy Kirstya & Bozhena Mintenko Ukrajina
68  Justin Lauer & Alisia Trunov Německo
68  Philipp Vovk & Julia Wilhelm Německo
72  Aleksis Visockis & Daria Malysheva Lotyšsko
73  Stefan Cazacu & Tatiana Balan Moldávie
74  Nikita Kontsevich & Ekaterina Panchenko Rusko
74  Max Naumann & Kassandra Kuschk Německo
74  Gustav Skovbon & Amalie Aune Dánsko
77  Maurizio Bauer & Katrin Lorber Německo
77  Kert Lillenberk & Marie Loopere Estonsko
77  Astiam Morox & Yasemin Ersay Rumunsko
77  Jürgen Schaz & Natalia Mariankowska Německo
77  Harijs Viksna & Laura Mezsarga Lotyšsko
82  Artem Bodrov & Zarina Tashmatova Kazachstán
82  Fabian Glatz & Delia Breitmaier Německo
82  Andreas Lepiste & Sofia Dzevulskaja Estonsko
82  Markas Sabaliauskas & Marija Butenyte Litva
82  Dumitru Sardari & Ecaterina Pripa Moldávie
82  Damiano Tedesco & Genziana Bosco Itálie
88  Andreas Bergen & Katharina Scharova Německo
88  Vitaliy Del & Tatyana Dostovalova Rusko
88  Bálint Németh & Klaudia Szabo Maďarsko
91  Arijus Gailevicius & Brigita Mockute Litva
92  Artem Esayan & Anna Kormyshenkova Rusko
92  Ilya Knyazev & Viktoriya Fomina Rusko
94  Gábor György Biri & Fruzsina Nagy Maďarsko
94  Nikita Nikitin & Natali Moraru Rusko
96  Nikita Gorbachov & Anastasiya Dyakova Rusko

1. kolo (top 134)

97  Laurynas Makarovas & Emilija Cepauskaite Litva
98  David Hoffmann & Daria Zamfiroiu Německo
98  Egor Ionel & Rita Schumichin Německo
98  Benas Maciulskis & Agne Gaudesiute Litva
98  Rustem Sagadi & Alua Kargabaeva Kazachstán
102  Donghang He & Ruonan Cao Německo
102  Antony Mizzi & Julia Florenca Austrálie
102  Kam Ho Sin & Jerry Lee Honkong
102  Mirko Tamantini & Giada Sinceri Itálie
106  Rui Hamada & Momoka Inamura Japonsko
106  Benas Latanauskas & Ksenia Samusevic Litva
106  Dimitri Pinekenstein & Anastasia Holwerda Německo
109  Daniel Muller & Anna Gommer Německo
110  Pengcheng Hou & Jia Hu Čína
110  Haojie Zhang & Chengge Wu Čína
112  Vladislav Bernt & Michelle Badt Německo
113  Aleksej Abramov & Anna Fedoseenko Rusko
113  Daniel Preis & Elisabeth Zbarashchuk Německo
115  Julian Bradagaru & Paula Dolma Moldávie
115  Nikita Mamonov & Anna Rubenkova Rusko
117  Edoardo Mangoni & Benedetta Iaconi Itálie
118  Dmitrij Golub & Michele Muhlig Německo
119  Luka Ivanov & Anna Shevyreva Rusko
119  Nicolas Uciteli & Anastasia Kozlova Německo
121  Qi Xu & Ping Ying Liu Čína
122  Sergej Petrov & Polina Strelnikova Rusko
123  Karmo Viherpuu & Grete Labunski Estonsko
124  Igor Batov & Anastasiya Motorina Rusko
124  Kevin Baumann & Valeria Mast Německo
126  Mike Alexander & Annelie Siegle Německo
127  Linus Hartmann & Eva Siegmann Německo
128  Daniel Deines & Diana Astafev Německo
128  William Lauth & Julia Maria Scherer Německo
128  Steven Rau & Maria Waigel Německo
128  Jan-Valentin Schneider & Viktoria Lippelt Německo
128  Lan Yuhsiang & Chao Jieyu Tchaj-wan
133  Daniel Georg Chanin & Angelika Ron Německo
133  Alexander Schneider & Laura Herz Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}