Results from DanceComp 2011 - WDCF Senior I Standard 3. července 2011
Podívejte se, jak advertise your product s námi

DanceComp 2011
Německo - Wuppertal 1. července 2011

WDCF Senior I Standard 3. července 2011

Finále

1  Stefano Bernardini & Stefania Martellini Itálie
2  Tassilo Lax & Sabine Lax (aka Hoffman) Německo
3  Pierre Payen & Isabelle Reyjal Francie
4  Alberto Belometti & Barbara Pini Itálie
5  Zdenek Pribyl & Lenka Pribylova Česká republika
6  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Augusto Gandolfi & Elena Gandolfi Itálie
8  Thorsten Strauss & Sabine Jacob Německo
9  Gwenael Lavigne & Stephanie Godet Francie
10  Marco Wittkowski & Petra Fischer Německo
11  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Německo
12  Sonke Schakat & Solveig Schakat Německo
13  Jürgen Beck & Claudia Kleineheismann Německo

Čtvrtfinále

14  Gert Faustmann & Alexandra Kley Německo
15  Gilles Bourguet & Sandrine Bourguet (aka Zoppe) Francie
16  Tomasz Kucharczyk & Roza Kucharczyk Polsko
17  Leonardo Massafra & Daniela Calza Itálie
18  Markus Lilli & Manuela Wichmann Německo
19  Carmelo Durante & Lia Pepe Itálie
20  Bernhard Fuss & Sonja Fuss Německo
21  Andrea Casertano & Anna Speranza Itálie
21  Fabian Lohauss & Simone Braunschweig Německo
21  Ronny Romijn & Anne Romijn Holandsko
24  Alexander Florin & Isabelle Florin Švýcarsko

3. kolo (top 49)

25  Alexander Litvinov & Natalia Litvinova Česká republika
25  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Německo
25  David Wright & Liva Wright USA
28  Gaetano Ricciardelli & Lea Miranda Itálie
29  Marc Bieler & Sandra Mösch Německo
30  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Německo
30  Evgen Olkov & Marina Belyaeva Rusko
32  Thomas Laux & Christine Laux Německo
33  Ralf Lämmermaier & Stella Lammermaier (aka Pionczewski) Německo
33  Ronny Ten Have & Anita Ten Have (aka Papiermole) Holandsko
35  Stefan Kolip & Inge Kolip Německo
35  Thomas Wirzberger & Angelika Korb Německo
37  Jean-Hugues Henneghien & Eun-sook Scherf Belgie
37  Michael Steingen & Andrea Steingen (aka Schulz) Německo
39  Richard Bruurmijn & Claudia Bruurmijn Holandsko
40  Wolfgang Koschier & Birgit Koschier (aka Fehrmann) Německo
41  Christian Holderried & Daniela Holderried (aka Saeurle) Německo
41  Florian Meyer & Anja Meyer (aka Katzmarski) Německo
41  Daniel Rautenbach & Andrea Rautenbach (aka Staack) Německo
44  Hendrik Claassen & Claudia Schmidt (aka Schäfer) Německo
45  Eric Klucke & Manuela Klucke Německo
46  Aleksey Garanin & Yuliya Belykh Rusko
47  Thomas Täuber & Monika Stoll Rakousko
48  Michael Beckmann & Bettina Corneli Německo
49  Achim Stegemann & Heike Stegemann Německo

2. kolo (top 96)

