Results from Junior Blackpool Dance Festival - Juvenile Cha Cha Cha 24. dubna 2019
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Junior Blackpool Dance Festival
Anglie - Blackpool 22. dubna 2019

Juvenile Cha Cha Cha 24. dubna 2019

Finále

1  Matvej Didenko & Stefaniya Shlinchak Ukrajina
2  Daniel Novikov & Mishella Vishnevskiy USA
3  Denis Machek & Vìktorìya Hukalenko Ukrajina
4  Marat Akautdinov & Elizaveta Tsymbalyuk Rusko
5  David Komarnitskij & Angelina Cherkovska Ukrajina
6  Tongyu Zhang & Océane Bordereau Čína
7  Nazar Vigovskij & Polina Besedina Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [3] Keane Scerri De Carlo & Kerry Sui Severní Irsko
8  [3] Yurij Demyanenko & Vladislava Golub Ukrajina
10  [2] Demid Novatskij & Mariya Omelchuk Ukrajina
10  [2] Nikita Pan & Kira Ligay Anglie
10  [2] Daniil Samohin & Polina Nemiro Ukrajina
10  [2] Lyubomir Voskalo & Solomiya Tsekit Ukrajina

Čtvrtfinále

14  [4] Anton Povaliy & Anastasiya Petrushenko Rusko
15  [3] Ilya Arhangelskij & Sofya Purgina Rusko
15  [3] Artem Popov & Arina Sergeeva Ukrajina
17  [2] Marcus Egstrand & Kaya Vinther Dánsko
17  [2] Evan Holmes & Lili Crane Anglie
17  [2] Alexander Matveev & Sofya Nartsyzova Rusko
17  [2] Dmitro Topehin & Anna Yakunkina Ukrajina

2. kolo (top 72)

21  [4] Latken Alyauddin & Darya Li Francie
21  [4] Oleksandr Kostenko & Olena Synenko Ukrajina
21  [4] Timofìj Lyashenko & Mariya Kiselova Ukrajina
21  [4] Nikita Maximov & Ada Krivitskaya Rusko
21  [4] Mikita Pìshij & Polina Lebed Ukrajina
21  [4] Nikolay Putilin & Anastasiya Zhaglina Ukrajina
21  [4] Matvej Skaskiv & Elizaveta Bondarenko Ukrajina
21  [4] Nathan Starey & Olivia Smorge Anglie
21  [4] Georgij Vlaêv & Zlata Vlaêva Ukrajina
21  [4] Renrui Yang & Kexin Sun Čína
21  [4] Lingzi Zeng & Siyao Yang Čína
21  [4] Tianqi Zhang & Rotem Rivkin Čína
33  [3] German Kasesalu & Kristina Mihajlova Rusko
33  [3] Stetsenko Danylo Kravchenko & Karyna Scalozub Francie
33  [3] Erkebulan Nurakhmetov & Zhansaya Zhangaomir Kazachstán
33  [3] Maksimilian Sannikov & Evangelina Lejkina Rusko
33  [3] Wang Jie Zun & Lin Yun Wei Čína
38  [2] Kehong Chen & Yunfei Sun Čína
38  [2] Savelij Kovalev & Yaroslava Krasnozhon Ukrajina
38  [2] Aleksandr Mikhalin & Anna-Mariya Pozharova Rusko
38  [2] Evgeniy Nardid & Ilina Alina Rusko
38  [2] Eden Olafsson & Sunneva Ros Thorgeirsdottir Island
38  [2] Nikita Shmyrin & Anna Filatova Rusko
38  [2] Ilia Vasilyev & Elizaveta Khoba Rusko
38  [2] Chongmo Wang & Yizhe Lang Čína
38  [2] Kyota Yano & Hinano Kuroshima Japonsko
47  [1] Liu Hangcheng & Chen Siru Čína
47  [1] Vidar Snaer Hilmarsson & Hrafnhildur Eva Davidsdottir Island
47  [1] Birgir Hrafn Kjartansson & Hulda Margret Ragnarsdottir Island
47  [1] Andrey Kozko & Kristina Ishtina Rusko
47  [1] Eita Yoshioka & Anna Takeuchi Japonsko
52  Nurgeldì Alìmbek & Tamara Bahareva Kazachstán
52  Stepan Botnar & Luiza Kajdalova Moldávie
52  Zihao Du & Yu Shan Shi Čína
52  Skander Friggieri & Martina Camilleri Itálie
52  Edric Gan & Karolina Szabao Singapur
52  Junhao Guo & Xinyue Shen Čína
52  Alexander Fannar Hallson Reyndal & Ásdís Yrja Hansdóttir Island
52  Ethan Jamaes-Cartwright & Diana Martynets Anglie
52  Yifan Jin & Huang Jiayue Singapur
52  Vladislav Kostyukov & Sofya Chirkova Rusko
52  Vyacheslav Monin & Elizaveta Aibova Rusko
52  Jose Pereira & Elisabeth Martinov Portugalsko
52  David Reznik & Sofiya Reznik Ukrajina
52  Damir Shalin & Milana Selin Rusko
52  Loren Shargorodski & Natali Leibovici Lotyšsko
52  Ziheng Shen & Ziyue Kang Čína
52  Shon Sinitsyn & Eden Gurfinkel Rusko
52  Cheng Gao Xu & Meng Li Qu Čína
52  Volodymyr Zakharenko & Khrystyna Shchur Ukrajina
52  Zhang Zhihao & Yu Yan Zi Čína
52  Maksim Zotov & Darya Potapova Rusko

