Results from Blackpool Junior Festival 2018 - Junior Latin 5. dubna 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Junior Festival 2018
Anglie - Blackpool 2. dubna 2018

Junior Latin 5. dubna 2018

Finále

1  Andrey Sokolov & Polina Kulakova Rusko
2  Artur Ravlik & Margita Solomiya Ukrajina
3  Egor Novikov & Darya Prusakova Rusko
4  Sharif Mirhanov & Anna Dolgopolova Rusko
5  Christopher Ponomarenko & Ella Perry Anglie
6  Andrei George Toader & Mia Linnik-Holden Anglie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [23] Matthew Bezzant & Abigail Werner USA
8  [20] Maxsim Proskurin & Viktoriya Vorontsova Rusko
9  [16] Kirill Kurbatov & Alexandra Revel-Muroz Rusko
10  [15] Ilya Polyakov & Viktoriya Maslova Rusko
11  [12] Hubert Raczek & Magdalena Kowalska Polsko
12  [10] Igor Stifutin & Polina Kalashnikova Rusko

Čtvrtfinále

13  [19] Wen Di Yu & Shi Qi Xu Čína
14  [18] Tim Gutner-kleiman & Hila Asovsky Israel
15  [13] Francesco Pio Coviello & Annarita Di Molfetta Itálie
16  [11] Ivan Speranskij & Daniela Koretska Ukrajina
17  [8] Vladislav Khalilov & Viktoriya Khalikova Ukrajina
18  [7] Maksim Yashelin & Almira Aleksanyan Rusko
19  [5] Vadim Pidgoretskij & Marianna Tudoran Ukrajina
20  [4] Daniel Augustin & Evgeniya Halabadzhah Ukrajina
20  [4] Robert Donohoe & Grace Ward Anglie
22  [3] Giacomo Mondino & Alessia Bono Itálie
22  [3] Adrian Romanowski & Rebekka Yr Arnadottir Island
24  [1] Mateusz Krupa & Nicole Billings Polsko

4. kolo (top 52)

25  [15] Denis Fedyuk & Anastasiya Roterman Ukrajina
25  [15] Bo Han Sun & Li Sha An Čína
25  [15] Ilya Usoev & Anastasiya Kruglova Rusko
28  [14] Joshua Ginzburg & Sophia Elkin USA
28  [14] Zhendong Li & Degu Cun Čína
28  [14] Vitaliy Pavlenko & Polina Tikhaya Ukrajina
31  [13] Dmitriy Rodin & Elizaveta Perepelitsa Ukrajina
32  [12] Joseph Hughes & Marina Morris Anglie
33  [11] Mihail Galich & Sofiia Skorobagach Ukrajina
33  [11] Aleksandr Kotov & Yaroslava Lukyanova Rusko
33  [11] Guilherme Roboredo & Matilde Paixao Portugalsko
33  [11] Kirill Zhurenko & Elizaveta Peregudova Ukrajina
37  [10] Atli Thor Gislason & Katrin Jana Gudbjornsdottir Island
38  [9] Vasilij Belichenko & Anastasiya Zaharova Ukrajina
38  [9] Igor Kozenko & Veronika Pidgorodetska Ukrajina
40  [8] Maksim Apaev & Margarita Evstigneeva Rusko
40  [8] Aleksandr Komarov & Alina Savkova Rusko
42  [7] Stefan Chiari & Lisa Cudin Itálie
42  [7] Mark Chilcote & Ilinca Badic Anglie
42  [7] Andrij Pigovich & Elizaveta Atamanyuk Ukrajina
42  [7] Yichi Zhang & Yuqing Tao Čína
46  [5] Yikun Liu & Jian Ke Yi Čína
47  [4] Andrei Indricau & Scarlett Houston Anglie
47  [4] Andrew Lan & Sarah Huang Tchaj-wan
49  [3] Marek Sobala & Laura Wierciszewska Polsko
50  [2] Edoardo Fioretti & Irene Mancini Itálie
51  Salvatore Cesarano & Simona Spada Itálie
51  Sijie Shen & Bo Lin Cai Čína

3. kolo (top 81)

