Results from Blackpool Dance Festival 2017 - Amateur Latin 29. května 2017
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Dance Festival 2017
Anglie - Blackpool 25. května 2017

Amateur Latin 29. května 2017

Finále

1  Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina USA
2  Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Slovinsko
3  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovinsko
4  Salvatore Sinardi & Viktoriya Kharchenko Itálie
5  Austin Joson & Nino Dzneladze USA
6  Anton Nesterko & Dariya Maryuschenko Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [17] Darren Hammond & Milla Lykke Jihoafrická republika
8  [16] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina USA
9  [14] Nasko Gendov & Anna Lisova Itálie
9  [14] Vladimir Litvinov & Lyubina Kuznetsova Rusko
11  [7] Kiki Nyemchek & Magda Fialek USA
12  [4] Tagyr Mansurov & Alexandra Kondrashova USA

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  [19] Luca Urso & Alessandra Tripoli Itálie
14  [17] Tal Livshitz & Ilana Keselman USA
15  [16] Sergey Maksyuta & Elisaveta Vnuchkova Rusko
16  [14] Svyatoslav Gerasimov & Anastasiya Zakharchuk Rusko
16  [14] Denys Samson & Yuliya Nikitenko Anglie
18  [13] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukrajina
19  [12] Alexander Chernositov & Arina Grishanina USA
20  [10] Wu Liu Fu & Yu Jun Du Čína
20  [10] Adam Hathazi & Morgana Lakatos-Hayward Kanada
22  [8] Benjamin Jones & Amy Dowden Anglie
23  [7] Mikhail Popov & Veronika Tamarova Rusko
24  [6] Ruslan Khisamutdinov & Elena Rabinovich Rusko

Round 5 (top 49)

25  [20] Joel Lopez & Kristina Bespechnova Španělsko
25  [20] Alessio Manni & Giulia Antonelli Itálie
27  [19] Chengyu Ge & Zicheng Wu Čína
28  [18] Tang Yi Ming & Huang Xin Yi Čína
28  [18] Kirill Voronin & Tatyana Kosenko Rusko
30  [17] Gleb Chernyavsky & Maryna Steshenko Německo
31  [16] Anton Lam-Viri & Anastasiya Savinskaya Rusko
32  [15] Matteo Cossu & Viktoriya Kachalko Itálie
33  [14] Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Polsko
33  [14] Pavel Stepanchuk & Gabriella Sabler USA
33  [14] Igor Wilczynski & Irina Grishina Polsko
36  [12] Kwok Chun Sing & Xiezhuoyi Fen Čína
37  [11] Silvio Antonio Anselmi & Eleonora Riccardi Itálie
37  [11] Andrey Patrushev & Ekaterina Bralyuk Rusko
39  [10] Francesco Garofalo & Magda Strzesnicka Itálie
39  Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rusko
41  [9] Dmitriy Semeshkin & Karina Zadoyan Rusko
42  [8] Kirill Aleksandrov & Anastasiya Dubrovskaya Rusko
42  [8] Cristian Priori & Dasha Loginova Itálie
42  [8] Angelo Serena & Cristiana Serena Itálie
45  [7] Adelmo Mandia & Leah Rolfe Anglie
46  [6] Yevgenii Orlov & Marina Yerina USA
46  [6] Volodymyr Sharapov & Natalia Glebocka Polsko
48  [5] Maksim Bodnar & Anna Pismennaya Ukrajina
48  [5] Luke Miller & Ellie Beacock Anglie

4. kolo (top 96)

