Results from Blackpool Dance Festival 2018 - Professional Cha Cha 31. května 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Dance Festival 2018
Anglie - Blackpool 24. května 2018

Professional Cha Cha 31. května 2018

Finále

1  Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko USA
2  Stefano Di Filippo & Daria Chesnokova USA
3  Dorin Frecautanu & Marina Sergeeva Moldávie
4  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova USA
5  Kirill Belorukov & Polina Teleshova Rusko
6  Nino Langella & Andra Vaidilaite Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [4] Nikita Brovko & Olga Urumova Rusko
8  [1] Massimo Arcolin & Laura Zmajkovicova Itálie
8  [1] Morten Löwe & Roselina Doneva Dánsko
8  [1] Pavel Zvychaynyy & Oxana Lebedew Německo
11  Manuel Frighetto & Daria Sereda Itálie
11  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Čína

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  [4] Gunnar Gunnarsson & Marika Doshoris Anglie
14  [3] Manuel Favilla & Nataliya Maidiuk USA
14  [3] Vladimir Litvinov & Olga Nikolajeva Rusko
16  [2] Marc Jimenez Blanch & Valeryia Urymahava Španělsko
16  [2] Pasha Pashkov & Daniella Karagach (aka Pashkova) USA
16  [2] Mirco Risi & Svetlana Borisova Itálie
16  [2] Anton Sboev & Patrizia Ranis Rusko
20  [1] Anton Semenov & Valerija Semenova (aka Fetissova) Rusko
20  [1] Luca Urso & Alessandra Tripoli Itálie
22  Andrei Kiselev & Anastasia Kiseleva Rusko
22  Stefano Moriondo & Daria Glukhova Itálie
22  Zilong Wang & Celine Li Yang Čína

4. kolo (top 49)

25  [4] Li Di & Zhao Lei Čína
25  [4] Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Švýcarsko
25  [4] Andrei Kazlouski & Asta Sigvaldadottir USA
25  [4] Kim Minje & Han Hyebin Korea (Jižní)
25  [4] Vitaly Sevastianov & Angelique Meyer Francie
25  [4] Aleksandr Skarlato & Loreta Kriksciukaityte USA
25  [4] Valentin Voronov & Anna Pelipenko Kanada
25  [4] Yi Long Xu & Lin Yue Shi Čína
33  [3] Alexey Karaulov & Vlada Karaulov (aka Semenova) Kanada
33  [3] Roman Malkov & Ewa Malik Anglie
33  [3] Ivan Mulyavka & Karin Rooba USA
33  [3] Kirill Voronin & Tatyana Kosenko Rusko
37  [2] Andrey Gorbunov & Karla Gerbes Austrálie
37  [2] Valera Musuc & Nina Trautz Německo
37  [2] Sigurdur Thor Sigurdsson & Annalisa Zoanetti Austrálie
40  [1] Vitaliy Didenko & Viktoriya Vershinina Rusko
40  [1] Przemyslaw Modrzynski & Magdalena Zybura Polsko
40  [1] Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Rusko
40  [1] Anton Skaskiv & Polina Skaskiv (aka Kobzeva) Ukrajina
40  [1] Jaak Vainomaa & Tiina Tulikallio Finsko
45  Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Anglie
45  Nikita Malakhov & Nadezda Vlasova USA
45  Ilya Maletin & Polina Mayer Kanada
45  Masaki Seko & Chiaki Seko Japonsko
45  Ji Wang & Pan Jianhui Čína

3. kolo (top 98)

