Results from Junior Blackpool Dance Festival - British Junior Latin Championship 25. dubna 2019
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Junior Blackpool Dance Festival
Anglie - Blackpool 22. dubna 2019

British Junior Latin Championship 25. dubna 2019

Finále

1  Artur Ravlik & Margita Solomiya Ukrajina
2  Andrey Sokolov & Polina Kulakova Rusko
3  Kirill Kurbatov & Alexandra Revel-Muroz Rusko
4  Igor Stifutin & Mariya Artamonova Rusko
5  Leonid Troyanov & Valeriya Sergeyeva Rusko
6  Zi Yang Jiang & Xinyi Chen Čína
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [17] Bogdan Chiborak & Aleksandra Martynyuk Ukrajina
8  [14] Kirill Zhurenko & Sofiya Vojtovich Ukrajina
9  [12] Nikita Klimov & Valeria Grafova Rusko
10  [11] Alexander Leytland & Elena Tsareva Rusko
11  [9] Artem Kovalev & Sofia Polskih Kazachstán
11  [9] Andrij Pigovich & Elizaveta Atamanyuk Ukrajina
13  [5] Alexander Kovalev & Alisa Volper Rusko

Čtvrtfinále

14  [15] Sergej Perevertkin & Anastasiya Kudryashova Rusko
15  [14] Dave Firestein & Shelly Umansky USA
15  [14] Roman Shirokiy & Elizaveta Shapka Ukrajina
17  [13] Svyatoslav Dikanev & Marina Morris Anglie
18  [12] Maksim Mendeleev & Valeriya Chuvashova Rusko
19  [11] Vladislav Avramenko & Anastasiya Tkachuk Ukrajina
19  [11] Mihail Tretyak & Êlizaveta Grinenko Ukrajina
21  [10] Gethin Poacher & Ruby Savage Anglie
22  [9] Shapkin Andrej & Alana Salter Anglie
22  [9] Georgij Minin & Varvara Pundelik Rusko
24  [8] Aron Logi Hranannarsson & Rosa Kriston Hafsteindottir Island
25  [7] Yahor Khamko & Anastasiya Novikova Rusko

4. kolo (top 50)

26  [17] Artur Mikryukov & Aleksandra Kornilova Rusko
26  [17] Alessandro Querini & Alessia Zaccaria Itálie
26  [17] Ivan Speranskij & Daniela Koretska Ukrajina
29  [16] Denis Fedyuk & Yana-Sofìya Moroz Ukrajina
30  [15] Anton Rubashanov & Valeria Yakovleva Rusko
31  [14] Chow Tsz Hing & Wong Yan Tung Honkong
31  [14] Joe Hughes & Anna Tomashchuk Anglie
31  [14] Nikolaj Pavlichenko & Elizaveta Burunova Rusko
34  [13] Vladimir Dovganich & Alina Yurova Ukrajina
35  [12] Carmelo D'angelo & Federica Patti Itálie
36  [11] Robert Polinkevich & Lejla Bevzyuk Rusko
37  [9] Mark Chilcote & Ilinca Badic Anglie
37  [9] Chen Lin & Zi Yi Liang Čína
37  [9] Maxim Yashylin & Alina Karateeva Rusko
40  [8] Yaroslav Kobylchenko & Darya Bondarenko Ukrajina
40  [8] Guilherme Roboredo & Matilde Paixao Portugalsko
40  [8] Vladimir Shashilin & Nastasia Kniazeva Rusko
43  [7] Arseniy Afonin & Stanislava Shlyahtina Rusko
43  [7] Korey Andrews & Madison Ingoldsby Anglie
45  [6] Daniil Tolmachev & Zlata Goncharuk Ukrajina
46  [5] Francesco Cesario & Chiara Morgese Itálie
46  [5] Aviv Koren & Eliya Pahtman Israel
48  [4] Sergey Salashchenko & Mariya Kiseleva Rusko
49  [3] Xu Hui Ma & Ying Cao Čína
49  [3] Andrea Pia & Maria Bussu Itálie

3. kolo (top 80)