50  [20] Rafael Flaishman & Yael Pasternak Israel
50  [20] Maksim Pavlov & Aleksandra Kuznetsova Rusko
50  [20] Mickael Vaganay & Amandine Mauceri Francie
53  [19] Igor Ifliand & Camille Webb Austrálie
53  [19] Taras Savitskyy & Yuliya Steshenko USA
53  [19] Justin Sharrock & Amy Sharrock Austrálie
56  [18] Meng Jia Cui & Jiang Yu Lin Čína
56  [18] Roberto Imparato & Beatrice Tiberia Itálie
56  [18] Dario Pizzo & Karen D'albundo Francie
56  [18] Pirayut Saharifa & Iryna Shved Thajsko
60  [17] Lu Deyu & Jiao Ran Čína
60  [17] Daniel Falkenberg & Zhanna Sablina Rusko
60  [17] Carlos Gu & Susan Sun Čína
60  [17] Aleksandr Zevelev & Valeriya Verstova Rusko
64  [16] Shim Young Eun & Giulia D'Alessandro Korea (Jižní)
64  [16] Oleksandr Kamniev & Kateryna Kamnieva (aka Perevoznyk) USA
64  [16] Ilya Sizov & Sofiya Ternovaya Rusko
67  [15] Michal Kulesza & Adrianna Lojszczyk Polsko
67  [15] Vlad Kvartin & Yulia Koshkina USA
69  [14] Bogdan Bernatsky & Bella Bakarova Rusko
69  [14] Gong Chao Qun & Zhuo Lian Wei Čína
69  [14] Rami Schehimi & Susan Fichte Německo
72  [13] Yang Hang & Yan Yan Yanise Choy Honkong
72  [13] Darren Morrissey & Klaudia Zaniewska Anglie
72  [13] Nikolai Tarasov & Sarah Nolan USA
75  [12] Ewoud Fidom & Melanie Weiler Holandsko
75  [12] Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Bělorusko
75  [12] Roman Oligov & Katerina Sahanenko Ukrajina
78  [11] Nazariy Blagyy & Marketa Vlckova USA
78  [11] Daniel Hustiuc & Martina Zuccarello Itálie
80  [10] Marco Brosseau & Alice Muraru Kanada
80  [10] Aaron Flynn & Niamh Curtin Irsko
80  [10] Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Rusko
80  [10] Harrison Keep & Georgia Blatch Anglie
80  [10] Jun Wei Zhang & Hu Wen Li Čína
85  [9] Michal Galek & Klaudia Galek (aka Kedzierska) Polsko
85  [9] Dadi Freyr Gudjonsson & Marta Carrasco Island
87  [8] Konrad Gadko & Angelika Jaszewska Polsko
87  [8] Andreas Ioannou & Martha Birli Řecko
87  [8] Tomasz Jaszewski & Alicja Kotarba Polsko
87  [8] Fabian Taeschner & Darja Titowa Německo
87  [8] Evgeny Urazgildeev & Anna Sozina Rusko
92  [7] Matteo Rosati & Sabrina Rossetti Itálie
93  [6] Daniil Egorenko & Maria Danutsa Rusko
94  [5] Jaroslav Obona & Dominika Roskova Slovensko
95  [2] Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Rusko
96  W Petar Daskalov & Zia James Anglie

3. kolo (top 143)

97  [25] Lukas Alisauskas & Simona Alisauskas (aka Grubeviciute) Litva
97  [25] Andriy Besyedin & Amanda Herrschaft USA
97  [25] Aleksander Holod & Magdalena Kogut Polsko
97  [25] Marko Yong-Kun Long & Victoria Jia-Ni Cheng Čína
97  [25] Federico Marianasonte & Federica Salute Itálie
97  [25] Freythor Ossunrarson & Sophie Webb Anglie
97  [25] Vadim Shvidanenko & Diana Nonik Ukrajina
97  [25] Mateusz Sobala & Paulina Gawel Polsko
97  [25] Maxim Stadnik & Athina Palaiologou Řecko
97  [25] Artem Syzdykov & Katya Syzdykova (aka Neustroeva) Rusko
97  [25] Sergey Yurchenko & Nina Chernyshova Rusko
108  [24] Roman Gerbey & Oksana Lukyanenko Ukrajina
108  [24] Mengju Li & Xuejiao Yu Čína
108  [24] Dominik Rudnicki-Sipajlo & Natalia Prylowski Polsko
108  [24] Simone Spagna & Francesca de Masi Itálie
108  [24] Christian De Spirito & Ylenia Chiattone Itálie
108  [24] Guangyan Yu & Jianqiu Xu Čína
108  [24] Chen Wei Zhu & Jia Jia Wei Čína
115  [23] Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rusko
115  [23] Manuel Vampo & Federica Mosetti Itálie
117  [22] Jason Cicard & Regina Kleinfelder Francie
117  [22] Valentin Isaev & Bethany Howard USA
117  [22] Mueng Soo Kim & So Yeon Park Korea (Jižní)
117  [22] Kacper Klepacz & Agata Wawrzusiszyn Polsko
117  [22] Salvatore Mannella & Luciana Baima Itálie
117  [22] Vadim Potapov & Elena Pilipenko Portugalsko
117  [22] Dmytro Zayats & Anastasiia Rozdabara Ukrajina
124  [21] Lenel Artist & Thanique Mohnen Holandsko
124  [21] Mateusz Ostrowski & Marzena Dykman (aka Dudek) Polsko
126  [20] Chad Faessler & Danika Flood Kanada
126  [20] Eric Groysman & Dakota Pizzi USA
126  [20] Michal Jarzyna & Magdalena Tomaka Polsko
126  [20] Miroslav Randjelovic & Michaela Kemnitzer Německo
126  [20] Marcin Rosinski & Katarzyna Wdowicz Polsko
126  [20] Liu Suyang & Yu Han Gu Čína
132  [19] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglie
133  [18] Wei Xiong Chen & Meng Han Cui Čína
133  [18] Jin Eok Kim & Su Yeon Ko Korea (Jižní)
133  [18] Maciej Rygielski & Iwona Weglinska Polsko
136  [17] Sigurdur Mar Atlason & Maria Baikova Island
136  [17] Giorgi Choliashvili & Maria Kamenidi Řecko
136  [17] Artem Kruchin & Darya Kravchuk Rusko
136  [17] Li Rongzhi & Yunjia Zhang Čína
140  [16] Karol Jesionek & Sylwia Gorczyca Polsko
140  [16] Declan Taylor & Victoria Akhurst Austrálie
142  [13] Kavin Rathna & Lindsey Lum Singapur
142  [13] Maciej Walczak & Anna Piaseczna Polsko

