Results from Blackpool Dance Festival 2019 - Professional Samba čtvrtek 30. května 2019
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Dance Festival 2019
Anglie - Blackpool čtvrtek 23. května 2019

Professional Samba čtvrtek 30. května 2019

Finále

1  Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko USA
2  Stefano Di Filippo & Daria Chesnokova USA
3  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova USA
4  Kirill Belorukov & Polina Teleshova Rusko
5  Dorin Frecautanu & Marina Sergeeva Moldávie
6  Nino Langella & Andra Vaidilaite Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [4] Nikita Brovko & Olga Urumova Rusko
8  [2] Morten Löwe & Roselina Doneva Dánsko
9  [1] Massimo Arcolin & Laura Zmajkovicova Itálie
10  Manuel Frighetto & Daria Sereda Itálie
10  Gunnar Gunnarsson & Marika Doshoris Anglie
10  Anton Nesterko & Dariya Maryuschenko Ukrajina

Čtvrtfinále

13  [3] Manuel Favilla & Nataliya Maidiuk USA
13  [3] Andrei Kazlouski & Asta Sigvaldadottir USA
13  [3] Vladimir Litvinov & Olga Nikolajeva Rusko
13  [3] Anton Sboev & Patrizia Ranis Anglie
13  [3] Valentin Voronov & Anna Pelipenko Kanada
18  [2] Marc Jimenez Blanch & Valeryia Urymahava Španělsko
19  [1] Andrey Patrushev & Ekaterina Bralyuk Rusko
19  [1] Vitaly Sevastianov & Anna Lisova Anglie
19  [1] Kamil Studenny & Anna Kapliy Kanada
19  [1] Artur Tarnavskiy & Anastasiya Danilova USA
23  Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polsko
23  Kirill Voronin & Tatyana Kosenko Rusko

4. kolo (top 49)

25  [4] Lu Deyu & Jiao Ran Čína
25  [4] Nasko Gendov & Ekaterina Krysanova Rusko
25  [4] Alexey Karaulov & Vlada Karaulov (aka Semenova) Kanada
25  [4] Andrei Kiselev & Anastasia Kiseleva Rusko
25  [4] Aleksandr Nabiullin & Valeriya Ryabova USA
25  [4] Jaak Vainomaa & Tiina Koskenvalta Finsko
31  [3] Aleksandr Altukhov & Cheyenne Murillo USA
31  [3] Viktor Burchuladze & Nina Trautz Německo
31  [3] Victor Catalin Cauca & Angelique Meyer Rakousko
31  [3] Anton Semenov & Valerija Semenova (aka Fetissova) Rusko
31  [3] Siggi Thor Sigurdsson & Annalisa Zoanetti Island
31  [3] Ji Wang & Pan Jianhui Čína
31  [3] Zilong Wang & Celine Li Yang Čína
38  [2] Dmitry Barov & Joanna Meller USA
38  [2] Cedric Hingwai Chan & Grace Li Honkong
38  [2] Li Di & Zhao Lei Čína
38  [2] Sergey Gusev & Anastassia Usoltseva Rusko
38  [2] Ruslan Khisamutdinov & Karina Yusupova Rusko
38  [2] Ilya Maletin & Polina Mayer Kanada
38  [2] Alessio Manni & Veronika Vasilova Itálie
38  [2] Kim Minje & Han Hyebin Korea (Jižní)
38  [2] Marcin Wojtkowiak & Dominika Rucinska Polsko
47  [1] Gleb Chernyavsky & Maryna Steshenko Německo
47  [1] Andrey Strebizh & Anastasiya Vasilchenko Rusko
49  Pavel Stepanchuk & Gabriella Sabler USA

3. kolo (top 99)

