Results from International Championships - Amateur Latin 10. října 2017
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships
Anglie - Brentwood/London 10. října 2017

Amateur Latin 10. října 2017

Finále

1  Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina USA
2  Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Slovinsko
3  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovinsko
4  Petar Daskalov & Zia James Anglie
5  Salvatore Sinardi & Viktoriya Kharchenko Itálie
6  Austin Joson & Nino Dzneladze USA
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [32] Anton Nesterko & Dariya Maryuschenko Ukrajina
8  [27] Darren Hammond & Milla Lykke Jihoafrická republika
9  [17] Nasko Gendov & Anna Lisova Itálie
10  [12] Luca Urso & Alessandra Tripoli Itálie
11  [9] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina USA
11  [9] Tagyr Mansurov & Alexandra Kondrashova USA
13  [5] Sergey Maksyuta & Elisaveta Vnuchkova Rusko
14  [2] Denys Samson & Yuliya Nikitenko Anglie

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

15  [29] Vladimir Litvinov & Lyubina Kuznetsova Rusko
16  [27] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukrajina
16  [27] Lloyd Perry & Rebecca Scott Anglie
18  [26] Gleb Chernyavsky & Maryna Steshenko Německo
18  [26] Igor Wilczynski & Irina Grishina Polsko
20  [25] Adam Hathazi & Morgana Lakatos-Hayward Kanada
20  [25] Adelmo Mandia & Leah Rolfe Anglie
20  [25] Sam Shamseili & Liza Lakovitsky Dánsko
23  [20] Cristian Priori & Dasha Loginova Itálie
24  [19] Anton Lam-Viri & Anastasiya Savinskaya Rusko
24  [19] Dmitriy Semeshkin & Karina Zadoyan Rusko
26  [17] Alexander Chernositov & Arina Grishanina USA
26  [17] Matteo Cossu & Viktoriya Kachalko Itálie
28  [16] Tal Livshitz & Ilana Keselman USA
29  [12] Ruslan Khisamutdinov & Elena Rabinovich Rusko
30  [11] Pavel Stepanchuk & Gabriella Sabler USA

4. kolo (top 44)

31  [44] Mikhail Popov & Veronika Tamarova Rusko
32  [43] Svyatoslav Gerasimov & Anastasiya Zakharchuk Rusko
32  [43] Tang Yi Ming & Huang Xin Yi Čína
34  [40] Francesco Garofalo & Magda Strzesnicka Itálie
35  [37] Luke Miller & Ellie Beacock Anglie
36  [35] Wu Liu Fu & Yu Jun Du Čína
37  [31] Giacomo Ballarin & Alessia Altieri Itálie
38  [29] Kirill Aleksandrov & Anastasiya Dubrovskaya Rusko
38  [29] Silvio Antonio Anselmi & Eleonora Riccardi Itálie
38  [29] Alessio Manni & Giulia Antonelli Itálie
41  [28] Maksim Bodnar & Anna Pismennaya Ukrajina
41  [28] Oleg Skaskiv & Viktoriya Mayster Ukrajina
43  [27] Marko Yong-Kun Long & Victoria Jia-Ni Cheng Čína
44  [22] Ilya Kashirkin & Anastasiya Abramenkova Rusko

3. kolo (top 81)

45  [16] Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Polsko
45  [16] Ilya Gavrikov & Karina Yusupova Rusko
45  [16] Carlos Gu & Susan Sun Čína
45  [16] Petur Fannar Gunnarsson & Polina Oddr (aka Shevchuk) Island
45  [16] Nikita Polyakov & Darya Dubchak Rusko
50  [15] Konstantin Kaftan & Antonina Zhukova Rusko
51  [14] Ewoud Fidom & Melanie Weiler Holandsko
51  [14] Harry Keep & Georgia Blatch Anglie
51  [14] Artem Martynov & Polina Figurenko Rusko
54  [13] Ignat Calasnic & Tara James Anglie
54  [13] Michal Galek & Klaudia Galek (aka Kedzierska) Polsko
54  [13] Maksim Pavlov & Aleksandra Kuznetsova Rusko
54  [13] Nikolai Tarasov & Sarah Nolan USA
58  [12] Roberto Imparato & Beatrice Tiberia Itálie
58  [12] Oleksandr Martsynyuk & Nicole Duque Ukrajina
58  [12] Andrey Patrushev & Ekaterina Bralyuk Rusko
61  [11] Nazar Kovalenko & Stanislava Laguta Ukrajina
61  [11] Evgeny Urazgildeev & Anna Sozina Rusko
63  [10] Rostislav Fedchenko & Vera Sitnikova Rusko
63  [10] Weitian Shao & You Yi Cai Čína
63  [10] Kwok Chun Sing & Xiezhuoyi Fen Čína
66  [9] Lu Deyu & Jiao Ran Čína
66  [9] Daniel Falkenberg & Zhanna Sablina Rusko
68  [8] Evgeniy Barskiy & Valeriya Oleksyuk Rusko
68  [8] Chengyu Ge & Zicheng Wu Čína
68  [8] Daniil Tymoshenko & Mariya Lukovets Ukrajina
71  [7] Dmitry Chechkyn & Taisiya Chalbasova Rusko
72  [6] Daniel Hustiuc & Martina Zuccarello Itálie
72  [6] Darren Morrissey & Klaudia Zaniewska Anglie
72  [6] Nikita Pavinskiy & Polina Korotkova Rusko
72  [6] Liu Xingyu & Cheng Li Cheng Čína
72  [6] Cheng Yu & Huang Huihui Čína
77  [5] Aaron Flynn & Niamh Curtin Irsko
78  [4] Kai Kang & Xi Ya Tian Čína
78  [4] Volodymyr Sharapov & Natalia Glebocka Polsko
78  [4] Valentyn Torkot & Anastasiya Kvurt Ukrajina
81  [2] Ilya Lukoshin & Polina Aleksandrycheva Rusko