2. kolo (top 241)

144  [17] Serhii Borushko & Elizaveta Voloshanenko (aka Kanchenko) Ukrajina
144  [17] Dylan Cary & Monica Lee USA
144  [17] Nikita Gordenkov & Darya Matrosova Rusko
144  [17] Steve Grenier & Maryse Loiselle Kanada
144  [17] Denys Leonidov & Valeriya Bushuk Ukrajina
144  [17] Bruno Rocha & Barbara Catarina Marques Portugalsko
150  [16] Kamil Andrzejewski & Dominika Rucinska Polsko
150  [16] Vlad Fedorov & Oksana Shustrova Rusko
150  [16] Simone Iannuzzi & Tove Villfor Švédsko
150  [16] Marcello Mecocci & Francesca Campobassi Itálie
150  [16] Mirko Pepe & Simona Danese Anglie
150  [16] Bogdan Alexandru Voicu & Ana Maria Dima Holandsko
156  [15] Ignat Calasnic & Tara James Anglie
156  [15] Maurizio Conte & Floriana Conte Itálie
156  [15] Pavel Lysyy & Ekaterina Novikova Rusko
156  [15] Lyu Masuda & Siobhan Power Austrálie
156  [15] Andrew Nolo & Alexandra Vladimirov Austrálie
156  [15] Andrey Olgomets & Nastassia Saynkarova Rusko
156  [15] Damiano Paradisi & Ilaria Buioni Itálie
156  [15] Jamie Smuts-Steyn & Selena Quambusch Anglie
156  [15] Yuzhuo Sun & Lai Man Yip Čína
156  [15] Michal Szeliga & Katarzyna Przydzial Polsko
156  [15] Przemyslaw Wojszel & Magdalena Kowal Polsko
156  [15] Mattia Zini & Violeta Jovanovic Itálie
168  [14] Hendrik J. Benninger & Patrycja Studer Švýcarsko
168  [14] Aleksey Bezdetko & Alisiya Yezhova Ukrajina
168  [14] Damiano Ferrero & Eliza Dan Itálie
168  [14] Justas Girdvainis & Goda Simaityte Litva
168  [14] Michal Gumkowski & Sylwia Madenska Polsko
168  [14] Shai Jason Jiao & Jin Yu Čína
168  [14] Jack Johnson & Joanne De Jager Austrálie
168  [14] Yang Kai-Ghun & Yang Yung-Ching Čína
168  [14] Evgeny Kotov & Valeria Skosyrskaya Rusko
168  [14] Mathew Nicholson & Wendy Yuanxin He Austrálie
168  [14] Wouter Stroes & Miloe Deenen Holandsko
168  [14] Marco Tseng & Nancy Chang Tchaj-wan
180  [13] Flavio Martins Desa & Alessia Castrovinci Švýcarsko
180  [13] Roman Gopaytsa & Yuliya Kirichenko Ukrajina
180  [13] Matthew Keeble & Bethany Goddard Anglie
180  [13] Vito Mandia & Ilenia Fanelli Itálie
180  [13] Scott Nicholson & Sarina Wright USA
180  [13] Jefferson Pimentel & Lo Weng Che Malajsie
180  [13] Hyun Hyuk Shin & Mi Jung Kim Korea (Jižní)
180  [13] Antonio Valerio & Valentina Avagliano Itálie
188  [12] Tomasz Boja & Kamila Gwozdz Polsko
188  [12] Gabriele Cipriani & Sara Dante Itálie
188  [12] Jam Liu & Eliza Lin Tchaj-wan
188  [12] Deng Lu & Hou Yongna Čína
188  [12] Piotr Musialkowski & Magda Klopotowska Polsko
