Results from International Championships - Junior Latin 10. října 2017
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships
Anglie - Brentwood/London 10. října 2017

Junior Latin 10. října 2017

Finále

1  Oleksiy Bonkovskyy & Vladyslava Vursalova Ukrajina
2  Qi Peng Ou & Yangshan Ou Čína
3  Andrey Sokolov & Polina Kulakova Rusko
4  Sharif Mirhanov & Anna Dolgopolova Rusko
5  Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Rusko
6  Andrei George Toader & Mia Linnik-Holden Anglie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [35] Wu Xiao Hui & Shi Yun Lin Čína
8  [33] Maxsim Proskurin & Viktoriya Vorontsova Rusko
9  [20] Li Quan Wang & Chen Jiang Čína
10  [19] Dmitriy Rozdaybida & Kristina Mendela Ukrajina
11  [18] Daniil Kukuevsky & Mariya Artamonova Rusko
12  [17] Wei Lin & Yu Zi Xie Čína
13  [16] Igor Stifutin & Polina Kalashnikova Rusko
14  [15] Zhou Zi Ping & Li Xin Čína

Čtvrtfinále

15  [15] Yi Lin Ma & Badi Di Jie Čína
16  [14] Christopher Ponomarenko & Ella Perry Anglie
16  [14] Shi Xiao Tang & Wang Yan Čína
16  [14] Weixin Zhang & Lu Chun Hua Čína
19  [13] Jin Bo Li & Dan Dan Liu Čína
19  [13] Kai Zhang & Rui Qi Qin Čína
21  [12] Yi Fan Wei & Yu Tong Wang Čína
22  [11] Wen Di Yu & Shi Qi Xu Čína
23  [9] Liu Jia Cheng & Zhi Ling Dong Čína
23  [9] Andrey Prokip & Anastasiya Koroleva Rusko
25  [8] Lizhuo He & Xin Xin Kang Čína
25  [8] Zhang Ze Xu & Jianing Ding Čína
27  [7] Duo Wang & Xuan Yan Čína
28  [6] Nikita Kanalyuk & Stasya Melnik Ukrajina
29  [5] Jincheng Chen & Wen Qian Cui Čína
30  [3] Alessandro Guglietta & Alessia Pecchia Itálie
31  [2] Daniel Augustin & Evgeniya Halabadzhah Ukrajina

2. kolo (top 60)

32  [16] Yan Xuan Xu & Yuhan Chen Čína
33  [15] Oleg Martynenko & Diana Kalitventseva Ukrajina
34  [14] Danil Kolomiets & Daria Kolomiets Moldávie
34  [14] Jonas Terleckas & Ruby Castro USA
34  [14] Chenling Wu & Lanxin Xu Čína
37  [13] Jinliang Chen & Guo Zhan Čína
37  [13] Yu Huang & Chen Ye Čína
37  [13] Hao Lijia & Yijun Su Čína
37  [13] Haoran Sun & Qianer Yang Čína
41  [12] Korey Andrews & Madison Ingoldsby Anglie
41  [12] Chen Shao Jie & Zl Yu Li Čína
41  [12] Maoguang Teng & Yajie Gu Čína
44  [11] Si Yuan Deng & Lili Xiao Čína
44  [11] Liyang Han & Xue Chen Čína
44  [11] Filipp Kochanov & Maria Evseeva Rusko
47  [8] Matthew Bezzant & Abigail Werner USA
47  [8] Daniel Myslicki & Natalia Koss Polsko
49  [7] Robert Donohoe & Grace Ward Anglie
49  [7] Aron Logi Hranannarsson & Halldora Isold Thordardottir Island
49  [7] Zhendong Li & Degu Cun Čína
49  [7] Maksym Rodionov & Êva Majsner Ukrajina
53  [6] Joseph Hughes & Marina Morris Anglie
53  [6] Gustav Skovbon & Valeria Grafova Dánsko
55  [5] Hou Ze Feng & Yue Lin Čína
55  [5] Yu Bo Gui & Bei Er Tang Čína
55  [5] Vladislav Kidon & Sofiya Kapustina Ukrajina
58  [4] Wen Ge Nie & Rui Zhou Rusko
59  [3] Gylfi Mar Hrafnsson & Maria-Tinna Hauksdottir Island
59  [3] Timofey Plekhanov & Kseniya Zubkova Rusko

1. kolo (top 103)

61  [17] Ryan Bendall & Alana Salter Anglie
61  [17] Artem Logachev & Elena Sefer Ukrajina
61  [17] Vladislav Pogorilij & Dariya Chumichkina Ukrajina
61  [17] Junyuan Wu & Mengyao Wu Čína
65  [16] Denis Konoplin & Elizaveta Korchagina Rusko
65  [16] Yan Chen Li & Liu Ni Čína
67  [15] Mason Bevan & Natasha Irons Anglie
67  [15] Mark Chilcote & Ilinca Badic Anglie
67  [15] Zhang Penghui & Ding Hanhan Čína
70  [14] Andrei Cutashevskii & Maria Turceaninova Moldávie
70  [14] Wiktor Purczynski & Alicja Staskiewicz Polsko
70  [14] Dmitriy Shichkin & Polina Bogorodskaya Rusko
70  [14] Wen Long Xie & Hong Yu Xie Čína
74  [13] Mateusz Kowalczyk & Zofia Stefaniak Polsko
74  [13] Vasilij Semiletov & Sofya Vorobeva Rusko
76  [12] Jinjian Gao & He Hui Zi Čína
76  [12] Giacomo Mondino & Alessia Bono Itálie
76  [12] Maxim Morris & Issy Dulham Anglie
76  [12] Rusen Qian & Qianying Huang Čína
80  [11] Elliot Blant-Harwood & Scarlett Houston Anglie
80  [11] Mikola Panchenko & Sofìya Alba Ukrajina
82  [10] Oleg Chernyshev & Veronika Gireyko Rusko
82  [10] Marco Diaz Cuadro & Andrea Briguglio Itálie
82  [10] Adrian Romanowski & Sigrun-Rakel Olafsdottir Island
85  [9] Maksim Apaev & Margarita Evstigneeva Rusko
85  [9] Oleksandr Falshovnik & Darya Yaremchuk Ukrajina
85  [9] Gethin Poacher & Ellie-Jay Jones Talbot Wales
88  [8] Gabriele Parisi & Elisa Sorrentino Itálie
89  [6] Timurs Cepurnojs & Keila Swain Anglie
89  [6] Gleb Gavrilicenco & Jana Gavrilicenco Anglie
89  [6] Axel Kvaran & Hildur Bjork Johannsdottir Island
89  [6] Aleksandr Mysyk & Darja Karpukhina Ukrajina
89  [6] Fionn Nolan & Megan Thomas Anglie
89  [6] Dmitrij Sivchuk & Ekaterina Bushinskaya Ukrajina
95  [5] Stefan Chiari & Lisa Cudin Itálie
96  [4] Jin-Ye Lee & Chien-Hsuan Lin Tchaj-wan
96  [4] Diego Zucca & Alice Palma Itálie
98  [3] Verdon Laws & Nicole Bowers Jihoafrická republika
99  [2] Thomas Loveless & Emily Leeves Anglie
99  [2] Arthur Sugonajev & Victoria Barker Anglie
101  [1] Andrea Binda & Eleonora Sassi Itálie
101  [1] Edoardo Chidichimo & Mia Ward Anglie
103  Lauritz Thoresen & Emilia Swann Anglie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}