Results from Junior Blackpool Dance Festival - British Junior Ballroom Championship 24. dubna 2019
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Junior Blackpool Dance Festival
Anglie - Blackpool 22. dubna 2019

British Junior Ballroom Championship 24. dubna 2019

Finále

1  Dmitriy Rodin & Elizaveta Perepelitsa Ukrajina
2  Mykyta Postnikov & Viktoriya Koval Ukrajina
3  Bogdan Yaremenko & Valeriya Derkach Ukrajina
4  Vitalij Demyanenko & Evgeniya Nazarenko Ukrajina
5  Mihail Bokij & Darina Kachan Ukrajina
6  Mihail Yaroshenko & Mìla Kovalova Ukrajina
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [15] Georgiy Kars & Anna Mamedova Rusko
7  [15] Semen Radionov & Dìana Shepel Ukrajina
9  [13] Kirill Kurbatov & Alexandra Revel-Muroz Rusko
10  [8] Andrey Sokolov & Polina Kulakova Rusko
11  [5] Aleksandr Balakshin & Ekaterina Fabrina Rusko
11  [5] Fedor Salnikov & Sabina Zlobina Rusko
13  [1] Danilo Onisko & Mariya Melnikovich Ukrajina

Čtvrtfinále

14  [13] Georgij Minin & Varvara Pundelik Rusko
15  [12] Wojciech Kuzma & Daria Nowak Polsko
15  [12] Maxim Morris & Olivia King Anglie
17  [11] Ivan Speranskij & Daniela Koretska Ukrajina
18  [8] Mark Chilcote & Ilinca Badic Anglie
19  [7] Ivan Pravatorov & Alina Osipova Rusko
20  [6] Egor Volkov & Anna Panova Rusko
21  [5] Bogdan Chajka & Anastasiya Ivaskiv Ukrajina
21  [5] Roman Shchechka & Zlata Rozhkova Ukrajina
23  [4] Artur Mikryukov & Aleksandra Kornilova Rusko
24  [1] Mihajlo Kogutenko & Elizaveta Chebotarova Ukrajina

4. kolo (top 50)

25  [16] Maksim Apaev & Margarita Evstigneeva Rusko
25  [16] Oleg Chernyshev & Veronika Gireyko Rusko
27  [13] Vladimir Makarov & Sofya Dozora Rusko
27  [13] Maksymilian Serafin & Weronika Majerowska Polsko
29  [12] Sergey Barinov & Viktoriya Mishanina Rusko
29  [12] Lewis Tutty & Sophie Heyworth Anglie
31  [11] Sergej Perevertkin & Anastasiya Kudryashova Rusko
32  [10] Oleksij Babko & Darya Korzh Ukrajina
32  [10] Maxim Berezkin & Margarita Karpechenko Rusko
32  [10] Mikola Gudz & Mariya Savina Ukrajina
35  [9] Korey Andrews & Madison Ingoldsby Anglie
35  [9] Hubert Stopyra & Wiktoria Cwynar Polsko
37  [8] Danylo Afonin & Ksenìya Shamich Ukrajina
37  [8] Sergey Salashchenko & Mariya Kiseleva Rusko
39  [7] Vladislav Avramenko & Anastasiya Tkachuk Ukrajina
39  [7] Stanislav Kriklivyj & Anastasiya Kiryusha Ukrajina
41  [6] Fannar Kvaran & Fanny Helga Thorarinsdottir Island
41  [6] Kostyantin Martinovich & Vìktoriya Tarashchenko Ukrajina
41  [6] Aleksey Zakharchenko & Margarita Nelip Ukrajina
41  [6] Matthew Zoladkiewicz & Elizabete Grigalinovica-Leja USA
45  [5] Arseniy Afonin & Stanislava Shlyahtina Rusko
46  [4] Oleksandr Zadiraka & Olena Chervinska Ukrajina
47  [2] Joe Hughes & Anna Tomashchuk Anglie
47  [2] Maxim Nikolsky & Anastasia Kibis Rusko
47  [2] Gethin Poacher & Ruby Savage Anglie
47  [2] Adam Sapojnikov & Yasmin Sakharov Israel

3. kolo (top 72)

51  [20] Oliver Johnson & Alessia Andriani Anglie
51  [20] Andrij Lyadetskij & Alla Toshchakova Ukrajina
51  [20] Aleksandr Malyants & Darya Valova Rusko
51  [20] Aleksandr Mysyk & Antoniya Verbitskaya Ukrajina
55  [19] Mason Bevan & Natasha Irons Anglie
56  [18] Nikita Koscicas & Katie Green Anglie
56  [18] Eetu Niittymäki & Fay Antikainen Finsko
58  [17] Maksimilian Bonichi & Yana Dolbich Rusko
58  [17] Andrew Lan & Ariel Weng Tchaj-wan
58  [17] Andrij Shudrak & Anna Gospodarenko Ukrajina
61  [15] Finnur Hugi Finnsson & Asta Maria Armesto Nuevo Island
62  [14] Vladislav Shumskij & Anastasiya Knizhnikova Ukrajina
63  [13] Maksim Berenshteyn & Katerina Petrenko USA
63  [13] Aviv Koren & Eliya Pahtman Israel
63  [13] Georgiy Kulev & Milana Stafievskaya Rusko
63  [13] Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg Island
67  [12] Volodimir Soroka & Sofìya Alba Ukrajina
68  [11] Nikita Shchukin & Anastasiya Korableva Rusko
68  [11] Oliver Skeel-Gerhardt & Sille Skeel-Gerhardt Dánsko
70  [9] Einar Ernir Magnusson & Kristjana Aðalsteinsdóttir Island
71  [8] Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukrajina
72  [6] Lauritz Thoresen & Katrin Jana Gudbjornsdottir Island

