Results from German Open 2011 - GOC Rising Stars Standard 18. srpna 2011
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2011
Německo - Stuttgart 16. srpna 2011

GOC Rising Stars Standard 18. srpna 2011

Finále

1  Petr Kashinski & Ekaterina Volgina Rusko
2  Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldávie
3  Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Polsko
4  Georgiy Markaryan & Marina Dorokhova Rusko
5  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Německo
6  Andrei Motyl & Diana Korotina Estonsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Kamil Pucko & Anna Wrobel Polsko
8  Paolo Campigotto & Alina Daniela Petre Rumunsko
9  Jegor Pogrebniak & Paulina Janicka Polsko
10  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunsko
11  Michelangelo Longo & Maria Longo Itálie
12  Edgars Linis & Eliza Ancane Lotyšsko
13  Alexis Bergeon & Johanna Rivier Francie
14  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Rumunsko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

15  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldávie
16  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rusko
16  Sergei Sutyrin & Natalya Sazhina Rusko
18  Matteo Del Gaone & Kristiina Reinfeldt Estonsko
18  Marius Andrei Hiruta & Carmen Andra Trasnea Rumunsko
18  Marek Szulgo & Renata Schodnik Polsko
21  Yuriy Druzhnikov & Mariya Tikhonova Rusko
21  Wojciech Jeschke & Malgorzata Kowalska Polsko
21  Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Rusko
21  Giovanni Vitone & Sara Confalonieri Itálie
25  Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Polsko
26  Vladimir Shelomitskiy & Olga Shelomizkaia Rusko
27  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Rusko
27  Pavel Rysin & Sofiya Schipskaya Rusko

4. kolo (top 53)

29  Mikhail Grebenyuk & Ekaterina Tokareva Rusko
29  Valts Liepnieks & Inese Zarina Lotyšsko
31  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Bělorusko
31  Aleksandr Ignatov & Svetlana Vinogradova Rusko
33  Andres End & Veronika End (aka Korotnikova) Estonsko
34  Marts Punins & Dana Jakobsone Lotyšsko
35  Sergio D'avino & Romina Molinari Itálie
36  Marco Rescigno & Monika Pedersen Dánsko
37  Aleksey Bredikhin & Darya Demenkova Rusko
37  Markus Hackl & Stefanie Krausz Rakousko
37  Eros Sciamanna & Anna Jaglinska Itálie
37  Sergey Stepanov & Helena Cej Israel
41  Giuseppe Di Napoli & Rosa Anna Paone Itálie
41  Zhao Peng & Wang Qi Čína
43  Alessandro Lippi & Giada Carabellese Itálie
43  Tuyosi Nukina & Mariko Shibahara Japonsko
43  Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Rusko
46  Masayuki Ishihara & Saori Ito Japonsko
46  Minato Kojima & Megumi Morita Japonsko
46  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Lotyšsko
49  Andrea De Marco & Debora Zecca Itálie
50  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Itálie
51  Vladislav Bogoslov & Vladlena Khodyreva Rusko
52  Simone Santoro & Tiziana Morgillo Itálie
53  Anton Besedin & Ekaterina Strelkova Rusko

3. kolo (top 97)