188  [12] Ma Xianwei & Yang Yang Čína
194  [11] Kar Man Chong & Say Onn Ooi Malajsie
194  [11] Marcel Daamen & Lisa Damen Belgie
194  [11] Enming Liu & Jiatong Gu Čína
194  [11] Rafal Wosiak & Marzena Karwatowska Polsko
198  [10] Enesio Iudicone & Ylenia Fragione Itálie
198  [10] Maxime Laforest & Emmy Chladek Kanada
198  [10] Michael Mudrik & Natalie Vollmer Německo
198  [10] Jacob Persson & Linn Hegdahl Švédsko
198  [10] Luca Scalzo & Arianna Murri Itálie
203  [9] Charlie Billington & Georgina Bondfield Nový Zéland
203  [9] Chen Yang I & Yan Ru Pan Tchaj-wan
203  [9] Martin Ianchev & Asia Katsarska Bulharsko
203  [9] Dmitry Muchnik & Sarit Konikov Israel
203  [9] Robert Zawadzki & Alina Shkliaruk Polsko
208  [8] Jan Albeck & Alice Ligouis Německo
208  [8] Walter Calce & Ramona Chilelli Itálie
208  [8] Robert Duda & Natalia Gasior Polsko
208  [8] Johnston Lim & Nicole Tan Malajsie
208  [8] Oskar Odiakosa & Nikita Vince Anglie
208  [8] Kaloyan Petkov & Marieta Chalkova Bulharsko
208  [8] Alfie Sadowski & Avital Svetlitsky Anglie
208  [8] Benedikt Seigner & Sandra Schussler Německo
208  [8] Jerome Wu & Elena Huang Singapur
217  [7] Valerijs Borovojs & Gabriela Pavel Irsko
217  [7] Nemanja Buovski & Anna Garevskikh Švýcarsko
217  [7] Seoug-Huk Choi & Ji Yeon Kim Korea (Jižní)
217  [7] Vernon Choo Kay-Yin & Elie Chia Yen-Thing Malajsie
217  [7] Ingo Madel & Rosina Witzsche Německo
217  [7] Daniel Pienaar & Sonica Wilken Jihoafrická republika
217  [7] Jess Simpson & Ali Simpson Austrálie
217  [7] Kien Trinh & Kirsty Mary Davies Anglie
225  [6] Per Almberg & Anita Teeling Švédsko
225  [6] Bartosz Bojanczyk & Georgiana Anamaria Muja Anglie
225  [6] Filippo De Giorgio & Laura Sassi Řecko
225  [6] Tae Young Ham & Bit Na Lee Korea (Jižní)
225  [6] Anton Jasinskiy & Oleksandra Yasinskaya (aka Tiahun) Ukrajina
225  [6] Patrick Lewke & Angelina Ginsheimer Německo
225  [6] Ming Hsiu Tsai & Tin Chung Liu Tchaj-wan
225  [6] Rustam Yusifov & Olga Ovcharenko Ukrajina
233  [5] Li Shih Chien & Shih Mu Hsuan Tchaj-wan
233  [5] Johannes Hofmann & Lisa Laiblin Německo
233  [5] Hae Soo Lee & Ji Hee Choi Korea (Jižní)
236  [4] Philip Hould & Myriam Dusseault Kanada
236  [4] Vladislav Khandus & Olena Glushchenko Ukrajina
236  [4] Brenton Mitchell & Alexandra Sevastianova Kanada
236  [4] Nicolas Reboul & Cynthia Saidi Francie
240  [3] Jonathan Salmon & Jessica Ball Anglie
241  [1] Artur Nawrat & Monika Wieclav Česká republika

1. kolo (top 301)