50  [23] Aleksandr Altukhov & Cheyenne Murillo USA
50  [23] Benjamin Jones & Amy Dowden Anglie
50  [23] Andrey Strebizh & Elena Manuylova Rusko
53  [21] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rusko
53  [21] Artur Tarnavskiy & Anastasiya Danilova USA
55  [20] Krzysztof Grzelak & Natalia Krzystoszek Anglie
55  [20] Richard Lifshitz & Laura Robinson Kanada
55  [20] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japonsko
55  [20] Marcin Wojtkowiak & Dominika Rucinska Polsko
59  [19] Roman Italyankin & Aleksandra Bokova USA
59  [19] Alexander Ivakhnov & Anastasija Kraitor Litva
61  [18] Ivan Kudashev & Kseniya Sokolova USA
61  [18] Rangel Spirov & Veronika Chernyavska USA
63  [15] Aurimas Bartkus & Ashley Nichole Luna Filipíny
63  [15] Stanislav Nikolaev & Victoria Nikulshina Rusko
63  [15] David Riegler & Ksenia Makhortova Německo
63  [15] Dimitri Serre & Anna Romanova Německo
63  [15] Leo Liu Xiao & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Čína
68  [14] Marcin Zaprawa & Aleksandra Jurga Polsko
69  [13] Mitko Dimitrov & Pelagia Kalyva Řecko
69  [13] Giuseppe Esposito & Roberta Lodato Itálie
69  [13] Marco Mancini & Nadiya Dyatlova Itálie
72  [12] Cedric Hingwai Chan & Jennifer Lai-Ki Tin Čína
72  [12] Anton Goncharov & Olga Andrianova Rusko
72  [12] Sergey Gusev & Anastassia Usoltseva Rusko
72  [12] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonsko
72  [12] Sergey Matsuk & Mariya Spitsina Rusko
77  [11] Andrey Stadnichenko & Ekaterina Kurepina Rusko
77  [11] Mickael Vaganay & Amandine Mauceri Francie
79  [10] Aleksander Holod & Magdalena Kogut Polsko
79  [10] Ginga Morita & Aiko Kowada Japonsko
79  [10] Balazs Nagymihaly & Ágnes Szalai Maďarsko
79  [10] Marcello Nuzio & Anna Martynova Itálie
79  [10] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonsko
84  [9] Lukas Alisauskas & Simona Grubeviciute Litva
84  [9] Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Rakousko
84  [9] Hae Yook Lee & Sun Joo Kim Korea (Jižní)
84  [9] Kirill Nikitin & Jenya Kanchukova USA
88  [8] Yuki Suzuki & Ayaka Harada Japonsko
88  [8] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rusko
90  [7] Jake Davies & Olena Kalinina Anglie
90  [7] Giuseppe Nonnis & Sara Zuddas Itálie
92  [6] Jae Hyun Lee & Seo Sujin Korea (Jižní)
92  [6] Yaroslav Senchilo & Eleonora Posypayko Ukrajina
94  [5] Kirill Netsvetaev & Aleksandra Antonenko Rusko
95  [4] Yang Hang & Yan Yan Yanise Choy Honkong
95  [4] Naoto Nomura & Karin Yamazaki Japonsko
97  [3] Sam Hunter & Shannon Fitzgerald Anglie
98  [1] Igal Ginzburg & Sonia Sebastianov Israel

2. kolo (top 172)