54  Razvan Dorin Galban & Ewa Dudek Rumunsko
54  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Německo
56  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litva
56  Oleksii Guzyr & Rikako Ota Japonsko
56  Viacheslav Korovin & Mariya Potemkina Rusko
56  Victor Presnetsov & Vera Nam Rusko
60  Alessandro D'amora & Maria Gorelik Itálie
60  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Litva
62  Oreste Alitto & Federica Bosco Itálie
62  Igor Ammosov & Lyubov Vasileva Rusko
62  Alessio Disca & Luisa Cardillo Itálie
62  Ion Postolache & Ioana Damsa Rumunsko
62  Calin Rusnac & Andreea Hogea Rumunsko
67  Luca Balestra & Krizia Balestra Itálie
67  Jan Kohout & Johanka Pruzincova Česká republika
67  Dominik Kotala & Anna Kotala Polsko
67  Piotr Purchala & Anastasja Ermolenko Polsko
71  Vadim Maslov & Mariya Barabanova Rusko
71  Konrad Paprocki & Justyna Malisz Polsko
73  Lorenzo Appicciutoli & Gaia Costantini Itálie
73  Marcello Nencini & Tessa De Jong Holandsko
73  Earle Williamson & Charlotte Rikke Christiansen USA
76  Aleksandr Borisov & Yanina Yakubova Rusko
76  Patryk Budakiewicz & Monika Kaczmar Polsko
76  Mathias Kehlet & Valeria Semochkina Dánsko
76  Marcin Sochacki & Luiza Piotrowska Polsko
76  Frank Zegels & Danique Zegels Holandsko
81  Yriy Afonin & Darya Kushnir Finsko
81  Lukas Spisak & Eva Tibenska Slovensko
83  Michal Drha & Klara Zamecnikova Česká republika
83  Tanel Merigan & Kadri Kütt Estonsko
85  Oleksander Mazur & Olga Bogdanova Ukrajina
85  Gergö Nagy & Viktoria Pali Maďarsko
87  Deividas Kacinauskas & Gabriele Sabaliauskaite Litva
87  Peteris Lapins & Daniela Diure Lotyšsko
87  David Moretti & Francesca Sfascia Itálie
87  Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Litva
91  Stiapan Hurskiy & Juliane Klebsch Německo
91  Artjom Potapow & Mai Mentzoni Německo
93  Vittorio Felici & Elena Felici Itálie
93  Marat Khannanov & Lilya Yagudina Rusko
95  Artur Khayrullin & Azaliya Dautova Rusko
95  Rinat Sunitulin & Maria Peregudova Rusko
97  Luca Belometti & Denise Colombo Itálie

2. kolo (top 142)

98  Mauro Di Stefano & Noemi Biamonte Itálie
98  Vit Domorad & Tereza Ripova Česká republika
98  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Německo
98  Wang Likai & Zhao Ling Yi Čína
98  Pavel Lopatin & Olga Lillo Rusko
103  Domenico Alberti & Aandreea Carmen Sardarescu Itálie
103  Iakov Ponomarenko & Anastasia Solovieva Rusko
105  Felix Kunkel & Isabell Lehmann Německo
105  Aleksey Tsarev & Veronika Titova Rusko
107  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Německo
107  Jacopo Casotto & Francesca Gambalonga Itálie
107  Andrey Chekmarev & Anastasiya Okladnikova Rusko
107  Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Polsko
107  Igor Nesterov & Olga Priamilova Rusko
107  Roberto Noschese & Carmen Palma Itálie
107  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Česká republika
107  Marco Spadafora & Edvige Bilotti Itálie
107  Aleksandr Teleshko & Natalia Zukowska Polsko
116  Bogdan Ianosi & Stefanie Pavelic Německo
116  Dmitriy Suftin & Mariya Makhotko Rusko
118  Florin Gherasim & Lorena Sturza Rumunsko
118  Daniil Varlamov & Margarita Angudovich Rusko
118  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japonsko
121  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Rusko
121  Artur Kozun & Kamila Wierzynska Polsko
121  Andrey Sychevskiy & Anna Bekhtina Rusko
124  Alex Gerlein & Alexandra Elert Německo
124  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Rumunsko
124  Artur Martea & Henrieta Buga Moldávie
127  Norbert Csanad Fodor & Reka Vaszi Rumunsko
128  Fabio D'annunzio & Serena Serra Itálie
128  Nicolo Galanti & Flavia Calcioli Itálie
128  Lu Li & Guo Qing Čína
128  Jonne Pohjankukka & Tiia Routila Finsko
132  Oleg Zemlyakov & Iva Riederova Česká republika
133  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litva
133  He Zhiwei & Ma Jianing Čína
135  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Česká republika
136  Nikita Bortsov & Olga Voronina Rusko
136  Andrey Knizel & Anastasiya Timofeeva Rusko
136  Vladimir Martintsov & Maria Gladkikh Kanada
136  Geng Tao & Li Mu Zi Čína
140  Alfonso Delli Compagni & Cristina Delli Compagni Itálie
140  Alessandro Zannier & Giada Lazzaroni Itálie
142  Boris Basin & Veronika Tamarova Rusko

1. kolo (top 277)

