Results from The Capital of Siberia 2018 - RS Junior Standard 14. dubna 2018
Podívejte se, jak advertise your product s námi

The Capital of Siberia 2018
Rusko - Novosibirsk 14. dubna 2018

RS Junior Standard 14. dubna 2018

Finále

1  Timofej Stavskij & Veronika Harlamova Rusko
2  Arsenij Solomatin & Ulyana Zaverohina Rusko
3  Georgij Allagulov & Valeriya Kuznetsova Rusko
4  Denis Ryzhkov & Alisa Odegova Rusko
5  Mark Nenashkin & Mariya Sterehova Rusko
6  Dmitrij Hmelevskij & Olga Shashkova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Evgenij Medvedev & Viktoriya Nazarkina Rusko
8  Danila Tatymov & Daniella Gajsinskaya Rusko
9  Leonid Dyukov & Sofya Evdokimova Rusko
10  Gleb Gerasimovich & Arina Zelentsova Rusko
11  Yaroslav Zykov & Polina Falileeva Rusko
12  Alisher Sejdaliev & Aziza Zholdosheva Kazachstán

Čtvrtfinále

13  Artem Hrapov & Kristina Moh Rusko
13  Nikita Knauer & Yana Tashkinova Rusko
13  Igor Kovyazin & Arina Smetanyuk Rusko
16  Daniil Kozhechkin & Danièlla Volodina Rusko
17  Aleksej Ushakov & Darya Sahnenko Rusko
18  Maksim Ternovyh & Taisiya Kashintseva Rusko
19  Danil Majorov & Milena Shishkova Rusko
19  Svyatoslav Sidorov & Valeriya Tiunova Rusko
21  Nikolaj Aksenov & Mariya Terkulova Rusko
21  Evgenij Naumenko & Elizaveta Tashchilina Rusko
23  Aleksandr Chernyshov & Majya Kryzhanovskaya Rusko
23  Oleg Kotorzhenko & Ekaterina Zalikiani Rusko
25  Aleksandr Dedlovskij & Mariya Krohina Rusko

2. kolo (top 48)

26  Aleksandr Dvojnin & Darya Sinkina Rusko
27  Valerij Emtsev & Zlata Seregina Rusko
27  Danila Lyulin & Polina Strezh Rusko
27  Timur Yarmuhametov & Alina Kozlova Rusko
30  Dmitriy Dolgorukov & Darya Cheremisina Bělorusko
30  Aleksandr Kryuchkov & Anastasiya Titova Rusko
32  Roman Kim & Kristina Rozhkova Rusko
32  Egor Nikitin & Valeriya Shtrem Rusko
34  Ivan Plehanov & Milena Kodzoeva Rusko
34  Nikita Vershinin & Eva Zvonkovich Rusko
36  Arkadij Reshetko & Milana Tajdonova Rusko
37  Vladimir Kabakov & Ulyana Lotobaeva Rusko
37  Pavel Kozhuhar & Darya Anisimova Rusko
39  Maksim Demin & Diana Dyatlova Rusko
39  Stepan Stepantsov & Darya Kukonkova Rusko
41  Vladik Urazbahtin & Mariya Pastuhova Rusko
41  Ivan Zhulyabin & Veronika Balzhanova Rusko
43  Grigorij Belikov & Elena Timoshenko Rusko
44  Artem Volhov & Nikol Kulakova Rusko
45  Artem Zavyalov & Milisenta Lukyanova Rusko
46  Matvej Pugach & Varvara Dyakova Rusko
46  Grigorij Romanenko & Anastasiya Nemtseva Rusko
48  Nikita Mihajlovskij & Anastasiya Afanaseva Rusko

1. kolo (top 61)

49  Egor Matafonov & Mariia Galanina Rusko
49  Vladislav Petrusenko & Mariya Sergeeva Rusko
51  Artem Ermakov & Liakadiya Borisenko Rusko
51  Arsenij Ivlev & Kristina Salnikova Rusko
51  Oleg Sirazitdinov & Ekaterina Zuban Rusko
54  Aleksej Buryagin & Kseniya Syromyatnikova Rusko
55  Nikita Belov & Oksana Zueva Rusko
56  Ilya Polubinskij & Miroslava Burdinskaya Rusko
56  Dmitrij Zheleznov & Ekaterina Shishkina Rusko
58  Andrej Shestakov & Yuliya Kuznetsova Rusko
59  Danil Kiryakin & Elizaveta Konoh Rusko
60  Kirill Chizhikov & Darya Piskun Rusko
61  Denis Molchanov & Anastasiya Kolbunova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}