50  [26] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Anglie
51  [25] Marcin Zaprawa & Aleksandra Jurga Polsko
52  [24] Vitaliy Didenko & Viktoriya Vershinina Rusko
53  [23] Alon Gilin & Anna Oblakova USA
54  [22] Daniel Falkenberg & Zhanna Sablina Dánsko
54  [22] Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Rusko
54  [22] Roman Malkov & Ewa Malik Anglie
54  [22] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japonsko
58  [21] Silvio Antonio Anselmi & Eleonora Riccardi Itálie
58  [21] Przemyslaw Modrzynski & Magdalena Zybura USA
58  [21] Giuseppe Nonnis & Sara Zuddas Itálie
61  [20] Giuseppe Esposito & Roberta Lodato Itálie
61  [20] Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Švýcarsko
61  [20] Rangel Spirov & Veronika Chernyavska USA
64  [17] Ivan Kudashev & Kseniya Sokolova USA
64  [17] Richard Lifshitz & Laura Robinson Anglie
64  [17] Sergey Tanchev & Alina Yaroshenko Honkong
67  [16] Yuki Suzuki & Ayaka Harada Japonsko
68  [15] Justin Sharrock & Amy Sharrock Austrálie
68  [15] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonsko
70  [14] Aurimas Bartkus & Ashley Nichole Luna Filipíny
70  [14] Roman Italyankin & Aleksandra Bokova USA
72  [13] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rusko
72  [13] Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Rusko
72  [13] David Riegler & Ksenia Makhortova Německo
72  [13] Evgeny Urazgildeev & Anna Sozina Rusko
72  [13] Istvan Varga & Anzhela Kuryshova Croatia
77  [12] Umario Diallo & Tessa Marie USA
77  [12] Balazs Nagymihaly & Ágnes Szalai Maďarsko
79  [11] Gregory Mcdonough & Kathryn Jones Anglie
79  [11] Ben Milan-Vega & Sadie Callaway Anglie
79  [11] Jinwoo Myung & Yuseon Jung Korea (Jižní)
79  [11] Naoto Nomura & Karin Yamazaki Japonsko
79  [11] Dmytro Vlokh & Violetta Kitaeva Ukrajina
84  [10] Radoslaw Hojsan & Malgorzata Jablonska Polsko
84  [10] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finsko
84  [10] Alfred Makhmuradzhaev & Polina Sukhneva Rusko
84  [10] Sergey Matsuk & Mariya Spitsina Rusko
84  [10] Kirill Nikitin & Jenya Kanchukova USA
84  [10] Paulius Vaskelis & Michelle Tsiakkas Anglie
90  [9] Dmitry Evseev & Daria Evseeva Rusko
90  [9] Alexander Ivakhnov & Anastasija Kraitor Litva
92  [8] Yang Hang & Yan Yan Yanise Choy Honkong
92  [8] Yaroslav Senchilo & Eleonora Posypayko Ukrajina
94  [7] Meng Jia Cui & Jiang Yu Lin Čína
94  [7] Ginga Morita & Aiko Kowada Japonsko
96  [6] Evgeny Kotov & Valeria Skosyrskaya Rusko
97  [5] Aleksander Holod & Magdalena Kogut Polsko
97  [5] Mickael Vaganay & Amandine Mauceri Francie
99  [4] Krzysztof Grzelak & Natalia Krzystoszek Anglie

2. kolo (top 158)

100  [19] Evan Kim & Melissa Kim Korea (Jižní)
100  [19] Aleksey Sokolov & Nona Gognadze Rusko
102  [18] Lukas Alisauskas & Simona Alisauskas (aka Grubeviciute) USA