53  [18] Georgiy Alekseev & Elena Chebotova Rusko
53  [18] Carson Chen & Rebecca Liu Austrálie
53  [18] Aron Logi Hranannarsson & Rosa Kriston Hafsteindottir Island
53  [18] Xu Qichao & Liming Xuan Čína
53  [18] Rostislav Ridnyj & Zlata Zasenko Ukrajina
58  [17] Jitong Liu & Hong Zhuo Cui Čína
58  [17] Sergej Perevertkin & Anastasiya Kudryashova Rusko
60  [16] Francesco Cesario & Chiara Morgese Itálie
60  [16] Stanislav Kriklivyj & Anastasiya Kiryusha Ukrajina
60  [16] Nikita Shchukin & Anastasia Pozhidaeva Rusko
63  [15] Nikita Klimov & Valeria Grafova Rusko
63  [15] Bogdan Kornilov & Diana Trebushevskaya Rusko
63  [15] Rafael Mateus & Violeta Miranda Pinto Portugalsko
63  [15] Riccardo Meddis & Giulia Cotroneo Itálie
63  [15] Wiktor Purczynski & Alicja Staskiewicz Polsko
63  [15] Andrej Sergeev & Polina Golovina Rusko
69  [14] Arseniy Afonin & Stanislava Shlyahtina Rusko
69  [14] Han Guan & Ziqi Xia Čína
69  [14] Andrij Ronkovich & Aleksandra Zelenova Ukrajina
69  [14] Petr Tischenko & Anna Bochagova Rusko
73  [13] Zhao Xueyi & Li Xiaomei Rusko
74  [12] Vladislav Pogorilij & Dariya Chumichkina Ukrajina
74  [12] Roman Sklyarenko & Anna Gorodilova Ukrajina
76  [11] Felipe Banos Hidalgo & Mia Rose Mazzitelli Španělsko
77  [10] Alexander Sarkisian & Emmanuelle Gray USA
78  [9] Aleksandr Kazmin & Alexandra Novikova Rusko
79  [8] Tristan Gundmundsson & Svandis Osk Einarsdottir Island
80  [7] Gethin Poacher & Ellie-Jay Jones Talbot Wales
80  [7] Kousei Soutome & Eika Soutome Japonsko

2. kolo (top 124)

82  [20] Chen Lin & Zi Yi Liang Čína
82  [20] Nikita Machulka & Sofìya Nikitina Ukrajina
82  [20] Artur Maier & Jessica Vasiliu Německo
82  [20] Artem Mizyun & Anna Kirnas Ukrajina
82  [20] Dmitriy Novikov & Gusal Urazaeva Rusko
82  [20] Artem Ovcharenko & Anna Perehodko Ukrajina
82  [20] Vasilij Semiletov & Sofya Vorobeva Rusko
89  [19] Denis Chekunov & Oksana Taranskaya Ukrajina
89  [19] Yuhao Liang & Shu Han Liu Čína
89  [19] Luca Marino & Noemi Migliore Itálie
89  [19] Oleg Martynenko & Diana Kalitventseva Ukrajina
89  [19] Artem Solyanik & Taisiya Shchur Ukrajina
94  [18] Vladislav Avramenko & Anastasiya Tkachuk Ukrajina
94  [18] Zhan Zhi Gao & Yu Tong Liu Čína
94  [18] Dmitro Hmelyuk & Veronika Dzherih Ukrajina
94  [18] Ivan Kostenko & Sofiya Kotelenets Ukrajina
94  [18] Aleksandr Malyants & Polina Ignatenko Rusko
94  [18] Zongshan Zhu & Zilin Wang Čína
100  [17] Fei Hao Chen & Jia Yan Yao Čína
100  [17] Si Han Chen & Mingxuan Song Čína
100  [17] Nikita Klochkov & Viktoriya Mikhailova Rusko
100  [17] Matviy Korsunkiy & Sophia Kouznetsov USA
100  [17] Semen Poshtuk & Kristina Bidenko Ukrajina
100  [17] Maksim Pushkarov & Nadiya Prokopenko Ukrajina
100  [17] Hang Yuan Zhang & Siyuetong Guo Čína
107  [16] Miikka Ahonen & Sanni Ruutu Finsko
107  [16] Ryan Bendall & Alana Salter Anglie
107  [16] Ivan Coric & Elisabet Alda Georgsdottir Island
107  [16] Jamie Meah & Paris Morgan Anglie
107  [16] Maxim Morris & Olivia King Anglie
107  [16] Gustav Skovbon & Luca Kiss Dánsko
113  [15] Denis Gabriel Catalinoiu & Rebecca Spielmann Rakousko
113  [15] Bogdan Chajka & Anastasiya Ivaskiv Ukrajina
113  [15] Lorenzo Pasquali & Sophia Berto Itálie
113  [15] Zi Shuo Wang & Wang Xinyu Čína
117  [14] Max Bonici & Kseniya Arsenteva Rusko
117  [14] Alessandro Scarola & Emily Ugolini Itálie
117  [14] Timur Valiev & Antonina Hoodyakova USA
120  [13] Rafael Agaev & Anna Panova Rusko
120  [13] Gabriel Leo Ivarsson & Sandra Dilja Kristinsdóttir Island
122  [12] Mason Bevan & Natasha Irons Anglie
122  [12] Mihajlo Kogutenko & Elizaveta Chebotarova Ukrajina
124  [10] Ben Jenkins & Millie Davies-English Anglie

