Results from International Championships - Professional Ballroom 11. října 2017
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships
Anglie - Brentwood/London 10. října 2017

Professional Ballroom 11. října 2017

Finále

1  Arunas Bizokas & Katusha Demidova USA
2  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Anglie
3  Victor Fung & Anastasia Muravyova USA
4  Domen Krapez & Natasha Karabey Německo
5  Valerio Colantoni & Monica Nigro Itálie
6  Aleksandr Zhiratkov & Irina Novozhilova (aka Popovic) Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [20] Sergiu Rusu & Dorota Rusu (aka Makar) Polsko
8  [11] Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Ázerbajdžán
9  [5] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Itálie
9  [5] Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Rusko
11  [3] Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Rusko
12  [2] Warren Boyce & Kristi Boyce Anglie
12  [2] Mark Elsbury & Olga Elsbury Anglie
12  [2] Lukasz Tomczak & Aleksandra Tomczak (aka Jurczak) Polsko
15  [1] Stas Portanenko & Nataliya Kolyada Ukrajina

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

16  [30] Simone Segatori & Annette Sudol Německo
17  [21] Vladislav Shahov & Ekaterina Popova USA
18  [20] Rüdiger Homm & Katya Kanevskaya USA
18  [20] Alexandr Voskalchuk & Veronika Egorova USA
20  [19] Iaroslav Bieliei & Liliia Bieliei (aka Gladiuk) USA
20  [19] Wiktor Kiszka & Simona Fancello Itálie
22  [17] Craig Shaw & Evgeniya Shaw (aka Sutyaginskaya) Anglie
23  [16] Jack Beale & Natalia Siyanko Anglie
24  [15] Gianni Caliandro & Arianna Esposito Itálie
24  [15] Wei Ping Li & Cen Zheng Čína
26  [12] Go Hashimoto & Keiko Onda Japonsko
27  [8] Qinglong Ping & Yuhong Yan Čína
28  [5] Anton Nedotsukov & Anna Rozhkova Rusko
29  [3] Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina USA
30  [2] Alex Sindila & Jade Main Anglie

3. kolo (top 45)

31  [39] Ben Taylor & Stefanie Bossen Anglie
32  [38] Andrey Sirbu & Alexandra Hixson Anglie
33  [36] Kenji Moriwaki & Miku Matoba Japonsko
33  [36] Sergei Sutyrin & Natalya Sazhina Rusko
35  [30] Shintaro Asamura & Emi Toyama Japonsko
35  [30] Richard Tonizzo & Claire Hansen Kanada
37  [27] Wu Ke & Mariia Hirvonen Čína
38  [24] Nikita Novikov & Dovile Sutaite Honkong
39  [22] Yuichi Fukuda & Elizabeth Gray Japonsko
40  [21] Christian De Cillis & Kamila Brozovska Itálie
40  [21] Steven Grinbergs & Rachelle Plaass Austrálie
42  [19] Francesco Paris & Natalia Driker Israel
43  [15] Stephen Arnold & Yasmin Priestnall Anglie
44  [13] Igor Colac & Roxane Milotti USA
45  [9] David Klar & Denise Margret Yaghi Austrálie

2. kolo (top 79)

46  [16] Stefano Di Brino & Bianka Zubrowska USA
46  [16] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rusko
46  [16] Maksim Kotlov & Tatyana Zayts Rusko
46  [16] Takahiro Niikura & Yukiko Nakata Japonsko
46  [16] Alexander Radyush & Alisa Radyush (aka Pavlova) Anglie
51  [15] Aleksandr Ostrovsky & Mariya Kerentseva Rusko
52  [14] Domenico Cannizzaro & Valeria Pittalis Anglie
52  [14] Zhang Chi & Yanna Zhang Čína
52  [14] Kazufumi Usui & Megumi Usui (aka Ishijima) Japonsko
52  [14] Liu Ya & Wang Yi Xi Čína
56  [13] Dmitri Nakostenko & Alina Oshchepkova Rusko
56  [13] Earle Williamson & Liana Bakhtiarova USA
58  [12] Jens Kaiser & Ulrike Schulz Německo
58  [12] Daisuke Miura & Miwako Miura Japonsko
58  [12] Hide Nakajima & Miki Nakajima (aka Kinoshita) Japonsko
58  [12] Marco Spadafora & Edvige Bilotti Itálie
58  [12] Masato Tanaka & Kumi Tanaka Japonsko
63  [11] Pavel Dvorak & Pauline van Valkengoed Holandsko
63  [11] Koji Kobayashi & Miho Akanuma Japonsko
63  [11] Li Miao & Zhou Yang Bowen Čína
63  [11] Guo Ying & Xin Yuan Wan Anglie
67  [10] Emanuele Pappacena & Francesca Pappacena (aka Lazzari) USA
67  [10] Satoshi Yuuki & Chiharu Masuda Japonsko
69  [9] Nazar Batih & Mariko Cantley USA
69  [9] Noriaki Matsuoka & Yuki Matsuoka Japonsko
69  [9] Sang-woong Nam & Se Hee Lee Korea (Jižní)
69  [9] David Vejchar & Veronika Hanusova Česká republika
73  [8] Nobuya Higuchi & Sayaka Shibata Japonsko
73  [8] Jonas Kazlauskas & Kathleen Ilo USA
75  [7] Yuri Nartov & Sarika Hudson USA
75  [7] Denys Parfyonov & Tetyana Sopit Ukrajina
77  [5] Mechyslav Pavlyuk & Gemma-louise Arnold Anglie
78  [3] Volker Schmidt & Ellen Jonas Německo
79  [2] Mikhail Eremeev & Olesya Eremeeva Singapur

