Results from Dutch Open Assen 2017 - Dutch Open Rising Stars Latin Championship 10. listopadu 2017
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Dutch Open Assen 2017
Holandsko - Assen 9. listopadu 2017

Dutch Open Rising Stars Latin Championship 10. listopadu 2017

Finále

1  Lloyd Perry & Rebecca Scott Anglie
2  Petur Fannar Gunnarsson & Polina Oddr (aka Shevchuk) Island
3  Konstantin Kaftan & Antonina Zhukova Rusko
4  Nazar Kovalenko & Stanislava Laguta Ukrajina
5  Cristian Priori & Dasha Loginova Itálie
6  Aleksandr Zevelev & Alina Agarkova Rusko
7  Evgeni Kuzin & Ulyana Maksimkina Rusko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Aaron Flynn & Niamh Curtin Irsko
8  Pirayut Saharifa & Iryna Shved Thajsko
10  Ilya Kashirkin & Anastasiya Abramenkova Rusko
10  Oleg Skaskiv & Viktoriya Mayster Ukrajina
12  Roman Oligov & Katerina Sahanenko Ukrajina

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  Dmitry Chechkyn & Taisiya Chalbasova Rusko
13  Ignatiy Malkov & Galina Voitenko Anglie
15  Michal Bartkiewicz & Wiktoria Omyla Polsko
16  Nikita Polyakov & Darya Dubchak Rusko
17  Daniel Hustiuc & Martina Zuccarello Itálie
18  Nikita Pavinskiy & Polina Korotkova Rusko
19  Volodymyr Nyelyenson & Vlada Kovalenko Ukrajina
20  Ryan Raffloer & Jessica Li USA
21  Grigoriy Golodnov & Oleksandra Burakova Ukrajina
21  Marko Yong-Kun Long & Victoria Jia-Ni Cheng Čína
23  Harry Keep & Georgia Blatch Anglie
24  Stanislav Lipshits & Julia Tomas Ukrajina
25  Rafael Flaishman & Elis Kaplan Israel

4. kolo (top 48)

26  Daniil Egorenko & Maria Danutsa Rusko
26  Denys Leonidov & Valeriya Bushuk Ukrajina
28  Alex Maslanka & Christine Budniak Kanada
29  Mitchell Itkin & Natasha Shevchenko USA
29  Brendan Pierce & Katerina Samonas Irsko
31  Konrad Gadko & Angelika Jaszewska Polsko
31  Andreas Ioannou & Martha Birli Řecko
33  Vladyslav Khilchenko & Olena Dudka Ukrajina
34  Oleksandr Martsynyuk & Nicole Duque Ukrajina
34  Leonardo Uni & Aiste Survilaite Litva
36  Denis Fesenko & Tatevik Chibukhchyan Ukrajina
37  Oskar Dziedzic & Katarzyna Vu Manh Polsko
37  Sergey Kolesnikov & Violetta Dzenik Rusko
37  Wojciech Kucina & Karolina Szymanska Polsko
40  Björn Ragnarsson & Caitlin Heasman Anglie
40  Artur Solomovych & Elena Boyko Ukrajina
42  Aleksandr Gluschenko & Dyana Ovcharenko Ukrajina
43  Adir Blumfeld & Yana Dobrovsky Israel
43  Tomasz Jaszewski & Alicja Kotarba Polsko
45  Jason Cicard & Regina Kleinfelder Francie
46  Sebastian Gulaj & Wiktoria Drozd Polsko
47  Igor Gorobchenko & Ekaterina Maksimovich Ukrajina
47  Mieszko Maslowski & Wiktoria Kierasinska Polsko

3. kolo (top 96)

49  Sergiy Chernykov & Darina Kulish Ukrajina
49  Arsen Gavrishchuk & Aleksandra Kalinichenko Ukrajina
49  Federico Marianasonte & Federica Salute Itálie
49  Dmitriy Sotin & Darya Spesivtseva Ukrajina
49  Robert Virenius & Veera Hedman Finsko
54  Dmytro Bidyuk & Mayya Sova Ukrajina
54  Ivan Raditsa & Yuliya Tarabrina Rusko
56  Evgen Kuklin & Anastasia Miller Německo
56  Oleksii Milinchuk & Liliya Milinchuk Ukrajina
58  Mateusz Ostrowski & Marzena Dudek Polsko
59  Kirill Dovzhik & Alicia Philips Bullock Anglie
60  Anders Koch & Victoria Ore Petersen Dánsko
61  Adrian Banas & Magdalena Tarnowska Polsko
61  Roman Osadchiy & Mariya Opara Ukrajina
63  Nikita Grygorchuk & Mariya Survachova Ukrajina
63  Nikita Semenchenko & Darya Rudenko Ukrajina
63  Radim Vyslouzil & Anna Sloukova Česká republika
66  Vladyslav Batareynyy & Alena Pilipenko Ukrajina
66  Michal Gumkowski & Sylwia Madenska Polsko
66  Oliver Hand & Lydia Hall Anglie
66  Jefferson Pimentel & Lo Weng Che Malajsie
66  Maciej Walczak & Anna Piaseczna Polsko
66  Denis Zaluzhnyy & Anastasiya Koneva Ukrajina
72  Nikita Bespalov & Elizavetta Litvinenko Ukrajina
72  Rafal Wosiak & Marzena Karwatowska Polsko
74  Gryhoriy Dudyak & Yuliya Pechonkina Ukrajina
74  Scott Nicholson & Sarina Wright USA
76  Oleksij Avdeev & Darya Baeva Ukrajina
76  Maciej Rygielski & Iwona Weglinska Polsko
76  Ivan Tkachenko & Diana Gritsenko Ukrajina
79  Boris Denisov & Tanelia Shklyar Israel
79  Simone Spagna & Francesca de Masi Itálie
81  Lenel Artist & Thanique Mohnen Holandsko
81  Nikos Moyrkas & Maria-Aliki Kourtesi Řecko
81  Jacob Persson & Linn Hegdahl Švédsko
84  Niccolo Berzolla & Nicole Randelli Itálie
84  Vladyslav Chumak & Anna Velyka Ukrajina
84  István Novák & Daniella Sebesi Maďarsko
87  Michal Repecki & Oliwia Tracz Polsko
88  Alexandru Grama & Valeria Budeanu Moldávie
88  Lukasz Piekarski & Larissa Sneek Holandsko
90  Damiano Paradisi & Ilaria Buioni Itálie
90  Dominik Rudnicki-Sipajlo & Natalia Prylowski Polsko
92  Andrea Erdas & Alessia Carta Itálie
92  Daniel Gurevich & Tali Halfin Israel
94  Vernon Choo Kay-Yin & Elie Chia Yen-Thing Malajsie
94  Daniil Podliesnyi & Elizaveta Voloshanenko (aka Kanchenko) Ukrajina
96  Giorgi Choliashvili & Maria Kamenidi Řecko