51  [20] Zhan Zhi Gao & Yu Tong Liu Čína
51  [20] Oleg Kulìj & Yana Pavlyuk Ukrajina
51  [20] Maxim Leytland & Sofya Koloskova Rusko
51  [20] Filipp Torskij & Taisiya Agaeva Rusko
55  [19] Maksim Apaev & Margarita Evstigneeva Rusko
55  [19] Giacomo Mondino & Alessia Bono Itálie
55  [19] Maxim Morris & Olivia King Anglie
55  [19] Dmitriy Rodin & Elizaveta Perepelitsa Ukrajina
59  [18] Aleksandr Balakshin & Ekaterina Fabrina Rusko
59  [18] Danming Zhang & Bei Yu Meng Čína
61  [17] Wojciech Kuzma & Daria Nowak Polsko
61  [17] Lucas Neo & Trinity Goh Singapur
63  [16] Petr Shitov & Kseniya Kovalenko Rusko
63  [16] Yichi Zhang & Yuqing Tao Čína
65  [15] Fei Hao Chen & Jia Yan Yao Čína
65  [15] Andrej Sergeev & Polina Golovina Rusko
65  [15] Dmitro Usatij & Diana Bakal Ukrajina
68  [14] Riccardo Meddis & Giulia Cotroneo Itálie
69  [13] Anton Kotlinskiy & Polina Girdo Rusko
69  [13] Georgiy Kulev & Milana Stafievskaya Rusko
69  [13] Nikita Shchukin & Anastasiya Korableva Rusko
72  [12] Gleb Andreyev & Alisa Akinshina Rusko
72  [12] Maksimilian Bonichi & Yana Dolbich Rusko
72  [12] Andrew Lan & Ariel Weng Tchaj-wan
72  [12] Xinyang Yue & Han Han Su Čína
76  [11] Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg Island
77  [10] Nathan Zaytsev & Annika Mugin USA
78  [9] Stefan Kagadi & Maria Soitonen Finsko
78  [9] Fannar Kvaran & Fanny Helga Thorarinsdottir Island
80  [8] Leonid Sorokin & Aleksandra Sorokina Ukrajina

2. kolo (top 122)

81  [22] Oleksij Babko & Darya Korzh Ukrajina
81  [22] Vladimir Makarov & Sofya Dozora Rusko
81  [22] Artem Puhalskij & Sofiya Chernikova Ukrajina
84  [21] Aleksandr Belik & Lyubov Svyatokum Ukrajina
84  [21] Stanislav Kriklivyj & Anastasiya Kiryusha Ukrajina
84  [21] Artem Leleka & Darya Stepanyuk Ukrajina
84  [21] Vladislav Tsepun & Zlata Dengina Ukrajina
88  [20] Nicolas Eichhorn & Katharina Jewdokimenko Německo
88  [20] Volodimir Lapin & Taisiya Shchur Ukrajina
88  [20] Aleksandr Malyants & Darya Valova Rusko
88  [20] Arsenij Moroz & Anastasiya Zaharova Ukrajina
88  [20] Raul Toparcean & Julia Beissel Rakousko
93  [19] Felix Einarsson & Asdis Maria Davidsdottir Island
93  [19] Gabriel Leo Ivarsson & Sandra Dilja Kristinsdóttir Island
93  [19] Vyacheslav Karpenskij & Sofiya Ivanova Rusko
93  [19] Yucheng Li & Siyu Li Čína
93  [19] Semen Radionov & Dìana Shepel Ukrajina
93  [19] Andrij Shudrak & Anna Gospodarenko Ukrajina
93  [19] Volodimir Soroka & Sofìya Alba Ukrajina
93  [19] Petr Tischenko & Maria Dvoryanchikova Rusko
101  [18] Mihajlo Kogutenko & Elizaveta Chebotarova Ukrajina
101  [18] Maxim Nikolsky & Anastasia Kibis Rusko
101  [18] Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Island
101  [18] Pan Yanhan & Ye Tingxuan Čína
105  [17] Daniil Eliseev & Anna Perehodko Ukrajina
105  [17] Xuancheng Ge & Mengqi Lian Čína
105  [17] Mikola Gudz & Mariya Savina Ukrajina
105  [17] Bogdan Kornilov & Lina Golub Rusko
105  [17] Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukrajina
110  [16] Ethan Hayutt & Anastasia Lepin USA
110  [16] Timofey Metelkin & Aleksandra Kozlova Rusko
110  [16] Bogdan Yaremenko & Valeriya Derkach Ukrajina
113  [15] Frederik Veilbaek Andersen & Victoria Benthin Švédsko
114  [13] Mason Bevan & Natasha Irons Anglie
114  [13] Francis Carty & Olivia Bourne Anglie
114  [13] Vladislav Shumskij & Anastasiya Knizhnikova Ukrajina
117  [12] Eric Kashkevych & Anna Bogutsky USA
117  [12] Jamie Meah & Issy Dulam Anglie
119  [11] Adam Sapojnikov & Yasmin Sakharov Israel
120  [9] Pavel Tishchenko & Anna Koltsova Rusko
121  [8] Oscar Frederik Ellegaard Povlsen & Anne-Sophie Ellegaard Povlsen Dánsko
122  [5] Oliver Johnson & Alessia Andriani Anglie