1. kolo (top 135)

80  [18] Fabio d'Angelo & Amy d'Angelo (aka Ward) Anglie
80  [18] Wu Hao & Ding Nan Čína
80  [18] Taichi Shimizu & Saki Shimizu Japonsko
83  [17] Sang Hyo Jo & Sae Rom Bae Korea (Jižní)
83  [17] Conant Liu & Hiu Mui Wan Honkong
83  [17] Hideyuki Matsumoto & Mari Ikeda Japonsko
83  [17] Dmytro Savynskyi & Yulia Savynska (aka Fursova) Ukrajina
83  [17] Shin Wakashiro & Yulia Tatsumi Japonsko
88  [16] Oleksandr Mullyar & Kateryna Mullyar (aka Gerasymenko) Ukrajina
89  [15] Koichi Nishio & Ai Shimoda Japonsko
90  [14] Sergiy Bosetskyy & Kateryna Mizera Ukrajina
90  [14] Nikolai Cheremukhin & Viktorija Cheremukhin USA
90  [14] Riccardo Conte & Eleonora Conte (aka Filippi) Itálie
90  [14] Yuji Hiroshima & Arisa Ishiwata Japonsko
90  [14] Takuya Komatsu & Nanako Morikawa Japonsko
90  [14] Hikaru Mizuide & Kana Amamiya Japonsko
90  [14] Sang-hyeon Park & Park Seonhee Korea (Jižní)
97  [13] Jinung Kim & Sena Kang Korea (Jižní)
97  [13] Aleksey Polozhaenko & Vera Shiryaeva Rusko
97  [13] Dmitriy Solomakha & Gabriela Solomakha (aka Sevillano) USA
97  [13] Yuichiro Sueyasu & Yuka Kimura Japonsko
97  [13] Manabu Sugai & Yuriko Showa Japonsko
102  [12] Yuriy Ognov & Tetyana Rozhkova Ukrajina
102  [12] Hirotaka Shimada & Akika Muramatsu Japonsko
102  [12] Jacek Stefanski & Joanna Korab-Stefanska Polsko
105  [11] Young Chan Ko & Yulina Shim Korea (Jižní)
106  [10] Yohei Fujita & Mirai Ii Japonsko
106  [10] Semen Iatsenko & Anastasiya Pashkeeva Rusko
106  [10] Marcin Kisztelinski & Dominika Kowalczyk Polsko
106  [10] Daisuke Ono & Kana Nakamura Japonsko
110  [9] Yutaro Matsuzaki & Mako Tomioka Japonsko
110  [9] Hiroaki Murofushi & Aya Aonuma Japonsko
110  [9] Wataru Onishi & Chikaru Ikeda Japonsko
110  [9] Tomoyuki Sakurai & Saori Kisu Japonsko
110  [9] Takashi Sugino & Irep Sarisaltik Japonsko
110  [9] Matt Wu & Sharon Hsiao Tchaj-wan
116  [8] Kunyu Hsieh & Yichun Chloe Ko Čína
116  [8] Kazuhisa Mikami & Chika Kawamata Japonsko
116  [8] Katsuyoshi Nishida & Haruka Sato Japonsko
116  [8] Dawid Rozycki & Sara Whiter Austrálie
116  [8] Simon Shih & Jasmine Ku Tchaj-wan
121  [7] Norichika Ikemoto & Mama Kashimoto Japonsko
122  [6] Hiroshi Fujika & Mayu Fujika (aka Hatada) Japonsko
122  [6] Jesper Rechendorff Pedersen & Kay-yvonne Campe Dánsko
122  [6] Mikhail Solovyev & Maria Solovyeva Rusko
125  [5] Vincenzo Esposito & Yo Matsubara USA
125  [5] Serkan Ötztürk & Juliane Klebsch Německo
127  [4] Toshihiro Oka & Mizuki Hirade Japonsko
128  [3] Daniel Erychleb & Dana Jiríkova Česká republika
128  [3] Dong Huang He & Carman Chui Čína
128  [3] Kazuya Tamekuni & Sae Nirei Japonsko
131  [2] Dong Jun Kim & Cho Long Bae Korea (Jižní)
131  [2] Vladimir Morochko & Natalia Razhnovskaya Itálie
131  [2] Gaku Sakakihara & Nana Sakakihara (aka Yasaka) Japonsko
134  [1] Yang Bin & Sin Ping Kwok Čína
134  [1] David Koglin & Stephanie Götz Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}