Results from DanceComp 2011 - WDSF International Open Standard 2. července 2011
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

DanceComp 2011
Německo - Wuppertal 1. července 2011

WDSF International Open Standard 2. července 2011

Finále

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Německo
2  Nikolai Darin & Natalya Seredina Moldávie
3  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polsko
4  Alexander Muretov & Ilyana Sakal Rusko
5  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Česká republika
6  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Andrei Chubarev & Daria Shevelilova Rusko
8  Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Lotyšsko
9  Sami Vainionpää & Merje Styff Finsko
10  Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norsko
11  Alari Liiv & Baile Orb Estonsko
12  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Rakousko

Čtvrtfinále

13  Yuriy Druzhnikov & Mariya Tikhonova Rusko
13  Pasquale Farina & Sofie Koborg Dánsko
15  Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Polsko
16  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Itálie
16  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Rusko
18  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Německo
18  Andres Liiv & Kristin Vaha Estonsko
18  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Německo
21  Dmitri Kolobov & Signe Busk Dánsko
21  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunsko
23  Francesco Andreani & Francesca Longarini Itálie
24  Petr Zabystrzan & Monika Mihalikova Česká republika

3. kolo (top 48)

25  Marcello Nencini & Tessa De Jong Holandsko
25  Giovanni Vitone & Sara Confalonieri Itálie
27  Markus Hackl & Stefanie Krausz Rakousko
28  Felix Teufert & Anne Weber Německo
29  Earle Williamson & Charlotte Rikke Christiansen Dánsko
30  Alexey Rubtsov & Jasmina Arko Slovinsko
31  Ivo Lodesani & Cathrin Hissnauer Německo
31  Ion Postolache & Ioana Damsa Rumunsko
33  Alessandro D'amora & Maria Gorelik Itálie
34  Leonid Akulenko & Anna Lozhkina Rusko
34  Matteo Del Gaone & Kristiina Reinfeldt Estonsko
34  Wojciech Jeschke & Malgorzata Kowalska Polsko
37  Andrea De Marco & Debora Zecca Itálie
38  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Německo
39  Frank Zegels & Danique Zegels Holandsko
40  Bruno Petit & Severine Asnar Francie
41  Alex Gerlein & Alexandra Elert Německo
41  Jorgen Nilsen & Hanne Marie Akselsen Norsko
43  Alexander Stendel & Jasmin Ringwelski Německo
44  Martin Herrmann & Sandra Tippel Německo
45  Stiapan Hurskiy & Juliane Klebsch Německo
45  Rami Schehimi & Lilli Hils Německo
47  Markus Ziebegk & Jenny Singh-Muller (aka Jähne ) Německo
48  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Německo

2. kolo (top 97)