99  [22] Artem Klimenov & Giulia Nuzio Itálie
99  [22] Dmitri Syzrantsev & Alena Syzrantseva (aka Strelkova) Rusko
101  [21] Vlad Astafiev & Annie He Xiao USA
101  [21] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglie
101  [21] Craig Monley & Sriani Argaet Austrálie
101  [21] Hideyuki Seuchi & Tomoko Saiki Japonsko
101  [21] Cao Zheng & Sun Fan Honkong
106  [20] Qiang Fu & Jing Wen Li Čína
106  [20] Jinwoo Myung & Yuseon Jung Korea (Jižní)
106  [20] Jordan Seawright & Tjasa Novak USA
106  [20] Richard Still & Morgan Hemphill Anglie
110  [18] Meng Jia Cui & Jiang Yu Lin Čína
110  [18] Evgeny Kotov & Valeria Skosyrskaya Rusko
110  [18] Artem Syzdykov & Katya Syzdykova (aka Neustroeva) Rusko
113  [17] Jia Jun Ma & He Yu Tian Deng Čína
114  [16] Kouno Hiroki & Kato Nana Japonsko
114  [16] Martijn Leunissen & Nathalie Leunissen-Bos Holandsko
114  [16] Gregory Mcdonough & Kathryn Jones Anglie
114  [16] Tatsuya Sudo & Mayu Shouji Japonsko
118  [15] Veroy Ng & Rachelle Loong Mun Peng Malajsie
118  [15] Yuki Nishii & Azusa Haruna Japonsko
118  [15] Keisuke Okamoto & Ami Tsukakoshi Japonsko
118  [15] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japonsko
122  [13] Yuji Mimuro & Keiko Muto Japonsko
122  [13] Kelvin Ong & Mariya Kozobrod Malajsie
122  [13] Cyril Passerat & Aude Lesaicherre Francie
122  [13] Matteo Prezioso & Jessica Vilotta Itálie
126  [12] Yuri Dimitrov & Stefania Tsertou Řecko
126  [12] Eyal Gleanz & Amanda Fleising Kanada
126  [12] Toshio Kachihama & Nozomi Matuura Japonsko
126  [12] Cheng Li & Wen Zhen Li Čína
126  [12] Alina Maletskaia & Pavel Rostokin Rusko
126  [12] Erik Petrosyan & Margarita Taryan USA
126  [12] Ken Sugisawa & Minori Izumimoto Japonsko
133  [11] Lukas Doubrav & Daniela Doubravova Česká republika
133  [11] Ignace Lee & Cherry Ho Tchaj-wan
133  [11] Cheng Lin Li & Junlin Liu Čína
133  [11] Ruud Moers & Jill Van Dijk Holandsko
137  [10] Joseph Carta & Cheng Hsi Chieh Tchaj-wan
137  [10] Dmitriy Kolyadich & Jessica Suriadi Indonésie
139  [9] Jaehyeon Choi & Younga Kim Korea (Jižní)
139  [9] Bo Cheng Sheng & Xi Yu Luo Čína
139  [9] Wei Shiou Tseng & Mio Kusakabe Tchaj-wan
139  [9] Shohei Tsuji & Mariko Tsuji (aka Maeda) Japonsko
139  [9] Tian Xia & Cong Zeng Čína
144  [8] Andreas Grivas & Polymnia Proestaki Řecko
144  [8] Jack Johnson & Joanne De Jager Austrálie
144  [8] Veselin Matakov & Andrea Mariscal USA
144  [8] Evgeniy Sokhrannyy & Anastasiya Kositsina Israel
144  [8] Cai Wen Xiang & Wanrong Wu Čína
149  [7] Rex Chun-jen Hsu & Selena Wan-ling Hou Tchaj-wan
149  [7] Jae Hyun & Hana Jo Korea (Jižní)
149  [7] Evan Kim & Melissa Kim Korea (Jižní)
149  [7] Mikko Matikka & Kerttu Sakki Finsko
149  [7] Shingo Matsuura & Marina Umihara Japonsko
149  [7] Sum Chun Ng & Wai Yi Lam Honkong
149  [7] Ayuto Saeki & Miyo Saito Japonsko
149  [7] Hiromu Takeuchi & Yuki Nakajima Japonsko
157  W Jeremy Basile & Kate Moore Anglie
157  [6] Jam Liu & Eliza Lin Tchaj-wan
157  [6] Kiyoshi Naka & Masumi Yura Japonsko
157  [6] Dmytro Volkov & Olga Volkova (aka Kiseleva) Ukrajina
161  [5] Naoki Arima & Aki Wakabayashi Japonsko
161  [5] Tae Young Ham & Bit Na Lee Korea (Jižní)
161  [5] Yuki Hino & Yurika Amano Japonsko
161  [5] Hidetaka Tamai & Saya Ishii Japonsko
161  [5] Kohei Tsuchikawa & Eriko Kawabata Japonsko
166  [3] Jae Sung Kim & Bong Ju Yeo Jihoafrická republika
166  [3] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonsko
166  [3] Fuminori Sato & Yuko Sato Japonsko
166  [3] Dmitriy Solomakha & Gabriela Solomakha (aka Sevillano) USA
170  [2] Hyun Hoo Lee & Se Hee Jang Korea (Jižní)
171  [1] Changhung Lin & Lee Wen Hsuan Tchaj-wan
171  [1] Junji Ohta & Yu Matsubara Japonsko

1. kolo (top 237)