50  Kim Bartels & Silke Bartels Německo
51  Andreas Malik & Christine Malik Německo
52  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Německo
53  Michael Alm & Kerstin Alm Německo
54  Frank Garnath & Kirstin Tietgens Německo
54  Damian Kukowka & Bettina Weimann Německo
54  Oliver Leonhardt & Andrea Leonhardt (aka Pietschke) Německo
54  Knut Wichmann & Antje Wichmann Německo
58  Gero Christophersen & Bianca Schmidt Německo
59  Peter Kerner & Stefanie Schwall Německo
60  Stefan Bersal & Petra Schmidt Německo
60  Michael Sipek & Susanne Sipek Německo
62  Marius Torka & Barbara Torka Německo
63  Heinz Jürgen Kühl & Jutta Kühl Německo
63  Heinz Gerd Stratmann & Susanne Stratmann Německo
63  Holger Wenzel & Sabine Linke Německo
66  Friedrich Hoppe & Regine Riechers Německo
66  Clemens Kalmer & Petra Kalmer (aka Dippl) Německo
66  Andreas Kraushaar & Anja Hesele Německo
69  Agostino Proietto & Tiziana Morici Itálie
70  Pawel Fafara & Alexandra Lueg Německo
70  Andrey Kukk & Anna Berezina Rusko
70  Ralf Pfitzner & Eva Pfitzner Německo
70  Serge Quazzotti & Peggy Quazzotti Fogel Německo
74  Frederic Faye & Raphaelle Salane Francie
74  Christian Krause & Britta Kohlstruk Německo
76  Markus Mengelkamp & Manuela Prater Německo
76  Thomas Schmidt & Susanne Schmidt Německo
76  Jurg Schoni & Claudia Mielitz Švýcarsko
79  Herve Buffet & Keiko Masson Francie
79  Jens Hicking & Viktoria Bader Německo
79  Uwe Schieren & Melanie Schieren (aka Hielscher ) Německo
82  Hartmut Klötzer & Tanja Klötzer Německo
82  Robrecht Krikilion & Nadia Schepens Belgie
82  Roderik Mennens & Ruth Van Den Moesdijk Holandsko
85  Eckehard Kahl & Anne Kahl Německo
86  Holger Bernien & Sylvia Bernien Německo
86  Wolfgang Binder & Gudrun Schürrle Německo
86  Axel Mischewski & Susan Hortmann Německo
89  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Německo
89  Achim Hobl & Kerstin Hahn Německo
89  Gerhard Pfünder & Jasmin Esther Flor-Lampert Německo
89  Roberto Weigel & Cordula Höchsmann Německo
93  Markus Scheffler & Monika Scheffler Německo
94  Gisbert Diekmann & Claudia Schickenberg Německo
94  Sascha Meyer & Cathrin Anne Lang Německo
96  Klaus Padberg & Dunja Jansen Německo

1. kolo (top 147)

97  Holger Koschinski & Ruth Schulz Německo
97  Sebastien Lode & Severine Claude Francie
97  Carsten Schlalos & Ilona Schlalos Německo
97  Sven Spengemann & Ramona Spengemann Německo
101  Michael Blanke & Sabine Huyssen Německo
101  Holger Comtesse & Gitta Kraushaar Německo
101  Frank De Jong & Jolanda Koemans Holandsko
101  Torge Rieper & Gisela Rieper Německo
101  Thomas Stix & Isabella Stix Rakousko
101  Mikhail Syryski & Sviatlana Hryhartsevich Rusko
101  Andre Waibel & Birgit Waibel Německo
108  Valerio Aiuto & Rosetta Aiuto Německo
108  Thomas Anhofer & Cordula Gehring Německo
108  Martin Beumer & Annette Beumer Německo
108  Martin Hartmannshenn & Anke Becker Německo
108  Bert Huizing & Nicole Elbers Holandsko
108  Pascal Pont & Monika Pont Belgie
108  John Stam & Anita Van Dijk Holandsko
115  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Německo
115  Dieter Kuchenbecker & Annette Kuchenbecker Německo
115  Tilmann Vetter & Birgitta Behling Německo
118  Robert Bonk & Christine Bonk Německo
118  Marko Heller & Silke Heller Německo
118  Gregor Hoffmann & Sabina Kampkötter Německo
121  Andreas Gropengiesser & Susanne Tietje-gross Německo
121  Ernst Heger & Michaela-Elisabeth Kainz Rakousko
121  Dietmar Jungmann & Susanne Jungmann Německo
121  Horst Retzer & Birgit Eva Retzer Německo
125  Martin Hofmeijer & Jacqueline Hofmeijer Holandsko
125  Catalin Irimia & Roxana Irimia Rumunsko
125  Felix Sauer & Alexandra Oldag Německo
125  Matthias Schoof & Anja Eilers-Schoof Německo
129  Oliver Bewernick & Alice Bewernick Německo
129  Richard Mulder & Anita Mulder Holandsko
131  Nils Andersen & Martina Andersen Německo
131  Jörg Böhm & Heike Böhm Německo
131  Armin Börner & Esther Fiene Německo
131  Willem Foppen & Christel Foppen-Nienkemper Holandsko
131  Udo Schmitz & Manon Schulz Německo
136  Rainer Dirker & Karine-estelle Valet Německo
136  Christian Lohmann & Heike Lohmann Německo
136  Manfred Nell & Alexandra Würzbauer Německo
139  Leo Geenen & Barbara Weyer Belgie
139  Albert Rommel & Andrea Rommel Německo
139  Rainer Schramm & Marion Schramm Německo
142  Ingo Carstens & Sandra Schneider Německo
142  Bernward Kett & Christine Kett Německo
144  Jens Riedel & Silka Riedel Německo
144  Michael Schülter & Dagmar Sieberichs Německo
144  Bernd Stephan & Ina Stephan Německo
147  Benno Heissig & Marion Heissig (aka Hempelt) Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}