102  [18] Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Rakousko
102  [18] Kim Woong Kyum & Hye Ri Eom Korea (Jižní)
102  [18] Kelvin Ong & Mariya Kozobrod Malajsie
102  [18] Hideyuki Seuchi & Tomoko Saiki Japonsko
102  [18] Andrey Stadnichenko & Ekaterina Stadnichenko (aka Kurepina) Rusko
108  [17] Tony Lufrano & Aliya Shakirova Thajsko
108  [17] Matteo Prezioso & Jessica Vilotta Itálie
112  [16] Aleksey Alekseev & Ekaterina Derevleva USA
112  [16] Jae Hyun Lee & Seo Sujin Korea (Jižní)
112  [16] Daniel Power & Sophie Woodall Anglie
115  [15] Oleg Gyliuk & Irina Gyliuk Ukrajina
115  [15] Sam Hunter & Shannon Fitzgerald Anglie
115  [15] Jia Jun Ma & He Yu Tian Deng Čína
115  [15] Takaya Okuno & Megumi Takano Japonsko
115  [15] Cai Wen Xiang & Wanrong Wu Čína
120  [14] Maksim Aleksandrov & Mariya Svetlichnaya Irsko
120  [14] Stefan Golubovic & Agne Malinauskaite Litva
120  [14] Hikaru Itoh & Sari Nakagawa Japonsko
120  [14] Roberto Montariello & Shana Monaco Itálie
120  [14] Piotr Musialkowski & Paulina Gawel Polsko
120  [14] George Osadchy & Elizaveta Shaposhnikova Rusko
120  [14] Richard Still & Morgan Hemphill Anglie
127  [13] Yuichi Adachi & Yuko Sakurai Japonsko
127  [13] Valentin Milev & Celia Pino Španělsko
129  [12] Selena Hou & Rex Hsu Tchaj-wan
130  [11] Wei Song Ma & Su Wan Wang Čína
130  [11] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonsko
130  [11] Craig Monley & Sriani Argaet Austrálie
130  [11] Shota Sesoko & Makoto Horikawa Japonsko
130  [11] Yusuke Tokairin & Haruka Tachibana Japonsko
130  [11] Tian Xia & Cong Zeng Čína
136  [10] Miao Kai & Ya Xin Wang Čína
136  [10] Koichi Nakajima & Tomomi Okuyama Japonsko
136  [10] Evgeniy Sokhrannyy & Anastasiya Kositsina Israel
139  [9] Geremia Delfino & Isabella Lamonica Itálie
139  [9] Suk Jun Jang & Yee Gi Kim Korea (Jižní)
139  [9] Jack Johnson & Joanne De Jager Austrálie
139  [9] Artem Klimenov & Giulia Nuzio Itálie
139  [9] Martijn Leunissen & Nathalie Leunissen-Bos Holandsko
139  [9] Veselin Matakov & Andrea Mariscal USA
139  [9] Kiyoshi Naka & Masumi Yura Japonsko
139  [9] Tao Pang & Fan Hui Sun Čína
139  [9] Cyril Passerat & Aude Lesaicherre Francie
148  [8] Dong Hun Lee & Lee Ji Yun Korea (Jižní)
148  [8] Dong Chan Um & Jiyeon Kim Korea (Jižní)
150  [7] Shai Jason Jiao & Jin Yu Čína
150  [7] Anatoly Kupchik & Julia Koliagina Rusko
150  [7] Haewook Lee & Sunju Kim Korea (Jižní)
150  [7] Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japonsko
150  [7] Martin Vazquez & Emily Brennan Irsko
155  [6] Yudong Chen & Lu Xiaoshuang Čína
155  [6] Bumjoog Kim & Taehyun Kim Korea (Jižní)
155  [6] Aleksandr Semenov & Maria Trikanova Rusko
158  [5] Luo Qi Xuan & Yi Tianjing Čína
159  [4] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglie
160  Liang Liu & Xiyue Wang Čína

