Results from Junior Blackpool Dance Festival - British Juvenile Latin Championship 26. dubna 2019
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Junior Blackpool Dance Festival
Anglie - Blackpool 22. dubna 2019

British Juvenile Latin Championship 26. dubna 2019

Finále

1  Daniel Novikov & Mishella Vishnevskiy USA
2  Mikita Pìshij & Polina Lebed Ukrajina
3  Matvej Didenko & Stefaniya Shlinchak Ukrajina
4  Marat Akautdinov & Elizaveta Tsymbalyuk Rusko
5  David Komarnitskij & Angelina Cherkovska Ukrajina
6  Lyubomir Voskalo & Solomiya Tsekit Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [18] Daniil Samohin & Polina Nemiro Ukrajina
8  [17] Maksim Tereshin & Ulyana Zelikovskaya Rusko
9  [16] Keane Scerri De Carlo & Kerry Sui Severní Irsko
10  [13] Nazar Vigovskij & Polina Besedina Ukrajina
11  [11] Stetsenko Danylo Kravchenko & Karyna Scalozub Francie
12  [3] Tianqi Zhang & Rotem Rivkin Čína

Čtvrtfinále

13  [16] Tongyu Zhang & Océane Bordereau Čína
14  [15] Demid Novatskij & Mariya Omelchuk Ukrajina
15  [13] Joshua Bonici & Elizaveta Chelnakova Rusko
15  [13] Nikita Pan & Kira Ligay Anglie
17  [11] Yurij Demyanenko & Vladislava Golub Ukrajina
18  [10] Oleksandr Kostenko & Olena Synenko Ukrajina
18  [10] Savelij Kovalev & Yaroslava Krasnozhon Ukrajina
20  [9] Denis Machek & Vìktorìya Hukalenko Ukrajina
21  [8] Zihao Du & Yu Shan Shi Čína
21  [8] Roman Manzyukov & Oleksandra Savchuk Ukrajina
21  [8] Erkebulan Nurakhmetov & Zhansaya Zhangaomir Kazachstán
21  [8] Nathan Starey & Olivia Smorge Anglie
25  [4] Maksimilian Sannikov & Evangelina Lejkina Rusko

3. kolo (top 49)

26  [17] Alexander Matveev & Sofya Nartsyzova Rusko
27  [16] Marcus Egstrand & Kaya Vinther Dánsko
27  [16] Matvej Skaskiv & Elizaveta Bondarenko Ukrajina
27  [16] Andrew Timchenko & Barbara Smodleva Kanada
27  [16] Dmitro Topehin & Anna Yakunkina Ukrajina
31  [15] Latken Alyauddin & Darya Li Francie
32  [14] Artem Popov & Arina Sergeeva Ukrajina
32  [14] Chongmo Wang & Yizhe Lang Čína
34  [13] Timofìj Lyashenko & Mariya Kiselova Ukrajina
34  [13] Jonathan Yershov & Emily Leonie Bennett Německo
36  [12] Stepan Botnar & Luiza Kajdalova Moldávie
37  [11] Georgij Vlaêv & Zlata Vlaêva Ukrajina
38  [10] Skander Friggieri & Martina Camilleri Itálie
38  [10] Evan Holmes & Lili Crane Anglie
38  [10] Anton Povaliy & Anastasiya Petrushenko Rusko
38  [10] Wang Jie Zun & Lin Yun Wei Čína
42  [9] Ilia Vasilyev & Elizaveta Khoba Rusko
43  [7] Kirill Zakirzyanov & Valerie Snitko USA
44  [5] Joseph Robusto & Alissa Joly USA
45  [4] Renrui Yang & Kexin Sun Čína
46  [3] Yifan Jin & Huang Jiayue Singapur
47  [2] Svyatoslav Fisun & Katerina Prima Ukrajina
47  [2] Nikita Shmyrin & Anna Filatova Rusko
49  [1] David Reznik & Sofiya Reznik Ukrajina

2. kolo (top 83)

