Results from WDC AL European Championships - SL WDC AL Juvenile Ballroom WTFQ 21. dubna 2019
Podívejte se, jak advertise your product s námi

WDC AL European Championships
Anglie - Blackpool 19. dubna 2019

SL WDC AL Juvenile Ballroom WTFQ 21. dubna 2019

Finále

1  Maksim Tereshin & Ulyana Zelikovskaya Rusko
2  Daniil Samohin & Polina Nemiro Ukrajina
3  Roman Manzyukov & Oleksandra Savchuk Ukrajina
4  Nikolay Putilin & Anastasiya Zhaglina Ukrajina
5  Oleksandr Kostenko & Olena Synenko Ukrajina
6  Artem Popov & Arina Sergeeva Ukrajina
7  Anton Povaliy & Anastasiya Petrushenko Rusko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [18] Matvej Didenko & Stefaniya Shlinchak Ukrajina
9  [17] Mikita Pìshij & Polina Lebed Ukrajina
10  [16] Keane Scerri De Carlo & Kerry Sui Severní Irsko
10  [16] David Komarnitskij & Angelina Cherkovska Ukrajina
12  [14] Nathan Starey & Olivia Smorge Anglie
13  [11] Marat Akautdinov & Elizaveta Tsymbalyuk Rusko
14  [8] Marcus Egstrand & Kaya Vinther Dánsko
15  [7] Yurij Demyanenko & Vladislava Golub Ukrajina
15  [7] Timofìj Lyashenko & Mariya Kiselova Ukrajina

Čtvrtfinále

17  [22] Joshua Bonici & Elizaveta Chelnakova Rusko
18  [21] Fedor Vladimirov & Kseniya Erofeeva Rusko
19  [19] Demid Novatskij & Mariya Omelchuk Ukrajina
20  [18] Nazar Vigovskij & Polina Besedina Ukrajina
21  [13] Gudjon Erik Oskarsson & Eva Karen Olafsdottir Island
22  [11] Svyatoslav Fisun & Katerina Prima Ukrajina
22  [11] Matvej Skaskiv & Elizaveta Bondarenko Ukrajina
24  [2] Evan Holmes & Lili Crane Anglie

2. kolo (top 50)

25  [18] Savelij Kovalev & Yaroslava Krasnozhon Ukrajina
26  [17] Denis Machek & Vìktorìya Hukalenko Ukrajina
26  [17] Kirill Orlov & Miloslava Tarasevich Rusko
28  [15] Aleksej Kochura & Polina Yatsenko Rusko
29  [14] Andrey Kozko & Kristina Ishtina Rusko
30  [13] German Kasesalu & Kristina Mihajlova Rusko
30  [13] Ilia Vasilyev & Elizaveta Khoba Rusko
32  [11] Pavel Ahmetov & Mariya Romanova Rusko
33  [10] Aleksandr Mikhalin & Anna-Mariya Pozharova Rusko
34  [9] Ashton Wood & Megan Tilley Anglie
35  [7] Nikita Shmyrin & Anna Filatova Rusko
36  [6] Nikita Gatsuts & Mariya Kravchenko Moldávie
36  [6] Tom Longhurst & Evie Longhurst Anglie
38  [5] Ethan Jamaes-Cartwright & Diana Martynets Anglie
38  [5] Luca Jenno & Sofie Taylor Anglie
38  [5] Eden Olafsson & Sunneva Ros Thorgeirsdottir Island
38  [5] Dmitro Topehin & Anna Yakunkina Ukrajina
42  [4] Nikita Abrosimov & Antonina Astahova Rusko
42  [4] Aleksandr Malyshko & Alena Karaseva Rusko
44  [3] Dominic Bailey & Tilly Ellel Anglie
44  [3] Deniel Nils Dmitrijsson & Elísabet Bogey Gapunay Island
44  [3] Evgenij Shchukin & Vera Kuprevich Bělorusko
44  [3] Tongyu Zhang & Océane Bordereau Čína
48  [2] Birgir Hrafn Kjartansson & Hulda Margret Ragnarsdottir Island
48  [2] Mason Mitchell Palmer & Emily Forshaw Anglie
48  [2] Tryggvi Kristinn Sveinbjornsson & Briet Valdis Reeve Island

1. kolo (top 62)

51  [21] Karlis Bluzmanis & Marta Filimonova Lotyšsko
51  [21] Mikolas Kolyagin & Viktoriya Kostrikova Rusko
53  [20] Evgeniy Nardid & Ilina Alina Rusko
54  [18] Vidar Snaer Hilmarsson & Hrafnhildur Eva Davidsdottir Island
55  [16] Maksim Zotov & Darya Potapova Rusko
56  [14] Jimi Eskelinen & Veera Laakso Finsko
56  [14] Timéo Fabrici & Clara Janicki Francie
56  [14] Sebastian Olafsson & Berglind Emilia Sigurddardottir Island
56  [14] Alexander Thorhallsson & Katrin Rut Atladottir Island
60  [12] Matvei Apaev & Paula Rose Van Hulle Rusko
60  [12] Alexander Fannar Hallson Reyndal & Ásdís Yrja Hansdóttir Island
62  [8] Austin Street & Maira Paratani Anglie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}