Results from Junior Blackpool Dance Festival - British Juvenile Ballroom Championship 23. dubna 2019
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Junior Blackpool Dance Festival
Anglie - Blackpool 22. dubna 2019

British Juvenile Ballroom Championship 23. dubna 2019

Finále

1  Nikolay Putilin & Anastasiya Zhaglina Ukrajina
2  Daniil Samohin & Polina Nemiro Ukrajina
3  Maksim Tereshin & Ulyana Zelikovskaya Rusko
4  Roman Manzyukov & Oleksandra Savchuk Ukrajina
5  Mikita Pìshij & Polina Lebed Ukrajina
6  Oleksandr Kostenko & Olena Synenko Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [16] David Komarnitskij & Angelina Cherkovska Ukrajina
8  [14] Matvej Didenko & Stefaniya Shlinchak Ukrajina
8  [14] Artem Popov & Arina Sergeeva Ukrajina
10  [10] Nazar Vigovskij & Polina Besedina Ukrajina
11  [8] Yurij Demyanenko & Vladislava Golub Ukrajina
12  [7] Leo Kolmykov & Daria Andreyev USA

Čtvrtfinále

13  [16] Keane Scerri De Carlo & Kerry Sui Severní Irsko
14  [15] Nathan Starey & Olivia Smorge Anglie
15  [14] Daniel Novikov & Mishella Vishnevskiy USA
16  [13] Timofìj Lyashenko & Mariya Kiselova Ukrajina
17  [11] Marcus Egstrand & Kaya Vinther Dánsko
17  [11] Georgij Vlaêv & Zlata Vlaêva Ukrajina
19  [10] Anton Povaliy & Anastasiya Petrushenko Rusko
20  [8] Marat Akautdinov & Elizaveta Tsymbalyuk Rusko
20  [8] Andrew Timchenko & Barbara Smodleva Kanada
22  [5] Fedor Vladimirov & Kseniya Erofeeva Rusko
23  [4] Bogdan Dunets & Sofìya Êrofêêva Ukrajina
23  [4] Svyatoslav Fisun & Katerina Prima Ukrajina
25  [2] Demid Novatskij & Mariya Omelchuk Ukrajina

3. kolo (top 49)

26  [17] Andrey Kozko & Kristina Ishtina Rusko
26  [17] Maksimilian Sannikov & Evangelina Lejkina Rusko
26  [17] Matvej Skaskiv & Elizaveta Bondarenko Ukrajina
29  [15] Ilya Arhangelskij & Sofya Purgina Rusko
29  [15] Denis Machek & Vìktorìya Hukalenko Ukrajina
31  [14] Savelij Kovalev & Yaroslava Krasnozhon Ukrajina
32  [11] Eita Yoshioka & Anna Takeuchi Japonsko
33  [10] Nurgeldì Alìmbek & Tamara Bahareva Kazachstán
34  [9] Daniil Gorobets & Evelina Kuzmich Bělorusko
34  [9] Evgeniy Nardid & Ilina Alina Rusko
34  [9] Gudjon Erik Oskarsson & Eva Karen Olafsdottir Island
34  [9] Ilia Vasilyev & Elizaveta Khoba Rusko
38  [8] Aleksandr Mikhalin & Anna-Mariya Pozharova Rusko
39  [7] Nikita Abrosimov & Antonina Astahova Rusko
39  [7] Evan Holmes & Lili Crane Anglie
39  [7] Joseph Robusto & Alissa Joly USA
39  [7] Yaroslav Teplov & Ulyana Kozlova Rusko
39  [7] Dmitro Topehin & Anna Yakunkina Ukrajina
44  [6] Joshua Bonici & Elizaveta Chelnakova Rusko
45  [5] Nikita Gatsuts & Mariya Kravchenko Moldávie
45  [5] Alexander Matveev & Sofya Nartsyzova Rusko
47  [4] Aleksej Kochura & Polina Yatsenko Rusko
48  [1] Aleksandr Malyshko & Alena Karaseva Rusko
48  [1] Eden Olafsson & Sunneva Ros Thorgeirsdottir Island

2. kolo (top 83)

