Competitions at January 2019
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Soutěže

42 výsledků... 1 2 3 4 5 Následující strana >

UK Open 2019

Anglie - Bournemouth

15. ledna 2019

Amateur Rising Star Ballroom Amatéři Standard 15 I 2019
Professional Rising Star Ballroom Profesionálové Standard 15 I 2019
Amateur Rising Star Latin Amatéři Latina 15 I 2019
Professional Rising Star Latin Profesionálové Latina 15 I 2019
Professional Ballroom Profesionálové Standard 16 I 2019
Amateur Latin Amatéři Latina 16 I 2019
Amateur Ballroom Amatéři Standard 17 I 2019
Professional Latin Profesionálové Latina 17 I 2019

27. Hans Christian Memorial Cup

Německo - Hamburg

13. ledna 2019

Senior III A Standard Nad 50 let Standard 13 I 2019
Senior III B Standard Nad 50 let Standard 13 I 2019
Senior III C Standard Nad 50 let Standard 13 I 2019
Senior III D Standard Nad 50 let Standard 13 I 2019
Senior III S Standard Nad 50 let Standard 13 I 2019
Senior IV A Standard Nad 50 let Standard 13 I 2019
Senior IV B Standard Nad 50 let Standard 13 I 2019
Senior IV S Standard Nad 50 let Standard 13 I 2019

4th NVAD Tournament

Holandsko - Kampen

13. ledna 2019

Amateur Open Standard Amatéři Standard 13 I 2019
Amateur S Standard Amatéři Standard 13 I 2019
Standard Champ Amatéři Standard 13 I 2019
Juvenile Standard Děti Standard 13 I 2019
Senior II Open Standard Senioři Standard 13 I 2019
Senior II S Standard Senioři Standard 13 I 2019

Astrakhan Regional Championship

Rusko - Astrakhan

13. ledna 2019

Amateur Standard Champ Amatéři Standard 13 I 2019
Junior I C Standard Champ Junior Standard 13 I 2019
Junior I D Standard Champ Junior Standard 13 I 2019
Junior I Standard Champ Junior Standard 13 I 2019
Junior II B Standard Champ Junior Standard 13 I 2019
Junior II C Standard Champ Junior Standard 13 I 2019
Junior II D Standard Champ Junior Standard 13 I 2019
Junior II Standard Champ Junior Standard 13 I 2019
Juv II D Standard Champ Děti Standard 13 I 2019
Juv II Standard Champ Děti Standard 13 I 2019
Youth Standard Champ Mládež Standard 13 I 2019
Amateur Latin Champ Amatéři Latina 13 I 2019
Junior I C Latin Champ Junior Latina 13 I 2019
Junior I D Latin Junior Latina 13 I 2019
Junior I Latin Champ Junior Latina 13 I 2019
Junior II B Latin Champ Junior Latina 13 I 2019
Junior II C Latin Champ Junior Latina 13 I 2019
Junior II D Latin Champ Junior Latina 13 I 2019
Junior II Latin Champ Junior Latina 13 I 2019
Juv II D Latin Champ Děti Latina 13 I 2019
Juv II Latin Champ Děti Latina 13 I 2019
Youth Latin Champ Mládež Latina 13 I 2019
Juv I Combi Champ Děti 10 tanců 13 I 2019
Juv II Combi Champ Děti 10 tanců 13 I 2019

DanceTime Gala Cup 2019

Česká republika - Praha

13. ledna 2019

Junior I D Standard Junior Standard 13 I 2019
Juv II D Standard Děti Standard 13 I 2019
Junior I D Latin Junior Latina 13 I 2019
Junior II C Latin Junior Latina 13 I 2019
Juv II D Latin Děti Latina 13 I 2019
Senior I C Latin Senioři Latina 13 I 2019
Senior I D Latin Senioři Latina 13 I 2019
Senior II B Latin Senioři Latina 13 I 2019
Senior II C Latin Senioři Latina 13 I 2019
Senior II D Latin Senioři Latina 13 I 2019

