Results from German Open Championships - WDSF Senior IV Open Standard 13. srpna 2014
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open Championships
Německo - Stuttgart 12. srpna 2014

WDSF Senior IV Open Standard 13. srpna 2014

Finále

1  Luca D''Andrea & Regina Scerrato Itálie
2  Alessandro Barbone & Patrizia Flamini Itálie
3  Bram Stelling & Ans Stelling Holandsko
4  Angelo Brusca & Enrica Alde' Itálie
5  Jaap Willemstein & Marianne Willemstein Holandsko
6  Maurizio Servadei & Anna Charrier Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Giuseppe Iannazzi & Silvana Uzzoli Itálie
8  Sandro Vegni & Loretta Lulli Itálie
9  Nobuo Hayashi & Tamiko Hayashi Japonsko
10  Bartolomeo Olcese & Letizia La Foresta Itálie
10  Hans Georg Strunk & Barbara Strunk Německo
12  Hans Wolfgang Scheuer & Angelika Scheuer Německo

Čtvrtfinále

13  Osamu Sakai & Junko Sakai Austrálie
14  Josep Berengueres & Dolors Llordes Španělsko
15  Friedhelm Bender & Rose-marie Bender Německo
15  Guido Berger & Edith Berger Německo
15  Joachim Götze & Gisela Götze Německo
18  Wolfgang Richter & Cornelia Richter Německo
19  Wolfgang Friedrich & Gisela Friedrich Německo
19  Karl-Heinz Haugut & Gabriele Haugut Německo
21  Giancarlo Tinca & Vilmara Cannoni Itálie
22  Cor Ronda & Sophie Ronda Holandsko
23  Allen Torrenueva & Lori Yip Kanada
24  Armin Walendzik & Ute Walendzik Německo
25  Wilfried Find & Marion Find Německo

2. kolo (top 48)

26  Gerhard Delvendahl & Borghild Delvendahl Německo
26  Wolfgang Thomann & Roswitha Gülpers Německo
26  Hisashi Tsuya & Hiroko Tsuya Japonsko
29  Hans-Hermann Rinke & Ursula Rinke Německo
30  Heinz Ländner & Ilse Ländner Německo
30  Jan Pincsek & Edith Carder (aka Pincsek) Rakousko
32  Bernhard Gerber & Rita Gerber Německo
33  Alain Fauqueux & Anne Marie Fauqueux Francie
34  Uwe Heyn & Angela Heyn Německo
35  Heinz Schaefer & Ingeborg Schaefer Německo
36  Otto Bertsch & Hildegard Bertsch Německo
36  Jurgen Ensslin & Friederike Ensslin Německo
36  Heribert Hinzke & Astrid Hinzke Německo
39  Rudolf Pekel & Gudrun Pekel Německo
39  Hermann Weiffenbach & Sonnhild Weiffenbach Německo
41  Herbert Bauer & Sylvia Bauer Německo
41  Georg Reiher & Elisabeth Reiher Německo
43  Koichi Nihei & Yaeko Nihei Japonsko
44  Hans De Vlieger & Riekje De Vlieger Holandsko
44  Ulf Sobischek & Ingeborg Sobischek Německo
46  Vicens Andreu & Rosa Sitjar Španělsko
46  Rolf Dieter Wand & Dorit Wand Německo
48  Djelloul Bouliche & Sabine Bouliche Švýcarsko

1. kolo (top 73)

49  Josef Behr & Rosemarie Behr Německo
50  Jürgen Heibei & Dagmar Heibei Německo
50  Gaetano Renzullo & Anna Maggio Itálie
52  Klaus Engel & Petra Engel Německo
53  Harald Böttner & Diethild Herbolzheimer-Böttner Německo
53  Karl Kaltenbrunner & Brunhilde Kaltenbrunner Německo
55  Hatsuo Ichinose & Mitsuko Ichinose Japonsko
55  Edmund Lee & Tina Hon Kanada
57  Juergen Behrendt & Jutta Behrendt Německo
57  Ralf Pick & Helga Kruse Německo
59  Karl Ludwig Glöckner & Heidemarie Glöckner Německo
60  Ernst Kalb & Johanna Kalb-Rudolph Německo
60  Josef Rath & Sieglinde Rath Německo
62  Kim Lam & Edith Lam Kanada
63  Horst Heinrich & Edith Heinrich Německo
64  Frank Heutger & Karin Ute Heutger Německo
65  Adriano Franchini & Brunella Tognetti Itálie
65  Franz Welzel & Hannelore Welzel Německo
65  Jumpei Yamamoto & Hiroyo Kadekari Japonsko
68  Henry Freude & Regina Freude Německo
68  Heinz-günter Klein & Christel Klein Německo
70  Heinz Frühwein & Shizuka Wardhani Walter Německo
71  Klaus Dieter Steiner & Heidelore Steiner Německo
72  Günter Andersch & Mechthild Andersch-Gerber Německo
73  Gerhard Weitzel & Brigitte Weitzel Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}