Results from Junior Blackpool Dance Festival - 12/13 Years Cha Cha/Rumba 23. dubna 2019
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Junior Blackpool Dance Festival
Anglie - Blackpool 22. dubna 2019

12/13 Years Cha Cha/Rumba 23. dubna 2019

Finále

1  Alexander Leytland & Elena Tsareva Rusko
2  Artur Mikryukov & Aleksandra Kornilova Rusko
3  Artem Puhalskij & Sofiya Chernikova Ukrajina
4  Bogdan Chiborak & Aleksandra Martynyuk Ukrajina
5  Andrej Sergeev & Polina Golovina Rusko
6  Yahor Khamko & Anastasiya Novikova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [9] Ivan Zazybov & Anastasiya Kiyanenko Ukrajina
8  [8] Yucheng Li & Siyu Li Čína
8  [8] Arsenij Moroz & Anastasiya Zaharova Ukrajina
10  [5] Ethan Hayutt & Anastasia Lepin USA
11  [4] Egor Palyura & Sofiya Dzyuba Ukrajina
12  [3] Chen Lin & Zi Yi Liang Čína

Čtvrtfinále

13  [9] Andrij Shudrak & Anna Gospodarenko Ukrajina
14  [8] Maksim Mendeleev & Valeriya Chuvashova Rusko
14  [8] Kirill Zhurenko & Sofiya Vojtovich Ukrajina
16  [7] Maxim Morris & Olivia King Anglie
17  [6] Kirill Alekseev & Mariya Prohorova Rusko
17  [6] Kaapo Tusa & Malin Gustafsson Finsko
19  [5] Pan Yanhan & Ye Tingxuan Čína
19  [5] Xinyang Yue & Han Han Su Čína
21  [4] Fei Hao Chen & Jia Hang Yao Čína
21  [4] Leonid Sorokin & Aleksandra Sorokina Ukrajina
23  [3] Maksimilian Bonichi & Yana Dolbich Rusko
24  [1] Maksymilian Serafin & Weronika Majerowska Polsko
24  [1] Danilo Usatij & Polina Balagura Ukrajina

3. kolo (top 38)

26  [10] Vladimir Makarov & Sofya Dozora Rusko
26  [10] Robert Polinkevich & Lejla Bevzyuk Rusko
26  [10] Petr Shitov & Kseniya Kovalenko Rusko
29  [9] Alexander Kovalev & Alisa Volper Rusko
29  [9] Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Island
29  [9] Vladislav Tsepun & Zlata Dengina Ukrajina
32  [8] Bogdan Chajka & Anastasiya Ivaskiv Ukrajina
33  [7] Xuancheng Ge & Mengqi Lian Čína
33  [7] Stefan Kagadi & Maria Soitonen Finsko
33  [7] Nanbei Wang & Jinyi Hao Čína
36  [6] Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg Island
37  [5] Stepan Chistotin & Vasilisa Novikova Rusko
38  [4] Adam Sapojnikov & Yasmin Sakharov Israel

2. kolo (top 63)

39  [10] Sergey Barinov & Viktoriya Mishanina Rusko
39  [10] Anton Kotlinskiy & Polina Girdo Rusko
39  [10] Nikita Kulpin & Sofiya Surnakova Rusko
39  [10] Evgenij Shcherbina & Anastasiya Yunash Ukrajina
39  [10] Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukrajina
39  [10] Danming Zhang & Bei Yu Meng Čína
45  [9] Oleksij Babko & Darya Korzh Ukrajina
45  [9] Mark Birst & Michelle Uciteli Německo
45  [9] Gabriele Summo Domenico & Iris Di Domenico Itálie
45  [9] Max Draper & Sienna-Grace Burke Anglie
45  [9] Vyacheslav Karpenskij & Sofiya Ivanova Rusko
45  [9] Eric Kashkevych & Anna Bogutsky USA
45  [9] Vladislav Shumskij & Anastasiya Knizhnikova Ukrajina
45  [9] Andrej Starikov & Arina Gladkih Rusko
45  [9] Dmitro Usatij & Diana Bakal Ukrajina
45  [9] Nathan Zaytsev & Annika Mugin USA
55  [8] Danylo Afonin & Ksenìya Shamich Ukrajina
55  [8] Maksim Gubin & Diana Perevertajlo Rusko
55  [8] Nikita Shevchenko & Darya Lisna Ukrajina
55  [8] Le Yuan & Zilin Yang Čína
59  [7] Daniel Ettridge & Phoebe Draper Anglie
59  [7] Marcus Korniotis & Zonia Wilk Anglie
59  [7] Volodimir Soroka & Sofìya Alba Ukrajina
62  [5] Francis Carty & Olivia Bourne Anglie
62  [5] Martim Caturra & Luna Pires Aldeias Portugalsko

1. kolo (top 83)

64  [10] Ákos Fésus & Wei Chen Yao Maďarsko
64  [10] Kostyantin Martinovich & Vìktoriya Tarashchenko Ukrajina
66  [9] Dmitro Gorobets & Ulyana Krisko Ukrajina
66  [9] Nikita Haruns & My Narvo Finsko
66  [9] Georgiy Kulev & Milana Stafievskaya Rusko
66  [9] Fin Statham & Keira Bickley Anglie
70  [8] Sacha Manin & Aimy Manin Francie
70  [8] Pavel Tishchenko & Anna Koltsova Rusko
72  [7] Yegor Isaykin & Anna Tikunova Rusko
72  [7] Witold Onisk & Natalia Przyborska Polsko
72  [7] Arsenii Vorobyev & Milana Maasik Finsko
72  [7] Makar Zelikovskij & Viktoriya Pyanko Rusko
76  [6] Viktor Paholok & Elizaveta Sharkova Ukrajina
76  [6] Gabriel Szabo & Ruby Colwell Anglie
78  [5] Elias Haapalainen & Linnea Ahti Finsko
78  [5] Vìktor Malìchenko & Yana Pobidinska Ukrajina
80  [4] Christopher Buttle & Lexie Joinson Anglie
80  [4] Atte Lipsonen & Katariina Kauppila Finsko
82  [3] Aidan Shaw & Seren Rees Anglie
83  [2] Hilmar Mar Sigurpalsson & Emilía Ýr Heiðarsdóttir Island
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}