2. kolo (top 145)

82  [16] Valeriu Leontiev & Line Martin Smed Dánsko
82  [16] Angelo Serena & Cristiana Serena Itálie
82  [16] Justin Sharrock & Amy Sharrock Austrálie
85  [15] Grigoriy Golodnov & Oleksandra Burakova Ukrajina
85  [15] Michal Kulesza & Adrianna Lojszczyk Polsko
85  [15] Andrea Palomba & Aliya Shakirova Itálie
85  [15] Rami Schehimi & Susan Fichte Německo
85  [15] Aimadi Zhang & Jia Hao Yue Čína
90  [14] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rusko
90  [14] Yihang Huang & Luyao Chen Čína
90  [14] Kristinn Thor Sigurdsson & Lilja Rún Gísladóttir Island
93  [13] Meng Jia Cui & Jiang Yu Lin Čína
93  [13] Igor Ifliand & Camille Webb Austrálie
93  [13] Pavlo Khondar & Alina Litvinenko Rusko
93  [13] Janusz Ptaszek & Magdalena Zybura Polsko
93  [13] Ryder Yang & Kathy Yang Tchaj-wan
93  [13] Vladislav Zapolskyi & Dariya Tsibulska Ukrajina
99  [12] Valerio Gerosi & Federica Coronetta Itálie
99  [12] Nikita Kuzmin & Nicole Wirt Německo
99  [12] Yun Zhe Li & Yang Xin Čína
99  [12] Leonardo Lini & Aiste Survilaite Litva
99  [12] Piotr Swiatkowski & Anastasiya Chernenkaya Polsko
99  [12] Pavel Vinichenko & Aleksandra Povzun Ukrajina
105  [11] Tomasz Jaszewski & Alicja Kotarba Polsko
105  [11] Yushen Wang & Zhang Yue Čína
105  [11] Li Wei & Jingyi Ma Čína
108  [10] Yu Bowen & Xia Fan Čína
108  [10] Arsen Gavrishchuk & Aleksandra Kalinichenko Ukrajina
108  [10] Elliot Hyrycz & Kristina Beregova Anglie
108  [10] Mantas Kirvelis & Laura Bruzauskaite Litva
108  [10] Denys Leonidov & Valeriya Bushuk Ukrajina
113  [9] Andrei Boldyrev & Daniela Roze Kutischev Irsko
113  [9] Vlad Fedorov & Oksana Shustrova Rusko
113  [9] Justas Girdvainis & Goda Simaityte Litva
113  [9] Zhao Hui & Long Jia Ling Čína
113  [9] Vadim Shvidanenko & Diana Nonik Ukrajina
113  [9] Li Yalong & Xiaodan Zhu Čína
119  [8] Andriy Besyedin & Amanda Herrschaft USA
119  [8] Kirill Dovzhik & Alicia Philips Bullock Anglie
119  [8] Rafael Flaishman & Elis Kaplan Israel
119  [8] Simone Iannuzzi & Tove Villfor Švédsko
119  [8] Simone Picca & Antonella Putignani Itálie
119  [8] Yuzhuo Sun & Lai Man Yip Čína
119  [8] Maksym Svyatobatko & Yuliya Trescheva Rusko
119  [8] Li Zhenkai & Deng Yu Čína
127  [7] Rafael Balasanyan & Yuliya Saveleva Rusko
127  [7] Yuzhe Chen & Yaling Zhang Čína
127  [7] Justinas Mejeris & Neda Andriekute Litva
127  [7] Björn Ragnarsson & Caitlin Heasman Anglie
127  [7] Denis Zaluzhnyy & Anastasiya Koneva Ukrajina
132  [6] Artem Podolskiy & Mariya Astafeva Rusko
133  [5] Alessandro Palmisano & Sofie Svenninggaard Itálie
133  [5] Damiano Paradisi & Ilaria Buioni Itálie
135  [4] Zhu Zheng Hui & Ruiping Xu Čína
135  [4] Timofej Ivancenko & Wiktoria Janson Polsko
135  [4] Vyacheslav Kotov & Weronika Jedwabna Polsko
138  [3] Jiri Gatnar & Aleksandra Mycek Polsko
138  [3] Lorenzo Magnante & Beatrice Fabi Itálie
138  [3] Maciej Walczak & Anna Piaseczna Polsko
141  [2] Marco Bonavolta & Sara Foti Itálie
141  [2] Michael Mudrik & Natalie Vollmer Německo
141  [2] Tino Sacaneno & Ivetta Stolarska Anglie
141  [2] Bogdan Alexandru Voicu & Ana Maria Dima Holandsko
141  [2] Qiyou Zheng & Binyue Qi Čína