1. kolo (top 173)

125  [20] Marco Diaz Cuadro & Andrea Briguglio Itálie
125  [20] Albert Demin & Yana Dolbich Rusko
125  [20] Yuheng He & Yutong Ge Čína
125  [20] Volodimir Lapin & Evgeniya Polishchuk Ukrajina
125  [20] Timofey Metelkin & Aleksandra Kozlova Rusko
125  [20] David Nikishov & Elizaveta Hajrova Ukrajina
125  [20] Fionn Nolan & Megan Thomas Anglie
125  [20] Kirill Tochilin & Lejla Bevzyuk Rusko
125  [20] Lewis Tutty & Sophie Heyworth Anglie
134  [19] Yang Zhang & Xinxiu Hou Čína
135  [18] Hinrik Óli Gunnarsson & Rakel Asgeirsdottir Island
135  [18] Patryk Poletek & Alicja Matuszczyk Polsko
135  [18] Liu Xihang & Zhu Jiani Čína
135  [18] Yu Hang Zhou & Xi Man Wang Čína
139  [17] Mateusz Kowalczyk & Zofia Stefaniak Polsko
139  [17] Thomas Loveless & Emily Leeves Anglie
139  [17] Einar Ernir Magnusson & Selma Lind Arnadottir Island
139  [17] Hang Zhang & Aoqi Sun Čína
143  [16] Oscar Frederik Ellegaard Povlsen & Anne-Sophie Ellegaard Povlsen Dánsko
144  [15] Robin Hansson & Nea Korkeamäki Finsko
144  [15] Vladislav Krylov & Alina Borodina Rusko
146  [14] Yuto Kamioka & Saya Nakazawa Japonsko
146  [14] Emil Sällström & Laura Todorovic Finsko
148  [13] Helgi Mar Herbertsson & Silvana Osk Jonasdottir Island
148  [13] Jinhao Li & Siya Liu Čína
148  [13] Mikke Luttinen & Erika Lahdenperä Aida Finsko
148  [13] Miko Luttinen & Hanna Porsti Finsko
148  [13] Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg Island
153  [12] Riccardo Chen & Niko Chen Tchaj-wan
153  [12] Mikhail Maslov & Anna Tikunova Rusko
153  [12] Eetu Niittymäki & Niina Vanhatalo Finsko
153  [12] Chenxi Wang & Xinyi Li Čína
157  [11] Jacob Riis Andersen & Emilia Martens-Andersen Dánsko
157  [11] Fannar Kvaran & Fanny Helga Thorarinsdottir Island
159  [10] Fridrik Rafn Arnarson & Elisabet Tinna Haraldsdottir Island
159  [10] Felix Einarsson & Asdis Maria Davidsdottir Island
159  [10] Finnur Hugi Finnsson & Asta Maria Armesto Nuevo Island
162  [9] Oliver Wood & Imogen Pieles Anglie
163  [8] Artem Dolgopolov & Diana Kurbanova Rusko
163  [8] Jie Liu & Zhu Junyi Čína
163  [8] Bogdan Yakovenko & Zinaida Gaeva Ukrajina
166  [7] Egor Nugaev & Alina Pervukhina Rusko
167  [6] Shi Xian Liu & Yu Chen Yue Čína
168  [5] Ryoya Imanishi & Cocona Imanishi USA
168  [5] Arni Thor Ingimundarson & Helena Hafthorsdottir Island
168  [5] Aaro Ristola & Tua Ferchen Finsko
171  [4] Valter Westerlund & My Narvo Finsko
172  [3] Atte Lipsonen & Katariina Kauppila Finsko
173  Kaapo Tusa & Gloria Silvana Villonen Finsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}