Results from International Championships - Junior Ballroom 11. října 2017
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships
Anglie - Brentwood/London 10. října 2017

Junior Ballroom 11. října 2017

Finále

1  Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Rusko
2  Andrei George Toader & Mia Linnik-Holden Anglie
3  Oleg Martynenko & Diana Kalitventseva Ukrajina
4  Georgiy Sizonenko & Olesya Kobylchenko Ukrajina
5  Weixin Zhang & Lu Chun Hua Čína
6  Kirilo Kostruba & Anastasiya Berezenko Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [42] Maxsim Proskurin & Viktoriya Vorontsova Rusko
8  [34] Gylfi Mar Hrafnsson & Maria-Tinna Hauksdottir Island
9  [31] Jinjian Gao & He Hui Zi Čína
10  [26] Vadym Tropsha & Anastasiya Drozhanska Ukrajina
11  [18] Filipp Kochanov & Maria Evseeva Rusko
12  [12] Nikolay Kozyrev & Elizaveta Kuznetsova Rusko
13  [10] Nikita Kanalyuk & Stasya Melnik Ukrajina
14  [6] Vladislav Kidon & Sofiya Kapustina Ukrajina

Čtvrtfinále

15  [15] Axel Kvaran & Hildur Bjork Johannsdottir Island
15  [15] Wiktor Purczynski & Alicja Staskiewicz Polsko
17  [14] Daniel Augustin & Evgeniya Halabadzhah Ukrajina
18  [13] Lin Xiao & Hoi Yi Lo Čína
19  [12] Andrey Sokolov & Polina Kulakova Rusko
20  [11] Wang Zhen & Li Wen Čína
21  [10] Mateusz Kowalczyk & Zofia Stefaniak Polsko
22  [8] Vladimir Kuzmin & Aleksandra Fedorova Ukrajina
22  [8] Timofey Plekhanov & Kseniya Zubkova Rusko
24  [7] Wen Long Xie & Hong Yu Xie Čína
25  [6] Mark Chilcote & Ilinca Badic Anglie
25  [6] Artem Logachev & Elena Sefer Ukrajina
27  [5] Mihail Afonin & Yuliya Vinokurova Ukrajina
27  [5] Ryan Bendall & Alana Salter Anglie
27  [5] Daniel Myslicki & Natalia Koss Polsko
27  [5] Gustav Skovbon & Valeria Grafova Dánsko
31  [3] Andrei Cutashevskii & Maria Turceaninova Moldávie
32  [1] Oleg Chernyshev & Veronika Gireyko Rusko

2. kolo (top 61)

33  [14] Dmitriy Shichkin & Polina Bogorodskaya Rusko
34  [13] Korey Andrews & Madison Ingoldsby Anglie
34  [13] Wen Ge Nie & Rui Zhou Rusko
34  [13] Dmitrij Sivchuk & Ekaterina Bushinskaya Ukrajina
34  [13] Jiang Yuhan & Li Yiran Čína
38  [12] Elliot Blant-Harwood & Scarlett Houston Anglie
38  [12] Liu Fei Chang & Rao Yuxuan Čína
38  [12] Aron Logi Hranannarsson & Halldora Isold Thordardottir Island
38  [12] Joseph Hughes & Marina Morris Anglie
42  [11] Christopher Ponomarenko & Ella Perry Anglie
43  [10] Oleksandr Falshovnik & Darya Yaremchuk Ukrajina
44  [9] Yu Huang & Chen Ye Čína
44  [9] Danil Kolomiets & Daria Kolomiets Moldávie
44  [9] Lauritz Thoresen & Emilia Swann Anglie
44  [9] Zhang Ze Xu & Jianing Ding Čína
48  [8] Jincheng Chen & Wen Qian Cui Čína
49  [7] Mason Bevan & Natasha Irons Anglie
49  [7] Jinliang Chen & Guo Zhan Čína
49  [7] Liyang Han & Xue Chen Čína
49  [7] Aleksandr Mysyk & Darja Karpukhina Ukrajina
53  [6] Stefan Chiari & Lisa Cudin Itálie
53  [6] Robert Donohoe & Grace Ward Anglie
53  [6] Wu Xiao Hui & Shi Yun Lin Čína
53  [6] Yan Chen Li & Liu Ni Čína
57  [4] Duo Wang & Xuan Yan Čína
58  [3] Wei Lin & Yu Zi Xie Čína
58  [3] Mikola Panchenko & Sofìya Alba Ukrajina
58  [3] Junyuan Wu & Mengyao Wu Čína
61  [2] Adrian Romanowski & Sigrun-Rakel Olafsdottir Island

1. kolo (top 89)

62  [17] Fionn Nolan & Megan Thomas Anglie
62  [17] Danilo Onisko & Sofìya Romanenko Ukrajina
62  [17] Kai Zhang & Rui Qi Qin Čína
65  [16] Qi Peng Ou & Yangshan Ou Čína
65  [16] Gethin Poacher & Ellie-Jay Jones Talbot Wales
67  [15] Si Yuan Deng & Lili Xiao Čína
67  [15] Zhang Penghui & Ding Hanhan Čína
69  [14] Timurs Cepurnojs & Keila Swain Anglie
69  [14] Lizhuo He & Xin Xin Kang Čína
69  [14] Yi Lin Ma & Badi Di Jie Čína
69  [14] Maxim Morris & Issy Dulham Anglie
73  [12] Wen Di Yu & Shi Qi Xu Čína
74  [11] Hao Lijia & Yijun Su Čína
74  [11] Yan Xuan Xu & Yuhan Chen Čína
76  [10] Edoardo Chidichimo & Mia Ward Anglie
76  [10] Li Quan Wang & Chen Jiang Čína
78  [9] Shi Xiao Tang & Wang Yan Čína
79  [8] Yu Bo Gui & Bei Er Tang Čína
79  [8] Arthur Sugonajev & Victoria Barker Anglie
81  [7] Haoran Sun & Qianer Yang Čína
82  [6] Hou Ze Feng & Yue Lin Čína
82  [6] Thomas Loveless & Emily Leeves Anglie
84  [5] Jin Bo Li & Dan Dan Liu Čína
84  [5] Zhendong Li & Degu Cun Čína
84  [5] Zhou Zi Ping & Li Xin Čína
87  [4] Gleb Gavrilicenco & Jana Gavrilicenco Anglie
87  [4] Jin-Ye Lee & Chien-Hsuan Lin Tchaj-wan
87  [4] Rusen Qian & Qianying Huang Čína
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}