Results from International Championships - Under14 Latin 10. října 2017
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships
Anglie - Brentwood/London 10. října 2017

Under14 Latin 10. října 2017

Finále

1  Sharif Mirhanov & Anna Dolgopolova Rusko
2  Li Quan Wang & Chen Jiang Čína
3  Dmitriy Rodin & Elizaveta Perepelitsa Ukrajina
4  Danila Zhuravlev & Tatiana Panaitova Rusko
5  Daniil Kukuevsky & Mariya Artamonova Rusko
6  Igor Stifutin & Polina Kalashnikova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [33] Jincheng Chen & Wen Qian Cui Čína
7  [33] Wen Di Yu & Shi Qi Xu Čína
9  [30] Wei Lin & Yu Zi Xie Čína
10  [24] Yi Lin Ma & Badi Di Jie Čína
11  [23] Liu Jia Cheng & Zhi Ling Dong Čína
12  [21] Ivan Speranskij & Daniela Koretska Ukrajina
13  [19] Jin Bo Li & Dan Dan Liu Čína
14  [12] Zhendong Li & Degu Cun Čína
15  [5] Jinliang Chen & Guo Zhan Čína

Čtvrtfinále

16  [15] Hao Lijia & Yijun Su Čína
17  [14] Vitalij Demyanenko & Evgeniya Nazarenko Ukrajina
18  [13] Yu Bo Gui & Bei Er Tang Čína
19  [12] Marsel Nikitin & Sofìya Nikitina Ukrajina
20  [10] Korey Andrews & Madison Ingoldsby Anglie
21  [7] Si Yuan Deng & Lili Xiao Čína
21  [7] Yan Xuan Xu & Yuhan Chen Čína
23  [6] Rostislav Glovatskij & Yuliya Chefanova Ukrajina
23  [6] Vasilij Semiletov & Sofya Vorobeva Rusko
25  [5] Gethin Poacher & Ellie-Jay Jones Talbot Wales
25  [5] Haoran Sun & Qianer Yang Čína
27  [3] Andrei Cutashevskii & Maria Turceaninova Moldávie
27  [3] Maksym Rodionov & Êva Majsner Ukrajina
27  [3] Maksim Vasilik & Veronika Myrko Ukrajina
27  [3] Junyuan Wu & Mengyao Wu Čína
31  [2] Mikola Panchenko & Sofìya Alba Ukrajina

1. kolo (top 56)

32  [17] Maksim Apaev & Margarita Evstigneeva Rusko
32  [17] Aron Logi Hranannarsson & Halldora Isold Thordardottir Island
32  [17] Dmitriy Shichkin & Polina Bogorodskaya Rusko
35  [15] Ryan Bendall & Alana Salter Anglie
35  [15] Aleksandr Mysyk & Darja Karpukhina Ukrajina
37  [14] Hou Ze Feng & Yue Lin Čína
37  [14] Oleg Poyasnik & Viktoriya Konovchenko Ukrajina
39  [13] Giacomo Mondino & Alessia Bono Itálie
39  [13] Gabriele Parisi & Elisa Sorrentino Itálie
41  [11] Mason Bevan & Natasha Irons Anglie
42  [9] Maxim Morris & Issy Dulham Anglie
42  [9] Fionn Nolan & Megan Thomas Anglie
44  [8] Danilo Onisko & Sofìya Romanenko Ukrajina
45  [7] Gleb Gavrilicenco & Jana Gavrilicenco Anglie
46  [6] Luke Bendall & Phoebe Draper Anglie
47  [5] Louis Grove & Ruby Savage Anglie
48  [4] Dee-Varn Jewel & Zoey Swanepoel Jihoafrická republika
49  [3] Thomas Loveless & Emily Leeves Anglie
49  [3] Lee-Roy Muller & Jade Moolman Jihoafrická republika
51  [2] Rowen Kelly Brinkhuys & Chloe Britz Jihoafrická republika
51  [2] Timurs Cepurnojs & Keila Swain Anglie
51  [2] Marco Diaz Cuadro & Andrea Briguglio Itálie
51  [2] Jin-Ye Lee & Chien-Hsuan Lin Tchaj-wan
51  [2] Lauritz Thoresen & Emilia Swann Anglie
56  [1] Arthur Sugonajev & Victoria Barker Anglie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}