No results for the following couples

  Naoki Arima & Aki Wakabayashi Japonsko
  Fedor Artemyev & Ekaterina Artemyeva (aka Shilova) Rusko
  Dmytro Bidyuk & Mayya Sova Ukrajina
  Eric Chen & Li Xiao Bo Tchaj-wan
  Garfield Cheng & Ivetta Stolarska Tchaj-wan
  Tu Yi Cheng & Yi Wen Lan Tchaj-wan
  Wong Tsz Chiu & Lan Law Pik Honkong
  Chrysovalantis Chreppas & Lefkothea-Maria Papazafeiriou Řecko
  Mitko Dimitrov & Pelagia Kalyva Řecko
  Simone D'onorio & Cristina D'onorio Itálie
  Lukas Doubrav & Daniela Doubravova Česká republika
  Il Eun & Hong Hyung Min Korea (Jižní)
  Lei Fu & Yang Mei Čína
  Shoji Fujimi & Yoshiko Fujimi Japonsko
  Kenta Fujiwara & Yuka Kuwahara Japonsko
  Igal Ginzburg & Sonia Sebastianov Israel
  Anton Goncharov & Olga Andrianova Rusko
  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Čína
  Andreas Grivas & Polymnia Proestaki Řecko
  Wouter Grootendorst & Evi Luijten Holandsko
  Tae Young Ham & Bit Na Lee Korea (Jižní)
  John Victor Hamman & Celiai Botha Jihoafrická republika
  Huang Chien Hao & Lin Bao Malajsie
  Wen Jia He & Xiaoyu Zhang Čína
  Hee-chul Heo & Soon-jin Kim Korea (Jižní)
  Yuki Hino & Yurika Amano Japonsko
  Kouno Hiroki & Kato Nana Japonsko
  Chih-Fang Ho & Shing Chin Jung Tchaj-wan
  Danny Huang & Jenny Wang Tchaj-wan
  Daniel Hustiuc & Jessica Li USA
  Hiroki Inoue & Maho Harada Japonsko
  Takuya Inoue & Haruka Asaba Japonsko
  Song Byung Jik & Ju Hyun Kang Korea (Jižní)
  Toshio Kachihama & Nozomi Matuura Japonsko
  Daisuke Kan & Keito Okumura Japonsko
  Izuru Katsuno & Ai Asaumi Japonsko
  Yusuke Kawai & Ayumi Kawai Japonsko
  Tomoya Kawashima & Maimi Takenouchi Japonsko
  Vernon Choo Kay-Yin & Cheryl Yuen Malajsie
  Yuki Kazumi & Saori Bannai Japonsko
  Tae Won Kim & Yu-Jin Kim Korea (Jižní)
  Benjamin Koenigs & Ana Koenigs Německo
  Ryan Lee & Manlyn Liang Tchaj-wan
  Ignace Lee & Cherry Ho Tchaj-wan
  Tian Lei & Zhang Sheng Nan Čína
  Vitor Lemos Fernandes & Marta Szustkiewicz Anglie
  Ping Liem & Alexandra Pickering Anglie
  Lewis Lin & Liv Chen Tchaj-wan
  Changhung Lin & Lee Wen Hsuan Tchaj-wan
  Jose Liu & Yuna Yao Tchaj-wan
  Jam Liu & Eliza Lin Tchaj-wan
  Ricky Lu & Samantha Liou Tchaj-wan
  Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Rakousko
  Nikita Malakhov & Nadezda Vlasova USA
  Marco Mancini & Nadiya Dyatlova Itálie
  Yosuke Mato & Aya Nakamura Japonsko
  Takuya Matsunaga & Yurie Mori Japonsko
  Yuki Matsuoka & Hikaru Saitou Japonsko
  Arsen Melkonyan & Lusine Karapetyan Arménie
  Yuji Mimuro & Keiko Muto Japonsko
  Stefano Moriondo & Daria Glukhova Itálie
  Masahito Nakagawa & Marine Yokoi Japonsko
  Jae Hyun Nam & Ha Na Jo Korea (Jižní)
  Veroy Ng & Irina Margatskaya Malajsie
  Tetsuro Ochiai & Erika Uotani Japonsko
  Keisuke Okamoto & Ami Tsukakoshi Japonsko
  Spiridon Pavlides & Ourania Koliou Řecko
  Li Peng & Ma Jing Bo Čína
  Richard Peters & Olga Peters (aka Mayes) Nový Zéland
  Wei Qiu & Yan Wang Čína
  Serge Ramos & Marie Riviere Francie
  Santra Rinne & Piia Korpi Finsko
  Jake Ryu & Alesya Lisukova Korea (Jižní)
  Tsuyoshi Saito & Reiko Saito Japonsko
  Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonsko
  Fuminori Sato & Yuko Sato Japonsko
  Kostyantyn Savchuk & Evgeniya Savchuk Ukrajina
  Yuya Sawai & Shiori Maruno Japonsko
  Jordan Seawright & Tjasa Novak USA
  Dimitri Serre & Anna Romanova Německo
  Kirill Shevelev & Valerya Sheveleva (aka Dzhamaryan) Rusko
  Takamasa Sirai & Yuki Izumi Japonsko
  Anton Skaskiv & Polina Skaskiv (aka Kobzeva) Ukrajina
  Petr Sobota & Yvona Bujnova Česká republika
  Dmitriy Solomakha & Gabriela Sevillano USA
  Seung Won Song & Sul Ki Kim Korea (Jižní)
  Masakazu Sonohara & Chiemi Tani Japonsko
  Sergey Stepovoy & Alina Maletskaya Rusko
  Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) USA
  Tatsuya Sudo & Mayu Shouji Japonsko
  Kiichi Tagawa & Nisha Ando Japonsko
  Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japonsko
  Hiromu Takeuchi & Yuki Nakajima Japonsko
  Kosuke Tanaka & Kaho Narisawa Japonsko
  Chang Ching Tang & Liu Yu Xi Čína
  Igor Tikhomirov & Kelsey Kizina USA
  Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rusko
  Kohei Tsuchikawa & Eriko Kawabata Japonsko
  Shohei Tsuji & Mariko Tsuji (aka Maeda) Japonsko
  Teppei Uj & Kayoko Ashida Japonsko
  Simon Völbel & Maria Schulle Německo
  Dmytro Volkov & Olga Kiselova (aka Volkova) Ukrajina
  Tobias Wagner & Elena Shabalina Německo
  Yuji Wakamatsu & Sumika Fujisawa Japonsko
  Wei-chieh Wang & Tsai Jung Wu Tchaj-wan
  Lukasz Wisniewski & Agnieszka Filipczak Polsko
  Zhu Xubin & Mengqi Li Tan Čína
  Hirochika Yamamoto & Risako Muramatsu Japonsko
  Hiromichi Yamasa & Miho Koshiishi Japonsko
  Ritzen Yang & Mia Kin Tchaj-wan
  Hui Yang & Haolan Zheng Čína
  Solar Yang & Elfrida Lee Tchaj-wan
  Lung Pok Yu & Luk Ka Sin Singapur
  Tommy Yu & Ariel Yu Tchaj-wan
  Yuya Yui & Reiko Yul Japonsko
  Yeo Chan Yun & Min-Young Lim Korea (Jižní)
  Yizhe Zhang & Yifan Fei Čína
  Zeng Zhirong & He Xiaoke Čína
  Di Qi Zhong & Chen Liu Čína
  Pavel Zvychaynyy & Oxana Lebedew Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}