East Yorkshire Titles

Anglie - Kingston upon Hull

13. ledna 2019

NL U35 Intermediate FT Ballroom Amatéři Standard 13 I 2019
NL U35 Novice WF Ballroom Amatéři Standard 13 I 2019
NL U35 Pre-Champ WTF Ballroom Amatéři Standard 13 I 2019
Open Foxtrot Amatéři Standard 13 I 2019
SL Amateur Trophy WTVFQ Ballroom Amatéři Standard 13 I 2019
Junior Novice TF Ballroom Junior Standard 13 I 2019
Junior Open FQ Ballroom Junior Standard 13 I 2019
NL U14 Waltz WF Ballroom Junior Standard 13 I 2019
SL Junior Ballroom Trophy WTVFQ Ballroom Junior Standard 13 I 2019
Juvenile Novice WT Ballroom Děti Standard 13 I 2019
Juvenile Open TF Ballroom Děti Standard 13 I 2019
NL U10 WT Ballroom Děti Standard 13 I 2019
SL Juvenile Ballroom Trophy WTFQ Ballroom Děti Standard 13 I 2019
O50 Pre-Champ WFQ Ballroom Nad 50 let Standard 13 I 2019
Senior 4 WTFQ Ballroom Nad 50 let Standard 13 I 2019
SL Senior 3 WTFQ Ballroom Nad 50 let Standard 13 I 2019
NL O35 Intermediate FT Ballroom Senioři Standard 13 I 2019
NL O35 Novice WF Ballroom Senioři Standard 13 I 2019
NL O35 Pre-Champ WTF Ballroom Senioři Standard 13 I 2019
SL Senior 1 WTVFQ Ballroom Senioři Standard 13 I 2019
SL Senior 2 WTFQ Ballroom Senioři Standard 13 I 2019
NL U35 Intermediate RJ Latin Amatéři Latina 13 I 2019
NL U35 Novice RC Latin Amatéři Latina 13 I 2019
NL U35 Pre-Champ CSR Latin Amatéři Latina 13 I 2019
Open Rumba Amatéři Latina 13 I 2019
SL Amateur Trophy CSRPJ Latin Amatéři Latina 13 I 2019
Junior Novice CS Latin Junior Latina 13 I 2019
Junior Open SJ Latin Junior Latina 13 I 2019
NL U14 RS Latin Junior Latina 13 I 2019
SL Junior Latin Trophy CSRPJ Latin Junior Latina 13 I 2019
Juvenile Novice SR Latin Děti Latina 13 I 2019
Juvenile Open CS Latin Děti Latina 13 I 2019
NL U10 CS Latin Děti Latina 13 I 2019
SL Juvenile Latin Trophy CSRJ Latin Děti Latina 13 I 2019
NL O35 Intermediate RJ Latin Senioři Latina 13 I 2019
NL O35 Novice RC Latin Senioři Latina 13 I 2019
NL O35 Pre-Champ CSR Latin Senioři Latina 13 I 2019
SL Senior 2 CSRJ Latin Senioři Latina 13 I 2019
SL U21 CSRJ Latin Mládež Latina 13 I 2019

Leningrad Region Cup

Rusko - St Petersburg

13. ledna 2019

Amateur Standard Champ Amatéři Standard 13 I 2019
Junior I Standard Champ Junior Standard 13 I 2019
Junior II D Standard Junior Standard 13 I 2019
Junior II Standard Champ Junior Standard 13 I 2019
Junior Standard Junior Standard 13 I 2019
Juv II Standard Děti Standard 13 I 2019
Youth Standard Champ Mládež Standard 13 I 2019
Amateur Latin Champ Amatéři Latina 13 I 2019
Junior I Latin Champ Junior Latina 13 I 2019
Junior II D Latin Junior Latina 13 I 2019
Junior II Latin Champ Junior Latina 13 I 2019
Junior Latin Junior Latina 13 I 2019
Juv II Latin Champ Děti Latina 13 I 2019
Youth Latin Champ Mládež Latina 13 I 2019
Junior I D Combi Junior 10 tanců 13 I 2019
Junior II D Combi Junior 10 tanců 13 I 2019
Juv I Combi Děti 10 tanců 13 I 2019
Juv I Combi Champ Děti 10 tanců 13 I 2019
Juv II Combi Děti 10 tanců 13 I 2019
Juv II Combi Champ Děti 10 tanců 13 I 2019

Preselection Tournament

Belgie - Hasselt

13. ledna 2019

Adult Open Standard Amatéři Standard 13 I 2019
Adult S Standard Amatéři Standard 13 I 2019
Senior III A Standard Nad 50 let Standard 13 I 2019
Senior III Standard Nad 50 let Standard 13 I 2019
Senior IV Standard Nad 50 let Standard 13 I 2019
Senior I S Standard Senioři Standard 13 I 2019
Senior II A Standard Senioři Standard 13 I 2019
Senior II Standard Senioři Standard 13 I 2019
Senior Standard Senioři Standard 13 I 2019
Adult A Latin Amatéři Latina 13 I 2019
Adult Latin Amatéři Latina 13 I 2019
Adult Open Latin Amatéři Latina 13 I 2019
Junior Open Latin Junior Latina 13 I 2019
Senior I S Latin Senioři Latina 13 I 2019
Senior II A Latin Senioři Latina 13 I 2019
Senior Latin Senioři Latina 13 I 2019

Republic of Mari El Championship

Rusko - Yoshkar-Ola

13. ledna 2019

Junior D Standard Junior Standard 13 I 2019
Junior II C Standard Champ Junior Standard 13 I 2019
Junior II Standard Champ Junior Standard 13 I 2019
Youth Standard Champ Mládež Standard 13 I 2019
Junior D Latin Junior Latina 13 I 2019
Junior II C Latin Junior Latina 13 I 2019
Junior II Latin Champ Junior Latina 13 I 2019
Youth Latin Champ Mládež Latina 13 I 2019
Junior I Combi Junior 10 tanců 13 I 2019
Junior II Combi Champ Junior 10 tanců 13 I 2019
Juv I Combi Děti 10 tanců 13 I 2019
Juv II Combi Děti 10 tanců 13 I 2019

Step Cup 2019

Litva - Klaipeda

13. ledna 2019

Junior I D Standard Junior Standard 13 I 2019
Junior/Youth D Standard Mládež Standard 13 I 2019
Junior I D Latin Junior Latina 13 I 2019
Junior Latin Junior Latina 13 I 2019
Junior/Youth D Latin Mládež Latina 13 I 2019
42 výsledků... 1 2 3 4 5 Následující strana >

#{text}