173  [27] Simone D'onorio & Cristina D'onorio Itálie
173  [27] Tae Won Kim & Yu-Jin Kim Korea (Jižní)
173  [27] Takatoshi Mitsui & Tomoko Sugimoto Japonsko
173  [27] Yuya Yui & Reiko Yul Japonsko
177  [26] Hyacinthos Christou & Elena Blotkevich Anglie
177  [26] Masaya Kuno & Yuka Wada Japonsko
177  [26] Tian Lei & Qianqian Ju Čína
177  [26] Lewis Lin & Liv Chen Tchaj-wan
177  [26] Keiichiro Yamada & Ayako Takei Japonsko
182  [25] Kazuya Aida & Aya Nagata Japonsko
182  [25] Koichi Nakajima & Tomomi Okuyama Japonsko
184  [24] Junya Hiraga & Kaori Hiraga Japonsko
184  [24] Danny Huang & Jenny Wang Tchaj-wan
184  [24] Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japonsko
184  [24] Ricardo Ribeiro Cabaço & Vanessa Varela Portugalsko
184  [24] Kiichi Tagawa & Nisha Ando Japonsko
189  [23] Eric Chen & Li Xiao Bo Tchaj-wan
189  [23] Simone Di Lisio & Mara Ippoliti Itálie
189  [23] Ricky Lu & Samantha Liou Tchaj-wan
192  [22] Mozac Chuang & Ariel Yu Tchaj-wan
192  [22] Jose Liu & Yuna Yao Tchaj-wan
192  [22] Takamasa Sirai & Yuki Izumi Japonsko
195  [21] Mpho Kgatla & Christine Frltsch Jihoafrická republika
195  [21] Koki Nakamura & Kasumi Oosio Japonsko
197  [20] Yusuke Kawai & Ayumi Kawai Japonsko
197  [20] Kyung Ho Park & Mihye Gi Korea (Jižní)
197  [20] Benjamin Schuler & Ana Koenigs Německo
197  [20] Solar Yang & Elfrida Lee Tchaj-wan
201  [19] Il Eun & Hong Hyung Min Korea (Jižní)
201  [19] Izuru Katsuno & Ai Asaumi Japonsko
201  [19] Jae Woon Kim & Yeonhee Lee Korea (Jižní)
201  [19] Ryan Lee & Vicky Hsu Tchaj-wan
201  [19] Satoshi Nishikawa & Yukiko Soga Japonsko
201  [19] Eric Po & Una Po Honkong
201  [19] Yuya Sawai & Shiori Maruno Japonsko
208  [18] Owen Nene & Linda Green-Thompson Jihoafrická republika
209  [17] Daisuke Kan & Keito Okumura Japonsko
210  [16] Stefano Su & Yvonne Hong Tchaj-wan
211  [15] Tomomasa Kamiya & Toshie Uetake Japonsko
211  [15] Ritzen Yang & Hsin-Yi Lin Tchaj-wan
213  [14] Bryan Chen & Amanda Chen Tchaj-wan
214  [13] Yuki Kazumi & Saori Bannai Japonsko
214  [13] Yuki Matsuoka & Hikaru Saitou Japonsko
216  [12] Luo Qi Xuan & Sun Fang Čína
217  [11] Han Zhengqing & Chan Po Yan Honkong
218  [10] David Barnes & Danyelle Clarke Anglie
218  [10] Kenta Fujiwara & Yuka Kuwahara Japonsko
218  [10] Frank Pu & Ivy Ba Tchaj-wan
221  [9] Yohei Fukuda & Risa Matsushita Japonsko
221  [9] Jae Won Park & Ji Young Hong Korea (Jižní)
223  [8] Daisuke Itou & Mayumi Ban Japonsko
223  [8] Sekyoung Park & Jieun Lee Korea (Jižní)
225  [7] Huang Chien Hao & Lin Bao Malajsie
225  [7] Richard Peters & Olga Peters (aka Mayes) Nový Zéland
225  [7] Yuuji Tani & Satomi Tani Japonsko
228  [6] Tu Yi Cheng & Yi Wen Lan Tchaj-wan
228  [6] Ku Lung-Yin & Chen-jung Chen Tchaj-wan
228  [6] Masakazu Sonohara & Chiemi Tani Japonsko
231  [5] Ping Liem & Alexandra Pickering Anglie
231  [5] Hirochika Yamamoto & Risako Muramatsu Japonsko
233  [4] Ivan Ma & Christine Tu Honkong
233  [4] Takuya Matsunaga & Yurie Mori Japonsko
233  [4] Tian Qiu & Han Yue Deng Čína
236  [3] Ng Ka Ho & Wendy Kwok Honkong
236  [3] Tobias Wagner & Elena Shabalina Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}