1. kolo (top 209)

146  [20] Niccolo Berzolla & Nicole Randelli Itálie
146  [20] Alexandru Gheorghe Catalin & Caitlin Verner Anglie
146  [20] Maurizio Conte & Floriana Conte Itálie
146  [20] Brian Dibnah & Minjung Jun Anglie
146  [20] Lloyd Grifiths & Bethany Miah Wales
146  [20] Nikos Moyrkas & Maria-Aliki Kourtesi Řecko
146  [20] Brendan Pierce & Katerina Samonas Irsko
146  [20] Chaochen Yan & Ting Zhou Čína
154  [19] Jason Cicard & Regina Kleinfelder Francie
154  [19] Dmitry Muchnik & Sarit Konikov Israel
154  [19] Jacob Persson & Linn Hegdahl Švédsko
154  [19] Declan Taylor & Victoria Akhurst Austrálie
158  [18] Steven Greenwood & Jessica Bull Austrálie
158  [18] Leo Pusa & Inka Hakomaki Finsko
160  [17] Mikolaj Dembek & Sylwia Olubinska Polsko
160  [17] Oskar Gaigl & Sandra Hof Německo
160  [17] Luka Gavva & Anna Wrotniak Polsko
160  [17] Andrea Marchetti & Martina Pezzato Itálie
160  [17] Antonio Valerio & Valentina Avagliano Itálie
160  [17] Radim Vyslouzil & Anna Sloukova Česká republika
160  [17] Mei Yu Zhe & Yue Wang Chile
167  [16] Lewis Baker & Katie Williams Anglie
167  [16] Craig Jones & Jessica Franchitti-Quirke Skotsko
167  [16] Salvatore Mannella & Luciana Baima Itálie
167  [16] Daniil Podliesnyi & Elizaveta Voloshanenko (aka Kanchenko) Ukrajina
171  [15] Federico De Giorgio & Carlotta Arduino Itálie
171  [15] Matthew Keeble & Bethany Goddard Anglie
171  [15] Sergey Kostenko & Ulyana Arkhangelskaya Rusko
171  [15] Neil Tseng & Ema Nohalova Tchaj-wan
171  [15] Jason Tuxen & Asta Bjorn Ivarsdottir Dánsko
171  [15] Ruoling Wang & Mengyao Yin Čína
177  [14] Cyprian Kapitan & Nikola Lubowicka Polsko
178  [13] Bartosz Bojanczyk & Georgiana Anamaria Muja Anglie
178  [13] Roman Gopaytsa & Yuliya Kirichenko Ukrajina
178  [13] Anders Koch & Victoria Ore Petersen Dánsko
178  [13] Filippo Zara & Desire Ricci Itálie
182  [12] Gaetano Antonino & Carmelita Brancale Itálie
182  [12] Li Long Fei & Zhou Jun Yin Čína
182  [12] Mattia Rolla & Oresta Vielaviciute Itálie
182  [12] Yuri Stroungis & Jacinda Milczakovsky Austrálie
186  [11] Riccardo Fruttaldo & Alessia Lepre Itálie
186  [11] Federico Novacchi & Carlotta Budai Itálie
188  [10] Antonino Bivona & Alessia Cacace Itálie
188  [10] Maksym Krayniy & Harriet Jones Anglie
188  [10] Pavel Shemyakin & Kseniya Ivanova Rusko
188  [10] Fabio Statzu & Anna Trogu Itálie
188  [10] Liu Ze Yue & Wang-Shan Shan Čína
193  [9] Daniele Benedetti & Eleonora Mecali Itálie
193  [9] Charlie Billington & Georgina Bondfield Nový Zéland
193  [9] Lorenzo Magnanini & Giorgia Magnanini Itálie
193  [9] Oskar Odiakosa & Nikita Vince Anglie
197  [8] Mattia Zini & Violeta Jovanovic Itálie
198  [7] Matthew Stickels & Holly Smyth Anglie
198  [7] Alexander Whyatt & Amy Hancock Anglie
200  [6] Nicholas Biancucci & Alessia Affatigato Itálie
200  [6] Yuriy Fedorenko & Ekaterina Lyatanskaya Rusko
200  [6] Anton Jasinskiy & Oleksandra Yasinskaya (aka Tiahun) Ukrajina
203  [5] Ethan Brock & Jasmine Saunders Anglie
204  [4] Artur Nawrat & Monika Wieclav Česká republika
204  [4] Nick Williams & Charmaine Chan Anglie
204  [4] Pedro Xambre Teixeira & Lucia Melo Dos Santos Portugalsko
207  [3] Dragos Hepcal & Jade Overthrow Anglie
207  [3] Francesco Ruina & Martina Iaconi Itálie
209  [1] Evgeniy Dotsenko & Mariya Zorina Ukrajina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}