1. kolo (top 177)

123  [21] Sergey Barinov & Viktoriya Mishanina Rusko
123  [21] Lorenzo Bonzi & Cara Gabusi Itálie
123  [21] Martim Caturra & Luna Pires Aldeias Portugalsko
123  [21] Albert Demin & Elizaveta Demidova Rusko
123  [21] Yixuan Li & Xinyu Du Čína
123  [21] Kostyantin Martinovich & Vìktoriya Tarashchenko Ukrajina
123  [21] Oliver Skeel-Gerhardt & Sille Skeel-Gerhardt Dánsko
123  [21] Timofij Tiran & Kseniya Kozievska Ukrajina
131  [20] Kirill Alekseev & Mariya Prohorova Rusko
131  [20] Stepan Chistotin & Vasilisa Novikova Rusko
131  [20] Gabriele Summo Domenico & Iris Di Domenico Itálie
131  [20] Andrej Kolvinkovskij & Diana Trebushevskaya Rusko
131  [20] Riccardo Pinna & Francesca Mazzette Itálie
136  [19] Sergey Ershov & Anastasiya Kozlova Rusko
136  [19] Finnur Hugi Finnsson & Asta Maria Armesto Nuevo Island
136  [19] Artur Maier & Jessica Vasiliu Německo
136  [19] Fin Statham & Keira Bickley Anglie
136  [19] Egor Tsibarovskij & Aleksandra Zelenova Ukrajina
136  [19] Nanbei Wang & Jinyi Hao Čína
142  [18] Yegor Isaykin & Anna Tikunova Rusko
142  [18] Alessandro Penna & Nicole Biamonte Itálie
142  [18] Danilo Usatij & Polina Balagura Ukrajina
142  [18] Le Yuan & Zilin Yang Čína
146  [15] Maksim Berenshteyn & Katerina Petrenko USA
146  [15] Eetu Niittymäki & Fay Antikainen Finsko
146  [15] Lewis Tutty & Sophie Heyworth Anglie
146  [15] Licheng Wang & Hongyu Pan Čína
150  [14] Daniel Chpak & Katrin Chpak USA
150  [14] Gregor Gartsman & Alina Liedtke Německo
152  [13] Aleksi Ahola & Polina Anisimova Finsko
152  [13] Dmitro Gorobets & Ulyana Krisko Ukrajina
152  [13] Oleksandr Grizun & Anna Veres Ukrajina
152  [13] Nikita Haruns & My Narvo Finsko
156  [12] Artem Dolgopolov & Arina Bausina Rusko
156  [12] Frederik Lindberg & Laura Engell Dánsko
158  [11] Fabio Dahlem & Kristina Petraschenko Německo
159  [10] Jan Borysiak & Ada Sutton Anglie
159  [10] Gleb Gavrilicenco & Jana Gavrilicenco Anglie
159  [10] Philip Groth Panajotides & Filippa Brandt Dánsko
162  [9] Atte Lipsonen & Katariina Kauppila Finsko
163  [8] Anton Bjarni Bjornsson & Bjarney Edda Luoviksdottir Island
163  [8] Joshua Blewitt & Skye Markey Anglie
163  [8] Christopher Buttle & Lexie Joinson Anglie
163  [8] Sacha Manin & Aimy Manin Francie
167  [7] Helgi Mar Herbertsson & Stefania Stella Baldursdöttir Island
167  [7] Thorri Stefansson & Krista Hrönn Davíðsdóttir Island
169  [6] Emil Sällström & Laura Todorovic Finsko
170  [5] Elias Haapalainen & Linnea Ahti Finsko
170  [5] Aaro Ristola & Elviira Jokela Finsko
172  [4] Mikke Luttinen & Erika Lahdenperä Aida Finsko
172  [4] Aidan Shaw & Seren Rees Anglie
174  [2] Úlfar Áki Arnarsson & Laufey Thora Gudbjornsdottir Island
174  [2] Kolbeinn Sturla Baldursson & Ásdís Berglind Javiersdóttir Island
176  [1] Asgeir Valur Kjartansson & Andrea Kristín Andrésdóttir Island
177  Hilmar Mar Sigurpalsson & Emilía Ýr Heiðarsdóttir Island
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}