Results from Italian Championships 2017 - Junior II B2 Latin 13. července 2017
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Italian Championships 2017
Itálie - Rimini 10. července 2017

Junior II B2 Latin 13. července 2017

Finále

1  Salvatore Acquaviva & Anna Castellese Itálie
2  Alessandro Cimaroli & Azzurra Cipriani Itálie
3  Alessio Mancone & Sofia Savorani Itálie
4  Raffaele Ciavarella & Sofia Giuffrida Itálie
5  Giuseppe Cristian Graziano & Emilia Ciaramitaro Itálie
6  Eros Maria Benedetti & Chiara Spada Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Carmine Porpora & Ramona De Santis Itálie
7  Flavio Sgaramella & Noemi Acri Itálie
9  Stefano Bosco & Marianna Scuteri Itálie
9  Andrea Macauda & Alessia Macauda Itálie
11  Salvatore Tripoli & Rachele Mannino Itálie
12  Samuel Catrini & Swami Capponnetto Itálie

Čtvrtfinále

13  Loris Aiuti & Emily Alunni Bistocchi Itálie
13  Alessio Dambra & Giulia Rita Iodice Itálie
13  Florin Dragomir & Lisa Benini Itálie
16  Pasquale Boggia & Flavia Menechini Itálie
17  Attilio Giuseppe Sidoti & Giulia Crudo Itálie
17  Nicholas Spica & Michela Cinelli Itálie
19  Federico Pardini & Sara Vecchi Itálie
20  Nicola Pitzalis & Maria Mura Itálie
21  Riccardo Congiu & Azzurra Mascia Itálie
21  Alessandro Pani & Sara Casu Itálie
23  Simone Forte & Letizia Pasotto Itálie
24  Francesco Curia & Alice Perciavalle Itálie
25  Alessio Di Mastromatteo & Alisea Bruno Itálie

2. kolo (top 45)

26  Davide Campochiaro & Miriam Malerba Itálie
27  Lorenzo Canale & Laura Montesanto Itálie
28  Samuele La Magna & Carlotta Paola Pino Itálie
28  Valerio Nobili & Martina Fiorente Itálie
30  Guido Francesco Blanciforte & Jennifer Russo Itálie
30  Samuel Nali & Michela De Crescenzo Unknown
32  Nicolo Costamagna & Selena Vailatti Itálie
32  Matteo Marzaro & Giulia Pampagnin Itálie
34  Nicholas Fioraso & Giorgia Celli Itálie
35  Francesco Pio Bria & Assunta Calabrese Itálie
35  Nicolas Lopez & Maria Lepore Itálie
35  Marco Romano & Giulia Palladino Itálie
35  Carlo Rugi & Lucrezia Maran Itálie
35  Marco Tafuri & Clelia Faraci Itálie
40  Vasile Bratu Andrei & Anastasia Lionello Itálie
40  Matteo Deiana & Francesca Gaia Pusceddu Itálie
42  Gabriele Sacconi & Martina Lisella Itálie
43  Samuele Emilio Furlan & Rachele Facchin Itálie
44  Alessio Furci & Stefania Armenise Itálie
45  Davide Forti & Alice Bighetti Itálie

1. kolo (top 56)

46  Liam Bertoldi & Andree Bertoldi Itálie
46  Enrico Fusini & Veronica Longo Itálie
46  Mattia Pagliarulo & Marika Catapano Itálie
49  Riccardo Di Martino & Sara Albi Itálie
50  Manuel Troia & Alessandra Di Paola Itálie
51  Samuele Perlas & Amalia Cirina Itálie
52  Nicolo Moscato & Federica Trippa Itálie
53  Gabriele Bucci & Letizia Addabbo Itálie
53  Giuseppe Mameli & Francesca Murenu Itálie
55  Leonardo Aliventi & Cecilia Pietragalla Itálie
56  Cristina Carmela Di Palo & Angelo Savino Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}