Results from Junior Blackpool Dance Festival - Junior Viennese Waltz 22. dubna 2019
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Junior Blackpool Dance Festival
Anglie - Blackpool 22. dubna 2019

Junior Viennese Waltz 22. dubna 2019

Finále

1  Vitalij Demyanenko & Evgeniya Nazarenko Ukrajina
2  Mihail Bokij & Darina Kachan Ukrajina
3  Aleksandr Balakshin & Ekaterina Fabrina Rusko
4  Bogdan Yaremenko & Valeriya Derkach Ukrajina
5  Georgij Minin & Varvara Pundelik Rusko
6  Maksim Apaev & Margarita Evstigneeva Rusko
7  Mark Chilcote & Ilinca Badic Anglie
8  Hubert Stopyra & Wiktoria Cwynar Polsko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

9  [2] Ivan Pravatorov & Alina Osipova Rusko
10  [1] Mikke Luttinen & Erika Lahdenperä Aida Finsko

Čtvrtfinále

11  [4] Oleg Chernyshev & Veronika Gireyko Rusko
11  [4] Andrij Lyadetskij & Alla Toshchakova Ukrajina
11  [4] Danilo Onisko & Mariya Melnikovich Ukrajina
11  [4] Semen Radionov & Dìana Shepel Ukrajina
11  [4] Fedor Salnikov & Sabina Zlobina Rusko
11  [4] Ivan Speranskij & Daniela Koretska Ukrajina
11  [4] Egor Volkov & Anna Panova Rusko
18  [3] Korey Andrews & Madison Ingoldsby Anglie
19  [2] Bogdan Chajka & Anastasiya Ivaskiv Ukrajina
19  [2] Roman Shchechka & Zlata Rozhkova Ukrajina
21  [1] Stanislav Kriklivyj & Anastasiya Kiryusha Ukrajina
21  [1] Sergej Perevertkin & Anastasiya Kudryashova Rusko
21  [1] Lewis Tutty & Sophie Heyworth Anglie

3. kolo (top 50)

24  [3] Oleksij Babko & Darya Korzh Ukrajina
24  [3] Sergey Barinov & Viktoriya Mishanina Rusko
24  [3] Maxim Berezkin & Margarita Karpechenko Rusko
24  [3] Artemiy Khoba & Maria Manchinskaya Rusko
24  [3] Aviv Koren & Eliya Pahtman Israel
24  [3] Aleksandr Malyants & Darya Valova Rusko
24  [3] Maxim Nikolsky & Anastasia Kibis Rusko
24  [3] Anton Rubashanov & Valeria Yakovleva Rusko
24  [3] Vladimir Shashilin & Nastasia Kniazeva Rusko
24  [3] Nikita Shchukin & Anastasiya Korableva Rusko
24  [3] Aleksey Zakharchenko & Margarita Nelip Ukrajina
35  [2] Maksim Berenshteyn & Katerina Petrenko USA
35  [2] Mason Bevan & Natasha Irons Anglie
35  [2] Oliver Johnson & Alessia Andriani Anglie
35  [2] Fannar Kvaran & Fanny Helga Thorarinsdottir Island
35  [2] Eetu Niittymäki & Fay Antikainen Finsko
35  [2] Dmitro Usatij & Diana Bakal Ukrajina
35  [2] Oleksandr Zadiraka & Olena Chervinska Ukrajina
42  [1] Yegor Isaykin & Anna Tikunova Rusko
42  [1] Mihajlo Kogutenko & Elizaveta Chebotarova Ukrajina
42  [1] Andrew Lan & Ariel Weng Tchaj-wan
42  [1] Aleksandr Mysyk & Antoniya Verbitskaya Ukrajina
42  [1] Gethin Poacher & Ruby Savage Anglie
42  [1] Nathan Zaytsev & Annika Mugin USA
48  Egor Lipatov & Varvara Ayrapetyants Rusko
48  Andrej Sergeev & Polina Golovina Rusko
48  Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg Island

2. kolo (top 94)