242  [23] Craig Jones & Jessica Franchitti-Quirke Skotsko
242  [23] Ekkarat Maneechot & Cheryl Yuen Singapur
242  [23] Tobias Thobe & Hanna Junk Německo
242  [23] Yeo Chan Yun & Min-Young Lim Korea (Jižní)
246  [22] Ernest Ang & Mabel Lee Singapur
246  [22] Rafael Kyu & Celia Pino Španělsko
246  [22] Sergiy Ryashentsev & Maryna Selionova Ukrajina
246  [22] Wonder Tu & Sandy Chang Tchaj-wan
246  [22] Xuancheng Wei & Xingying Song Čína
246  [22] Iida Yamato & Keiko Watanabe Japonsko
252  [21] Sam Fakhrai & Fanny Sandegren Švédsko
252  [21] Artem Merenkov & Tatyana Voylokova Rusko
252  [21] Juho Taskinen & Pinja Koskela Finsko
255  [20] Wouter Grootendorst & Evi Luijten Holandsko
255  [20] Dimitrios Kapatsoulias & Evangelia Semprou Řecko
255  [20] Stephen Myers & Elinor Summers Anglie
255  [20] Bruno A Pinto & Francisca Silva Portugalsko
259  [19] Daniele Benedetti & Eleonora Mecali Itálie
259  [19] Andrea Florio & Mariarita Guarino Itálie
261  [18] Eduardo Pereira & Denise Martins Portugalsko
261  [18] Tobias Wagner & Elena Shabalina Německo
263  [17] Jean-Philippe Caisse & Karima Grandmont Kanada
263  [17] Lo Lee Kok & Xin Can Zhu Honkong
263  [17] Evan Sadler & Alisa Zosin USA
263  [17] Kin Shih & Lala Tsai Tchaj-wan
263  [17] Nicolas Sommer & Alexise Pineaud Francie
263  [17] Alexander Whyatt & Amy Hancock Anglie
269  [16] Alvan Chao & Rita Yeh Tchaj-wan
269  [16] Bogdan Kobzarenko & Olena Vakulenko Ukrajina
269  [16] Jin-Ryu Lee & Mi-Yeon Kim Korea (Jižní)
269  [16] Loic Montant & Violaine Murugan Švýcarsko
269  [16] Memos Roussos & Ria Sanida Řecko
269  [16] Luke White & Chi-He Elder Anglie
269  [16] Moses Williams & Irene Martens USA
276  [15] Sander Daamen & Mélissa Manders Holandsko
276  [15] Philip Fol & Julia Zimmermann Anglie
276  [15] Aleksey Larin & Lyudmila Turchina Rusko
276  [15] Lei Sun & Xinye Zhang Čína
280  [14] Valerij Astanchuk & Yuliya Dolgih Rusko
280  [14] Simon Richardson & Joanna Lytham Anglie
280  [14] Andy Apiwat Weeranitikun & Krystle Koh Anglie
283  [13] Chrysovalantis Chreppas & Lefkothea-Maria Papazafeiriou Řecko
283  [13] Evangelos Patakas & Afroditi Lagiou Řecko
283  [13] Carlos Vaz Duarte & Sofia Lopes Portugalsko
283  [13] Kenny Yong & Anna Peng Anglie
287  [12] Matthias Beck & Lena Döpper Německo
287  [12] Sergio Carneiro & Beatriz de Figueiredo Portugalsko
287  [12] Dmitriy Kolyadich & Anna Vorobieva Rusko
287  [12] Sander Lam & Amber Van Schaik Holandsko
287  [12] Thomas Nelson & Rebecca Lees Anglie
287  [12] Andrew Michael Promt & Marieke Beks Holandsko
293  [11] Wesley Van De Kerkhove & Stefanie Haesebroek Belgie
293  [11] Jevany Lamela & Corazon Fang Filipíny
293  [11] Rodrigo Vanwersch & Lidwine Cimala Francie
293  [11] Pedro Xambre Teixeira & Lucia Melo Dos Santos Portugalsko
297  [10] Oskar Gedin & Julia Hallberg Švédsko
297  [10] Riccardo Sampieri & Carolina Castaldo Itálie
299  [7] Panagiotis Kormas & Dmitra Artikou Řecko
299  [7] Aleksey Orlov & Ekaterina Ohrimenko Rusko
301  [3] Antonios Karyofyllis & Aikaterini Stoicheiou Řecko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}