Results from International Championships - Amateur Ballroom 11. října 2017
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships
Anglie - Brentwood/London 10. října 2017

Amateur Ballroom 11. října 2017

Finále

1  Chong He & Jing Shan Čína
2  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusko
3  Kyle Taylor & Izabela Skierska Anglie
4  Diego Arias Prado & Ekaterina Ermolina Rusko
5  Dusan Dragovic & Liis End Anglie
6  Igor Reznik & Mariya Polischuk Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [30] Si Cheng Li & Zhou Man Ni Čína
8  [24] Jianan Peng & Jia Ci Zhong Čína
9  [22] Alex Gunnarsson & Anna Trenzeleva Island
10  [14] Oskar Wojciechowski & Karolina Holody USA
11  [13] Artem Kuklin & Alika Dikaya Ukrajina
12  [8] Angelo Gaetano & Clarissa Morelli USA
13  [6] Nikita Druzhinin & Anastasyya Slyusar Ukrajina
14  [3] Alex Plant & Faye Edge Anglie

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

15  [28] James Cutler & Virginie Primeau Kanada
16  [27] Michal Le & Sandra Jablonska Polsko
17  [25] Ilya Golovchenko & Kristina Bogoslavskaya Rusko
17  [25] Oleksandr Kalenyuk & Olena Ablitsova USA
19  [22] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Itálie
20  [21] Maciej Kadlubowski & Maja Kopacz Polsko
21  [19] David Moretti & Francesca Sfascia Itálie
21  [19] Vadim Negrebetskiy & Bettina Hatfield Anglie
21  [19] Andrej Volkov & Dana Makarova Rusko
24  [17] Marko Ilich & Yuliya Kovtunova (aka Sadovskaya) Ukrajina
25  [16] Aleksandr Ovchinnikov & Ewa Dudek Polsko
26  [15] Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Dánsko
27  [14] Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Ukrajina
28  [12] Szymon Kalinowski & Grazyna Grabicka Polsko
29  [9] Dima Dakhnovskyi & Anna Dakhnovska (aka Sukach) Ukrajina
30  [8] Edmund Ault & Veronika Ault (aka Rezepina) Anglie
30  [8] Krzysztof Myka & Agnieszka Osrodka Polsko

4. kolo (top 45)

32  [45] Ivan Iacobbe & Ylenia Dalla Bona Itálie
33  [41] Alexander Borisov & Sofia Shchipskaya Rusko
34  [40] Dan Malov & Anna Kaczmarski USA
34  [40] Brandon Stanley & Diana Miroshnichenko Anglie
36  [39] Yahor Boldysh & Julia Granath Anglie
37  [36] Oliver Hand & Lydia Hall Anglie
37  [36] Liu Shoukun & Wei Mengmeng Čína
37  [36] Xie Cong Xian & Luo Yuting Čína
37  [36] Chen Xiangyu & Jiao Yuehan Čína
41  [30] Michael Foskett & Nika Foskett (aka Vlasenko)
42  [25] Markus Hirvonen & Liisa Setala Finsko
42  [25] Marcus Mitchell & Tetyana Panchenko Anglie
44  [24] Davide Camera & Doriana Guzzo Itálie
45  [23] Damiano Soldati & Laura Fox Anglie

3. kolo (top 78)

46  [17] Marco Barbera & Federica D'Orazi Itálie
46  [17] Filipp Borisenok & Ekaterina Bond Rusko
46  [17] Thorkell Jonsson & India Phillips-Bullock Anglie
49  [16] Zhang Zheng Yang & Yu Yi Čína
50  [15] Danil Dobrovolskiy & Anastasiya Malovana Ukrajina
50  [15] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Norsko
50  [15] Tang Yu Jie & Zhu Yan Zhen Čína
50  [15] Linghao Kang & Anran Xing Čína
50  [15] Elliott Whittaker & Ksenia Gammova Anglie
55  [14] David Cockram & Charlotte Rikke Christiansen Anglie
55  [14] Aleksey Degtyarev & Aleksandra Golovchenko Rusko
55  [14] Jia Jie Liu & Xiao Ting Guo Čína
55  [14] Salvatore Vitacca & Meng Fei Zhai Itálie
55  [14] Yiwen Yao & Ai Ni Zhao Čína
60  [12] Oreste Alitto & Valeria Belozerova Rusko
60  [12] Argo Oblikas & Rosie Ward Anglie
60  [12] Maksim Savitskiy & Polina Ryabovil Ukrajina
60  [12] Florin Vlad & Natalia O''Connor USA
64  [11] Viktor Antonenko & Olga Kulyk Ukrajina
64  [11] Andrey Artemenko & Anastasiya Lisitsina Ukrajina
64  [11] Jerzy Borowski & Lina Liljenberg Švédsko
64  [11] Nicola Caporusso & Francesca Genchi Itálie
68  [8] Bogdan Alekseev & Olesya Karas Ukrajina
68  [8] Ayaz Giniyatullin & Aysylu Giniyatullina Rusko
70  [7] Bartosz Lech & Kornelia Kopaczynska Polsko
71  [5] Maciej Nagorski & Magdalena Fron Polsko
71  [5] Viktor Nugaev & Vasilisa Rudakova Rusko
71  [5] Oleksandr Skornyakov & Agniya Lavrinenko Ukrajina
71  [5] Nikita Tereshin & Polina Pustovalova Rusko
71  [5] Yuan Yiqi & Huan Yanni Čína
76  [3] Eduard Borodov & Ekaterina Golovchenko Rusko
76  [3] Samuel Hacke & Katarina Hermanova USA
78  [1] Justas Zagurskas & Abi Cutts Anglie

