Results from International Championships - Professional Rising Star Ballroom 11. října 2017
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships
Anglie - Brentwood/London 10. října 2017

Professional Rising Star Ballroom 11. října 2017

Finále

1  Anton Nedotsukov & Anna Rozhkova Rusko
2  Jack Beale & Natalia Siyanko Anglie
3  Qinglong Ping & Yuhong Yan Čína
4  Guo Ying & Xin Yuan Wan Anglie
5  Ben Taylor & Stefanie Bossen Anglie
6  David Klar & Denise Margret Yaghi Austrálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [30] Kenji Moriwaki & Miku Matoba Japonsko
8  [29] Christian De Cillis & Kamila Brozovska Itálie
9  [27] Sergiy Bosetskyy & Kateryna Mizera Ukrajina
10  [26] Liu Ya & Wang Yi Xi Čína
11  [24] Stefano Di Brino & Bianka Zubrowska USA
12  [19] Wu Ke & Mariia Hirvonen Čína
13  [18] Emanuele Pappacena & Francesca Pappacena (aka Lazzari) USA
14  [17] Daisuke Miura & Miwako Miura Japonsko
15  [2] Hide Nakajima & Miki Nakajima (aka Kinoshita) Japonsko

Čtvrtfinále

16  [13] Yuichi Fukuda & Elizabeth Gray Japonsko
16  [13] Wu Hao & Ding Nan Čína
16  [13] Koji Kobayashi & Miho Akanuma Japonsko
16  [13] Sang-woong Nam & Se Hee Lee Korea (Jižní)
20  [12] Marco Spadafora & Edvige Bilotti Itálie
20  [12] Earle Williamson & Liana Bakhtiarova USA
22  [11] Nikita Novikov & Dovile Sutaite Honkong
23  [10] Masato Tanaka & Kumi Tanaka Japonsko
24  [9] Kazufumi Usui & Megumi Usui (aka Ishijima) Japonsko
25  [8] Aleksey Polozhaenko & Vera Shiryaeva Rusko
26  [7] Jonas Kazlauskas & Kathleen Ilo USA
26  [7] Satoshi Yuuki & Chiharu Masuda Japonsko
28  [6] Denys Parfyonov & Tetyana Sopit Ukrajina
28  [6] David Vejchar & Veronika Hanusova Česká republika
30  [4] Yuriy Ognov & Tetyana Rozhkova Ukrajina
31  [3] Dmytro Savynskyi & Yulia Savynska (aka Fursova) Ukrajina
32  [1] Jacek Stefanski & Joanna Korab-Stefanska Polsko

2. kolo (top 60)

33  [14] Nazar Batih & Mariko Cantley USA
33  [14] Riccardo Conte & Eleonora Conte (aka Filippi) Itálie
33  [14] Nobuya Higuchi & Sayaka Shibata Japonsko
33  [14] Yuji Hiroshima & Arisa Ishiwata Japonsko
33  [14] Jens Kaiser & Ulrike Schulz Německo
33  [14] Koichi Nishio & Ai Shimoda Japonsko
33  [14] Hirotaka Shimada & Akika Muramatsu Japonsko
40  [13] Mikhail Eremeev & Olesya Eremeeva Singapur
40  [13] Sang Hyo Jo & Sae Rom Bae Korea (Jižní)
40  [13] Jinung Kim & Sena Kang Korea (Jižní)
40  [13] Oleksandr Mullyar & Kateryna Mullyar (aka Gerasymenko) Ukrajina
44  [12] Igor Colac & Roxane Milotti USA
44  [12] Manabu Sugai & Yuriko Showa Japonsko
44  [12] Takashi Sugino & Irep Sarisaltik Japonsko
47  [11] Yohei Fujita & Mirai Ii Japonsko
47  [11] Takuya Komatsu & Nanako Morikawa Japonsko
47  [11] Yuri Nartov & Sarika Hudson USA
47  [11] Taichi Shimizu & Saki Shimizu Japonsko
47  [11] Shin Wakashiro & Yulia Tatsumi Japonsko
52  [10] Maksim Ilinov & Viktoriya Ilinova (aka Bakalyar) Ukrajina
52  [10] Conant Liu & Hiu Mui Wan Honkong
54  [9] Marcin Kisztelinski & Dominika Kowalczyk Polsko
55  [8] Volker Schmidt & Ellen Jonas Německo
56  [7] Hiroaki Murofushi & Aya Aonuma Japonsko
57  [6] Hideyuki Matsumoto & Mari Ikeda Japonsko
58  [5] Semen Iatsenko & Anastasiya Pashkeeva Rusko
58  [5] Mikhail Solovyev & Maria Solovyeva Rusko
58  [5] Yuichiro Sueyasu & Yuka Kimura Japonsko

1. kolo (top 95)

61  [19] Yutaro Matsuzaki & Mako Tomioka Japonsko
62  [18] Noriaki Matsuoka & Yuki Matsuoka Japonsko
62  [18] Li Miao & Zhou Yang Bowen Čína
62  [18] Dawid Rozycki & Sara Whiter Austrálie
65  [17] Kunyu Hsieh & Yichun Chloe Ko Čína
65  [17] Dmitriy Solomakha & Gabriela Solomakha (aka Sevillano) USA
67  [16] Young Chan Ko & Yulina Shim Korea (Jižní)
67  [16] Hikaru Mizuide & Kana Amamiya Japonsko
67  [16] Matt Wu & Sharon Hsiao Tchaj-wan
70  [15] Fabio d'Angelo & Amy d'Angelo (aka Ward) Anglie
70  [15] Toshihiro Oka & Mizuki Hirade Japonsko
70  [15] Simon Shih & Jasmine Ku Tchaj-wan
73  [14] Katsuyoshi Nishida & Haruka Sato Japonsko
74  [13] Daisuke Ono & Kana Nakamura Japonsko
74  [13] Tomoyuki Sakurai & Saori Kisu Japonsko
76  [12] Hiroshi Fujika & Mayu Fujika (aka Hatada) Japonsko
76  [12] Norichika Ikemoto & Mama Kashimoto Japonsko
76  [12] Kazuhisa Mikami & Chika Kawamata Japonsko
79  [11] Dong Huang He & Carman Chui Čína
79  [11] Wataru Onishi & Chikaru Ikeda Japonsko
81  [10] Vincenzo Esposito & Yo Matsubara USA
81  [10] Serkan Ötztürk & Juliane Klebsch Německo
81  [10] Sang-hyeon Park & Park Seonhee Korea (Jižní)
81  [10] Hidetaka Tamai & Saya Ishii Japonsko
85  [9] Jesper Rechendorff Pedersen & Kay-yvonne Campe Dánsko
86  [8] Dong Jun Kim & Cho Long Bae Korea (Jižní)
87  [7] Gaku Sakakihara & Nana Sakakihara (aka Yasaka) Japonsko
88  [5] David Koglin & Stephanie Götz Německo
88  [5] Vladimir Morochko & Natalia Razhnovskaya Itálie
88  [5] Kazuya Tamekuni & Sae Nirei Japonsko
91  [4] Rex Chun-jen Hsu & Selena Wan-ling Hou Tchaj-wan
92  [3] Yang Bin & Sin Ping Kwok Čína
92  [3] Richard Peters & Olga Peters (aka Mayes) Nový Zéland
94  Daniel Erychleb & Dana Jiríkova Česká republika
94  Han Ly & Crystal Li Kanada
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}