1. kolo (top 115)

73  [5] Nikita Abrosimov & Antonina Astahova Rusko
73  [5] Dominic Bailey & Tilly Ellel Anglie
73  [5] Bahtiyar Dauren & Yasmin Vetrova Rusko
73  [5] Oliver Dudman & Edith Maina-Flinders Anglie
73  [5] Bogdan Dunets & Sofìya Êrofêêva Ukrajina
73  [5] Jimi Eskelinen & Veera Laakso Finsko
73  [5] Svyatoslav Fisun & Katerina Prima Ukrajina
73  [5] Chuqi Luo & Mengyao Wang Čína
73  [5] Aleksandr Malyshko & Alena Karaseva Rusko
73  [5] Kirill Orlov & Miloslava Tarasevich Rusko
73  [5] Andrew Pavlyk & Melaniya Sydor USA
73  [5] Joseph Robusto & Alissa Joly USA
73  [5] Ivan Smekalkin & Ivanna Bondaryeva Polsko
73  [5] Yaroslav Teplov & Ulyana Kozlova Rusko
73  [5] Alexander Thorhallsson & Katrin Rut Atladottir Island
73  [5] Kostiantyn Turchyn & Polina Boitsova Rusko
73  [5] Aleksandr Vitvinin & Sofiya Taraskina Rusko
73  [5] Jonathan Yershov & Emily Leonie Bennett Německo
73  [5] Huxinrui Zhao & Xinyi Zhou Čína
92  [4] Benjamin Ahti & Hede Liis Kilp Finsko
92  [4] Roni Antikainen & Nuppu Kantola Finsko
92  [4] Brynjólfur Yan Brynjólfsson & Freyja Örk Sigurdardottir Island
92  [4] Deniel Nils Dmitrijsson & Elísabet Bogey Gapunay Island
92  [4] Nikita Gatsuts & Mariya Kravchenko Moldávie
92  [4] Maddox Lovenhardt & Majalisa Peulicke Anglie
92  [4] Gudjon Erik Oskarsson & Eva Karen Olafsdottir Island
92  [4] Maksim Rud & Tetyana Bazarnik Ukrajina
92  [4] Kirill Zakirzyanov & Valerie Snitko USA
101  [3] Matvei Apaev & Paula Rose Van Hulle Rusko
101  [3] Krisjanis Caunitis & Alexandra Sofieva Finsko
101  [3] Aleksej Kochura & Polina Yatsenko Rusko
101  [3] Tryggvi Kristinn Sveinbjornsson & Briet Valdis Reeve Island
101  [3] Andrew Timchenko & Barbara Smodleva Kanada
101  [3] Fei Yan & Gao Ruoyao Singapur
107  [2] Maksym Blazhievskyy & Marta Babaeva USA
107  [2] Theo Peters & Tamzin Barlow Anglie
107  [2] Hugo Rodrigues & Isabela Martinov Portugalsko
107  [2] Dagur Máni Viðarsson & Aðalheiður Ósk Stefánsdóttir Island
111  [1] Seetri Kinnunen & Charlotta Wikman Finsko
111  [1] Mikolas Kolyagin & Viktoriya Kostrikova Rusko
111  [1] Gísli Svanur Reynisson & Frida Kristin Eliasdottir Island
111  [1] Junior Rodriguez & Grazia Luongo Itálie
111  [1] Aleksandr Talpolsk & Jiachen Tang Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}