143  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Lotyšsko
143  Pawel Stekala & Danuta Kwasny Polsko
145  Mikolaj Balcerzak & Dominika Nowak Polsko
145  Vincenzo Boschetti & Serena Martelli Itálie
145  Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukrajina
145  Martin Herrmann & Sandra Tippel Německo
145  Wu Hongbo & Yin Si Jun Čína
145  Yumiya Kubota & Rara Kubota Japonsko
145  Mateusz Modzelewski & Aleksandra Karpinska Polsko
145  Aleksandr Podgorelkin & Anastasia Sokolova Rusko
145  Anton Shaltin & Anastasiya Bormotova Rusko
145  Nikolay Sidorov & Marina Maschenko Rusko
155  Titus Ablorh & Natalya Bekker Česká republika
155  Nils Jugans & Anna Elizabete Kalnina Lotyšsko
155  Bogdan Suciu & Larisa Pop Rumunsko
158  Enrico Agovino & Pasqualina Mirabella Itálie
158  Alessandro Casu & Elena Capitani Itálie
158  Bartosz Lech & Agata Brychcy Polsko
161  Erika Rocca & Salvatore Gianino Itálie
161  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Rudneva Rusko
163  Michael Bruni & Chiara Cassai Itálie
163  Manuel Guidotti & Lucia Marinucci Itálie
163  Jüri Kagan & Claudia Ketonen Finsko
166  Tomoya Kawashima & Matsuri Kojima Japonsko
166  Viktor Kurenkov & Natalya Makarova Rusko
166  Bas Niezing & Aletta Oosterveld Holandsko
166  Ciccio Pecoraro & Jasmijn Van Jole Holandsko
166  Pasquale Sirica & Veronica Kononyuk Itálie
166  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Česká republika
172  Nikita Petukhov & Veronika Novikova Rusko
172  Vito Ulino & Yana Zakharchenko Itálie
174  Andrea Dalla Costa & Fabiola Longobardi Itálie
174  Andrea Di Cunto & Loredana Giordano Itálie
174  Manuel Fogliani & Sara Morelli Itálie
174  Mikhail Karbainov & Daria Mordik Rusko
174  Sergey Popov & Marina Laptieva Kazachstán
174  Roeland Schelfhout & Helena Dircken Holandsko
174  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Rumunsko
181  Antonio Giuliano & Gaetana Ruggiero Itálie
181  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japonsko
181  George Pop & Marina Madalina Mare Rumunsko
181  Frank Schulnies & Katja Döring Německo
185  Artem Merenkov & Viktoriya Botkova Rusko
185  Ivan Turbasov & Viktoriya Gunko Rusko
185  Markus Ziebegk & Jenny Singh-Muller (aka Jähne ) Německo
188  Jakub Pieron & Adrianna Wabnic Polsko
188  Artem Shipilov & Julia Movshina Rusko
188  Mark Stalder & Julia Dreier Švýcarsko
188  Daniele Tilli & Federica Zanotti Itálie
188  Michal Urbanski & Izabela Skierska Polsko
193  Larry Carisi & Valentina Danesin Itálie
193  Jan-tobias Linke & Caterina Schaefer Německo
195  Oleksandr Brezhnyy & Olga Golovko Ukrajina
195  Alexander Karst & Sarah Karst Německo
195  Mathias Kirkegaard & Line Riding Dánsko
195  Kristjan Pikk & Liisbeth Lillo Estonsko
199  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Česká republika
200  Darius Ivanovas & Agne Valiukeviciute Litva
200  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukrajina
200  Nikolai Tarasov & Nataliya Krasnova Rusko
200  Vlad Vieryga & Violetta Posmtenaya Rusko
204  Rudolf Stupka & Kristyna Hlavicova Česká republika
205  Vitaliy Kozhevnikov & Anastasia Lavrova Rusko
205  Andreas Lippok & Karin Eva Seitz Německo
205  Jan Willem Mostert & Kenda Kraus Holandsko
205  Massimiliano Rocchi & Daiana Belluomini Itálie
209  Pierre-Henri Larcher & Cassandre Cauvenberg Francie
209  Adrian Obladen & Nadine Oeser Německo