51  [4] Finnur Hugi Finnsson & Asta Maria Armesto Nuevo Island
51  [4] Xuancheng Ge & Mengqi Lian Čína
51  [4] Anton Kotlinskiy & Polina Girdo Rusko
51  [4] Wojciech Kuzma & Daria Nowak Polsko
51  [4] Einar Ernir Magnusson & Kristjana Aðalsteinsdóttir Island
51  [4] Seamus McIntosh & Libby Cutts Anglie
51  [4] Andrij Shudrak & Anna Gospodarenko Ukrajina
51  [4] Volodimir Soroka & Sofìya Alba Ukrajina
51  [4] Lauritz Thoresen & Katrin Jana Gudbjornsdottir Island
51  [4] Danming Zhang & Bei Yu Meng Čína
61  [3] Stepan Chistotin & Vasilisa Novikova Rusko
61  [3] Albert Demin & Elizaveta Demidova Rusko
61  [3] Oleksandr Grizun & Anna Veres Ukrajina
61  [3] Stefan Kagadi & Maria Soitonen Finsko
61  [3] Vladislav Shumskij & Anastasiya Knizhnikova Ukrajina
61  [3] Makar Zelikovskij & Viktoriya Pyanko Rusko
61  [3] Matthew Zoladkiewicz & Elizabete Grigalinovica-Leja USA
68  [2] Aleksi Ahola & Polina Anisimova Finsko
68  [2] Kirill Alekseev & Mariya Prohorova Rusko
68  [2] Artem Dolgopolov & Arina Bausina Rusko
68  [2] Felix Einarsson & Asdis Maria Davidsdottir Island
68  [2] Zhan Zhi Gao & Yu Tong Liu Čína
68  [2] Helgi Mar Herbertsson & Stefania Stella Baldursdöttir Island
68  [2] Andrej Kolvinkovskij & Diana Trebushevskaya Rusko
68  [2] Nikita Koscicas & Katie Green Anglie
68  [2] Artem Leleka & Darya Stepanyuk Ukrajina
68  [2] Viktor Paholok & Elizaveta Sharkova Ukrajina
68  [2] Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Island
68  [2] Adam Sapojnikov & Yasmin Sakharov Israel
68  [2] Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukrajina
68  [2] Yichi Zhang & Yuqing Tao Čína
82  [1] Jan Borysiak & Ada Sutton Anglie
82  [1] Daniel Ettridge & Phoebe Draper Anglie
82  [1] Yixuan Li & Xinyu Du Čína
82  [1] Aaro Ristola & Elviira Jokela Finsko
82  [1] Emil Sällström & Laura Todorovic Finsko
82  [1] Oliver Skeel-Gerhardt & Sille Skeel-Gerhardt Dánsko
82  [1] Fin Statham & Keira Bickley Anglie
82  [1] Kaapo Tusa & Malin Gustafsson Finsko
90  Anton Bjarni Bjornsson & Bjarney Edda Luoviksdottir Island
90  Elias Haapalainen & Linnea Ahti Finsko
90  Marcus Korniotis & Zonia Wilk Anglie
90  Atte Lipsonen & Katariina Kauppila Finsko
90  Le Yuan & Zilin Yang Čína

1. kolo (top 122)

95  [5] Daniel Chpak & Katrin Chpak USA
95  [5] Mikola Gudz & Mariya Savina Ukrajina
95  [5] Gabriel Leo Ivarsson & Sandra Dilja Kristinsdóttir Island
95  [5] Asgeir Valur Kjartansson & Andrea Kristín Andrésdóttir Island
95  [5] Bogdan Kornilov & Lina Golub Rusko
95  [5] Frederik Lindberg & Laura Engell Dánsko
95  [5] Vìktor Malìchenko & Yana Pobidinska Ukrajina
95  [5] Hilmar Mar Sigurpalsson & Emilía Ýr Heiðarsdóttir Island
95  [5] Danilo Usatij & Polina Balagura Ukrajina
95  [5] Licheng Wang & Hongyu Pan Čína
95  [5] Pan Yanhan & Ye Tingxuan Čína
95  [5] Mihail Yaroshenko & Mìla Kovalova Ukrajina
107  [4] Joshua Blewitt & Skye Markey Anglie
107  [4] Christopher Buttle & Lexie Joinson Anglie
107  [4] Francis Carty & Olivia Bourne Anglie
107  [4] Nikita Haruns & My Narvo Finsko
107  [4] Gustav Emil Ibsen Jensen & Line Metzker Dánsko
107  [4] Zi Yang Jiang & Xinyi Chen Čína
107  [4] Nanbei Wang & Jinyi Hao Čína
114  [3] Gleb Andreyev & Alisa Akinshina Rusko
114  [3] Yucheng Li & Siyu Li Čína
116  [2] Úlfar Áki Arnarsson & Laufey Thora Gudbjornsdottir Island
116  [2] Kolbeinn Sturla Baldursson & Ásdís Berglind Javiersdóttir Island
116  [2] Aidan Shaw & Seren Rees Anglie
116  [2] Thorri Stefansson & Krista Hrönn Davíðsdóttir Island
116  [2] Xinyang Yue & Han Han Su Čína
121  [1] Ilya Ignatyev & Olivia Sherman USA
121  [1] Georgiy Kulev & Milana Stafievskaya Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}