50  [19] Ethan Jamaes-Cartwright & Diana Martynets Anglie
51  [18] Nikita Shmyrin & Anna Filatova Rusko
52  [17] Deniel Nils Dmitrijsson & Elísabet Bogey Gapunay Island
52  [17] Zihao Du & Yu Shan Shi Čína
52  [17] Vyacheslav Monin & Elizaveta Aibova Rusko
52  [17] Kirill Orlov & Miloslava Tarasevich Rusko
52  [17] Andrew Pavlyk & Melaniya Sydor USA
57  [16] Jose Pereira & Elisabeth Martinov Portugalsko
58  [15] Nikita Maximov & Ada Krivitskaya Rusko
58  [15] Kyota Yano & Hinano Kuroshima Japonsko
60  [14] Brynjólfur Yan Brynjólfsson & Freyja Örk Sigurdardottir Island
60  [14] Birgir Hrafn Kjartansson & Hulda Margret Ragnarsdottir Island
60  [14] Nicholas Rashkov & Vytaute Mazionyte Anglie
60  [14] Tryggvi Kristinn Sveinbjornsson & Briet Valdis Reeve Island
60  [14] Lingzi Zeng & Siyao Yang Čína
65  [12] Arye Raksin & Simone Mishuris USA
65  [12] Loren Shargorodski & Natali Leibovici Lotyšsko
67  [10] Roni Antikainen & Nuppu Kantola Finsko
67  [10] Dominic Bailey & Tilly Ellel Anglie
67  [10] German Kasesalu & Kristina Mihajlova Rusko
67  [10] Kirill Zakirzyanov & Valerie Snitko USA
67  [10] Maksim Zotov & Darya Potapova Rusko
72  [9] Tongyu Zhang & Océane Bordereau Čína
73  [8] Benjamin Ahti & Hede Liis Kilp Finsko
73  [8] Matvei Apaev & Paula Rose Van Hulle Rusko
73  [8] Fei Yan & Gao Ruoyao Singapur
76  [7] Aleksandr Vitvinin & Sofiya Taraskina Rusko
77  [6] Oliver Dudman & Edith Maina-Flinders Anglie
77  [6] Jonathan Yershov & Emily Leonie Bennett Německo
79  [5] Alexander Thorhallsson & Katrin Rut Atladottir Island
80  [3] Mikolas Kolyagin & Viktoriya Kostrikova Rusko
80  [3] Sebastian Olafsson & Berglind Emilia Sigurddardottir Island
82  [2] Jimi Eskelinen & Veera Laakso Finsko
83  Hugo Rodrigues & Isabela Martinov Portugalsko

1. kolo (top 104)

84  [23] Krisjanis Caunitis & Alexandra Sofieva Finsko
84  [23] Ellis Dudman & Emily Holburn Anglie
84  [23] Ziheng Shen & Ziyue Kang Čína
84  [23] Shon Sinitsyn & Eden Gurfinkel Rusko
88  [20] Junhao Guo & Xinyue Shen Čína
89  [19] Alexander Fannar Hallson Reyndal & Ásdís Yrja Hansdóttir Island
89  [19] Vladislav Kostyukov & Sofya Chirkova Rusko
91  [18] Vidar Snaer Hilmarsson & Hrafnhildur Eva Davidsdottir Island
92  [14] Maksym Blazhievskyy & Marta Babaeva USA
92  [14] Yifan Jin & Huang Jiayue Singapur
92  [14] Cheng Gao Xu & Meng Li Qu Čína
92  [14] Huxinrui Zhao & Xinyi Zhou Čína
96  [13] Seetri Kinnunen & Charlotta Wikman Finsko
96  [13] Gísli Svanur Reynisson & Frida Kristin Eliasdottir Island
98  [10] Aron Davíð Óskarsson & Lena Guðrún Pétursdóttir Island
99  [8] Aleksandr Talpolsk & Jiachen Tang Rusko
100  [5] Theo Peters & Tamzin Barlow Anglie
100  [5] Dagur Máni Viðarsson & Aðalheiður Ósk Stefánsdóttir Island
102  [1] Liu Hangcheng & Chen Siru Čína
102  [1] Oleksandr Ilyinov & Ilona Pyanyuk Moldávie
102  [1] David Skepskij & Arina Vashchenko Ukrajina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}