Results from German Open Championships - GOC Junior I Latin 15. srpna 2014
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open Championships
Německo - Stuttgart 12. srpna 2014

GOC Junior I Latin 15. srpna 2014

Finále

1  Egor Bernatskiy & Aleksandra Krivushkova Rusko
2  Vladislav Untu & Alexandrina Olteanu Rumunsko
3  Elisey Osipov & Elizaveta Semashko Rusko
4  Sergey Bykovskiy & Margarita Yurlova Rusko
5  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Litva
6  Glenn Richard Boyce & Kayleigh Andrews Anglie
7  Antonio Mosa & Mikhaela Antonova Francie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Nikita Kolotukhin & Elizaveta Dobryakova Rusko
9  Daniils Sitovs & Rita Schumichin Německo
10  Aleksey Rybalkin & Ariadna Tishova Rusko
11  Daniel Lenz & Vanesa Viktorija Gerke Německo
12  Matvey Finapetov & Polina Astakhova Rusko
13  Sergey Selyuk & Alina Kosheleva Rusko
14  Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Rusko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

15  Nikita Bugaev & Violetta Levchenko Rusko
16  Wu Yu Lun & He Jie Ruo Čína
17  Efrem Kuzmichenko & Samira Harez Německo
17  Maksim Puchkov & Mariya Krivtsova Rusko
19  Semen Ezhov & Ekaterina Lipitenko Rusko
20  Veaceslav Nagailic & Cristina Ghirsan Moldávie
20  Axel Sampino & Alizée Bois Francie
22  Laviniu Ionut Gradea & Alexandra Cristina Bujor Rumunsko
23  Michele Musella & Johana Musella Itálie
24  Leho Holm & Marleen Lutter Estonsko
25  Igor Gorlov & Darya Kudryashova Rusko
26  Dragosh Chimbir & Beatricia Rotaru Moldávie

2. kolo (top 48)

27  Andrei Ghita & Alexandra Bianca Preda Rumunsko
27  Aleksandr Nabiev & Elena Boyarkina Rusko
27  Valentin Piskovskiy & Anastasiya Zakharenko Rusko
30  Kamil Bochenek & Natalia Dziedziczak Polsko
31  Karol Alwasiak & Ilona Sak Polsko
31  Egor Mikhaylov & Alina Platonova Rusko
33  Danil Eremeev & Anastasiya Golitsina Rusko
34  Aleksej Shevchenko & Elizaveta Grinchenko Ukrajina
35  Nikita Mjaksins & Luize Kascejeva Lotyšsko
36  Mykola Rubis & Taisiya Shulga Ukrajina
37  Gabriel Sapojnikov & Elis Kaplan Israel
38  Nikita Alekseev & Kristina Kotlybulatova Rusko
39  Patrik Seretin & Ema Pilic Croatia
39  Ruudi Veideman & Elika Zohhova Estonsko
41  Ivan Fedorenko & Polina Nakonechnaya Rusko
41  Axel Jehrlander & Ines Maria Stefanescu Švédsko
41  Rasmus Lang & Martina Heimo Estonsko
44  Vitaliy Del & Tatyana Dostovalova Rusko
45  Lev Malgin & Anna Onyanova Rusko
46  Nikita Kontsevich & Ekaterina Panchenko Rusko
47  Mikhail Ryzhov & Elizaveta Sokolova Rusko
47  Gustav Skovbon & Clara Adrian Dánsko

1. kolo (top 90)

49  Ivan Nagornev & Anna Mishenkina Rusko
49  Vladislav Stoyka & Yana Verbova Ukrajina
49  Marco Ziga & Xenia Stubert Německo
52  Ilya Goncharenko & Elizaveta Kharinova Rusko
53  Maurizio Bauer & Katrin Lorber Německo
53  Nikita Ladyzhenskij & Anastasiya Tarasyuk Rusko
53  Daniil Simakov & Yana Nikitina Rusko
56  Pawel Pastuchow & Juliane Engelke Německo
56  Kristian Schmuck & Anna-marie Starikova Německo
58  Nikita Steiger & Emilie Demius Německo
58  Tao Xu & Fan Chen Meng Čína
60  Karl Gutmann & Agneta Pukk Estonsko
61  Ilya Kisaev & Elizaveta Postnikova Rusko
61  Mateusz Krupa & Kornelia Banaszkiewicz Polsko
63  Justin Lauer & Alisia Trunov Německo
64  Aleksey Guselnikov & Anna Kirichkova Rusko
64  Artem Oberemok & Diana Bondarenko Ukrajina
66  Shai Hudatov & Abigal Soubotko Israel
66  Ricardo Ribeiro & Maria Rimdenok Švýcarsko
66  Sven Rosanski & Anastasia Konor Německo
69  Jack Tai & Vivian Kuo Rusko
69  Pavel Turchin & Ekaterina Bogdanova Rusko
71  Teodor Cristian Borcan & Carla Elena Sava Rumunsko
71  Oleksandr Kopachevskiy & Viktoriya Krizhanovska Ukrajina
71  Gracia Porzio & Stelantha Porzio Francie
71  Arkadij Zyryanov & Yuliya Kofink Rusko
75  Daniil Kalantaev & Kamila Khalikova Rusko
75  Mikhail Maydanyuk & Olga Shimanskaya Bělorusko
75  Vladislav Tsikhanovskiy & Anastasiya Chumak Ukrajina
78  Philipp Hofstetter & Zoe Rinaldi Švýcarsko
79  Mark Bobrov & Olga Goncharova Rusko
79  Elvis Tabler & Alina Berberich Německo
81  Alessandro Novikau & Xenia Gromova Německo
82  Kristians Cers & Ruta Punka Lotyšsko
82  Daniel Lepski & Juliane Aschenbrenner Německo
82  Kirill Utkin & Kseniya Chabanko Rusko
82  Quentin Zasio & Manon Zasio Francie
86  Timudzhin Bagautdinov & Viktoriya Lvova Rusko
86  Ilya Ushatov & Elizaveta Komeristaya Rusko
88  Artem Antsiferov & Liliya Gasanova Rusko
88  Mantas Paskevicius & Neringa Paskeviciute Belgie
88  Tong Qiubo & Tian Xinmiao Čína
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}