2. kolo (top 119)

79  [20] Daniel Jurca & Emilia Scherfelova Slovensko
79  [20] Wang Kun & Xu Wan Čína
79  [20] Evgeniy Lekh & Yuta Krupnova Rusko
79  [20] Konstantin Panchenko & Nadezhda Panchenko (aka Golovan) Rakousko
83  [19] Dominik Frach & Julia Wojcicka Polsko
83  [19] Denis Savitskiy & Valeriya Dudarenko Ukrajina
85  [18] Matteo Conti & Michela Vagni Itálie
85  [18] Guo Si Lin & Li Yu Čína
85  [18] Leandro De Rossi & Alessia D'orazi Itálie
88  [17] Nicolai Bouet & Anna Shagalina Dánsko
88  [17] Sihan Chen & Cao Lu Ying Čína
88  [17] Filip Orzechowski & Gabriela Wolowiec Polsko
88  [17] Ivan Smetkin & Theda Delbruck Německo
92  [16] Miles Chapman & Ivanka Georgieva Anglie
92  [16] Patryk Debski & Justyna Klepczarek Polsko
92  [16] Xu Xin & Qi Wen Yun Čína
92  [16] Bogdan Zabolotniy & Stefaniya Tatsiy Ukrajina
96  [15] Anton Kornyushkin & Anastasiya Burova Polsko
96  [15] Sander Friis Laukas & Philippa Blichfeldt Thoresen Norsko
96  [15] Volodymyr Nyelyenson & Vlada Kovalenko Ukrajina
99  [14] Nie Yanhui & Yiwen Hou Čína
100  [13] Michael Bruni & Chiara Cassai Itálie
100  [13] Mihai Cotos & Stephanie Leyden Austrálie
100  [13] Kirill Ivanov & Alena Trigubko Rusko
103  [12] Angelo Annese & Francesca Casalino Itálie
103  [12] Lewis Hateley & Caroline Court Anglie
105  [11] Timur Beshkenadze & Anastasiya Volynets Ukrajina
105  [11] Peter Christiansen & Helena Bakholm Dánsko
105  [11] Dadi Freyr Gudjonsson & Marta Carrasco Island
108  [10] Michal Kolano & Agnieszka Maciolka Polsko
109  [9] Massimiliano Canali & Greta Andrea Frugoli Itálie
109  [9] Denis Perederiy & Marina Poliakova Ukrajina
111  [8] Andrea Capecchi & Giada Nuti Itálie
111  [8] Luca Fumagalli & Gloria Rinaldi Itálie
113  [7] Thor Bjorgvinsson & Anastasia Shea (aka Sheptitskaya) Anglie
113  [7] Joe Johnson & Eva Johnson Anglie
113  [7] Janis Strelnieks & Eliza Grinvalde Lotyšsko
116  [6] Oskar Gedin & Julia Hallberg Švédsko
116  [6] Kyryll Korchmar & Anna Yankul Ukrajina
118  [4] Rui Chai & Li Wei Ya Čína
118  [4] Alessio Simonata & Micaela Fratepietro Croatia

1. kolo (top 148)

  [25] Pierpaolo Chiantera & Cristina Chiantera Itálie
  [25] Viktor Deev & Varvara Gerasimova Anglie
  [25] Maxwell Harrison & Katie Harrison Anglie
  [25] Michal Pernak & Oliwia Matuszewska Polsko
  [25] Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Itálie
  [25] Filip Sjölander & Ylva Stagler Švédsko
  [25] Charlie Townsend & Ineta Vaicikasukkiate Anglie
  [25] Sasha Ward & Amy Hankin Anglie
  [24] Kieran Brown & Josie Hedges Anglie
  [24] Cameron May & Emma O'reilly Austrálie
  [23] Matteo Granchi & Alice Belcredi Itálie
  [23] Michal Lemieszek & Dominika Gola Polsko
  [22] Dan Koschier & Caroline Katzer Německo
  [21] Zixuan Wang & Shengyue Zhang Čína
  [20] Matej Pritekelj & Sonya Tsekanovsky USA
  [20] Yvo Van Bosch & Yan Yan Wong Holandsko
  [19] Benjamin Nicholson & Aimee Nicholson (aka Whitfield) Nový Zéland
  [17] Sam Ardekani & Fanny Sandegren Švédsko
  [17] Cheng-Ang Chang & Yi-Chun Hua Tchaj-wan
  [17] Dimitri Meyers & Emily Zhang Austrálie
  [17] Ian Whyatt & Rosie Powers Anglie
  [16] Filippo Cassetta & Emanuela Stringaro Itálie
  [16] Mantas Malys & Naomi Omori Anglie
  [15] George Borisov & Ada Au Honkong
  [15] Steven Dean & Krystal Leggett Anglie
  [15] Lucien Maart & Sabrina Serra Austrálie
  [13] Riccardo Nicolosi & Giulia Nicolosi Itálie
  [11] Gideon Bowden & Sophie Payton Anglie
  [6] Victor Karlsen & Vilhelmina Lavrov (aka Bohlin) Švédsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}