49  Alexander Karst & Sarah Karst Německo
49  Ciccio Pecoraro & Jasmijn Van Jole Holandsko
49  Roeland Schelfhout & Helena Dircken Holandsko
52  Alexander Schneider & Maria Schneider Německo
53  Philipp Lugmayr & Gisela Kubouschek Rakousko
53  Jan Willem Mostert & Kenda Kraus Holandsko
55  Fabio D'annunzio & Serena Serra Itálie
55  Oscar Kraan & Pauline van Valkengoed Holandsko
57  Martin Schmiel & Sophie Hertel Německo
58  Mariano Antoniello & Sara Pellegrino Itálie
59  Alexander Patas & Jerusha Kloke Německo
60  Klaus Genterczewsky & Julia Quinot Německo
60  Jan-tobias Linke & Caterina Schaefer Německo
62  Torben Fedder & Sara Kneissl Německo
62  Wesley van Riel & Claudia Jansen Holandsko
64  Sascha Wakup & Ann Katrin Bechtold Německo
65  Timo Henkes & Carolin Teschke Německo
65  Bas Niezing & Aletta Oosterveld Holandsko
67  Sander Kampert & Miloe Grunsven Holandsko
68  Jesper Rechendorff Pedersen & Marie Louise Bang Dánsko
68  Frank Schulnies & Katja Döring Německo
68  Christian Spiekermann & Carolin Queck Německo
71  Maxim Kube & Natalie Kiess Německo
72  Maximilian Münnicke & Tanja Walter Německo
73  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Rakousko
73  Alexander Stang & Anna Gerich Německo
75  Andreas Lippok & Karin Eva Seitz Německo
76  Benjamin Böhm & Stephanie Meindl Německo
76  Fabian Rudolph & Anette Harms Německo
78  Dennis Van Veluw & Esmee Van Doorn Holandsko
79  Mohsen Askar & Femke Boonstra Holandsko
79  Christian Brinkmann & Gillian Kespohl Německo
79  Emanuel Fronhofer & Nina-Maria Fronhofer Německo
79  Kristof Reekmans & Joke Vogels Belgie
79  Tom Sutter & Eva Schouwenburg Holandsko
84  Sascha Otto & Janne Vollmer Německo
84  Peter Schapers & Wies van Haaren Holandsko
84  Fabian Wendt & Anne Steinmann Německo
84  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Německo
88  Dennis Ciomber & Franziska Wetjen Německo
88  Rogier Dasselaar & Floor Disveld Holandsko
88  Kushtrim Demolli & Friederike Foth-rosenhagen Německo
88  Erik Heyden & Julia Luckow Německo
88  Niklas Neureuther & Katharina Reichel Německo
88  Gregor Pagel & Isabel Bauer Německo
94  Ronald Muijzert & Daphne Devree Holandsko
94  Sebastian Mureddu & Melissa Ferraro Belgie
94  Jorg Neuhaus & Ruth Gerwing Německo
94  Christian Platz & Anja Pritzsche Německo

1. kolo (top 140)

98  Jeremy Prasetyo & Sylvana Drewes Německo
99  Bas Van Halteren & Daniëlle Vreman Holandsko
100  Frederik Rosler & Janine Rusher Německo
101  Peter Aubel & Iryna Koval Holandsko
101  Oliver Simon & Claudia Venter Německo
101  Roland Tines & Heidrun Puskas Německo
104  Jeroen Ricken & Edmée Bouwman Holandsko
104  Oliver Stachetzky & Reenste Seidenberg Německo
106  Alex Hinrich & Janine Liskow (aka Hochheim) Německo
107  Fabian Müller & Natalie Schlinke Německo
107  Benjamin Schulze & Sandra Rebentrost Německo
109  Thomas Bergmeijer & Nynke Evers Holandsko
109  Christian Freisens & Jacqueline Kusserow Německo
109  Dennis Kerkdijk & Patricia Groenewegen Holandsko
109  Werner Vrijvogel & Diana Vrijvogel Holandsko
113  Joachim Tennstedt & Mirja Kasper Německo
113  Jasper Vermeer & Pien Anjewierden Holandsko
115  Marco Scherer & Jelizaweta Vlasova Rakousko
116  Henrik Persson & Julia Hallberg Švédsko
116  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Německo
118  Nick Glasius & Debbie Kruijsdijk Holandsko
118  Patrick Miller & Julia Pavlik Německo
120  Kristian Benthien & Ina Zemmrich Německo
120  Hendrik Brinkmann & Michelle Scholz Německo
120  Berry De Groot & Kim De Haan Holandsko
120  Karl Hallberg & Matilda Johansson Švédsko
124  Uwe Fermum & Tanja Engel Německo
124  Nils Lohmann & Maria Heinrich Německo
126  Jos Broecks & Laura Drunen Holandsko
126  Wiljan Hoek & Simone Bredewoud Holandsko
126  Jiri Sabík & Lucie Jarolímkova Česká republika
129  Timo Born & Annika Kompart Německo
129  Patrick Domburg & Nadine Domburg Německo
129  Thomas Doodkorte & Kelly Basoski Holandsko
129  Remy Kabel & Fleur Hogenhout Holandsko
133  Anton Badazhkov & Monika Rothenfusser Německo
133  Holger Boelitz & Anja Boelitz Německo
133  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Německo
133  Klas Hatje & Gesa Ringe Německo
133  Wolfgang Iser & Merle Tralau Německo
133  Carsten Spengemann & Birgit Spengemann Německo
133  Christian Urban & Alexandra Urban (aka Jäkel) Německo
133  Markus Weik & Sandra Weik Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}