2. kolo (top 107)

73  [19] Kirill Alekseev & Mariya Prohorova Rusko
73  [19] Anton Kotlinskiy & Polina Girdo Rusko
73  [19] Mikke Luttinen & Erika Lahdenperä Aida Finsko
73  [19] Anton Rubashanov & Valeria Yakovleva Rusko
73  [19] Andrej Sergeev & Polina Golovina Rusko
78  [18] Andrej Kolvinkovskij & Diana Trebushevskaya Rusko
78  [18] Bogdan Kornilov & Lina Golub Rusko
80  [17] Yegor Isaykin & Anna Tikunova Rusko
80  [17] Egor Lipatov & Varvara Ayrapetyants Rusko
80  [17] Petr Tischenko & Maria Dvoryanchikova Rusko
80  [17] Makar Zelikovskij & Viktoriya Pyanko Rusko
84  [16] Artemiy Khoba & Maria Manchinskaya Rusko
84  [16] Jamie Meah & Issy Dulam Anglie
84  [16] Nathan Zaytsev & Annika Mugin USA
87  [15] Timofey Metelkin & Aleksandra Kozlova Rusko
87  [15] Danilo Usatij & Polina Balagura Ukrajina
89  [14] Sergey Ershov & Anastasiya Kozlova Rusko
89  [14] Stefan Kagadi & Maria Soitonen Finsko
89  [14] Witold Onisk & Natalia Przyborska Polsko
89  [14] Dmitro Usatij & Diana Bakal Ukrajina
93  [12] Stepan Chistotin & Vasilisa Novikova Rusko
93  [12] Yixuan Li & Xinyu Du Čína
93  [12] Emil Sällström & Laura Todorovic Finsko
93  [12] Pavel Tishchenko & Anna Koltsova Rusko
93  [12] Danming Zhang & Bei Yu Meng Čína
98  [11] Felix Einarsson & Asdis Maria Davidsdottir Island
98  [11] Eric Kashkevych & Anna Bogutsky USA
98  [11] Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Island
101  [10] Zhan Zhi Gao & Yu Tong Liu Čína
102  [9] Francis Carty & Olivia Bourne Anglie
103  [8] Aleksi Ahola & Polina Anisimova Finsko
104  [7] Joshua Blewitt & Skye Markey Anglie
104  [7] Nikita Haruns & My Narvo Finsko
104  [7] Kaapo Tusa & Malin Gustafsson Finsko
107  [1] Fin Statham & Keira Bickley Anglie

1. kolo (top 141)

108  [23] Gleb Andreyev & Alisa Akinshina Rusko
108  [23] Helgi Mar Herbertsson & Stefania Stella Baldursdöttir Island
108  [23] Gabriel Leo Ivarsson & Sandra Dilja Kristinsdóttir Island
108  [23] Artem Leleka & Darya Stepanyuk Ukrajina
108  [23] Kirilo Samsonov & Diana Tsyplyakova Ukrajina
108  [23] Le Yuan & Zilin Yang Čína
114  [22] Fei Hao Chen & Jia Yan Yao Čína
114  [22] Daniel Chpak & Katrin Chpak USA
114  [22] Oscar Frederik Ellegaard Povlsen & Anne-Sophie Ellegaard Povlsen Dánsko
114  [22] Oleksandr Grizun & Anna Veres Ukrajina
118  [21] Atte Lipsonen & Katariina Kauppila Finsko
118  [21] Yichi Zhang & Yuqing Tao Čína
120  [20] Albert Demin & Elizaveta Demidova Rusko
120  [20] Artem Dolgopolov & Arina Bausina Rusko
120  [20] Frederik Lindberg & Laura Engell Dánsko
123  [19] Philip Groth Panajotides & Filippa Brandt Dánsko
123  [19] Licheng Wang & Hongyu Pan Čína
123  [19] Xinyang Yue & Han Han Su Čína
126  [16] Jan Borysiak & Ada Sutton Anglie
126  [16] Xuancheng Ge & Mengqi Lian Čína
128  [15] Yucheng Li & Siyu Li Čína
129  [14] Christopher Buttle & Lexie Joinson Anglie
129  [14] Elias Haapalainen & Linnea Ahti Finsko
131  [13] Nanbei Wang & Jinyi Hao Čína
132  [12] Kolbeinn Sturla Baldursson & Ásdís Berglind Javiersdóttir Island
132  [12] Anton Bjarni Bjornsson & Bjarney Edda Luoviksdottir Island
132  [12] Gustav Emil Ibsen Jensen & Line Metzker Dánsko
135  [11] Pan Yanhan & Ye Tingxuan Čína
136  [10] Aidan Shaw & Seren Rees Anglie
137  [8] Hilmar Mar Sigurpalsson & Emilía Ýr Heiðarsdóttir Island
138  [6] Asgeir Valur Kjartansson & Andrea Kristín Andrésdóttir Island
138  [6] Aaro Ristola & Elviira Jokela Finsko
138  [6] Thorri Stefansson & Krista Hrönn Davíðsdóttir Island
141  [2] Úlfar Áki Arnarsson & Laufey Thora Gudbjornsdottir Island
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}