50  [18] Benjamin Ahti & Hede Liis Kilp Finsko
51  [17] Nikita Abrosimov & Antonina Astahova Rusko
51  [17] Kehong Chen & Yunfei Sun Čína
51  [17] Nikita Gatsuts & Mariya Kravchenko Moldávie
51  [17] Chuqi Luo & Mengyao Wang Čína
55  [16] Nurgeldì Alìmbek & Tamara Bahareva Kazachstán
55  [16] Bahtiyar Dauren & Yasmin Vetrova Rusko
55  [16] Kirill Orlov & Miloslava Tarasevich Rusko
58  [15] Aleksandr Mikhalin & Anna-Mariya Pozharova Rusko
58  [15] Damir Shalin & Milana Selin Rusko
58  [15] Maksim Zotov & Darya Potapova Rusko
61  [14] Birgir Hrafn Kjartansson & Hulda Margret Ragnarsdottir Island
61  [14] Andrew Pavlyk & Melaniya Sydor USA
61  [14] Jose Pereira & Elisabeth Martinov Portugalsko
61  [14] Nicholas Rashkov & Vytaute Mazionyte Anglie
61  [14] Kyota Yano & Hinano Kuroshima Japonsko
66  [13] Andrey Kozko & Kristina Ishtina Rusko
66  [13] Evgeniy Nardid & Ilina Alina Rusko
68  [12] Brynjólfur Yan Brynjólfsson & Freyja Örk Sigurdardottir Island
68  [12] Ethan Jamaes-Cartwright & Diana Martynets Anglie
68  [12] Nikita Maximov & Ada Krivitskaya Rusko
71  [11] Shon Sinitsyn & Eden Gurfinkel Rusko
71  [11] Fei Yan & Gao Ruoyao Singapur
73  [10] Aleksej Kochura & Polina Yatsenko Rusko
73  [10] Vyacheslav Monin & Elizaveta Aibova Rusko
73  [10] Eita Yoshioka & Anna Takeuchi Japonsko
76  [9] Oliver Dudman & Edith Maina-Flinders Anglie
76  [9] Aleksandr Vitvinin & Sofiya Taraskina Rusko
78  [7] Eden Olafsson & Sunneva Ros Thorgeirsdottir Island
78  [7] Arye Raksin & Simone Mishuris USA
78  [7] Victor Slautskiy & Dorothy Blagden Anglie
81  [4] Matvei Apaev & Paula Rose Van Hulle Rusko
81  [4] Jimi Eskelinen & Veera Laakso Finsko
81  [4] Vladislav Kostyukov & Sofya Chirkova Rusko

1. kolo (top 114)

84  W Leo Kolmykov & Daria Andreyev USA
84  [22] Gudjon Erik Oskarsson & Eva Karen Olafsdottir Island
84  [22] Lingzi Zeng & Siyao Yang Čína
87  [21] Ilya Arhangelskij & Sofya Purgina Rusko
87  [21] Liu Hangcheng & Chen Siru Čína
87  [21] Aleksandr Malyshko & Alena Karaseva Rusko
87  [21] Ziheng Shen & Ziyue Kang Čína
91  [20] Gísli Svanur Reynisson & Frida Kristin Eliasdottir Island
91  [20] Huxinrui Zhao & Xinyi Zhou Čína
93  [19] Edric Gan & Karolina Szabao Singapur
93  [19] Zhang Zhihao & Yu Yan Zi Čína
95  [18] German Kasesalu & Kristina Mihajlova Rusko
96  [17] Krisjanis Caunitis & Alexandra Sofieva Finsko
96  [17] Hugo Rodrigues & Isabela Martinov Portugalsko
98  [16] Alexander Fannar Hallson Reyndal & Ásdís Yrja Hansdóttir Island
98  [16] Vidar Snaer Hilmarsson & Hrafnhildur Eva Davidsdottir Island
98  [16] Loren Shargorodski & Natali Leibovici Lotyšsko
101  [15] Matthew Harding & Ruby Duffy Anglie
102  [14] Sebastian Olafsson & Berglind Emilia Sigurddardottir Island
103  [13] Roni Antikainen & Nuppu Kantola Finsko
103  [13] Junhao Guo & Xinyue Shen Čína
105  [12] Dominic Bailey & Tilly Ellel Anglie
105  [12] Seetri Kinnunen & Charlotta Wikman Finsko
107  [8] Dagur Máni Viðarsson & Aðalheiður Ósk Stefánsdóttir Island
108  [7] Aron Davíð Óskarsson & Lena Guðrún Pétursdóttir Island
108  [7] Aleksandr Talpolsk & Jiachen Tang Rusko
108  [7] Alexander Thorhallsson & Katrin Rut Atladottir Island
111  [6] Mikolas Kolyagin & Viktoriya Kostrikova Rusko
112  [5] Maksym Blazhievskyy & Marta Babaeva USA
113  [4] Cheng Gao Xu & Meng Li Qu Čína
114  [1] Volodymyr Zakharenko & Khrystyna Shchur Ukrajina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}