2. kolo (top 124)

97  Valeriy Bystrov & Anastasiya Kolgina Rusko
97  Luka Gavva & Anna Wrotniak Polsko
97  Jinhong Huang & Yangxinrui Xiao Čína
97  Yuriy Troyanovskiy & Evgeniya Shidlovska Ukrajina
97  Rustam Yusifov & Olga Ovcharenko Ukrajina
102  Sergey Kostenko & Ulyana Arkhangelskaya Rusko
102  Vyacheslav Kotov & Weronika Jedwabna Polsko
102  Vilem Parik & Jana Sigutova Česká republika
105  Sander Daamen & Mélissa Manders Holandsko
105  Karol Ossowski & Patrycja Sech Polsko
105  Mirko Pepe & Simona Danese Anglie
108  Samuel Hacke & Katarina Hermanova USA
108  Cyprian Kapitan & Nikola Lubowicka Polsko
110  Adam Matecki & Katarzyna Wolowiec Polsko
110  Anthony Romeo & Noemi Di Stefano Itálie
110  Tino Sacaneno & Ivetta Stolarska Anglie
113  Dmitry Muchnik & Sarit Konikov Israel
113  Gregory Rybakov & Eva Tulchinsky USA
115  Flavio Martins Desa & Alessia Castrovinci Švýcarsko
115  Mateusz Sobala & Paulina Gawel Polsko
117  Vlad Fedorov & Oksana Shustrova Rusko
117  Lukasz Szczerbinski & Elwira Jurczyszyn Polsko
117  Mattia Zini & Violeta Jovanovic Itálie
120  Tristan Geiger & Catherine Pisarenko Švýcarsko
120  Domenico Paolella & Maddalena Russo Itálie
122  Damian Grabowski & Kinga Kaczmarek Polsko
122  Valentin Logvich & Maria Siskova Ukrajina
124  Charlie Billington & Georgina Bondfield Nový Zéland

1. kolo (top 157)

125  Mateusz Mocek & Magdalena Mocek (aka Tomczak) Polsko
125  Artur Nawrat & Monika Wieclav Česká republika
125  Jamie Smuts-Steyn & Helena Alabaf Anglie
128  Roman Gopaytsa & Yuliya Kirichenko Ukrajina
128  Michael Martinez & Anastasiya Kovtunenko Ukrajina
128  Louis Myburgh & Tatyana Grippaldi Jihoafrická republika
131  Luca Camedda & Claudia Oggiano Itálie
132  Grzegorz Antosz & Ewelina Kmieciak Polsko
132  Nemanja Buovski & Anna Garevskikh Švýcarsko
132  Zef Orbons & Claudia Van Helm Holandsko
135  Joshua Gobbo & Arianna Tagliapietra Itálie
136  Wouter Grootendorst & Evi Luijten Holandsko
136  Mark Saiboo & Kristina Dejnega Holandsko
138  Giorgos Geronikos & Tatiani Chatzimpinou Řecko
138  Joel-Thor Joelsson & Heida-Karen Fylkisdottir Island
138  Roman Kalynii & Nataliya Kalinchuk Ukrajina
138  Aleksandr Rozhnov & Yuliya Vasileva Ukrajina
142  Johannes Hofmann & Lisa Laiblin Německo
143  Wouter Stroes & Miloe Deenen Holandsko
144  Sandro Tchórzewski & Julita Lemke Polsko
145  Pedro Xambre Teixeira & Lucia Melo Dos Santos Portugalsko
146  Sander Lam & Amber Van Schaik Holandsko
146  Memos Roussos & Ria Sanida Řecko
148  Jean-Paul Hoppenbrouwers & Karjolieke Van Broekhoven Holandsko
148  Ivan Korneev & Olga Efremova Rusko
148  Nicolas Sommer & Alexise Pineaud Francie
151  Pedro Barroso & Joana Cristovao Portugalsko
152  Iwayan Adi Purana Sanjaya & Ni Nyoman Ivana Maharani Holandsko
152  Sergey Sivkovich & Kamilla Nizamova Rusko
154  Marco Eijssens & Linda Eijssens Holandsko
154  Salvatore La Monica & Alessandra Bannino Itálie
156  Lev Polunin & Liudmila Minaeva Holandsko
157  Pedro Rocha & Viviana Gonzaga Portugalsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}