209  Sascha Otto & Janne Vollmer Německo
209  Pawatpong Racha-apai & Thitiyapa Potimu Thajsko
209  Sascha Wakup & Ann Katrin Bechtold Německo
214  Liu Qi Bin & She Meng Ting Čína
214  Alexander Patas & Jerusha Kloke Německo
216  Aleksandr Chzhen & Irina Romanenko Rusko
216  Paul Costin & Cristina Ana-Maria Danu Rumunsko
216  Eduard Grohman & Klaudia Stefunkova Slovensko
219  Chi Anh Nguyen & Nha Khanh Nguyen Viet Nam
219  Fabian Wendt & Anne Steinmann Německo
221  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Německo
221  Fabian Rudolph & Anette Harms Německo
223  Remo Grande & Lorenza Vernamonte Itálie
223  Maxim Kube & Natalie Kiess Německo
223  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Rakousko
223  Christian Spiekermann & Carolin Queck Německo
227  Emanuel Fronhofer & Nina-Maria Fronhofer Německo
227  Jesper Rechendorff Pedersen & Marie Louise Bang Dánsko
227  Shimpei Saito & Izuho Saito Japonsko
227  Marcel Wagner & Denise Egenolf Německo
227  Kirill Zaruba & Yelena Borovskaya Ukrajina
232  Adrian Jamaly & Karolina Sliwinska Německo
232  Bruno Jimenez Banos & Ainoa Soler Španělsko
232  Gabriel Plutov & Viktoria Stytsenko Israel
232  Anton Smuk & Siri Sandberg Švédsko
232  Mattia Stortoni & Manuela Paccamiccio Itálie
232  Tom Sutter & Eva Schouwenburg Holandsko
232  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Německo
239  Anton Badazhkov & Monika Rothenfusser Německo
239  Simone Ferracci & Laura Ridolfi Itálie
239  Niklas Neureuther & Katharina Reichel Německo
242  Mantas Bruder & Anastasia Shamis Německo
242  Tomas Jelinek & Simona Tejcova Česká republika
242  Mattia Piccoli & Benedetta Montani Itálie
242  Marek Ponca & Ewa Ponca (aka Drapala) Německo
242  Oliver Stachetzky & Reenste Seidenberg Německo
247  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugalsko
247  Alberto D'elia & Giorgia Gubitoso Itálie
247  Adrian Julius & Suzan Bowman Jihoafrická republika
247  Daniel Leinman & Liora Kumha Israel
251  Jan Cerny & Barbora Kyryanova Česká republika
251  Lyubomyr Filinskyy & Roksolana Bundz Ukrajina
251  Joep Mutsaerts & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Švýcarsko
251  Jasper Sonnevelt & Gonja Tambach Holandsko
251  Tim Steinmetz & Lisa-Sophie Runge Německo
251  Gonçalo Torres & Sofia Cordeiro Portugalsko
251  Tom Uhlig & Lisa Uhlig Německo
251  Jens Vogelgesang & Franziska Vogelgesang (aka Queck) Německo
259  George Borisov & Ada Au Anglie
259  Michael Braun & Julia Braun (aka Hogenkamp) Německo
259  Christian Freisens & Jacqueline Kusserow Německo
259  Wolfgang Iser & Merle Tralau Německo
259  Evan Jeposa & Deborah Newberry Jihoafrická republika
259  Johannes Kreutzer & Karolina Scibor Německo
259  Beat Künzi & Barbara Krebs Švýcarsko
259  Vladimir Kuzmin & Kseniya Levchenko Rusko
259  Christian Lang & Eva Litzenberger Německo
259  Daniel Leypold & Marie Leypold Německo
259  Manuele Marinozzi & Sara Romagnoli Itálie
259  Andre Portelli & Lisa Portelli Jihoafrická republika
259  Piero Ruscito & Giuseppina Monaco Itálie
259  Nico Säring & Nicole Säring Německo
259  Wolfgang Schuh & Andrea Lang Německo
259  Timo Verhoeven & Isabell Verhoeven (aka Simon) Německo
259  Phan Hong Viet & Hoang Thu Trang Viet Nam
259  Burkhard Wagener & Binja Svea Rassner Německo
259  Sergii Zalyevsky & Nataliya Slobodyak Ukrajina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}